Įkraunama...
Įkraunama...

Vėlyvojo persileidimo temos tęsinys

MELYNIAUSI SILCIAUSI SVEIKINIMAI FURIJAI!!!!!

mb vis klausinejo kaip Furijai sekasi (nes buvau papasakojusi kad panasios bedos mus kankina), pasakiau kad jau namuose uzsiemusi su leliuku (as irgi buvau susekusi pries kelias dienas ax.gif ), tai va sveikinimai ir nuo mano mb 4u.gif

Laukiu nesulaukiu savo dieneles.... wub.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Zaveriukste: 05 rugpjūčio 2010 - 12:41
Kai ivyksta persileidimas ar isbega vandenys? Ar tik kraujavimas ir pilvo apacioje skausmas? g.gif
Atsakyti
Dekui mergytes uz sveikinimus 4u.gif 4u.gif 4u.gif
Ir Zaveriukste, dekui tavo B 4u.gif 4u.gif 4u.gif Svarbiausia tiketi ir del kiekvienos smulkmes lekti i ligonine, bei neduoti jiems ramybes biggrin.gif Ir butinai vartok tuos vaistukus, jums jau irgi nedaug beliko mirksiukas.gif O dar ziurek kaip as ir pernesiosi tongue.gif

Kai buna persileidimas ir velyvasis, tai dazniausiai prasiseda nuo kraujavimo, o po to su krauju ir iseina vandenys, o tada jau visa kita. Jei kraujuoji lek pas gydytojus ir tpliau wc neik, be to, net puodo su vandeniu bulvems neliesk, nes tuo metu viskas buna pavojinga g.gif
Atsakyti
Na, sveikos mergytės! drinks_cheers.gif 4u.gif
Kaip jūs? Kaip nuotaikos vasarai ritantis į galą?
Aš tikrai sulig diena laukiu labai vėsaus rudens...Ech... ax.gif

Laikausi stipriai įsikibus. smile.gif Tik neseniai prasidėjo kirkšnių lyg tempimai, lyg kas.Ypač dešiniojo. Turbūt ir jums taip buvo, taip? Čia viskas plečiasi, auga, tai ir tempia. Ant nugaros ištiesus kojas negaliu gulėt, nes pradeda ir pilvo raumenis tempti ilgainiui užsigulėjus nesulenkus kojų per kelius. doh.gif Pilviuko akivaizdžiai dar nesimato, nebent apsitempčiau ką nors, tai būtų aiškiau. biggrin.gif Tai gyvenu visa ko laukimu - augimo, pilnėjimo, pirmų judesių, echoskopo... wub.gif

Nebežinau, ką dar čia jums parašyti, kad pakibinti visas. biggrin.gif 4u.gif
Papildyta:
Ai, dar kai ką atsiminiau. Ginis į kortelę užrašė savaitę anksčiau nėštumo laiką. g.gif Tarkim, dabar būtų 15sav., o ne 16. Gi žinau, kad skaičiuojamas nėštumas nuo paskutinių mm dienos, tai įdomu, kodėl jis pasirinkęs kitą būdą. g.gif Bet turbūt nesupaisysi čia jo...
Atsakyti
Sveikos mergaites,as cia tik naujoke,bet esu daug skaiciusi jusu visu zinutes,o pagaliau ir prisiregistravau smile.gif Jus cia visos jau susiburusios,tai nezinau tiksliai ar cia tema,kur galiu išsiplepėti.As taip pat turejusi du prieslaikinius,t.y velyvuosius persileidimus 26 viena,kita 24sav.,deja vaikiukai neišgyveno.Dabar esu 16sav.vėl laukime ir tikėjime stebuklo,aišku su apsiutu kakleliu ir daugiau gulimam režime.Labai norečiau sužinoti daugiau iš mamyčiu kurios jau susilaukė,ar dabar laukime su apsiutais kakliukais.kaip jaučiasi,ar anksčiau gimdė?Iš anksto busiu labai dėkinga nestuke.gif
Atsakyti
QUOTE(Mamyte.Linute @ 2010 08 05, 11:19)
Labutis.Gerai laikomes.Tik mano pienuko jau nebera.Mazyte jau sveria 7kg 150g,o ugis 65 cm. smile.gif  Dicke jau. wub.gif  o kaip stotis,sestis nori,siaubas,nepaguli ramei nei 10 minuciu. biggrin.gif
Beje,laukiu kada pe facebook'a pakviesi i draugus,buvau atsiuntus laiska kaip mane rasti. smile.gif


Oho, kokios jus jau dideles thumbup.gif O del FB as kazka praziurejau, gal gali man parasyt i AZ blush2.gif Su Raja jau mes susipazinom mirksiukas.gif

QUOTE(Jolancik @ 2010 08 06, 20:50)
Kai ivyksta persileidimas ar isbega vandenys? Ar tik kraujavimas ir pilvo apacioje skausmas?  g.gif


Na, man nebuvo jokio kraujavimo. Nubego vandenys, saremiai gimdymas ir viskas. O kadangi vaikelis buvo per per mazas kad isgyventu, tai pavadinimas veiksmo ne prieslaikinis gimdymas, o persileidimas...
Papildyta:
Beje jau pradejau pirktis rozinius rubelius wub.gif

O siandien vaziuoju pirkti lopsiuka wub.gif wub.gif wub.gif Oi kaip geeeeeeeera.

