Įkraunama...
Įkraunama...

Vėlyvojo persileidimo temos tęsinys


Labuka merginos,mmm nezinau kur man cia kreiptis,tai gal parasysiu cia:)man jau 33 savaites,maziukas labai judejo pora dienu ir kai vertesi girdejau toki truktelejimo garsa.Kartais kelnaites buna slapios,ne taip kai isskyros,o lyg vandenuku butu suslapusios.Vakarais buna silpna ir skauda sonus,kaip pries menesines.Gyvenu Airijoj,buvau pas gydytoja apziurejo sake kaip ir viskas ok,bet apziurejo tik paciupinedama,tai nz ar man verta cia jaudintis.Bijau kazkaip,snd pradejo rankos tint,ir aplamai,uzeina,kad jegu neturiu visai.Cia taip turi buti,kaip manot? nestuke.gif
Atsakyti
QUOTE(Raja28 @ 2010 11 04, 21:28)
* daug cia kalbet galima,man kaip tik pavilioniene labai nuvyle, ji uz tai kad abortus darytu bet kas kas tik nori, labai ispuikusi moteris ir labai tuscia.
kas liecia vyrus jiems sunku sioj pozicijoj kalbeti, bet as sveikinu bent uz tai, kad jiems gyvybe vaikucio-vertybe, apie komplikuotus nestukus cia kalba neina, cia apie tai, kad daug abortu pasidaro tos kurios priverstos del iv. aplinkybiu, kurias gan lengvai butu galima isspresti jei sulauktu zmogisko artimuju palaikymo.

** aisku musu politikai pasigincijo del istatymo, nes reikia reitingu, bet tema buvo apie kudykio verte musu visuomeneje, o kokia gavosi laida tokia suinku per 1h.viska isdiskutuot, daug kas iskirpta buvo mirksiukas.gif


* na, siaip as esu pries abortus, kai moterys juos daro todel, kad vaikas yra neplanuotas, nelaiku, ne nuo tinkamo vyro ir panasiai. Bet is kitos puses, as pritariu Povilionienei - tai yra kiekvieno zmogaus pasirinkimo teise, kad ir kaip esam pries abortus. Draudimais nieko nelaimesi - kas nores nutraukt nestumus, vaziuos i uzsienius arba pacios save zalos, noredamos sukelt persileidimus verysad.gif Manyciau, kad reikia neuzdraust abortu, bet stiprint psichologine pagalba moterims, kurios nusprendzia darytis aborta. Na, kad nebutu taip - atejau, pasakiau ginekologui, kad nenoriu nestumo, jis snai ir valyma padaro. Manau, reiketu pries tai darant issiaiskint, kodel moteris nenori to kudikio. Kai kuriais atvejais moterys daro abortus is soko del netiketo nestumo...

Labai kvaila, kai diskusijos apie abortus issirutulioja i skaudzias temas - kai seimos turi priimti sunkius sprendimus nestumui nutraukti del apsigimimu ir panasiai...
Arba kazkuris protinguolis nusikalbejo, kaip po aborto kelis kartus padideja tikimybe, kad sekaciais nestumais gims negyvi vaikai doh.gif nugi cia neisprusimas auksciausio lygio fool.gif O kaip tada buna toms, kurioms buna daromi valymai del to, kad vaikutis nustojo vystytis? doh.gif taigi procedura ta pati - ar valymas atliekamas tavo noru, ar del to, kad nestumas nutruko doh.gif

** ir siaip - manyciau, kad tema buvo nevykusiai suformuluota doh.gif abortas ar gyvybes langelis... kazkaip pati diskusija pasirode nelabai apie tai doh.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Amade: 05 lapkričio 2010 - 09:49
QUOTE(Amade @ 2010 11 05, 10:46)
* na, siaip as esu pries abortus, kai moterys juos daro todel, kad vaikas yra neplanuotas, nelaiku, ne nuo tinkamo vyro ir panasiai. Bet is kitos puses, as pritariu Povilionienei - tai yra kiekvieno zmogaus pasirinkimo teise, kad ir kaip esam pries abortus. Draudimais nieko nelaimesi - kas nores nutraukt nestumus, vaziuos i uzsienius arba pacios save zalos, noredamos sukelt persileidimus  verysad.gif Manyciau, kad reikia neuzdraust abortu, bet stiprint psichologine pagalba moterims, kurios nusprendzia darytis aborta. Na, kad nebutu taip - atejau, pasakiau ginekologui, kad nenoriu nestumo, jis snai ir valyma padaro. Manau, reiketu pries tai darant issiaiskint, kodel moteris nenori to kudikio. Kai kuriais atvejais moterys daro abortus is soko del netiketo nestumo...




drinks_cheers.gif su tavimi, su tuo kad moteris turi teise rinktis, taip ir vokietijoje yra buvo tai kalbeta is laidoje bet iskirpo, ten abortai uzdrausti, BET...paliktos 4 galimybes jei dabar neklystu:jei isprievartauta, jei gresia moters gyvybei, jei apsigimes, taip pat galimybe darytis paciai norint, bet gavus psichologu konsultacija.tai vat.Mano manymu svarbiausia, kad nebutu atverta nisa prekybai vaiko organais, kad nebutu kudykiai zudomi kaip jav ar kitur, net pilnaiu issivyste, kad nebutu mergaites verciamos daryti, tevu prievarta.As bent tokia pozicija palaikau mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Raja28 @ 2010 11 05, 09:55)
drinks_cheers.gif  su tavimi, su tuo kad moteris turi teise rinktis, taip ir vokietijoje yra buvo tai kalbeta is laidoje bet iskirpo, ten abortai uzdrausti, BET...paliktos  4 galimybes jei dabar neklystu:jei isprievartauta, jei gresia moters gyvybei, jei apsigimes, taip pat galimybe darytis paciai norint, bet gavus psichologu konsultacija.tai vat.Mano manymu svarbiausia, kad nebutu atverta nisa prekybai vaiko organais, kad nebutu kudykiai zudomi kaip jav ar kitur, net pilnaiu issivyste, kad nebutu mergaites verciamos daryti, tevu prievarta.As bent tokia pozicija palaikau mirksiukas.gif


