Įkraunama...
Įkraunama...

Vėlyvojo persileidimo temos tęsinys

sveikutes mergaites,


Kaip jus cia smagiai snekuciuojates paskutinemis laukimo dienomis, savaitemis thumbup.gif wub.gif

Tuoj kad pabyresit viena po kitos tiek dziugiu naujienu turesim thumbup.gif

O as jums irgi viena turiu ax.gif ,ne, ne, ne......dar ne nestuke.gif biggrin.gif , nors jau noretusi juodai, bet dar atidejau viska kuriam laikui, nes prisiruosiau uzbaigt nebaigtus darbus, tad dabar bereikalingi stresai butu ne i nauda mirksiukas.gif

vakar grizau is LNK blush2.gif, buvo begalo sunku, drebanciu balsu ir su asarom akyse teko pakalbet nors jau susitaikiau su viskuom, bet dar jautrumas savo daro, biski susigraudinau ne nuo savo nelaimiu bet nuo kitos merginos pasakojimo, su tokia meile ji pasakojo apie motinyste nors patyre 4 persileidimus ir 5 nestumas truko tik 7men. ir turi vaikuti su pilna negalia, kuris gime 600gr., zodziu sekit anonsus ir kita ar dar kita sav. bus rodoma laida, bet buvo saunu, labai faina susidraugavom visos, pries laida ir po laidos vyko daug diskusiju sulaukiau ir pazadu, kad tuoj pat bus imtasi taisyt istatymus, zodziu, gal nors kiek ledai pajudes link zmogiskumo ir atjautos.


Atsakyti
QUOTE(Raja28 @ 2010 10 08, 09:17)
sveikutes mergaites,
Kaip jus cia smagiai snekuciuojates paskutinemis laukimo dienomis, savaitemis thumbup.gif  wub.gif

Tuoj kad pabyresit viena po kitos tiek dziugiu naujienu turesim thumbup.gif

O as jums irgi viena turiu ax.gif ,ne, ne, ne......dar ne  nestuke.gif  biggrin.gif , nors jau noretusi juodai, bet dar atidejau viska kuriam laikui, nes prisiruosiau uzbaigt nebaigtus darbus, tad dabar bereikalingi stresai butu ne i nauda mirksiukas.gif

vakar grizau is LNK blush2.gif, buvo begalo sunku, drebanciu balsu ir su asarom akyse teko pakalbet nors jau susitaikiau su viskuom, bet dar jautrumas savo daro, biski susigraudinau ne nuo savo nelaimiu bet nuo kitos merginos pasakojimo, su tokia meile ji pasakojo apie motinyste nors patyre 4 persileidimus ir 5 nestumas truko tik 7men. ir turi vaikuti su pilna negalia, kuris gime 600gr., zodziu sekit anonsus ir kita ar dar kita sav. bus rodoma laida, bet buvo saunu, labai faina susidraugavom visos, pries laida ir po laidos vyko daug diskusiju sulaukiau ir pazadu, kad tuoj pat bus imtasi taisyt istatymus, zodziu, gal nors kiek ledai pajudes link zmogiskumo ir atjautos.


o cia kokia laida ir kokia jos tema? 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Amade @ 2010 10 08, 10:29)
o cia kokia laida ir kokia jos tema?  4u.gif



valanda su Ruta, tema "Abortas ar gyvybes langelis" mirksiukas.gif

Kaip tavo reikaliukai? mirksiukas.gif
Atsakyti
Reiks pasekti tą laidą. Dažnai anonsuoja temas per LNK, tai manau paseksiu.
Sakai, bus imtasi kažko? Viskas greitai nesidaro. Per kažkeliolika metų gal ir pakis požiūris, gal bus daugiau jautresnių akių... Kol kas tai sėkmės dalykas.
Šaunuolė, Raja, kad esi drąsi ir atvira dalyvauti tokiose laidose! friends.gif
Atsakyti
QUOTE(GARBANYLA @ 2010 10 08, 19:58)
Reiks pasekti tą laidą. Dažnai anonsuoja temas per LNK, tai manau paseksiu.
Sakai, bus imtasi kažko? Viskas greitai nesidaro. Per kažkeliolika metų gal ir pakis požiūris, gal bus daugiau jautresnių akių... Kol kas tai sėkmės dalykas.
Šaunuolė, Raja, kad esi drąsi ir atvira dalyvauti tokiose laidose! friends.gif



Tai taip greit niekas nesidaro drinks_cheers.gif , bet gal bus nors pradzia mirksiukas.gif
Drasos nera per daug pas manes tokiems dalykams, bet sirdis saukte saukia siuo atveju ir tiek blush2.gif mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Raja28 @ 2010 10 08, 11:41)
valanda su Ruta, tema "Abortas ar gyvybes langelis" mirksiukas.gif


o idomu kaip..emmm praneskit merginos cia kai rodys, gerai? blush2.gif prie tv sedziu laaaaabai retai, tai bijau, kad praziopsosiu unsure.gif

