Įkraunama...
Įkraunama...

Vėlyvojo persileidimo temos tęsinys

Sveikutės! 4u.gif

Ederi, svarsčiau, kas laukia manęs ne be už kalnų. biggrin.gif Negi tai taip sunku likus dviem-pusantro mėnesiui? doh.gif biggrin.gif Ar būna nėštukių, kurios iki galo strakalioja lengvai? lotuliukas.gif Tai turbūt ir liks retoriniai klausimai...

Kasdien vis stipriau bumpsi, spiria mažoji. wub.gif Jau nuo ryto, ir dieną ir ypač vakare. Ui, kaip neįtikėtina jausti stebuklėlio gyvenimą savy. Ir laukti, kada galės ir būsimas tėtis pajausti tai pridėjęs ranką...
Vakar netikėtai radau stilingus nėštukės džinsus iš "Ponių Laimės" už šypseną keliančią kainą. Pasijaučiau visai jaunatviška būsimoji mama! thumbup.gif Ir svarbiausia - patogumas!
O šiaip svajingai,romantiškai bėga dienos... Pasileido lyg nuo kalno ratai. Nebejaučiu to laiko tėkmės ir pametu skaitiklį, kuris skaičiuoja dienas. Gal ir gerai, kad spyruokliuoja laikas taip! Savijauta gera, nuotaika skraido su rudeniniais aukso lapais (ruduo-mano tikroji meilė...), o ko daugiau bereikia laukime? Tik pasiekti kantriai išlaukus savo sėkmės apogėjų...

Atsakyti
Sveika Garbanyla,

siandien pusryciavau ir galvojau, kad kazkur prapuolei, jau norejau skelbt paieska mirksiukas.gif

Na, nestukiui savijauta buna visoms skirtinga, pazistu tokiu ne viena, kurios straksejo visa nestuma energingos, paskui nuleke greitai i gimdymo namus, greitai pagimde ir greitai grizo namo. lotuliukas.gif As, deje, nesu is tu na, o tau panasu viskas klostosi puikiai. Dziaugiuosi kartu su tavim thumbup.gif

Man ta pabaiga visai sunki, mano skeletas jau sunkiai pakelia 13 kg antsvori, sunkiai judu, beveik nemiegu, tinstu, dustu, grauzia remuo. Mano aktyvioji esybe ikalinta sunkiame kune doh.gif Tik mintis, kad nedaug liko pakelia nuotaika, o gimdymo skausmai siandien atrodo kaip dziugi svente, lyginant su tuo nuolatiniu sunkumo jausmu, kai regis, kad kunas padarytas is svino...

Sorry, mano nuotaikos kiek pesimistines, tikiuosi, kad cia hormonai. Be to save vis pabaru, kad varau Dieva i medi, juk pati to troskau, maldavau, o dabar mat esu nepatenkinta. Ech ta zmogiskoji prigimtis, kai vis negana, vir per blogai... doh.gif
Atsakyti
Et tai tau! Ederi! Prajuokinai su tuo greitos draugės! lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif Gerai, kad nuotaika kyla nuo minties, kad jau tuoj... Tuoj... O kad šiek tiek esi pesimistinė, tai laaaabai natūralu! Gi mūsų organizmai mėgsta gerai jaustis, bet niekad neįpras prie prastos, sunkios savijautos.Tad tavo puškavimas, sunkumas vaikščiot ir gulėt vietoj, nemiga ir laukimas naujos pradžios labai pateisinamas. Dievo nevarai. smile.gif Tik esi ugdoma kantrybe ir stiprybe!

Aš nedingus visai. smile.gif Pasiskaitau, kad mūsų temutė ramiai snaudžia, tai ir išsijungiu biggrin.gif. Gyvuoju, gyvenu ir džiaugiuosi sulig diena vis stiprėjančiais mažylės spurdavimais! nestuke.gif 4u.gif
Atsakyti
sveikutes!!! kaip laikotes?
mes buvom isvyke prie nemuno pastovyklaut su seimyna, palydejom bobu vasara, uodus pamaitinom... lotuliukas.gif visa vasara siaip bambejom, kad uodai siais metais kazkokie aktyvus, bet kai atvykom prie nemuno... ten spieciais jie tupia ant kuno-vienu delno pliaukstelejimu, kokie 5 uodu lavonai maziausiai nukrenta blink.gif per 4h suskaiciavau 24 uodo ikandimus ant vienos rankos plastakos, nors visa laika intensyviai judinau, mosikavau ir "sildziau" virs lauzo. kosmaras kazkoks doh.gif bet isitikinau, kad esam labai kantrus-saslyka vis del to issikepem lotuliukas.gif lotuliukas.gif tik valgem jau masinoj lotuliukas.gif
o siaip jau pradedu skaiciuot dienas iki gimdymo-blogi orai ir mano apredai (taupumo rezima ijungiau) ipareigoja tupet namie, o as negaliu nusedet vietoj schmoll.gif kai vaikstau, judu daug- viskas gerai, bet va gulinet ir sedet darosi labai sunku. visur spaudzia, desinys sonkaulis po pilvinuko spyriu irgi turetu greit atsilenkt i priesinga puse. pastebiu, kad leliaus miegas gilesnis ir ilgesnis tapo, bet kai jau nubunda-saugokis bigsmile.gif
Atsakyti
Sveikos merginos, sveika Ecta,

