Įkraunama...
Įkraunama...

Vėlyvojo persileidimo temos tęsinys

Sveikos sveikos sveikos!!! thumbup.gif

Su nekantrumu atkulniavau pas jus! drinks_cheers.gif Pailsėjus, numigus gerų pietų... Šįryt nuo 5 nebėjo užmigti. Vis galvojau apie susitikimą su mažuoju gyventoju. Kad tik viskas gerai, kad tik gera papasakotų.. O ko tiek nerimavau? Ech, tie žmonės.. Jie galingi gražių minčių užkratai! Ir dar artimiausieji, žinoma... doh.gif Tai mama klausinėja, ar dar nesispardo, tai draugė spokso "ieškodama" pilvo ir galų gale užvožia: "TAI KUR TAS TAVO PILVAS?!". Tai artima auklėtoja-draugė "jau turėtų matytis! Nesispardo dar???". O Dieve galvoju... doh.gif Visi kišasi... Ir grįžus namo išgyvenu tuos pasakymus... Na, taip, nesimato akivaizdžiai to pilvo, moku apsirengti ir atrodau ne su arbūzu (juk dar ne laikas arbūzui!), bet pilvelis pūpso! Apvalus melioniukas - kaip sako mylimasis. Taip, spardosi, bet aš to nejaučiu dar (taip pasakiau ir akušerei šiandien, kai ši paklausė, ar NEJUDA.Atsakiau, kad juda ir dar kaip, bet dar nejaučiu!)! Dariau tvarką - prašiau visų liautis spoksoti ir klausinėti KUR TAS PILVAS. Ir man palengvėjo, ir nurimau, ir artimieji susigėdo. biggrin.gif

O dabar prie esmės. biggrin.gif
Buvom šįryt apžiūrai. Matėm savo spurdaliuką lialią (taip ginis vadino). Laikas atitinka tiksliai 19sav. smile.gif Ir... bus Garbaniukė!!! lotuliukas.gif thumbup.gif Visu gražumu pasirodė su savo dviem bulkytėm biggrin.gif ir niekaip ginis neberado trijų dalių... biggrin.gif O jau spurdėjimas! O bėgimas! Ir šypsojosi (sakė ginis taip: "lialia šypsosi ir nusprendė bėgt.."), ir makaliūzinosi. Gražios kojytės! Aiškiai matoma širdutė... Kojytės įsiminė labiausiai - pėdutės, blauzdelės... Vyras net šūktelėjo - "matau mergytę! Čia mergytė!Kokia aktyvi! Visa į mamą!". lotuliukas.gif wub.gif Ir juokas, ir džiaugsmas begalinis...
Sveria apie 300g ir papasakojo vien gera.
Išėję nesitvėrėm nuostaba, laime... Apsikabinę ir juokėmės, ir verkėm.. Nes visi iki vieno "paišė" veide berniuką. Net raganiškų savybių turinti draugė šimtaprocentiniai savimi pasitikinti bičiulė vis tą "berną' lipino. biggrin.gif O aš giliai dūšioj krizenau, kad viskas bus kitaip. Jaučiau, kad bus mergytė - vyro svajonė... Garbanė rudom akim...
Daug kas mano, kad berniukas, nes vaikštau visa graži ir ryški. biggrin.gif O aš prieštarauju tai nuomonei, kad negraži - tai gims mergytė. Čia nuo savijautos priklauso, medžiagų pakankamumo, kraujo būklės, galų gale psichinės sveikatos, optimizmo. Degu ugnele iš vidaus, nešu fakelą ryžto, jėgų, nepasidavimo, džiaugsmo kiekviena dienele, išgyventa jau trise... O ir tyrimai geri ( šlapimas pavojaus nebekelia. biggrin.gif Stropiai geriu skystimų. thumbup.gif ), ir rūpesčio daug, ir Vyro Meilės... Viskas sužadina toje besilaukiančioje moteryje, visas ugnies kerteles. Dėl to ir šypsaus dažniausiai, ir nerimą moku greit nuslopinti, ir laukimo pilnos akys! bigsmile.gif

