Įkraunama...
Įkraunama...

Vėlyvojo persileidimo temos tęsinys

Ederi, bus galima gerti kavą be kofeino. smile.gif Taip apgausi savo organizmą. smile.gif Man kava yra labai didelis ir svarbus ritualas. Ne dėl energijos, o dėl skonio. smile.gif Visad malonu rytus pasitikti filtruojant mažą kiekį kavos, kaičiant, plakant daaaug pieno, berti cinamono ir lėtai gerti.. Mmmm!!! wub.gif Teko skanaut bekofeininės kavos, tai skonio skirtumo nepajaučiau. biggrin.gif Turbūt tokia ir esu "kavininkė". biggrin.gif

Kiek teko skaityti patirties pasakojimų SM daugumai sukietėjimai skausmus sukelia, o aš tą patempimą, suėmimą jaučiu daugiau paveikus kažką ant kojų. Mėšlungis netraukia, naktimis išmiegu gerai. Turbūt kiekvienas atvejis vis kitoks. rolleyes.gif A, ir dar ginis aiškino, jog atskirose vietose (ne visoje gimdoje) įsitempimai gali būti dėl lelios intensyvaus judėjimo (įsiręžia, aktyviai juda).
Na, bus matyt, kaip vėliau bus. rolleyes.gif Kol kas lieku rami ir atsakingai stebinti save. rolleyes.gif 4u.gif
Atsakyti
Garbanyla,

jei tie gimdos susitraukinejimai neskausmingi ir ju nerai daugiau kaip 10 per diena, tai tikrai neverta nerimauti. Jug gimda turi mankstintis pries didiji darba smile.gif

Dar man gydytoja patare, jei nakti labai susitraukineja, nueik i WC, man tai padedavo, tada as ir vel saldziai imigdavau mirksiukas.gif Na o dabar sis ritualas kartojas 2-3 kartus per nakti doh.gif
Atsakyti
QUOTE(GARBANYLA @ 2010 10 11, 17:27)


as irgi pasisakysiu blush2.gif tokio laiko nestume kaip tavo tu tiesiog gali pajust kaip leliukas apsisuka priesinga kryptim.pvz, man su pirmu nestumu buvo taip iki kokios 32 savaites. atrodo visa pilvuka surakina, gimda sustingsta,o ypac tai gali gerai gali jausti, jei neturi antsvorio. tokio sukietejimo metu pabandyk atkreipt demesi ar nejauti tarsi koks kamuoliukas letai verstusi. bent as sau buvau sukelus bereikalingos panikos, kol ginekologas issaiskino kas ir kaip doh.gif
dbr va ir juokiuos vyrui-dukryte narde pilvuke, buvo nuolatiniam judesy, va ir auga tokia "padraika", kuri vietoj nenustygsta. sitas pilvinukas veda is proto savo ramumu dabar, gali daugiau nei puse dienos nesujudet ne kartelio, bet kai duoda, duoda atsakanciai, ypac kai baigiu imigt doh.gif nezinau kiek pasitvirtins mano zodziai, bet itariu turesim visiska priesingybe dukrai g.gif
Atsakyti
Labas vakaras, 4u.gif

Kaip gyvuojate, mergytės? bigsmile.gif Kaip jūsų nuotaikos ir sapnai rudeniniai? Ederi, turbūt jau sulėtėjo laikas likus paskutinėms savaitėms iki Didžiosios dienos. wub.gif
Kaip mamytės Linutės vaikučių būrelis? bigsmile.gif


