Įkraunama...
Įkraunama...

Naujovė c-stringai

lotuliukas.gif Nu... tik nesupykit... Prie zvakiu sviesos ir tas baslys blink.gif Nu... ir pati ju nuemino procesa... ne nelabai romantiskai isivaizduoju doh.gif lotuliukas.gif
Papildyta:
QUOTE(Gazelle @ 2009 11 24, 15:52)
Kam romantiska vakara tokiu atributu gadinti?  lotuliukas.gif


drinks_cheers.gif drinks_cheers.gif
Atsakyti



Na koks nuemimo procesas - atsistoji, prasketi kojas ir iskrenta lotuliukas.gif
Atsakyti
Man jie atrodo taip pat seksualiai, atsiprasant, kaip prie siknos prilipes higieninis paketas. Kaip jie laikosi?
Atsakyti
QUOTE(svete @ 2009 11 24, 17:00)
Man jie atrodo taip pat seksualiai, atsiprasant, kaip prie siknos prilipes higieninis paketas. Kaip jie laikosi?


po sito komentaro tai net balsu susijuokiau lotuliukas.gif biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(svete @ 2009 11 24, 16:00)
Man jie atrodo taip pat seksualiai, atsiprasant, kaip prie siknos prilipes higieninis paketas. Kaip jie laikosi?

Manau, kad viduje kažkas panašaus į plastmasinį rėmelį, spyruokliuojantį. Jis prisispaudžia, o kai nori stringus nusiimti, plastmasė daro taip: pyu cool.gif
Atsakyti
QUOTE(svete @ 2009 11 24, 16:00)
Kaip jie laikosi?

Nepabandžius nesužinosi lotuliukas.gif Na, kuri pasirašys eksperimentui? Gal man savo diedą šį vakarą nustebint? laugh.gif Pasidalinčiau įspūdžiais.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Copacabana: 24 lapkričio 2009 - 15:04
QUOTE(GinCherry @ 2009 11 24, 15:03)
po sito komentaro tai net balsu susijuokiau  lotuliukas.gif  biggrin.gif


Aš irgi jau prunkščiu biggrin.gif dar bandau neišsiduot darbe, kad supermamą skaitau lotuliukas.gif bet jeigu ir toliau tokie komentarai, manau tikrai garsu užsikvatosiu biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif
Atsakyti
Nu va ir man klausimas, kokiu principu jie laikosi (aisku, jei laikosi) As... manau..., kad jie turetu buti tokie kaip spyruokliniai g.gif Nu taip piioouu ir prisispaudzia is abieju pusiu g.gif Bet tada, taip neatsargiai timptelesjus gali ir i nepatogia padeti pastatyt g.gif Nu.. prie tu zvakiu sviesos g.gif Arba, kaip tas uzvyniojamas atsvaitas g.gif
Atsakyti
juokiuosi garsu ......
Atsakyti
Radau nail.gif

Kaip naudotis
Atsakyti
QUOTE(Hermion@ @ 2009 11 24, 15:12)


na šitam video tai neatrodo, kad jai būtų patogu biggrin.gif bet manau, todėl kad ant bodžio dedasi, tai ir nesilaiko ax.gif
Atsakyti
QUOTE(deisse @ 2009 11 24, 16:08)
g.gif
tiek pat kiek ir su papprastais stringais, tik sonu nera.
bet prisiminkit koki 13 metu atgal kai atsirado stringai, kiek juoko is pradziu visiems buvo, o dabar net mano mamai jie juokingi nebeatrodo. taip par ir su siais..ziurekit po poros metu vaiksciosit isisiepusios su jais blink.gif


Jus taip isitikinusi tvirtai, kad kiekviena atsiradusi nesamone ima ir prigyja?
Tokio visokio ir panasaus sh tie patys kinieciai yra prikure ir prigamine tuntais, kiek is ju paplite ir naudojami?
Atsakyti