Įkraunama...
Įkraunama...

Naujovė c-stringai

QUOTE(aistuliaa @ 2009 11 24, 14:46)
kai uzpakalis kvadratinis, tai ir ne stringai ji kvadratins  lotuliukas.gif

Tai čia kas be ko biggrin.gif Bet jei ne kvadratinis, tai ta viršutinė juostelė vizualiai pastorina viršutinę užpakalio dalį (nu jei aišku, ką aš čia noriu pasakyt). Jei graži uodega, tai kam ją gadint su tais stringais? Nu va čia radau pvz., metu nuorodą (kad vaikams akių nebadyt, jei čia užsuks lotuliukas.gif stringai Uodega nebloga, o stringai vaizdą gadina).

QUOTE(deisse @ 2009 11 24, 14:48)
perkant didesni dydi su sonais viskas kaip ir gerai, bet patys stringai tada didesni buna ir man negrazu  kaip jie ne apsitempe, o pakare buna doh.gif

O tai jeigu atsisėsi, ir išlys tas pagalys gale, ot tai bus gražu lotuliukas.gif Tiesiog kažkas biznį darosi iš žmonių naivumo schmoll.gif
Atsakyti
jeigu jau tokia suknele baisiai aptempta kad netgi tokiu stringu reik, tai tada as geriau isvis be ju eiciau biggrin.gif

ir vistik jeigu su sitais stringais, tai as bijociau pamest juos einant is po tos sukneles...
Atsakyti
QUOTE(deisse @ 2009 11 24, 14:54)
kazkodel man neatrodo jie taip beisiai kaip jums ax.gif nesijuokit, po keliu metu tik tokie stringai bus, juoksimes is dabartiniu 4u.gif

Hm, nu bet paaiškinkit tada, kam išvis reikia apatinių? Juk nenešiojame šiaip dėl grožio - tai visų pirma ir higienos reikalas. Kaip manot, kiek ten higienos su tuo daiktu?
Atsakyti
QUOTE(deisse @ 2009 11 24, 14:54)
kazkodel man neatrodo jie taip beisiai kaip jums ax.gif nesijuokit, po keliu metu tik tokie stringai bus, juoksimes is dabartiniu 4u.gif



Na as tai abejoju, kad bus madingi.. schmoll.gif schmoll.gif
Atsakyti
g.gif
QUOTE(Copacabana @ 2009 11 24, 16:00)
Hm, nu bet paaiškinkit tada, kam išvis reikia apatinių? Juk nenešiojame šiaip dėl grožio - tai visų pirma ir higienos reikalas. Kaip manot, kiek ten higienos su tuo daiktu?

tiek pat kiek ir su papprastais stringais, tik sonu nera.
bet prisiminkit koki 13 metu atgal kai atsirado stringai, kiek juoko is pradziu visiems buvo, o dabar net mano mamai jie juokingi nebeatrodo. taip par ir su siais..ziurekit po poros metu vaiksciosit isisiepusios su jais blink.gif
Atsakyti
QUOTE(deisse @ 2009 11 24, 15:08)
g.gif
tiek pat kiek ir su papprastais stringais, tik sonu nera.
bet prisiminkit koki 13 metu atgal kai atsirado stringai, kiek juoko is pradziu visiems buvo, o dabar net mano mamai jie juokingi nebeatrodo. taip par ir su siais..ziurekit po poros metu vaiksciosit isisiepusios su jais blink.gif


Juokingai ir neatrodo, bet sveikatos klausimais kiek girdejau stringai nera labai gerai smile.gif ir isvis jau manau, kad paprastu stringu "mada" iseina.. g.gif
Atsakyti
Skaitau komentarus ir taip juokas ima, tuoj darbe garsu pradėsiu kvatotis lotuliukas.gif biggrin.gif
Šeip tai man irgi kyla klausimas dėl jų patogumo, bet pvz kai tik atsirado paprasti stringai irgi atrodo niekas man jų nebūtų užmovęs. Ir visi sakė vajė vajė kaip nepatogu, siūlas šiknoj (atsiprašau už išsireiškimą ax.gif ), bet dabar tikrai daug kas nešioja... vienu momentu kitokių kelnaičių net neturėjau, bet dabar tiesa pasakius vis pereinu prie parastų kelnaičių, tik vat lieka išimtiniai atvejai, kai visgi neišsiverčiu be stringų, norisi kad nesimatytų jų po drabužiais... ax.gif

Labai man įdomu kaip tie naujieji c-stringai. Gal visai neblogai laikosi ir nereikia jų laikyt iš abiejų šonų lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif kaip kažkuri rašė lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif

Negi neatsiras kas jau juos išbandė ir pasipasakos mums 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(dar viena mama @ 2009 11 24, 14:27)
lotuliukas.gif  lotuliukas.gif  taigi laikyt uz abieju galu reikia. Ot tundra  lotuliukas.gif

I kuria tema DVM benueis liudna neliks laugh.gif

QUOTE(Cherry_ @ 2009 11 24, 14:31)

Na atsiprasau, bet is uzpakalio tikrai juokingai atrodo biggrin.gif



O seip as stringu nenesioju, nei patogu jie mani, nei higieniska, o jei jau busiu kada tokia mandra ir uzsidesiu suknia, per kuria visos siules svies, tai kaip ir Insa eisiu be triusiku, nes prie tokios suknios jie kaip ir nelabai bus reikalingi biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Gazelle @ 2009 11 24, 15:19)
Na atsiprasau, bet is uzpakalio tikrai juokingai atrodo  biggrin.gif



Kad ir is priekio ne ka geriau lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Cherry_ @ 2009 11 24, 14:22)
tai tam yra forumai smile.gif  4u.gif  manau cia priklauso ir nuo stringu formos pvz cia man tikrai graziai atrodo

Tarp kitko, fotkėje matosi, kad ta mergina nėra stringų gerbėja bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(aistuliaa @ 2009 11 24, 14:20)
Kad ir is priekio ne ka geriau  lotuliukas.gif


aišku sakoma, dėl skonio nesiginčijama, bet man tai pvz visai simpatiškai jie atrodo 4u.gif nu taip neįprastai - craizy rolleyes.gif
Gal nešioti jų ir nesiryžčiau, bet šeip kokiam romantiškui vakarui... prie žvakiu šviesos.... blush2.gif smile.gif
Atsakyti
QUOTE(kristutea @ 2009 11 24, 15:45)
Gal nešioti jų ir nesiryžčiau, bet šeip kokiam romantiškui vakarui... prie žvakiu šviesos....  blush2.gif  smile.gif

Nu cia dabar blink.gif Kam romantiska vakara tokiu atributu gadinti? lotuliukas.gif Romantiskam vakarui bent as mieliau kokiais gipiuriniais naktinukais pasipuosciau, nei vyra juokinciau biggrin.gif
Atsakyti