Įkraunama...
Įkraunama...

Vėlyvojo persileidimo temos tęsinys

QUOTE(Raja28 @ 2010 01 15, 16:11)
o gal noretum pasipasakot kas jums nutiko? blush2.gif Gal butu lengviau ir paciai, nors tikrasis palengvejimas ateis su laiku 4u.gif Kitu vaistu nera tik kaip susitaikyt su viskuo ir toliau gyvent, kartais bendravimas gelbsti kaip geriausias vaistas tik jei tam esi jau pasiruosusi console.gif


na pasiruost kazkada reikes lengviau sneket kai nematai zmoniu veidu kai pasakoji o sutrumpintai galiu papasakot.
gruodzio 30 d. nebejutau judesiukiu nuvykus i klp gn gyd. patvirtino gines zodzius sirdele nebeplaka verysad.gif pataloginiame kita diena gyd.du kartus dave skatinamuju kad prasidetu gimdymas. Naujuju metu nakti kai saude ferverkai jauciau kad sia nakti sunelis gims taip ir nutiko po poros valandu nubego vandenys. ir 5 ryto gime suniukas akusere pasake kad virkstele trumpa ir apsivyniojusi aplink kakla.kai akusere prinese kad padetu ant ranku net garsiai minty savo isreiskiau ir pasakiau "koks piktas atrodo" gal man taip pasirode kad pyko ant manes kad apsivyniojo virkstele ar del ko kito net nzn... verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(dziuke @ 2010 01 15, 17:22)
na pasiruost kazkada reikes lengviau sneket kai nematai zmoniu veidu kai pasakoji o sutrumpintai galiu papasakot.
gruodzio 30 d. nebejutau judesiukiu nuvykus i klp gn gyd. patvirtino gines zodzius sirdele nebeplaka verysad.gif pataloginiame kita diena gyd.du kartus dave skatinamuju kad prasidetu gimdymas. Naujuju metu nakti kai saude ferverkai jauciau kad sia nakti sunelis gims taip ir nutiko po poros valandu nubego vandenys. ir 5 ryto gime suniukas akusere pasake kad virkstele trumpa ir apsivyniojusi aplink kakla.kai akusere prinese kad padetu ant ranku net garsiai minty savo isreiskiau ir pasakiau  "koks piktas atrodo" gal man taip pasirode kad pyko ant manes kad apsivyniojo virkstele ar del ko kito net nzn... verysad.gif



Stiprybes tavo seimai ir zinoma labiausiai tau 4u.gif 4u.gif 4u.gif , labai skaudi netektis, tu nekalta, tokia Dievo valia ir nieko nepadrysi cia, laikykis, viskas bus gerai, jei noresi su kuo pasikalbet drasiai rasyk cia nes mes visos tai patyrem ir pilnai suprantam tavo skausma console.gif
Atsakyti
Jei gali pasakyti, kelintam mėnesy buvai, kai tai įvyko?... Ar nujauti priežastį?...
Čia patylėsiu. Užuojauta?... Ne, tik suprantu Tave. Ir visos tai patyrė, kurios čia lankosi. Suprantu, palaikau... Stiprybės...
Atsakyti
na taip visoms reikia laikytis taip kaip ir bandyt gyvent toliau. terminas buvo 29 d.sio men.o mire 35 savaiciu.o priezastis net neisivaizduoju gyd. sake kad labai trumpa virstele ir jeigu lemia tas ranku kilnojimas na visgi teko indus plaunant det aukstokai, duse galva plaunant, papugas lesinant db del visu tu dalyku griauzia sazine geriau buciau kitaip darius o kitu visai nedarius butu ir leliukas gyvas... verysad.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo dziuke: 16 sausio 2010 - 10:14
QUOTE(dziuke @ 2010 01 16, 11:07)
na taip visoms reikia laikytis taip kaip ir bandyt gyvent toliau. terminas buvo 29 d.sio men.o mire 35 savaiciu.o priezastis net neisivaizduoju gyd. sake kad labai trumpa virstele ir jeigu lemia tas ranku kilnojimas na visgi teko indus plaunant det aukstokai, duse galva plaunant, papugas lesinant db del visu tu dalyku griauzia sazine geriau buciau kitaip darius o kitu visai nedarius butu ir leliukas gyvas... verysad.gif



Negrauzk saves , tai tikrai neturejo jokios itakos, nes kol lialiukas mazas ir turi vietos pilvelyje jis pats sukiojasi kaip nori, o ranku kilnojimas daugiausia itakos turi placentos atsokimui ir kraujavimui.
O kokia gydytoja prieme lialiuka?
Laikykis, motiniskas skausmas pats skaudziausias, bet suteikiantis dar didesnes meiles gyvenimui ir poziuriui i viska, dar turesi daug graziu lialiuku, o vyresnelis jus saugos is aukstai wub.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Raja28: 16 sausio 2010 - 10:45
QUOTE(Raja28 @ 2010 01 16, 11:44)
O kokia gydytoja prieme lialiuka?


akusre tai faina Egidija kupciuniene o gyditojos nepamenu buvo atejus paziuret ir isejo
Atsakyti
Dziuke, laikykis...

puikiai tave visos suprantam ir tavo skausma...

Tai toks isbandymas...mane tai labai paveike, pervertinau visas savo vertybes is naujo. Priimu taip kaip isbandyma, karma, Dievo bausme ir tt, vadinkit tai kaip norit. Svarbiausia nepasiduot, nepaluzt. Liudet teks, niekas nuo to pabegt negali...bet reikia nepamirst pagalvot apie ateiti.