Atsakyti
Sveikos gyvos! 4u.gif

Aš su klausimu. Ederi, kažkada minėjai, kad tau būdavo gimdos pakietėjimai kažkuriom nėštumo savaitėm. Aš šįryt giniui užsiminiau apie kartais suimančią gimdą, bet be skausmo. Kartais jaučiu ir kietumą. Sako TAIP NETURI BŪT, liepė daugiau ilsėtis veiklos metu, daugiau pertraukų daryti, nestresuoti. O kokia yra praktinė tiesa? Ne iš vienos esu girdėjus, kad suima gimdą, paskui atleidžia ir pan. Visad maniau, kad taip TURI BŪTI, bet va, ginis, ėmė ir paneigė. g.gif Tai dabar pasidarė įdomu ir smalsu, ir neramu. g.gif
Atsakyti
QUOTE(GARBANYLA @ 2010 10 11, 11:40)
Sveikos gyvos!  4u.gif

Aš su klausimu. Ederi, kažkada minėjai, kad tau būdavo gimdos pakietėjimai kažkuriom nėštumo savaitėm. Aš šįryt giniui užsiminiau apie kartais suimančią gimdą, bet be skausmo. Kartais jaučiu ir kietumą. Sako TAIP NETURI BŪT, liepė daugiau ilsėtis veiklos metu, daugiau pertraukų daryti, nestresuoti. O kokia yra praktinė tiesa? Ne iš vienos esu girdėjus, kad suima gimdą, paskui atleidžia ir pan. Visad maniau, kad taip TURI BŪTI, bet va, ginis, ėmė ir paneigė.  g.gif  Tai dabar pasidarė įdomu ir smalsu, ir neramu.  g.gif



Gimdos susitraukimai nera gerai jei yra daznesni nei 10 kart i para, gali issaukti prieslaikini, tokiu atveju daznai giniai skiria magnio diasporali ar kitokiu vaistuku is G raides berods kudie slopina gimdo spazmus, siaip tokiu atveju reikia daugiua guleti, ilsetis, maziau stresuoti ar vargintis kokia veikla, man irgi budavo pakietejimai, ypac po didesniu pasivaiksciojimu.Siaip dar kitos 50gr. konjakiuko ikala biggrin.gif , bet cia jau nuo poziurio i viska priklauso, o nuo 31sav .labiau viskas padazneja nes kai kurioms prasideda paruosiamieji saremiai mirksiukas.gif biggrin.gif , tad svarbu islaikyk ramybe, nesigazdink be reikalo, ilsekis, o jei matai butinuma apsilankyk dar pas koki giniu konsultacijai, nes dabar svarbiausia yra tavo ramybe ir vaikutis wub.gif
Atsakyti
QUOTE(GARBANYLA @ 2010 10 11, 10:40)
Sveikos gyvos!  4u.gif

Aš su klausimu. Ederi, kažkada minėjai, kad tau būdavo gimdos pakietėjimai kažkuriom nėštumo savaitėm. Aš šįryt giniui užsiminiau apie kartais suimančią gimdą, bet be skausmo. Kartais jaučiu ir kietumą. Sako TAIP NETURI BŪT, liepė daugiau ilsėtis veiklos metu, daugiau pertraukų daryti, nestresuoti. O kokia yra praktinė tiesa? Ne iš vienos esu girdėjus, kad suima gimdą, paskui atleidžia ir pan. Visad maniau, kad taip TURI BŪTI, bet va, ginis, ėmė ir paneigė.  g.gif  Tai dabar pasidarė įdomu ir smalsu, ir neramu.  g.gif


as galiu tau biski atsakyt - tie gimdos sukietejimai dar kitaip vadinami "paruosiamieji saremiai". Tu neskausmingu sukietejimu gali buti i diena ne daugiau kaip 10 berods. Geriausia, kad ju tokiam laike isvis nebutu. Taip kad reik daugiau ilsetis, ramybes... pagerk magnio. mirksiukas.gif
dar viena daktare megsta pabarti tas, kurios per daug glosto pilvelius ax.gif sako, kad i glostyma gimdos raumuo reaguoja ir dazniau susitraukineja, nors taip knieti glostyt tuos pilvelius blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Amade @ 2010 10 11, 12:10)
dar viena daktare megsta pabarti tas, kurios per daug glosto pilvelius  ax.gif  sako, kad i glostyma gimdos raumuo reaguoja ir dazniau susitraukineja, nors taip knieti glostyt tuos pilvelius  blush2.gif



Kažką kažkur ir aš girdėjau apie kuo mažesnį glostymą. doh.gif Bet taaaaip gi norisi pačiupinėti, kai įspiria lelia, arba šiaip, prieš užmiegant, ar prabudus... ax.gif Ech... Stengiuosi nestrakalioti, tolimų "reisų" pėsčiomis nesukarti, anksčiau vakare atsigulti. Nestresuoju, kaip tik pastebėjau, kad labai rami esu. biggrin.gif Kas man nebūdinga visai. biggrin.gif Tad dabar dar labiau save pasaugosiu, kad nebūtų tempimų jokių, ar kitų nemalonių pojūčių, kurių neturėtų būti.