matai, negalima uzdrausti nutraukt nestuma, jei yra pavojus moters gyvybei, ar jei yra rimti apsigimimai unsure.gif Na, butu idiotai, jei moteriai gresia pavojus, o daktarai atsisako nutraukt nestuma, nes tokie istatymai doh.gif blink.gif Taip sneka tokie, kurie turbut nera niekada susidure su jokia nestumo komplikacija. Kazin ka kalbetu tie vyrai, jei ju zmonoms, neduok Dieve, butu greses pavojus g.gif

Mano blondinisku mastymu - pirmiausiai reikia apibrezti savoka, kada tai yra neisvengiama, o ka galima butu uzdrausti doh.gif o ne gilintis i uzdraudima, net esant pavojui doh.gif
Atsakyti
QUOTE(lolii @ 2010 11 04, 23:27)
Labuka merginos,mmm nezinau kur man cia kreiptis,tai gal parasysiu cia:)man jau 33 savaites,maziukas labai judejo pora dienu ir kai vertesi girdejau toki truktelejimo garsa.Kartais kelnaites buna slapios,ne taip kai isskyros,o lyg vandenuku butu suslapusios.Vakarais buna silpna ir skauda sonus,kaip pries menesines.Gyvenu Airijoj,buvau pas gydytoja apziurejo sake kaip ir viskas ok,bet apziurejo tik paciupinedama,tai nz ar man verta cia jaudintis.Bijau kazkaip,snd pradejo rankos tint,ir aplamai,uzeina,kad jegu neturiu visai.Cia taip turi buti,kaip manot? nestuke.gif


Lolii, tavo atveju įsireikalaučiau į ligoninę ir nuodugnios apžiūros, bet ne apčiupinėjimo. Truktelėjimai galėjo būti ir nuo stipraus vaikelio judesio. Negalim nieko pasakyti. Bet pagal tavo nerimo lygį ir nekokią savijautą, tai tiesiu taikiniu pas gydytoją rimtam tyrimui. Čia ne juokas ir SM konkretaus atsakymo nesužinosi. Nerizikuok nei savo, nei leliuko sveikata... Laikykis, sėkmės. 4u.gif
Atsakyti
nium ziuresiu kaip snd,jei ne eisiu i priemamaji:)aciu uz atsakyma:)
Atsakyti
cia truputi neitema biggrin.gif ,bet norejau paklausti,Amade's kokia kaina butu tavo nertos baltos krikstynu suknytes mergytei metuku laiko? bet reiketu,kad butu ilgom rankovytem. ir,beje,kuriame tu mieste gyveni? labai patiko tavo rankdarbiai. 4u.gif
Atsakyti
Sveikos mielosios,

nors ir paveluotai noriu jums apsireiksti, kad lapkricio 3 d. mums gime dukryte 3320g wub.gif Viskas vyko labai greitai, pagimdziau per pora valandu. Kol kas visi skrajojam is laimes, tad ir kompiuteriui kol kas laiko neatsirado.

Gaila as nespejau jau pamatyt tos Rutos laidos...
Atsakyti
QUOTE(ederi @ 2010 11 12, 22:49)
Sveikos mielosios,

nors ir paveluotai noriu jums apsireiksti, kad lapkricio 3 d. mums gime dukryte 3320g wub.gif  Viskas vyko labai greitai, pagimdziau per pora valandu. Kol kas visi skrajojam is laimes, tad ir kompiuteriui kol kas laiko neatsirado.

Gaila as nespejau jau pamatyt tos Rutos laidos...



jetau kaip faina yahoo.gif wub.gif wub.gif , sveikinu sveikinu sveikinu 4u.gif 4u.gif 4u.gif , nerealios naujienos wub.gif

gali paziuret cia kai turesi minute mirksiukas.gif
valanda su ruta
Atsakyti
QUOTE(Raja28 @ 2010 11 12, 21:55)
jetau kaip faina yahoo.gif  wub.gif  wub.gif , sveikinu sveikinu sveikinu 4u.gif  4u.gif  4u.gif , nerealios naujienos wub.gif

gali paziuret cia kai turesi minute mirksiukas.gif
valanda su ruta


Labai aciu, ir uz sveikinimus ir uz nuorodele wub.gif
Atsakyti
QUOTE(ederi @ 2010 11 12, 22:57)
Labai aciu, ir uz sveikinimus ir uz nuorodele  wub.gif



visko jums ko geriausio 4u.gif , daug daug graziu akimirku, padarei didi darba, saunuole 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(ederi @ 2010 11 12, 23:49)
Sveikos mielosios,

nors ir paveluotai noriu jums apsireiksti, kad lapkricio 3 d. mums gime dukryte 3320g wub.gif  Viskas vyko labai greitai, pagimdziau per pora valandu. Kol kas visi skrajojam is laimes, tad ir kompiuteriui kol kas laiko neatsirado.

Gaila as nespejau jau pamatyt tos Rutos laidos...



Sveikinu sulaukus dukrytes! 4u.gif thumbup.gif wub.gif Linkiu,mazylei,visko kas geriausia! wub.gif 4u.gif 4u.gif 4u.gif
Atsakyti