Įkraunama...
Įkraunama...

Vėlyvojo persileidimo temos tęsinys

Malonu girdeti geras nuotaikingas kalbas smile.gif
Pa mane tai viskas po senovei, pilvukas po truputi kalasi, bet ir sunkiau darosi, nes pradejo temti ir siaip, gerai, kad pirmadieni pas gydytojus. Siaip dar mazas laikas, pykina nuo kvapu ir asaros rieda jei susinervinu
Atsakyti
QUOTE(furija04 @ 2009 12 29, 20:05)
Malonu girdeti geras nuotaikingas kalbas smile.gif
Pa mane tai viskas po senovei, pilvukas po truputi kalasi, bet ir sunkiau darosi, nes pradejo temti ir siaip, gerai, kad pirmadieni pas gydytojus. Siaip dar mazas laikas, pykina nuo kvapu ir asaros rieda jei susinervinu


Na taip, dabar tau tas sunkusis etapas, kai pykina, jegu nera, norisi miego... oi kaip prisimenu, net paciai sunku pasidaro smile.gif

Saugok save, Furija, ypac per sventes nepersidirbk.
Atsakyti
Dabar pasijuntu blogiau ir lekiu namo, nes visu pasaulio pinigu neuzdirbsi, o mazaji reikia saugoti kiek galiu.
Labai tikiuosi, kad po nauju pasipils geros naujienos is musu kompanijos, gal jau visoms D atseikes dovaneliu mirksiukas.gif
Atsakyti
Sveikutės 4u.gif Seniai bebuvau, bet sakau, reikia nors trupinyti užsukti ax.gif Tai su Naujaisias Metais, Mergynos - vėl nauja Viltis teskaidrina Mūsų Visų Širdeles.Te Tigro metai iššaukia stipriąsias savybes - Stiprybę, Kovą už būvį, Kantrybę, Protingą Išlaukimą savos Akimirkos...Su Naujais... wink_3.gif
Na, o aš jau tikras begemotukas, tempiu paskutines savaites...Nelabai jos man linksmos, nes gulimas rėžimas, Lėlytė labai jau nori pirma laiko ateiti...Pilvuky sėdi skersai Ji wub.gif pas mane, gulėjau jau ir ligoninėje dėl gresiančio...Bet laiku sulaikėm, Ačiū Dievui - tikimės kiekvieną dieną taip prastumti, kad vis dar juk ne laikas...Buvau pripratusi bėgti lėkti savęs, organizmo netausojant, tai dabar kaip kokone priverstiniame jaučiuosi uždaryta nuo viso pasaulio malonumų g.gif Nors gal ir gerai, nes pati net nenoriu bendrauti, šypsotis ar svečius priiminėti.Kažkaip norisi tylos, pamąstymų, susikaupimo prieš Didįjį šurmulį...
Labai džiaugiuosi už Jus, kad esate sveikos, linksmos - ir tiesiog kartoju su Jumis tris stiprius žodžius - Tikėjimo, Vilties, Kantrybės...
Ir Stebuklas ateis, pačios nepajusite, kaip Jis ateis wub.gif Aš su Jumis 4u.gif
Atsakyti
Sveika, Amri!!!

4u.gif
Aš ir galvojau...Kur dingai??? g.gif Ačiū Dievui viskas gerai... Neduokdie gresiantis... doh.gif Gerai, kad Tau nebe daug beliko... Jei ir gimtų anksčiau, išgyventų mažiukas. Beje, primiršau, ko laukiat? blush2.gif Mergucės ar bernyčio? bigsmile.gif
Žiūrėk savęs, mylėk iki pat galo ir daryk tik tai, ko nori Tu. Svečiai palauks... Dabar svarbus susikaupimas ir ramuma... Sėkmiukės Tau!!!

