Įkraunama...
Įkraunama...

Naujovė c-stringai

Nu nžn nžn, kai su paprastais stringais atsisėdi, tai "mersedeso ženklas" iš po kelnių juosmens išlenda, o su šitais kas išlįs? Pagaliukas? hihihi.gif
Kažkokie nepraktiški jie man atrodo.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Hermion@: 24 lapkričio 2009 - 15:40
QUOTE(Bittersweet @ 2009 11 24, 17:34)
Jus taip isitikinusi tvirtai, kad kiekviena atsiradusi nesamone ima ir prigyja?
Tokio visokio ir panasaus sh tie patys kinieciai yra prikure ir prigamine tuntais, kiek is ju paplite ir naudojami?

manau sie laikui begant tikrai prigis, juk ir dabartiniai stringai kazkada didziausia nesamone atrode biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(deisse @ 2009 11 24, 15:42)
manau sie laikui begant tikrai prigis, juk ir dabartiniai stringai kazkada didziausia nesamone atrode biggrin.gif

kodel kazkada? man jie visada didziausia nesamone atrode ir atrodo g.gif o sita lopetele, tai is vis....... hihihi.gif nei grazu, nei higieniska...ir labai smarkiai abejoju, kad patogu biggrin.gif
Atsakyti
Žiūriu, labai populiari tema pasidarė biggrin.gif Pažiūrėjus video tik dar labiau įsitikinau, kad tai nesąmonė schmoll.gif
Atsakyti
Jie kietoki turetu buti, kad nepasimestu, ir atitinkamai - tarpuodegi turetu trinti. Nehigieniska visa tai... rolleyes.gif
user posted image
Atsakyti
QUOTE(Perliukai @ 2009 11 24, 15:48)
Jie kietoki turetu buti, kad nepasimestu, ir atitinkamai - tarpuodegi turetu trinti. Nehigieniska visa tai... rolleyes.gif


Visos tik spėlioja patogu nepatogu, o labai įdomu kaip yra ištikro g.gif
Atsakyti
QUOTE(Perliukai @ 2009 11 24, 15:48)
Jie kietoki turetu buti, kad nepasimestu, ir atitinkamai - tarpuodegi turetu trinti. Nehigieniska visa tai... rolleyes.gif

Taigi va, vaikščioti tektų ne išsišiepus, o sukandus dantis.
Ir tas pagaliukas uodegoj man kažkaip... nugi matysis atsisėdus. Nebent ant jo būtų galima kokį drugelį su plazdančiais sparneliais prisiklijuoti. Atsisėdi, tik frrrrr... išlenda iš kelnių wub.gif
Papildyta:
QUOTE(kristutea @ 2009 11 24, 15:55)
Visos tik spėlioja patogu nepatogu, o labai įdomu kaip yra ištikro  g.gif

Galėtų kas nors pasiaukoti vardan supermamų smalsumo, tik 24 Lt juk cool.gif
Atsakyti
QUOTE(Hermion@ @ 2009 11 24, 15:57)
Taigi va, vaikščioti tektų ne išsišiepus, o sukandus dantis.
Ir tas pagaliukas uodegoj man kažkaip... nugi matysis atsisėdus. Nebent ant jo būtų galima kokį drugelį su plazdančiais sparneliais prisiklijuoti. Atsisėdi, tik frrrrr... išlenda iš kelnių  wub.gif
Papildyta:

Galėtų kas nors pasiaukoti vardan supermamų smalsumo, tik 24 Lt juk  cool.gif

thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif aga. Kiek rusu forumai raso, tas remas yra dratinis, t. y. is vielos. O vielinis draciokas kai tarpuodegy tupi, vai kaip nekas. O jei das per medziaga prasimus? Pvz kaip liemeneles dratukas islenda - skauda.
24 Lt kaina ju liktais, tai uz 24 Lt geriau jau medvilninius paprastus isigyciau. Cia zinoma mano subjektyvi nuomone... blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(deisse @ 2009 11 24, 17:42)
manau sie laikui begant tikrai prigis, juk ir dabartiniai stringai kazkada didziausia nesamone atrode biggrin.gif


O as manau neprigis cool.gif Visu pirma net ir i nuotrauka paziurejus matos, kad daiktas nepraktiskas ir nepatogus, antra - atrodo slyksciai (na bet cia skonio reikalas).
Teigti, kad 'visos issisiepusios nesios' daugiau nei drasu, kalbant apie tokia nesamone.
Atsakyti
Radau reklamą rusiškai, tai ten rašo, kad tinka dėvėti tik iškilmingom progom (kad po drabužiais nesimatytų) arba norint sudominti mylimąjį. Jokiu būdu ne kasdienai.
Ir dar rašo, kad jie labai tinka degintis, bet maudantis galima pamesti lotuliukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Hermion@: 24 lapkričio 2009 - 16:10
QUOTE(Bittersweet @ 2009 11 24, 17:59)
O as manau neprigis cool.gif Visu pirma net ir i nuotrauka paziurejus matos, kad daiktas nepraktiskas ir nepatogus, antra - atrodo slyksciai (na bet cia skonio reikalas).
Teigti, kad 'visos issisiepusios nesios' daugiau nei drasu, kalbant apie tokia nesamone.

ax.gif na zinoma, tos kurios ir dabar stringu nemegsta, nemegs ir siu..bet merginos, kurios devi tik stringus ir jokiu kitu kelnaiciu, manau bandys ir sia naujove. ir tikrai po keletos metu kaip dabar yra panu devinciu bikini su juostele, bus devinciu ir tokius. cia mano nuomone 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(kristutea @ 2009 11 24, 15:45)

Gal nešioti jų ir nesiryžčiau, bet šeip kokiam romantiškui vakarui... prie žvakiu šviesos....  blush2.gif  smile.gif


Man tai tokie visa romantiska vakar sugadintu lotuliukas.gif
Atsakyti