Įkraunama...
Įkraunama...

Naujovė c-stringai

QUOTE(dar viena mama @ 2009 11 24, 14:27)
lotuliukas.gif  lotuliukas.gif  taigi laikyt uz abieju galu reikia. Ot tundra  lotuliukas.gif



aj suds, tada geriau jau nuoga sikna eit biggrin.gif bo naudos kaip matau nelabai ir yra biggrin.gif
Atsakyti
user posted image
Atsakyti
besiuliai sortukai po viskuo tinka. O tokiu atvirybiu, kad sonai pliki matytusi ir to... daikto reiketu, as nedeviu ax.gif
Atsakyti
jojo maudymukas biggrin.gif
Atsakyti
Nu dabar as busiu tundra... Nu, bet kam tokio daikto gali reiket g.gif Prie kokio rubo? Nu ir man tas baslys uodegoj tikrai ne kaip atrodo unsure.gif

Atsakyti
Iš nugaros atrodo, kad pieštuką įsikišusi į užpakalį biggrin.gif Man tai niekas neužmautų tokių c-stringų 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo monika 22: 24 lapkričio 2009 - 13:43
kosmariskai atrodantis daiktas
Atsakyti
QUOTE(Copacabana @ 2009 11 24, 14:16)
Mano asmenine subjektyvia nuomone, stringai sukvadratina užpakalį. Man vizualiai negražiai net žiūrisi, bet kaip jau minėjau - subjektyvu, tai nežinau, ar verta diskutuoti ta tema  rolleyes.gif


kai uzpakalis kvadratinis, tai ir ne stringai ji kvadratins lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(dar viena mama @ 2009 11 24, 15:36)
Nu dabar as busiu tundra... Nu, bet kam tokio daikto gali reiket  g.gif  Prie kokio rubo? Nu ir man tas baslys uodegoj tikrai ne kaip atrodo  unsure.gif

MAN JO REIKIA! ir tuoj parasysiu kodel. pati esu liesu koju, bet ant liemens "lasinuku" siek tiek yra ir uzsidejus visiskai aptemta suknyte matosi kai stringai i tuos lasinukus isireze rolleyes.gif perkant didesni dydi su sonais viskas kaip ir gerai, bet patys stringai tada didesni buna ir man negrazu kaip jie ne apsitempe, o pakare buna doh.gif niu tikiuos supratot. manau sie nauji stringiukai prie suknytes yra pats tas thumbup.gif as uz juos thumbup.gif esu jau pries metus apie juos Cosmopolitane skaicius, jau tada ju nesibaidziau wub.gif
Atsakyti
QUOTE(monika 22 @ 2009 11 24, 14:42)
Iš nugaros atrodo, kad pieštuką įsikišusi į užpakalį biggrin.gif Man tai niekas neužmautų tokių c-stringų  4u.gif


lotuliukas.gif
siaubingi ir man jie..
Papildyta:
QUOTE(deisse @ 2009 11 24, 14:48)
MAN JO REIKIA! ir tuoj parasysiu kodel. pati esu liesu koju, bet ant liemens "lasinuku" siek tiek yra ir uzsidejus visiskai aptemta suknyte matosi kai stringai i tuos lasinukus isireze rolleyes.gif


na tokia problema tai cia manau labai isprendziama uZsidejus paprastua plonos medziagytes sortukus po suknele.. ir nereikes tokiu siaubingu stringu schmoll.gif
Atsakyti
O prie tos aptemptos suknytes, to atsikisimo virs uzpakalio manai nesimatys? nu as visgi uz besiulius sortukus tokiems atvejams 4u.gif
Atsakyti
kazkodel man neatrodo jie taip beisiai kaip jums ax.gif nesijuokit, po keliu metu tik tokie stringai bus, juoksimes is dabartiniu 4u.gif
tik Cosmo kai maciau to baslio nebuvo uzpakly, arba trumpesnis, nesimate
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo deisse: 24 lapkričio 2009 - 13:56