Įkraunama...
Įkraunama...

Vėlyvojo persileidimo temos tęsinys

QUOTE(Amade @ 2010 08 17, 18:07)
. Tokiais atvejais nebijok ir pameluot, kad kraujuoji, kad skauda (juk niekas nepatikrins, kaip tau skauda, o demesi iskart didesni parodys ).


tai apie tai ir as pagalvojau jau kai grizom kad reikejo meluoti kad skauda ir tt,
va bet dabar jau manau kad man nesivystatntis, sende pradejau mausti pilvo apave kaip pries susirgima, o dab jau vis dzniau pradeda teplioti verysad.gif tad JAU praradau vilti jau visai verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(vengana @ 2010 08 17, 19:35)
tai apie tai ir as pagalvojau jau kai grizom kad reikejo meluoti kad skauda ir tt,
va bet dabar jau manau kad man nesivystatntis, sende pradejau mausti pilvo apave kaip pries susirgima, o dab jau vis dzniau pradeda teplioti  verysad.gif  tad JAU praradau vilti jau visai  verysad.gif


baik stresuot friends.gif pilvo maudimas nestumo metu daugumai yra taipogi lbai naturalus reiskinys... kaip ir neitin jautrios krutys, nepykinimas ir panasiai... kiekvienas nestumas skirtingas ir nera kazkokiu bendru budingu bruozu, o kuo daugiau stresuosi, tuo blogiau bus... o jei negali susitvardyt vaziuokit vel ten pat ir aiskink, kad pradejo skaudet ir daugiau kraujuot mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Amade @ 2010 08 17, 21:39)
baik stresuot friends.gif pilvo maudimas nestumo metu daugumai yra taipogi lbai naturalus reiskinys... kaip ir neitin jautrios krutys, nepykinimas ir panasiai... kiekvienas nestumas skirtingas ir nera kazkokiu bendru budingu bruozu, o kuo daugiau stresuosi, tuo blogiau bus... o jei negali susitvardyt vaziuokit vel ten pat ir aiskink, kad pradejo skaudet ir daugiau kraujuot  mirksiukas.gif

Pilnai sutinku su Amade 4u.gif Cia visko gali buti... As tai jau nesuskaiciuoju kiek kartu mano krutys nebejautrios buvo palikusios, ir kiek kartu nebenescia jauciausi (as pratepliojau 8 savaites ir tik su pora dienu "iseiginiu"), taip kad tikrai, baik stresuot 4u.gif O Anglijoj turetu ten buti kokia lietuviu poliklinika kur skana tikrai be vargo galesi pasidaryti, aisku uz pinigelius mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(vengana @ 2010 08 17, 20:35)
tai apie tai ir as pagalvojau jau kai grizom kad reikejo meluoti kad skauda ir tt,
va bet dabar jau manau kad man nesivystatntis, sende pradejau mausti pilvo apave kaip pries susirgima, o dab jau vis dzniau pradeda teplioti  verysad.gif  tad JAU praradau vilti jau visai  verysad.gif

Na labai tikiuosi,kad viskas pas tave gerai ir jau po rimtesnes apziuros esi,aisku kai tiek metu laukta,tai ir stresuot pradedi nezmoniskai,bet mes cia visos tokios praradusios ir vel su tikejimu gyvenancios.O del pamaudimo apacios ir man 8-9sav maude,patepliojo rudai,tada pasiskambinus gydytojai is karto liepe vaziuoti,nes del visko buna tu patepliojimu,is karto ir vaziavau buvo atsisluoksniavimas pusleles,o rudai tai jau senas kraujas is karto Dufastono gerimas ir gulimas rezimas,viskas susitvarke kuo puikiausiai.
Taip ir tau reikia kuo skubesnes ginekologines pažiuros ir tikrai dar ne viskas pratasta smile.gif
Atsakyti
QUOTE((almonce) @ 2010 08 14, 18:03)
Kuo nuosirdziausi sveikinimai,susilaukus angeliuko po sunkiu išgyvenimu,aišku nelengva,apsiuvimai,narkozes ir pan.,jaudulys del visko didziulis,bet kaip ir rasai,tiktai sviesios mintys ir tikejimas stebuklo,leidzia dziaugtis kasdienybe.Tik as dar labai saugausi,kaip gydytojas mane operaves sakė,tu ir aukštyn galva išstovėtum visa nėštuma jei reiktu,sakau,tikrai taip.Po apsiuvimo jis sake gyventi eilini gyvenima,bet as praktiskai beveik guliu,na iki wc ir virtuves pavaikstau,dar i poliklinika nuvaziuoju,o kai daugiau išeina paeiti iš karto nugaros skausmas didelis ir labai pavargstu,o dar tiek nedaug to laikelio,galvoju jau po kokiu 24sav.ištisai gulėti,blogiau gal nebus,nors rizikingas nėštumas ir nezinai kaip si karta bus... visoms siam skyrelyje kuo nuosirdziausi linkejimai nešioti ir išnešioti savo angelėlius smile.gif