pabaiga - ramybe pries audra, pries pokycius. As taip pat gyvenu panasiom nuotaikom, tik kad sunaus bureliai neleidzia visiskai atsipalaiduoti. Priesingu atveju is lovos, matyt, visai nelipciau.

Orai vis bjura, dienos trumpeja. Su skaudancia sirdim zadinu suneli mokyklon. Na kodel vaikams taip anksti tos pamokos doh.gif Prasidetu 9 butu visiems lengviau, o ir laukia jau nebe tokia gudi naktis butu. Ech... sunkiausia bus lapkriti, paskui nuo gruodzio jau sniegelis, smagumynai, kaledos. O cia, ziurek, jau ir dienos ilget ima.

Kaip jus mergytes saunuolutes laikotes? Furija, kaip tau, kaip vaikelis, ar nepuola ligos.

Amade, auuuuu, jau 100 metu nieko negirdet apie tave.

Zaveriukste, Raja, Mamyte Linute, kaip jus mergytes ?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo ederi: 29 rugsėjo 2010 - 07:05
Labas rytas 4u.gif

ziuriu, kazkaip pasigendat vis kas nors manes blush2.gif na, as paskaitau tai visada, tik kad neturiu, ka papasakot 4u.gif
rugpjuti paatostogavom Juodkrantej - dievinam sia vieta abu su MB wub.gif o dar atostogu proga praleidom ten net 9 dienas thumbup.gif
O visa kita - darbas-namai-mezginiai relaxui-pradejau siuti, bet kadangi esu savamoksle, tai kol kas tik maiselius moku siut biggrin.gif
Tai va... savaitgali laukia MB gimtadienis...
Gandrai isskrido, o mes kol kas ir neprasom, kad uzsuktu ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Amade @ 2010 09 29, 07:57)
Labas rytas  4u.gif



O sveika 4u.gif thumbup.gif

Smagu girdet, kad niekur nedingai ir nuotaikos kaip suprantu pozityvios.

Mes taip pat buvom vasara iki Nidos ir Juodkrantes paleke. Na ten tooooks grozis, tokia ramybe, kazkoks rojus zemeje. Isimylejau Kursiu Nerija is naujo wub.gif wub.gif wub.gif
Atsakyti
Sveikutės! 4u.gif

Amade, smagu visada čia Tave matyti. mirksiukas.gif Ir įdomu, kaip ten Tu, kaip laikaisi, kokie paieškų rezultatai?.. ax.gif Smagu su senbuvėmis pasilabinti! thumbup.gif

Ederi, tau irgi kapsi paskutinės savaitės. Laikykis, pūškuok stipriai įsikibus! biggrin.gif Nepasiduok! Dievulis atseikės už kančias! thumbup.gif

Aš pradėjau jausti vieną iš "malonumų" nėštumo etape biggrin.gif - nuo vakar ėmė įkyriai mausti plotelį nedidelį prie gaktikaulio. Ir tada, kai judu! doh.gif Ir naktį bjauriai miegojau, ir sunkoka darosi... Et! Tai šiandien ramiai guliu pusiau sėdom lovoj ir vaidinu porcelianą biggrin.gif - iki wc ir atgal. Reik prisitaikyt prie naujovės. Gal raumenys turi prasitempti, įsitaisyt gimda kažkaip patogiau. O mažiukė ka spiria, ka spiria! Šįryt pajutau pirmą stipriausią spyrį! Toks galingas trigubas smūgis buvo. biggrin.gif Geras jausmas, nėr ką bepridurt... biggrin.gif wub.gif Ryt ryte pas ginį pagal grafiką, tai reiks gal pasiskųsti skausmu ten. Gal ką patars? g.gif
O šiaip po truputį nešioju ortopedinį diržą-juostą ir labai gerai jaučiuos su šiuo atributu! thumbup.gif Tokia sutvirtinta iš visų pusių. smile.gif Kaip kad kitų atsiliepimai bylojo apie visišką nepatogumą ir erzinimą nešiojant šį daiktą, taip man priešingai kaaaaifas su juo būti. biggrin.gif Vėlesniame etape išvis neapsieisiu be jo, turbūt. biggrin.gif
Atsakyti
labadien smile.gif