Štai tokios mano naujienos... Neįtikėtina, nepakartojama...Kai ekrane gali išvysti savo stebuklą, savo lėlytę... Neina patikėti, kad tiek greitai tas laikas skuodžia, ir kaip toji gamta augina mūsų vaikutį many...
Jau kaip ir pusė kelio nueita... Duokdie tokios pat sveikatos, energijos, geros savijautos taip ir toliau.
Viskas. Išsišnekėjau kažkiek... biggrin.gif
Atsakyti
He he he Garbanyla, na tu visada viska turi daryt atvirksciai lotuliukas.gif Net ir "berniukiski" pozymiai pas tave anaiptol nereiskia, kad butent JIS ir gims lotuliukas.gif O as taip buvau isistikinusi... blush2.gif Na bet juk visai nesvarbu, tiesa. Svarbu kad gimtu, butu sveikas ir laimingas vaikelis... wub.gif Skaiciau tavo laiska ir visa laika sypsojausi, nenustoju ir dabar - tai nuostabu !!! Jau puse kelio nueita thumbup.gif

Furija, kaip smagu, kad tavo sunaitelis tai greitai auga, megsta pliuskentis wub.gif Oi bus plaukikas, is vandens istempt negalesi lotuliukas.gif Kaip ir maniskis, vadinu ji Ichtiandru, nes kai ilenda i dusa, viska pasauly pamirsta. O per atostogas nuo ruto iki vakaro is juros nelipo ir nesvarbu ar lyja, ar saule, ar vejas, ar ankti, ar velu. Islipdavo trumpam - pavalgyt ir vel atgal i jura. Sakiau jau pelekai ir zvynai isaugs lotuliukas.gif O taviskis jau tikras vyras - 1.5 menesio. Jau toks zmogeliukas darosi, bendraut vis daugiau nori thumbup.gif Ui kaip man tokie patinka, pati laukiu nesulaukiu, kai galesiu jums savo vaikucio laimejimais pasigirt. Ech...

Na o kaip jus merginos laikotes? kaip musu planuotojos gyvena? Amade, kaip tau sekasi, kaip vasara, ka nuveiket gero?
Atsakyti
Na va, sveikinu Garbanyla, kad turesite maza Garbaniuke-raganiuke 4u.gif 4u.gif 4u.gif Mergytes visada daug aktyvesnes uz berniukus pilvelyje. Svarbiausia ir toliau islik tokia spindinti, tai mazylei bus smagu isvysti pasauli, kai ja pasitiks mamuko sypsena.

Ederi, jau nedaug liko ir galesi pasigirti savo mazylio pasiekimais, o iki tol juk irgi nemazai pasiekimu darot, kiekviena savaite pas mama pilvelyje irgi yra pasiekimai. Judesiukai, spyriai, kai skaitai suzinai irgi kokius pasiekimus daro. Mes su vyru taip ir gyvenom, kad sia sav mazylis jau atsimerkia, sia sav vystosi kazkas daugiau.

Atsakyti
mmmm kokiom smagiom nuotaikom gyvenat thumbup.gif
mes irgi tfu tfu tfu pradesim jau smile.gif gryzom is ligonines siandien jau-netgi gydymo nebereiks testi-labai greit maniske issikapste. paselyje auksini stafilokoka uzsiauginom doh.gif dbr jau tikrai dziaugiuos, kad neeksperimentavom su gydymu namie ir lekem i ligonine. man irgi i nauda isejo-per dukros ligeles ir savo niezulius pamirsau lotuliukas.gif
siaip pilvelis padejo labai mum-i infekcine nebesiunte, leido privacioj palatoj gydytis smile.gif o uzkrata sako galejom pasigauti is varskes arba kreminio gaminio. kadangi grupej kiti vaikai nesusirgo, tada darzelio maistas atkrenta, o namie valge tik "maximinio" torto. cia buvo man spyris, jauciu dbr pradesiu pati namie pyragus kepti lotuliukas.gif kaip gydytoja aiskino, greiciausiai ta tortuka paliete konditere su suzeista ranka, galejo koks pulinukas but, o auksinis stafilokokas tokioj terpej dauginasi zaibiskai, tai mazajai uzteko ir gabalelio.
Atsakyti
O! Tai gerai, Ecta, kad geros naujienos ir pas tave. drinks_cheers.gif 4u.gif Ach, tai štai kur tos bacilos renkasi... doh.gif Gerai, kad tu neužsikrėtei! Turbūt to torto nevalgei...
Primink, kiek tau savaičių dabar?
Atsakyti
QUOTE(GARBANYLA @ 2010 09 11, 12:07)
O! Tai gerai, Ecta, kad geros naujienos ir pas tave. drinks_cheers.gif  4u.gif  Ach, tai štai kur tos bacilos renkasi...  doh.gif  Gerai, kad tu neužsikrėtei! Turbūt to torto nevalgei...
Primink, kiek tau savaičių dabar?