Ačiū, mergaitės, už patarimus ir žinias. 4u.gif group.gif:
Atsakyti
QUOTE(GARBANYLA @ 2010 10 11, 09:40)
Sveikos gyvos!  4u.gif

Aš su klausimu. Ederi, kažkada minėjai, kad tau būdavo gimdos pakietėjimai kažkuriom nėštumo savaitėm. Aš šįryt giniui užsiminiau apie kartais suimančią gimdą, bet be skausmo. Kartais jaučiu ir kietumą. Sako TAIP NETURI BŪT, liepė daugiau ilsėtis veiklos metu, daugiau pertraukų daryti, nestresuoti. O kokia yra praktinė tiesa? Ne iš vienos esu girdėjus, kad suima gimdą, paskui atleidžia ir pan. Visad maniau, kad taip TURI BŪTI, bet va, ginis, ėmė ir paneigė.  g.gif  Tai dabar pasidarė įdomu ir smalsu, ir neramu.  g.gif


As ne Ederi, bet pakomentuosiu ax.gif smile.gif Kiekvienas gydytojas skirtingai i viska reaguoja. Diasporal, ne magnis, o progesteronas(moteriskas hormonas, kurio, jei yra per mazai, gimda netvirteja(na cia as paprastais zodziais) ir neissaugo vaisiaus. Man buvo skirta nuo 13 sav iki 34 savaiciu, jis mazindavo gimdos susitraukimus. Magnis, gal kazkiek ir padeda, nes jis tvirtina raumenis ir sustiprina gimdos kakleli, bet ji galima vartoti ne ilgiau kaip iki 35-36sav, nes po to gali kilti problemu su kakleliu-jis neminkstes. Su pilvuko glostymu jus teisios. Gimda reaguoja i glostyma ir nuo to dazneja susitraukimai. As miegodavau apsikabinusi meskiuka, kad tik neliesciau puziuko, nes kitaip prasidedavo baisus susitraukinejimai. Su vyru juokdavomes, kad miegu su meiluziu lotuliukas.gif Man gimdos susitraukimai prasidejo nuo pat nestuke.gif pradzios. Tikiuosi kazkiek sugebejau kazka teisingai papasakoti, nes viska rasau is savo patirties, kuri yra siek tiek kitokia negu tavo, nes pas mane buvo siutas kaklelis ir tai padidino gimdos susitraukinejimus, bei pridejo kitu niuansu i nestuke.gif

Jau esi nuejusi daugiau negu pusiaukele, linkiu, kad ir likusi laika nepanikuosi, busi tokia pat rami ir pasitikinti 4u.gif 4u.gif 4u.gif


Atsakyti
QUOTE(GARBANYLA @ 2010 10 11, 10:40)
Sveikos gyvos!  4u.gif


Labas mergaiciukes, 4u.gif

taip man gimda labai susitraukinejo apie 20-25 sav. Gydytoja buvo liepus gert po viena magnio diasporal miltuka per diena, tuo paciu jis nuima ir meslungi, kuris labai kamavo naktimis. Magni man patare gerti vakarais pries miega, nes jis siek tiek migdo (ne visas tai veike, bet mane migde is tiesu). Po keliu sav atsirado kita blogybe, magnis isplauna is organizmo kalci, o kadangi vaikelis ji pasiima, kiek reikia is manes, tai man labai pradejo skaudeti kaulus, tiksliau pasakius klubo sanarius. Tuomet gydytoja patare nusipirkt kalcio ir ji gert rytais. Po poros savaiciu viskas susitvarke. Siuo metu negeriu nieko, nes visos blogybes isnyko. thumbup.gif Dabar sau rami laukiu gimdymo ax.gif Tiesa, per zindymo kursus suzinojau labai idomu dalyka. Sako kad organizmas kalci geriausiai pasisavina is liesu pieno produktu: kefyro, pasuku, rugpienio, liesos varskes. Taigi rytais stengiuosi siuos produktus ir valgyt. Dabar beliko atsikratyt vieno zalingo iprocio - rytines kavos, nes maitinanciai mamai jos negalima del to, kad vaikelis su pienu gauna kofeino, kuris is vaikelio organizmo nepasisalina kelias paras ir tuomet jis buna labai neramus verysad.gif
Atsakyti