Įkraunama...
Įkraunama...

Naujovė c-stringai

QUOTE(deisse @ 2009 11 24, 18:13)
ax.gif na zinoma, tos kurios ir dabar stringu nemegsta, nemegs ir siu..bet merginos, kurios devi tik stringus ir jokiu kitu kelnaiciu, manau bandys ir sia naujove. ir tikrai po keletos metu kaip dabar yra panu devinciu bikini su juostele, bus devinciu ir tokius. cia mano nuomone 4u.gif


Tai nuomone nepasitvirtina, nes visai neseniai nesiojau tik stringus (dabar tam tikram laiko tarpui perejau ant paprastu kelnaiciu). Man stringai is esmes nera grazu, nesiojau tik todel, kad patogu, sortukai daug graziau, bet as ju pakest negaliu, man baisiai nepatogu. Bet jau sitas issigimimas su kuolu uzpakalyje - absoliutus siaubas.
Atsakyti
o man atrodo tas siaubas reikalui esant gali tapti praktisku daikciuku mirksiukas.gif
Atsakyti
o ta mintis del deginimosi manau visai gera g.gif
Atsakyti
QUOTE(Cherry_ @ 2009 11 24, 18:28)
o ta mintis del deginimosi manau visai gera g.gif

drinks_cheers.gif ir prie aptemtu drabuziu manau pats tas, zinoma neaisku ant kiek jie patogus yra. na isvaizda ju ne kokia, bet juk nevaiksciojam ir nerodom visiems kokius apatinius devim doh.gif
Atsakyti
Na perziurejus sita, jei vis dar noresis juos po sijonu ar suknele nesiot- prasom doh.gif
O jie vis gi krenta smile.gif
Gana ilgai rodo, jei tingit, ziurekit tik pabaiga
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo dar viena mama: 24 lapkričio 2009 - 16:48
Lankelis hihihi.gif
Papildyta:
QUOTE(kristutea @ 2009 11 24, 15:55)
Visos tik spėlioja patogu nepatogu, o labai įdomu kaip yra ištikro  g.gif

o man pažiūrėjus foto, neatrodo, kad pagaliukas į užpakalį gali būti labai patogus laugh.gif
Atsakyti
Bet visuomet atsiranda norinčių išbandyti naujoves ant savo užpakalio cool.gif
Atsakyti
QUOTE(dar viena mama @ 2009 11 24, 18:47)
Na perziurejus sita, jei vis dar noresis juos po sijonu ar suknele nesiot- prasom  doh.gif
O jie vis gi krenta smile.gif
Gana ilgai rodo, jei tingit, ziurekit tik pabaiga

jei jau taip tai nebenoriu lotuliukas.gif
Atsakyti
jei su tokiais degintis tai ar ne geriau is vis be jų? nematau didelio skirtumo.. tas pats kaip Italijoj merginos vietoj bikinio viršaus lipdukus spalvotus ant viduriuko užsiklijuoja biggrin.gif iš vis kokia čia diskusija apie patogumą gali būti- metaliniai krentantys ale stringai, kurie neabejoju dar ir spaudžia iš abiejų pusių- kitaip iš vis nesilaikytų blink.gif
Atsakyti
Baisiau nei baisu. doh.gif Dėl deginimosi pritariu crembriule, jau tada geriau išvis be nieko nei su šituo daiktu. biggrin.gif


Atsakyti
tie c-stringai pobaisiai blink.gif bet deginimuisi gal ir neblogai biggrin.gif o seip jokiu budu nenesiociau doh.gif
Atsakyti
Nesamone blink.gif Tuo apatiniai (siurkscios medziagos) ir yra blogai, na siuo atveju metalas, nes ten labai jautri oda ir siaip ne daznai lieciama, tad LABAI jautri biggrin.gif O jei del islendanciu krasteliu is po sukneliu - yra ne tik absurdisku sprendimu siai "bedai". Maciau paprastose apatiniu parduotuvese (neatsimenu bet gal Triumph ar La Senza) yra kelnaites, kuriu krastai lazeriu kirpti ir tikrai nepanasu, kad jos baisiai isireztu i oda biggrin.gif Kazkas panasaus i tai http://www.sloggi.co...t...t=49&page=1 Be to, dar viena paslaptele isduosiu - reikia savo dydzio kelnaites pirkt, o ne per mazas, tai daug problemu ir nepridarys mirksiukas.gif
Kazkaip galvot pradejau, tai ka vyrams sugalvos, kad juosteliu nebutu? Apvynioji tik reikala kokia medziagele ir i trasa lotuliukas.gif
Atsakyti