Nusprendžiau šiaip parašyti, pakalbinti visas. smile.gif Pasidalinti keliais žodeliais.
Gyvuoju gerai. Nežinau, ar čia minčių galia, ar kas, bet nuo to laiko, kai jums pasisakiau dėl neaiškių sumaudimų, jie dingo. rolleyes.gif Gal dėl to, kad įsitikinau, kad viskas gerai? g.gif rolleyes.gif
Jau keletą dienų, lyg kas mygtuką būtų paspaudę, ėmė salti širdis nuo kūdikiškų dalykėlių... Vežimaičiai, lovytės, kombinezoniukai, drabužiukai... wub.gif Vieną vakarą pridariau veltinio komplektą mažiukei ir dabar lengviau tai širdžiai salti, kai galiu kasdien matyti šias "miniatiūras". Gal tas laikas jau atėjo, kai norisi žiūrinėti, ieškoti, čiupinėti vaikelio būsimus daiktus? nestuke.gif wub.gif Net šviesesnės dienos paliko, kad taip naujai ėmiau jaustis... wub.gif
o šiaip, viskas gerai. thumbup.gif wub.gif
Atsakyti
Labas merginos,

taip Garbanyla, laikas visiskai sustojo... Jauciuosi visiskai kitaip, nei besilaukdama sunaus. Beveik nebeiseinu is namu, nesikeliu is lovos, nera jegu verysad.gif Nosis uzsikimsus, visa esu sutinus, nuotaikos depresines. Taciau zinau, jog tai normalu, zinau - taip gali but del hormonu. Dabar as ju "prigaminu" uz dvi moteris smile.gif Taciau... jau pavargau. MB irgi laksto visur kaip koks angelas, rupinasi ne tik darbais, bet ir namais, sunum ir dar manim. doh.gif Na o tas bejegiskumas mane tiesiog gniuzdo. Guodziuosi tik tuo, kad tai laikina...

Atsakyti
Sweikutes:) pagaliau subyrejau-spalio 15d.(10d.pries termina) pagimdziau sunu. 4410g,55 cm. Zodziu turiu dideli wyra-netilpom ir i kojinytes kurias numezgiau:))) mamos akys,tecio nosis-sikart bendras 'produktas' biggrin.gifD mazylis jaucias puikiai, tik as patekau i statistiskai maza procenta-yra komplikaciju po spinalines nejautros. Jei ne nuostabus personalas,buciau kartais wisai nepajegi ir maziuku pasirupint-skauda galwa,stubura taip,kad atrodo,jog kazkas nematomo trupina kaulus su plaktuku. Tai aciu dievui ir pamperiuka akuseres pakeicia,ir palaiko waikiuka kai zagsi,tais momentais,kai negaliu atsikelti. Prognozes tokios,kad dar savaite pasikankinsiu iki kol nuslinks didysis skausmas. Ryt nakti menulio faze keicias,tai wiliuosi,kad gal tures itakos ir mano stuburo kanalu skysciam-wyras juokiasi,sako wilku kauksi:))))
Atsakyti
QUOTE([Ecta] @ 2010 10 19, 12:47)
Sweikutes:) pagaliau subyrejau-spalio 15d.(10d.pries termina) pagimdziau sunu. 4410g,55 cm. Zodziu turiu dideli wyra-netilpom ir i kojinytes kurias numezgiau:))) mamos akys,tecio nosis-sikart bendras 'produktas' biggrin.gifD  mazylis jaucias puikiai, tik as patekau i statistiskai maza procenta-yra komplikaciju po spinalines nejautros. Jei ne nuostabus personalas,buciau kartais wisai nepajegi ir maziuku pasirupint-skauda galwa,stubura taip,kad atrodo,jog kazkas nematomo trupina kaulus su plaktuku. Tai aciu dievui ir pamperiuka akuseres pakeicia,ir palaiko waikiuka kai zagsi,tais momentais,kai negaliu atsikelti. Prognozes tokios,kad dar savaite pasikankinsiu iki kol nuslinks didysis skausmas. Ryt nakti menulio faze keicias,tai wiliuosi,kad gal tures itakos ir mano stuburo kanalu skysciam-wyras juokiasi,sako wilku kauksi:))))



laba,


Vauuuuu bigsmile.gif kokios naujioenos, kaip smagu thumbup.gif , o koks vyrutis didelis tik nesakyk kad pati isgimdei???? blink.gif Sveik greiciau ir sustiprek 4u.gif 4u.gif Juokas juokais del to menulio, bet man taip bloga sia nakt buvo kad greitajai skambinau, ar nuo darbu ar nuo tokiu oru sirdele taip sustreikavo maniau kojas pakratysiu doh.gif verysad.gif bet tfu tfu tfu dabar jau geriau nors dar galva sukasi momentais verysad.gif


ederi mergyt dar biski kantrybes tuoj ir tavo diena isaus biggrin.gif wub.gif Isivaizduoju kaip jau sunku turetu buti, bet kaip ir sakei tai tik laikini nepatogumai mirksiukas.gif