Dar kartą visas su naujaisiais metais!!! Kad naujieji metai atneštų ir malonių naujovių visoms visoms! Ir man! biggrin.gif thumbup.gif Taip sakant, kad tas energingasis tigras įveiktų negandas ir jėgų tik daugėtų. Nepaisant, kad elektra trečdaliu pabrango, tegu veidus puošia optimizmas ir šyyyypsenos!!!! thumbup.gif nestuke.gif





Atsakyti
Sveika Amri, sveika Garbanyla, sveikos visos!!!

Na stai ir atejo naujieji. Tikiuosi, kad mums visoms jie bus daug daug kartu laimingesni nei praeje. thumbup.gif

Dabar belieka tik sukaupti visas jegas, kantrybe ir laukti. Pasakyti, zinoma, lengva, bet kaip tai padaryti?

Kaip ten bebutu, mergaiciukes, labai visoms linkiu siais metais sulaukti savuju mazuteliu, kad jau metu pabaigoje visos galetumem buciuoti rausvutes minkstutes pedutes ir delniukus smile.gif
Atsakyti
Sveikutes,


Linkiu ir as kad siais metais butumem tigriskai atkaklios ir ryztingos 4u.gif

na va as buvau pas gine pries naujus, viskas tam gal gerai tik hormonus liepe issitirt ir skydliaukes echo pasidaryt, nuo strso turbut man viskas susimakalavo doh.gif verysad.gif , na bet yra kaip yra israse KT bet dar negeriau lauksiu endokrinologo isvadu.
Atsakyti
Sveikos 4u.gif Na, radau tokius žodžius - ...Gamtoje niekas neskuba, bet viskas būna padaryta...
Taip ir su Mūsų troškimu tų mažų rausvų pėdyčių...Ateis, net nepastebėsite, kaip tas Džiaugsmas ateis... 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Amri32 @ 2010 01 04, 15:55)
Sveikos 4u.gif Na, radau tokius žodžius - ...Gamtoje niekas neskuba, bet viskas būna padaryta...
Taip ir su Mūsų troškimu tų mažų rausvų pėdyčių...Ateis, net nepastebėsite, kaip tas Džiaugsmas ateis... 4u.gif

drinks_cheers.gif thumbup.gif
Atsakyti
Sveikos mergaites.
visas su naujais Tigro metais, tegul jie mums visoms bus laimingi ir ypac vaisingi 4u.gif
o as vat apturejau nesekminga stimuliacija, cia buvo pirmoji stimuliacija po persileidimo, bet nors O ivyko viskas ok, leliukas neuzsikabino, deja... verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(FilMar @ 2010 01 06, 18:44)
Sveikos mergaites.
visas su naujais Tigro metais, tegul jie mums visoms bus laimingi ir ypac vaisingi  4u.gif
o as vat apturejau nesekminga stimuliacija, cia buvo pirmoji stimuliacija po persileidimo, bet nors O ivyko viskas ok, leliukas neuzsikabino, deja... verysad.gif



Sveika prisijungus! wink.gif O kada tau ivyko persileidimas ir kiek savaiciu buvo? unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(FilMar @ 2010 01 06, 17:44)
Sveikos mergaites.
visas su naujais Tigro metais, tegul jie mums visoms bus laimingi ir ypac vaisingi  4u.gif
o as vat apturejau nesekminga stimuliacija, cia buvo pirmoji stimuliacija po persileidimo, bet nors O ivyko viskas ok, leliukas neuzsikabino, deja... verysad.gif


sveika, zinai, mano patarimas - nesureiksmink tu stimuliaciju mirksiukas.gif uzkibs tas leliukas, tikrai uzkibs, tik nereik daryt tragediju, kad is pirmos stimuliacijos neuzkibo mirksiukas.gif nusiramink ir nusiteik but kantri, jei netycia prireiktu, bet svarbiausia - nedaryk tragediju kol kas mirksiukas.gif gi toli grazu ne visos pastoja po pirmos stimuliacijos 4u.gif imk pora balionu 4u.gif 4u.gif
Atsakyti