34-ta jau.... nebedaug iki finisho smile.gif ir pagaliau ramu, kad jei ir pagimdysiu anksciau nei tureciau, tai leliukas jau tures visas galimybes isgyventi thumbup.gif
o tortuko tikrai nevalgiau (pilvelio gyventojui nepatinka saldumynai visai), nors va tetis sukirto didziaja dali torto vienas ir jam nieko. na bet aisku ir kuno mase kita. kur 15kg vaikas ir kur 110kg vyras...galu gale ir imunitetas kitas.
hmz tiesa, dbr kazka girdejau, kad vaziuojant gimdyt reikia turet su savim epidurui vaistui, antibiotiku? cia tiesa kazi ar mitas?
Atsakyti
Na, šito dar neteko girdėt. Turbūt viską paaiškint turėtų ginekologė prieš gimdymą. Arba pačiai jos pasiklausti reikia. 4u.gif

Tai va, aš švenčiu ne tik lietuvių pergalę, bet ir savo mažosios judesiukus! bigsmile.gif thumbup.gif wub.gif nestuke.gif Kelinta diena ji mane kalbina švelniais bakstelėjimais po visą pilvo apačią. Su niekuo to nesumaišysi! Tai šen, tai ten, tai priepat bambos, tai kažkur apačiau... wub.gif jausmas? Nemoku paaiškinti... wub.gif Nepakartojama ir dangiška... wub.gif Labiausiai vakarų laukiu, kai ramiai atsigulu ir ji ima krebždėti, lyg kilnotų iš vidaus kažką biggrin.gif . Nuostabu! thumbup.gif Nuotaika ir būsena pakylėjimo!

Tai va tokios mano naujienos. 4u.gif Džiugios, vis su naujesniais pojūčiais ir patyrimais. Smalsus man laikotarpis tas nėštumas... biggrin.gif
Atsakyti
Labas merginos,

smagu girdet tokias geras naujienas thumbup.gif Na matai Garbanyla, pagaliau sulaukei ir savo lelytes bildesiuku lotuliukas.gif

Ecta, tau taip pat visai netoli finisas, o gal startas? Oi kaip as laukiu tos naujos pradzios wub.gif Manes daug kas klausia ar nebijai blink.gif Net susimasciau... na tikrai nebijau, net negalvoju, kaip cia man bus blogai, sunku, ar skaudes. Anaiptol, as laukiu ir sulaukt negaliu. Skausmas ir nuovargis praeina ir uzsimirsta, o laime ir dziaugsmas lieka visam gyvenimui. wub.gif Daug man kas sako, kad as viska idealizuoju. Na gal ir taip g.gif Bet buti mama labai gera, nors kartais ir sunku ax.gif

Furija, kaip tavo mazylis gyvena? Kaip jum sekasi? Tikriausiai laiko dabar visai neturi?