Nebutina guleti, jei esi apsiutu kakleliu. As po poros sav isejau i darba. Zinoma tik pora dienu per sav, bet bunant namuose labiau stresuoji, be to vairavau daugiau negu puse nestumo. Sekmes saugant savo kukuliukus ir nuosirdziausias palinkejimas, kad tik viskas butu gerai 4u.gif

QUOTE(ederi @ 2010 08 14, 20:40)
Sveika prisijungus, smagu kad mes visos po savo nelaimiu randam jegu atsitiest, o veliau - dziaugtis sekmingai isnesiotais vaikiukais  4u.gif

Furija, laikykis  4u.gif  Pradzia nelengva, bet tuoj visas variklis isivaziuos, paskui bus lengviau. Saldaus pienelio ir ramiu nakteliu tavo vaikeliui  wub.gif


Dekui dekui. Po truputi judam i prieki, jau pradedam pazinti vienas kita ir atsiranda siokia tokia rutina bei chaosine tvarkele thumbup.gif Siandien net radau laiko nusidazyti plaukus ax.gif Zinoma nakti, bet ir tai neblogai biggrin.gif
Atsakyti
Sveikos gyvos!!!

Kaip jūs? 4u.gif

Kaip mamaitės laikosi? Ką esamos nėštukės?
Aš, esama nėštukė, labinuos šį darganotą rytą iš po ginio apsilankymo. Paskyrė ultragarsą dar kitam antradieniui ir su šlapimo tyrimu suneramino... unsure.gif Leukocitų 20 rado. Žinau, kad jie rodo inkstų ir šlapimtakių būklę. O kuom nėštukei pavojingas leukocitų padidėjimas? g.gif
Atsakyti
QUOTE(GARBANYLA @ 2010 08 25, 10:09)
Sveikos gyvos!!!

Kaip jūs? 4u.gif

Kaip mamaitės laikosi? Ką esamos nėštukės?
Aš, esama nėštukė, labinuos šį darganotą rytą iš po ginio apsilankymo. Paskyrė ultragarsą dar kitam antradieniui ir su šlapimo tyrimu suneramino... unsure.gif  Leukocitų 20 rado. Žinau, kad jie rodo inkstų ir šlapimtakių būklę. O kuom nėštukei pavojingas leukocitų padidėjimas?  g.gif


laba. leukocitu padidejimas pirmiausia rodo uzdegima. tavo atveju jis dar labai nezymus ir jo atsikratyti galetum gerdama kuo daugiau skysciu, arbata is trintu spanguoliu uogu (gali nusipirkt saldytu uogu ir atsileidus jas issitrint su cukrum bei uzsipilt vandeniu-nebutinai karstu. tokia arbata dezinfekuoja inkstus ir slapimo takus. galima gert ir brukniu. bet spanguoles geriau. svarbiausia kuo daugiau skysciu nes ko gero geri nepakankamai. jei sunku gert arbatas nusipirk koky arbuza ir valgyk ji pusryciam, pietum ir vakarienei. aisku ir rimtesnio maisto nepamirsk smile.gif
turejau sita "geri" su pirmu nestumu. ginekologe pamate padidejusi leokocitu kieki, bet nesureiksmino jo, nepatare nieko nedaryti. po poros dienu jau raiciausi is skausmo, nes prasidejo inkstu uzdegimas, kuris net ligonines mediku buvo nepastebetas kol nesukilo temperatura iki 40 laipsniu. to pasekoj likusius 3,5 menesio beveik istisai praleidau ligoninej, keliskart stentavo inksta (ziauriai nemaloni procedura). gyvenau ant labai stipriu leidziamu antibiotiku kas 4 valandas, bei meldimosi, kad paselio tyrimas butu geras. aciu dievui pavyko su tuo gydimu istempti iki 34 savaites. gimdziau anksciau laiko butent del tos nelemtos infekcijos.
(cia pagasdinu, kad atsirastu didesnis noras gerti lotuliukas.gif lotuliukas.gif )
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo [Ecta]: 25 rugpjūčio 2010 - 08:43
Aaaa, supratau. smile.gif Tas atsakymas buvo iš prieš mėnesį nešto šlapimo. Jei šios dienos bus įtartinas, sakė išsikvies ant kilimėlio. biggrin.gif Bet pastarom dienom ir savaitėm valgau daug arbūzų ir šiaip gurkšnoju arbatas, tai jaučiu širdimi, kad viskas bus gerai. rolleyes.gif
Šiek tiek sutrikdė tas daktarų pasakymas ir privalėjimas žinoti viską jiems nieko nepasakius. Švelniai pabarė, kad šlapimą reikia nešti dieną prieš vizitą, kad galėtų turėti laboratorijos atsakymą, o man seniai yra sakęs ginis ir akušerė, kad indelį atnešti ATEINANT. Tai taip aš ir dariau sėkmingai - ateinu, nunešu ir leidžiuosi pas ginį į kabinetą. O dabar matai liko nepatenkinti... Nesupaisysi. Kitą kartą žinosiu jau... Ir skalausiu organizmą daugiau skystimo. biggrin.gif
Ačiū už "pagąsdinimus"! biggrin.gif Jie praverčia savimi labiau rūpintis ir nenumoti į nieką rankų. Net į kruopštų dantų valymą vakare, nors ir laaaaabai tingisi ar norisi miego. biggrin.gif 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(GARBANYLA @ 2010 08 25, 07:09)
Sveikos gyvos!!!

