Įkraunama...
Įkraunama...

Vėlyvojo persileidimo temos tęsinys

QUOTE(Amade @ 2010 01 14, 12:19)
Furija - laukiam vis naujienu. Nes man tai labai jau neramu, jei tokiam laike kaklelio ilgis tikrai tik 1 cm ir giniai siuvima organizuoja po savaites  unsure.gif Gal tu ne taip supratai, gal ne 1 cm, o 1 colis?  g.gif  tada reikstu 2,5 cm  unsure.gif  nes dabar tai mano nuomone cia daktaru klaikus aplaidumas  doh.gif


Apie 10mm, tai ir yra 1cm. Siaip apsiuvimo negali daryti anksciau kaip 14-16 sav, man ir taip jau darys 13 sav ir 4 dienu.
Ir nesu didvyre, tiesiog man reikia truputi padirbti, kad galeciau but rami. Po darbo isskyrus blova-daugiau nieko nematau bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(furija04 @ 2010 01 14, 18:36)
Apie 10mm, tai ir yra 1cm. Siaip apsiuvimo negali daryti anksciau kaip 14-16 sav, man ir taip jau darys 13 sav ir 4 dienu.
Ir nesu didvyre, tiesiog man reikia truputi padirbti, kad galeciau but rami. Po darbo isskyrus blova-daugiau nieko nematau  bigsmile.gif



suprantu...laikykis 4u.gif
Atsakyti
laba,



Furija laikykis ir sekmes tau, daugiau ilsekis ir saugok maziuka 4u.gif 4u.gif 4u.gif

lauksim pasakojimo po apsiuvimo blush2.gif , kas kaip ir kodel??


Garbanyla dziugu kad teigiamai nusiteikus , gan viskas puiku pas jus, kaip ir kitom draugem sakiau kad sie metai poriniai tad turi buti labai dosnus mamytems biggrin.gif


na o as irgi laikausi neblogai, dar tepimai neprasidejo, tad gal susireguliuos ir mano ciukliukai ir galesiu tada ruostis nestuke.gif rolleyes.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Raja28: 14 sausio 2010 - 22:39
QUOTE(furija04 @ 2010 01 14, 18:36)
Apie 10mm, tai ir yra 1cm. Siaip apsiuvimo negali daryti anksciau kaip 14-16 sav, man ir taip jau darys 13 sav ir 4 dienu.
Ir nesu didvyre, tiesiog man reikia truputi padirbti, kad galeciau but rami. Po darbo isskyrus blova-daugiau nieko nematau  bigsmile.gif


zinok, apsiuvima dar ir kaip gali daryt ir anksciau mirksiukas.gif tiesiog nenori siut kol nebuna praejes tas kritiskiausias 3 men laikas mirksiukas.gif tikiuosi, kad viskas bus gerai, ziurek jau ir tas pirmadienis cia pat friends.gif
Atsakyti
Įdomu, kaip tą apsiuvimą daro... g.gif Taip ima ir apsiuva tiesiogine to žodžio prasme? ...
Atsakyti
QUOTE(GARBANYLA @ 2010 01 15, 11:04)
Įdomu, kaip tą apsiuvimą daro...  g.gif  Taip ima ir apsiuva tiesiogine to žodžio prasme? ...


g.gif yra skirtingi apsiuvimo budai ax.gif kiek as supratau, pas mus Lietuvoj tiesiog "aprisa" kakleli su siulu.
O siaip tai yra atskiras mokslas ir keli budai, priklausomai nuo situacijos, kartais taip paprastai "aprisa", kartais siuva tiesiogine prasme... mirksiukas.gif cia jau reikia googlint ir skaityt. Aisku, ne Lietuviskai, nes LT nieko doro nera parasyta apie tai doh.gif
Atsakyti
sveikutes
na cia gal ne i tema bet kaip po visu tu nelaimiu (gimusio negyvu) kaip gyd. elgesi su krutine. man tai uzbintavo o kai nubintavau po savaites ir keturiu dienu tai apakau vaizdeliu ir kolkas mintis tokia kad antro leliuko netureciau is kur maitinti patys speneliai baisiausi. gal kam taip pat bintavo ir kaip elgetes dejot ar tepet ka?
Atsakyti
QUOTE(dziuke @ 2010 01 15, 12:44)
sveikutes
na cia gal ne i tema bet kaip po visu tu nelaimiu (gimusio negyvu) kaip gyd. elgesi su krutine. man tai uzbintavo o kai nubintavau po savaites ir keturiu dienu tai apakau vaizdeliu ir kolkas mintis tokia kad antro leliuko netureciau is kur maitinti patys speneliai baisiausi. gal kam taip pat bintavo ir kaip elgetes dejot ar tepet ka?

blink.gif blink.gif dar ir taip buna doh.gif
as nieko nedariau pienukas atsirado ir savaime dingo.
Atsakyti
QUOTE(dziuke @ 2010 01 15, 11:44)
sveikutes
na cia gal ne i tema bet kaip po visu tu nelaimiu (gimusio negyvu) kaip gyd. elgesi su krutine. man tai uzbintavo o kai nubintavau po savaites ir keturiu dienu tai apakau vaizdeliu ir kolkas mintis tokia kad antro leliuko netureciau is kur maitinti patys speneliai baisiausi. gal kam taip pat bintavo ir kaip elgetes dejot ar tepet ka?



oho blink.gif tas bintavimas - tai atgyvena akmens amziaus...

na, pas mane pienas kaip is laistytuvo bego lotuliukas.gif tai teko vaistais malsint. Papuliai maniau sprogs, bet gyd "talkova" buvo, tai neleido kamuotis thumbup.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo ederi: 15 sausio 2010 - 13:26
QUOTE(dziuke @ 2010 01 15, 11:44)
sveikutes
na cia gal ne i tema bet kaip po visu tu nelaimiu (gimusio negyvu) kaip gyd. elgesi su krutine. man tai uzbintavo o kai nubintavau po savaites ir keturiu dienu tai apakau vaizdeliu ir kolkas mintis tokia kad antro leliuko netureciau is kur maitinti patys speneliai baisiausi. gal kam taip pat bintavo ir kaip elgetes dejot ar tepet ka?


blink.gif blink.gif man tai nieko nedare, po keliu dienu po gimdymu atsirasdavo priespienio, pora dienu palasedavo ir baigdavosi g.gif nieko nedariau, tik stengiausi, kad tom dienom krutines neperpustu blush2.gif
Atsakyti
joa daug girdejau kad nebintavo bet kazkodel daktarelis manes nepagailejo uzbintavo ir vaistu israse o db nzn kaip krutine atstatyt i pradine busena doh.gif
Atsakyti
QUOTE(dziuke @ 2010 01 15, 16:04)
joa daug girdejau kad nebintavo bet kazkodel daktarelis manes nepagailejo uzbintavo ir vaistu israse o db nzn kaip krutine atstatyt i pradine busena  doh.gif



o gal noretum pasipasakot kas jums nutiko? blush2.gif Gal butu lengviau ir paciai, nors tikrasis palengvejimas ateis su laiku 4u.gif Kitu vaistu nera tik kaip susitaikyt su viskuo ir toliau gyvent, kartais bendravimas gelbsti kaip geriausias vaistas tik jei tam esi jau pasiruosusi console.gif
Atsakyti