O mano leliukas jau taip mekeluojasi, kad vakare net visa kaldra kilnojasi doh.gif Maza jam vargsiukui vietos, nori jau i laisve istrukt lotuliukas.gif
Atsakyti
Sveikutes,



Kaip faina skaityt jusu postus mergaites wub.gif thumbup.gif , vis uzbegu paskaitineju kaip gyvuojat, bet neturiu ka naujo parasyt, o ir MB namuose tai ir darbu daugiau mirksiukas.gif

Motinyste tikrai veza, nestumas, gimdymas, vaikiuko auginimas, nors ir sunkus kartais buna bet tai neismatuojamas dziaugsmas ir potyris wub.gif Smagaus jums laukimo, nuostabiu jausmu, lengvo susitikimo 4u.gif 4u.gif

As tai jauciuosi jau irgi daug geriau, sunelis pradejo darziuka lankyt, pakol kas viskas gerai, asareliu nedaug, tad su MB lekiam grybaut, i miesta, tvarkausi namuose, ilsiuosi, tad veiklos netruksta tik bek suktis biggrin.gif Na tikiuos ir as kada prisijungsiu i jusu gretas blush2.gif
Atsakyti
Visu pirma SVEIKINIMAI!!!! Garbanylai su bumsiukais user posted image

QUOTE(ederi @ 2010 09 15, 07:10)

Furija, kaip tavo mazylis gyvena? Kaip jum sekasi? Tikriausiai laiko dabar visai neturi?

O mano leliukas jau taip mekeluojasi, kad vakare net visa kaldra kilnojasi  Maza jam vargsiukui vietos, nori jau i laisve istrukt 


Auga po truputi. Jau 6kg blush2.gif ir ugis nezinau koks, bet nemazas. Po truputi isivaziuojam, jau toks okupantas tevu doh.gif visai mamos is akiu nepaleidzia, bet man tas netrukdo, kol neuzsimanau valgyti ar kazko kitko ax.gif Siandien turesim skiepukus, tai ziuresim kaip pernes.
Tu savo mazei pasakyjk, kad dar palauktu kelias savsaiteles mirksiukas.gif
QUOTE(Raja28 @ 2010 09 15, 07:22)
Sveikutes,



Pasakysiu viena dalyka, kad jei nedings noras, tikrai prie musu prisijungsi mirksiukas.gif 4u.gif O mes labai lauksim cool.gif
Atsakyti
QUOTE(GARBANYLA @ 2010 09 12, 23:47)
Na, šito dar neteko girdėt. Turbūt viską paaiškint turėtų ginekologė prieš gimdymą. Arba pačiai jos pasiklausti reikia.  4u.gif

Tai va, aš švenčiu ne tik lietuvių pergalę, bet ir savo mažosios judesiukus! bigsmile.gif  thumbup.gif  wub.gif  nestuke.gif  Kelinta diena ji mane kalbina švelniais bakstelėjimais po visą pilvo apačią. Su niekuo to nesumaišysi! Tai šen, tai ten, tai priepat bambos, tai kažkur apačiau...  wub.gif  jausmas? Nemoku paaiškinti...  wub.gif  Nepakartojama ir dangiška...  wub.gif  Labiausiai vakarų laukiu, kai ramiai atsigulu ir ji ima krebždėti, lyg kilnotų iš vidaus kažką biggrin.gif . Nuostabu!  thumbup.gif  Nuotaika ir būsena pakylėjimo!

Tai va tokios mano naujienos.  4u.gif  Džiugios, vis su naujesniais pojūčiais ir patyrimais. Smalsus man laikotarpis tas nėštumas...  biggrin.gif

oooo sveikinu pagaliau sulaukus judesiuku-man irgi pats smagiausias dalykas nestume wub.gif


QUOTE(Raja28 @ 2010 09 15, 10:22)

As tai jauciuosi jau irgi daug geriau, sunelis pradejo darziuka lankyt, pakol kas viskas gerai, asareliu nedaug, tad su MB lekiam grybaut, i miesta, tvarkausi namuose, ilsiuosi, tad veiklos  netruksta tik bek suktis biggrin.gif Na tikiuos ir as kada prisijungsiu i jusu gretas blush2.gif