buvau siandien pas ginekologe, maciau kaip mano bernelis pirsciuka ciulpia thumbup.gif tyrimu rezultatai geri, streptokoko irgi nerado, galima db lengviau atsipusti.tik augam paskutinem savaitem labai sparciai.
pajuokavo, kad sitas nestumas kaip reikiant kompensuotas uz pirmuosius tris, sako visko gali but kad netgi pernesiosiu thumbup.gif
tik sunervavo kad noriu nenoriu spalio 25d gultis i ligonine teks doh.gif na gal ten pavyks susitarti, kad neoperuotu, kol lelius nepanores pats islysti. man kazkaip labai svarbu, kad vaikutis pats pasirinktu savo gimimo data blush2.gif

Atsakyti
QUOTE([Ecta] @ 2010 10 04, 19:08)
labadien smile.gif

buvau siandien pas ginekologe, maciau kaip mano bernelis pirsciuka ciulpia  thumbup.gif  tyrimu rezultatai geri, streptokoko irgi nerado, galima db lengviau atsipusti.tik augam paskutinem savaitem labai sparciai.
pajuokavo, kad sitas nestumas kaip reikiant kompensuotas uz pirmuosius tris, sako visko gali but kad netgi pernesiosiu thumbup.gif
tik sunervavo kad noriu nenoriu spalio 25d gultis i ligonine teks doh.gif na gal ten pavyks susitarti, kad neoperuotu, kol lelius nepanores pats islysti. man kazkaip labai svarbu, kad vaikutis pats pasirinktu savo gimimo data  blush2.gif


O kodėl teks?Ar paaiškino? Gal, kad nenori gydytojai rizikuoti tavo kūdikėlio gyvybe, tai ir nori-nenori guldo anksčiau. smile.gif Tavo gimdymo terminas jau čia pat, taip? bigsmile.gif
Atsakyti
Ecta, puikios naujienos thumbup.gif

Na matyt tikra Azuola nesioji, gal bus koks galiunas-sveikuolis thumbup.gif O del operacijos, zinoma geriau, kai vaikelis pats pasirenka savo gimimo data... Bet zinai, kai mes tokios "pakrikstytos" gal geriau nerizikuot. Ka sako gydytojai, kodel jie nori anksciau? Kiek pamenu tau dar tikrai nebus 40 savaiciu g.gif
Kaip ten bebutu linkiu daaaaaaaauuuuuuug sveikatytes ir suneliui, ir tau mirksiukas.gif
4u.gif
As jau kelinta vakara pastebiu, kad kunas vis intencyviau ruosiasi "egzaminui" pilvelis vis dazniau susitraukineja, klubai pleciasi, o dukryte maziau makaluojasi, tik pasirazo, apsivercia ant kito soniuko ir toliau snaudzia lotuliukas.gif Oi, kaip as jau laukiu tos dziaugsmingosios dienos. Labai noriu paimt ant ranku savo mazyle ir labai nebenoriu but stora. ax.gif Jau nei batu nebeapsiaunu, nei kelniu, esu visiskai priklausoma nuo mb. Jei ne jis lakstyciau be kelniu blush2.gif doh.gif Apie naktini miega, tai is vis patyliu. Paskui sekancia diena vaikstau it rudedine muse - apsnudus lotuliukas.gif
Atsakyti
ederi nebogas vardo pasiulymas thumbup.gif

na taip, siaip jau su manim nelabai nori rizikuot gydytoja, tuo labiau, kad 4 nestumas ir pirmoji dukryte gime su CP, tai vistik pavojus yra, kad randas neprasiskirtu. o gal ir visas guldo suejus terminui....nezinau blush2.gif
reiktu uzsiregistruot dar sirdies tonukus uzsirasyt doh.gif visai pamirsus buvau-vaikstau paskutinem dienom kaip miegapele lotuliukas.gif
Atsakyti