Amade
sekmes Rygoje, kada isvarysi jau??? g.gif mirksiukas.gif 4u.gif

Linute
kaip jus augat???
Atsakyti
Ecta - sveikinimai didziausi thumbup.gif. Na ir milzinas sunelis lotuliukas.gif Stiprybes jums.
Atsakyti
Sveikutes. gyvenam puikiai,nespeju suktis lotuliukas.gif doh.gif O mano panelyte tai tryksta energija,visur jos pilna. biggrin.gif Jau ir dantukus du isaugino thumbup.gif o kad kramto,kai ka nors valgomo duodi . biggrin.gif Juokiames su vyru,sakom vienam vaikui dantys dygsta,kitam krenta. biggrin.gif Siandien Matukui pirmas dantukas iskrito. smile.gif Beje,mazyte jau ismoko gerai su vaikstyne vaikscioti,tai nors kiek rankos pailsi. smile.gif Sunkiau tik,kad mazoji keliasi anksti ryte,puse 7,7 ryto,tai pastoviai miego truksta... doh.gif ir dar nakti tiek daug valgo... biggrin.gif burbuliukas mano mergyte,sveria jau beveik 9 kg. thumbup.gif wub.gif
Atsakyti
QUOTE(Mamyte.Linute @ 2010 10 20, 14:42)
Sveikutes. gyvenam puikiai,nespeju suktis  lotuliukas.gif  doh.gif  O mano panelyte tai tryksta energija,visur jos pilna. biggrin.gif Jau ir dantukus du isaugino  thumbup.gif  o kad kramto,kai ka nors valgomo duodi . biggrin.gif Juokiames su vyru,sakom vienam vaikui dantys dygsta,kitam krenta. biggrin.gif Siandien Matukui pirmas dantukas iskrito. smile.gif Beje,mazyte jau ismoko gerai su vaikstyne vaikscioti,tai nors kiek rankos pailsi. smile.gif  Sunkiau tik,kad mazoji keliasi anksti ryte,puse 7,7 ryto,tai pastoviai miego truksta... doh.gif  ir dar nakti tiek daug valgo...  biggrin.gif  burbuliukas mano mergyte,sveria jau beveik 9 kg.  thumbup.gif  wub.gif


Oi kokia saunuolyte. Jau puse metuku atsventet ir 2 dantukai thumbup.gif Smagu, kad dukryte auga tokia judri. Suprantu, tau dabar nelengva, vis nepamiegi. O diena negali su mazaja numigt? Na bet tikekimes nebeilgai tie jusu naktiniai valgymai betruks. Taciau tada nauju vargeliu atsiras. Ech jau tie vaikuciai... mirksiukas.gif Sekmes jums Mamyte Linute.
Atsakyti
Sveikutes Ecta sveikinimai sulaukus bernuzelio 4u.gif 4u.gif 4u.gif 4u.gif thumbup.gif

Raja turiu klausimuka gal jau rode ta laida valanda su Ruta ir kokia diena paemginsiu paieskot internete nes per tv nepaziurejau doh.gif
Atsakyti
QUOTE(dziuke @ 2010 10 20, 16:51)
Sveikutes Ecta sveikinimai sulaukus bernuzelio 4u.gif  4u.gif  4u.gif  4u.gif  thumbup.gif

Raja turiu klausimuka gal jau rode ta laida valanda su Ruta ir kokia diena paemginsiu paieskot internete nes per tv nepaziurejau  doh.gif



dar nerode mirksiukas.gif , maniau kad si ketv jau rodys, bet matyt prisifilmave laidu yra pora sav. i prieki doh.gif , tad tikiuos kita savaite galu gale parodis biggrin.gif
Atsakyti