prisijungsi, prisijungsi, o mes lauksim smile.gif

mes su seimyna buvom irgi isleke dar pries tuos lietus grybauti i smiltyne. mazoji 4 nakties pazadino visus "jau vaziuojam i miska?" biggrin.gif
pries tai 3 naktis buvau sapnavus kaip atsiklaupus pjaunu grybus, pjaunu....na bet nemaniau, kad sapnas realybe virs. tuo labiau kosmaru..... nuvykom i ta smiltyne. nu tikrai kaip sapne. atsitupi tik spek pjauti. grybavom kokiam kvadratiniam kilometre turbut tik-neteko normaliai ne pasivaiksciot. prisipjovem pilna bagazine makavyku, baravyku, keleta kazleku radom dar. vaziavom namo ir juokemes is tu zmoniu, kurie su dviratukais po 1 ar 2 krespiukus vezasi-atseit mes su masina, mes "sustri". buvo juokinga, kol neparvaziavom namo ir neprireike tu grybu taisyt-sedejom dviese pikti su vyru nuo 3 dienos iki 3 nakties, paskui numigom 4 valandas, po to vel iki pietu sedejom atsikele......po to dar dvi dienas grybai sapnavos, kaip juos taisom....... apie grybu kvapa jau ne nekalbu, kaip bloga nuo jo buvo doh.gif
beje, mano diagnoze pasitvirtino-visgi vejaraupiai buvo. susirgo mazoji mano jau, bet aciu dievui irgi nesmarkiai-be dideles temperaturos, neniezti smarkiai nieko-tik taskuota taskuota. aukletojai paskambinau i darzeli pranest, tai is balso bent jau supratau, kad apsidziauge, kad pas juos karantinas bus. tikiu, kad pati nnesmagiai pasijuto po savo dziugaus istiktuko "oooo tai pas mus grupej karantinas bus" lotuliukas.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE([Ecta] @ 2010 09 20, 20:52)

mes su seimyna buvom irgi isleke dar pries tuos lietus grybauti i smiltyne. mazoji 4
beje, mano diagnoze pasitvirtino-visgi vejaraupiai buvo. susirgo mazoji mano jau, bet aciu dievui irgi nesmarkiai-be dideles temperaturos, neniezti smarkiai nieko-tik taskuota taskuota. aukletojai paskambinau i darzeli pranest, tai is balso bent jau supratau, kad apsidziauge, kad pas juos karantinas bus. tikiu, kad pati nnesmagiai pasijuto po savo dziugaus istiktuko "oooo tai pas mus grupej karantinas bus"  lotuliukas.gif  lotuliukas.gif


Sveika Ecta, graziai tu cia apie tuos grybus parasei lotuliukas.gif Skaiciau ir juokiausi thumbup.gif Na bet atsargu turesit ilgam, galit drasiai salta ziema pasitikt thumbup.gif

Na, o del vejaraupiu, tai jus turbut kazkokie unikumai, bet aciu Dievui, kad viskas pakankamai lengva forma, nereikia kankintis nei tau, nei mazylei mirksiukas.gif

O kaip tavo sveikata, kaip plvinukas laikosi, ka gyd sake, ar viskas jam gerai? Gal echo dare?

Na, o as gyvenu kraitelio pirkimu, krepsiu ligoninen ruosimu. Vakar nusipirkau vezimeli, vystymo lenta, jau turiu vonelia, lopsi su visais pataliukais, kalna rubeliu. Zodziu, zaidziu ir kaifuoju, nes pagaliau musu namie atsirado ROZINIU daikciuku, su gelytem, kaspiniukais... wub.gif O sunus musu vis pribega ir koki rubeli paemes sako, oi kaip miela, koks maziukas rubelis, na kada ta musu sese gims lotuliukas.gif

O as pati vis augu ir storeju, pilvo oda jau ziauriai isitempusi, niezti, ypac apie bamba, nors tepu visais imanomais kremais ir losijonais. Sunku. Sunku miegot, vaiksciot, gulet, sunku tvarkytis buityje, o dar daugiau kaip menuo doh.gif Jauciu jau visus dukrytes konturus, rodos na kur ten dar jai augt, vietos nebera. biggrin.gif

Na, o kaip jus moterytes laikotes, kokios jusu aktualijos? Dienos jau zenkliai sutrumpejo, ateina ruduo, sastingio metas. Man ruduo visada buvo pats nemegiamiausias metu laikas, bet nuo siol jis man bus labai ipatingas wub.gif wub.gif wub.gif
Atsakyti