Įkraunama...
Įkraunama...

Naujovė c-stringai

Sveikutės, ar esate girdėjusios apie tokią naujovę - c-stringus? biggrin.gif
user posted image
cia

Miriau iš juoko kai pamačiau lotuliukas.gif
Pirma kart kai pamačiau jie nepasirodė patogūs, bet kuo toliau žiūrinėju, tuo didesnė pagunda kyla išbandyti smile.gif thumbup.gif

Gal, kuri jau išbandėt? Pasidalintumėt patirtimi smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo kristutea: 24 lapkričio 2009 - 11:37
Ojėzus, tik per mano lavoną ant manęs tokius išbandytų kas nors lotuliukas.gif Išvis nekenčiu stringų, nepatogu, nehigieniška, vizualiai iškraipo kūno proporcijas, bet čia jau atskira tema ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Copacabana @ 2009 11 24, 14:02)
Ojėzus, tik per mano lavoną ant manęs tokius išbandytų kas nors  lotuliukas.gif Išvis nekenčiu stringų, nepatogu, nehigieniška, vizualiai iškraipo kūno proporcijas, bet čia jau atskira tema  ax.gif



kode kazka iskraipo? kaip iskraipo? nesupratau
Atsakyti
QUOTE(Insa @ 2009 11 24, 14:08)
kode kazka iskraipo? kaip iskraipo? nesupratau

sitas ir man idomu smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Insa @ 2009 11 24, 14:08)
kode kazka iskraipo? kaip iskraipo? nesupratau

Mano asmenine subjektyvia nuomone, stringai sukvadratina užpakalį. Man vizualiai negražiai net žiūrisi, bet kaip jau minėjau - subjektyvu, tai nežinau, ar verta diskutuoti ta tema rolleyes.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Copacabana: 24 lapkričio 2009 - 13:20
QUOTE(Copacabana @ 2009 11 24, 14:16)
Mano asmenine subjektyvia nuomone, su stringai sukvadratina užpakalį. Man vizualiai negražiai net žiūrisi, bet kaip jau minėjau - subjektyvu, tai nežinau, ar verta diskutuoti ta tema  rolleyes.gif

tai tam yra forumai smile.gif 4u.gif manau cia priklauso ir nuo stringu formos pvz cia man tikrai graziai atrodo
Atsakyti
nieko sau naujiena smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Cherry_ @ 2009 11 24, 14:22)
tai tam yra forumai smile.gif  4u.gif  manau cia priklauso ir nuo stringu formos pvz cia man tikrai graziai atrodo


Sakyciau labiau nuo uodegos formos biggrin.gif

Bet sito ... daikto turbut nerizikuociau bandyt g.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo dar viena mama: 24 lapkričio 2009 - 13:26
QUOTE(dar viena mama @ 2009 11 24, 15:24)
Sakyciau labiau nuo uodegos formos  biggrin.gif



Norejau ta pati rashyti biggrin.gif

O shiaip man stringai irgi negrazu ir nepatogu, reta kuri uodega atrodo graziai su stringais biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo GinCherry: 24 lapkričio 2009 - 13:27
QUOTE(dar viena mama @ 2009 11 24, 14:24)
Sakyciau labiau nuo uodegos formos  biggrin.gif



jojo pritariu biggrin.gif bo maniske uodega su bet kokiu apvalkalu taip pat prastai atrodo biggrin.gif


a sitagi o del to nauju stringu, tai kazkaip atrodo juos pamest galima biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Insa @ 2009 11 24, 14:27)
a sitagi o del to nauju stringu, tai kazkaip atrodo juos pamest galima biggrin.gif


lotuliukas.gif lotuliukas.gif taigi laikyt uz abieju galu reikia. Ot tundra lotuliukas.gif
Atsakyti
as tai progo nerasciau tokiam menuliukui doh.gif

man stringi irgi schmoll.gif , nebent reikia, kai kiti apatiniai netinka prie tam tikros aprangis, kelniu,dzinsu ir t.t.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Cherry_: 24 lapkričio 2009 - 13:31