Kaip jūs? 4u.gif

Kaip mamaitės laikosi? Ką esamos nėštukės?
Aš, esama nėštukė, labinuos šį darganotą rytą iš po ginio apsilankymo. Paskyrė ultragarsą dar kitam antradieniui ir su šlapimo tyrimu suneramino... unsure.gif  Leukocitų 20 rado. Žinau, kad jie rodo inkstų ir šlapimtakių būklę. O kuom nėštukei pavojingas leukocitų padidėjimas?  g.gif


Sveikutes

Pasisakysiu ir as cool.gif

Nestumo metu, moteris turi vartoti kuo daugiau skysciu, kad kuo dazniau eitu i wc, tada mazesne tikimybe inkstu ir slapimo taku uzdegimui, nes skystis neuzsistoves, juk, kai gimda auga, viskas uzsispaudzia, o su inkstais dar geriau:nestumo metu vienas inkstas padideja, nes tenka aprupinti 2 organizmus. Jokiu budu negerk brukniu, drauges mama dirbo kazkada buvusioje zaliojoje vaistineje ir rinko zoleles bei visa info apie jas, leido gerti man tik ramuneliu arbata ir psio. Na nebent nestumo pabaigoje avieciu lapu arbata, kad susireguliuotu gimdos veikla, o kitoms suveikia, kaip paskatinimas, bet ji turi buti labai stipri(siaip tai moksliskai neirodyta). Nestumo metu negalima gerti ginkmedzio arbatu, jie kenkia vaisiui. Del vitamino A esancio didelio kiekio, nerekomenduojama valgyti kepenu. Gydytojai neleido dar ir sviezio tuno, nezinau kodel, pelesiniu suriu, zemes riesutu(del galimos alergijios kudykiui). Man buvo ecoli isaugusios ir as geriau antibus. O siaip jei dar kokiu klausimu kils, klausk, juk musu mergiukai tiek visko esam prisiskaite ir pereje, kad butinai rasim atsakymus mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(furija04 @ 2010 08 26, 19:19)
Sveikutes

Pasisakysiu ir as  cool.gif

Jokiu budu negerk brukniu


cia gal apie brukniu lapus kalbama daugiau? jie priesuzdegiminiai irgi, bet lapu gert nesciosiom nerekomenduojama. tik uogas.
su visom vaistazolem atsargiai elgtis reikia, net su prieskoniais...

cia va geras straipsniukas
http://www.skanausvi...vartotinas-475/

Atsakyti
QUOTE([Ecta] @ 2010 08 27, 09:03)
cia gal apie brukniu lapus kalbama daugiau? jie priesuzdegiminiai irgi, bet lapu gert nesciosiom nerekomenduojama. tik uogas.
su visom vaistazolem atsargiai elgtis reikia, net su prieskoniais...

cia va geras straipsniukas
http://www.skanausvi...vartotinas-475/


Gali buti. As nuo senu laiku turiu gera vaista-petrazoles biggrin.gif Su pirmaja turejau inkstu uzdegima, tai gydytoja negalejo jokiu vaistu israsyti ir liepe pagerti stipraus petrazoliu uzpilo thumbup.gif per pora dienu praejo, o vaiksciojau is skausmo 90 laipsniu kampu susirietusi.
Per visus kitus nestumus turejau ecoli bakteriju sukeliama uzdegima, tai teko vartoti antibus, gydytojas liepe nebenesioti stringu, nes persinesa bakterijos, teko grizti prie sportinuku ir tikrai nebepasikartojo.
Atsakyti
joa, as irgi pastebejau, kad labai dideles reiksmes turi netik kokias kelnaites nesioji, bet ir kelnes. na bent jau man taip... jei aptemptesnius dzinsus uzsivelki ziurek jauti, kad jau "pareina" doh.gif tfu tfu tfu aciu dievui tik nestumo laikotarpiu sitaip tongue.gif

o gal kas galetu pasidalint kokia liaudiska priemone del koju tinimo ka daryt? dar kol silti orai vaikstau su "pliaziankem", bet neisivaizduoju ka reiks daryt, kai atsals-negaliu apsiaut ne vienu savo batu.... blink.gif
Atsakyti