Man atsitiest labai padejo naujo vaikelio planavimas. Kaip pamisus pradejau pirkt literatura nesciosioms, skaiciau ir tai man padedavo pamirst liudesi (nors skausmas sirdy isliks, manau, visa gyvenima).

Stiprybes, tau, mieloji...
Atsakyti
Kažko liūdnai tylu čia...
Nežinau, ką išties sakyti žmogui, kai tai vyksta... Guosti? Kaip? Kas padės? Kas turėtų padėti? Ederi teisingai sakė, kad teks paliūdėti. Gal net ilgiau nei ilgai, bet šio proceso vengti nereikia...

Mane persekioja 9 skaičius. Visada. Kasdieną. Kiekvieną dieną! Aš tomis magijomis nelabai tikiu, bet kai mane įkyriai persekioja, tai nori-nenori imi tikėti. Jaučiu, tai atneš sėkmę...
Atsakyti
QUOTE(Amade @ 2010 01 15, 13:25)
g.gif yra skirtingi apsiuvimo budai  ax.gif kiek as supratau, pas mus Lietuvoj tiesiog "aprisa" kakleli su siulu.
O siaip tai yra atskiras mokslas ir keli budai, priklausomai nuo situacijos, kartais taip paprastai "aprisa", kartais siuva tiesiogine prasme...  mirksiukas.gif  cia jau reikia googlint ir skaityt. Aisku, ne Lietuviskai, nes LT nieko doro nera parasyta apie tai  doh.gif


Na labukas, merginos.
Vakar jau is karto paleido namo guleti.
Del apsiuvimo sutinku, yra trys ar keturi apsiuvimo budai, man tai susiuvo korseto pavyzdziu, isivaizduoji kaip rtisi koseta? Dabar svarbiausia nusiraminti ir, kad praeitu tie operaciniai skausmeliai. Pati operacija nebuvo tokia baisi, kaip isivaizdavau, tik prieas tai labai jaudinausi, bet pasitaike tokia komanda, kad tiek dantis uzkalbinejo, net nepajutau kaip laikas prabego. Nejutau ir kaip siuvo. Ziauriausia buvo, kad negalejau ilgai valgyti. Dekui mergytes uz palaikyma
4u.gif
Atsakyti
QUOTE(furija04 @ 2010 01 19, 13:51)
Na labukas, merginos.
Vakar jau is karto paleido namo guleti.
Del apsiuvimo sutinku, yra trys ar keturi apsiuvimo budai, man tai susiuvo korseto pavyzdziu, isivaizduoji kaip rtisi koseta? Dabar svarbiausia nusiraminti ir, kad praeitu tie operaciniai skausmeliai. Pati operacija nebuvo tokia baisi, kaip isivaizdavau, tik prieas tai labai jaudinausi, bet pasitaike tokia komanda, kad tiek dantis uzkalbinejo, net nepajutau kaip laikas prabego. Nejutau ir kaip siuvo. Ziauriausia buvo, kad negalejau ilgai valgyti. Dekui mergytes uz palaikyma
4u.gif


sveikute 4u.gif as vakar labai galvojau apie tave ir jau siandien laukiau tavo naujieneliu 4u.gif Smagu girdet, kad jau namuciuos. Tik neissigask, jei biski pateplios, turbut sake, kad gali pateplioti kartais, svarbiausia, kad ne svieziu krauju mirksiukas.gif
O tau narkoze ne bendrine davo, o i stubura? g.gif nes LT tai intravenine duoda apsiuvimui ax.gif
Atsakyti
QUOTE(furija04 @ 2010 01 19, 14:51)
Na labukas, merginos.
Vakar jau is karto paleido namo guleti.
Del apsiuvimo sutinku, yra trys ar keturi apsiuvimo budai, man tai susiuvo korseto pavyzdziu, isivaizduoji kaip rtisi koseta? Dabar svarbiausia nusiraminti ir, kad praeitu tie operaciniai skausmeliai. Pati operacija nebuvo tokia baisi, kaip isivaizdavau, tik prieas tai labai jaudinausi, bet pasitaike tokia komanda, kad tiek dantis uzkalbinejo, net nepajutau kaip laikas prabego. Nejutau ir kaip siuvo. Ziauriausia buvo, kad negalejau ilgai valgyti. Dekui mergytes uz palaikyma
4u.gif



laba,


as irgi laukiau ziniu is taves taip neramu buvo, saunu , kad jau po visko thumbup.gif
dabar gulinekis daugiau kad nuo vaikiuko svorio kas blogai nenutiktu, saugok save 4u.gif

Atsakyti
QUOTE(furija04 @ 2010 01 19, 13:51)
Na labukas, merginos.
Vakar jau is karto paleido namo guleti.
Del apsiuvimo sutinku, yra trys ar keturi apsiuvimo budai, man tai susiuvo korseto pavyzdziu, isivaizduoji kaip rtisi koseta? Dabar svarbiausia nusiraminti ir, kad praeitu tie operaciniai skausmeliai. Pati operacija nebuvo tokia baisi, kaip isivaizdavau, tik prieas tai labai jaudinausi, bet pasitaike tokia komanda, kad tiek dantis uzkalbinejo, net nepajutau kaip laikas prabego. Nejutau ir kaip siuvo. Ziauriausia buvo, kad negalejau ilgai valgyti. Dekui mergytes uz palaikyma
4u.gif



Visos cia mes apie tave galvojom, as taip pat blush2.gif

Sekmes tau, saugok save 4u.gif
Atsakyti