Vakar nupirkau rozini kostiumuka ir padejau ant stalo virtuvej, MB grizo is darbo ir kad pradejo supuot, kaip koki vaikeli. Sunui sako, sunau, tu isivaizduoji, mes greitai sese turesim lotuliukas.gif Toks jausmas, kad mano MB labiau vaikelio gimstancio laukia, nei as pati thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE((almonce) @ 2010 08 14, 10:54)
Sveikos mergaites,as cia tik naujoke,bet esu daug skaiciusi jusu visu zinutes,o pagaliau ir prisiregistravau  smile.gif Jus cia visos jau susiburusios,tai nezinau tiksliai ar cia tema,kur galiu išsiplepėti.As taip pat turejusi du prieslaikinius,t.y velyvuosius persileidimus 26 viena,kita 24sav.,deja vaikiukai neišgyveno.Dabar esu 16sav.vėl laukime ir tikėjime stebuklo,aišku su apsiutu kakleliu ir daugiau gulimam režime.Labai norečiau sužinoti daugiau iš mamyčiu kurios jau susilaukė,ar dabar laukime su apsiutais kakliukais.kaip jaučiasi,ar anksčiau gimdė?Iš anksto busiu labai dėkinga nestuke.gif


Sveika

Visu pirma uzuojauta del praradimu 4u.gif , o antra dideli sveikinimai ir linkiu stiprybes mirksiukas.gif
Mes su Zaveriukste irgi su apsiutais kakleliais, tik skirtingose salyse ir truputi skiriasi gydytoju prieziura bei zinoma skiriasi ir kazkiek musu savijautos(nors sirdy laukimas ir nerimas toks pats). As jau turiu savo mazyli. Pernesiojau 4 dienas. Siulus istrauke 30 birzelio, o gime 25 liepos. Ir tai itariu, kad ta dalyka pagreitino musu su vyru oastangos blush2.gif Siaip nestumas buvo nelengvas, labiausiai turbut psihologine prasme. Del kiekvieno pirst-lekiau i ligonine. Labai skaudejo ilgiau vaikstant. Kaip paaiskejo isemus siule, kad ji buvo padaryta labai aukstai. Svarbiausia gyvenk sviesiom mintim ir sulauksi savo stebukliuko mirksiukas.gif mirksiukas.gif Nuosirdziai tau to linkiu 4u.gif
Papildyta:
Kaip smagu Ederi girdeti tokias smagias natas tavo pasisakymuose wub.gif Jau nebedaug jums liko ir supuosit savo saulele bigsmile.gif
Garbanyla, dziugu ir del taves mergyte. Kaip dziugu, kad po truputi kapstomes is tos tamsos juostos mirksiukas.gif Dabar vargsim su bemiegem naktim ir uztinusiom kojom mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(furija04 @ 2010 08 14, 16:29)
Sveika

Visu pirma uzuojauta del praradimu  4u.gif  , o antra dideli sveikinimai ir linkiu stiprybes  mirksiukas.gif
Mes su Zaveriukste irgi su apsiutais kakleliais, tik skirtingose salyse ir truputi skiriasi gydytoju prieziura bei zinoma skiriasi ir kazkiek musu savijautos(nors sirdy laukimas ir nerimas toks pats). As jau turiu savo mazyli. Pernesiojau 4 dienas. Siulus istrauke 30 birzelio, o gime 25 liepos. Ir tai itariu, kad ta dalyka pagreitino musu su vyru oastangos  blush2.gif  Siaip nestumas buvo nelengvas, labiausiai turbut psihologine prasme. Del kiekvieno pirst-lekiau i ligonine. Labai skaudejo ilgiau vaikstant. Kaip paaiskejo isemus siule, kad ji buvo padaryta labai aukstai. Svarbiausia gyvenk sviesiom mintim ir sulauksi savo stebukliuko  mirksiukas.gif  mirksiukas.gif  Nuosirdziai tau to linkiu  4u.gif
Papildyta:
Kaip smagu Ederi girdeti tokias smagias natas tavo pasisakymuose  wub.gif  Jau nebedaug jums liko ir supuosit savo saulele  bigsmile.gif
Garbanyla, dziugu ir del taves mergyte. Kaip dziugu, kad po truputi kapstomes is tos tamsos juostos  mirksiukas.gif  Dabar vargsim su bemiegem naktim ir uztinusiom kojom  mirksiukas.gif

Kuo nuosirdziausi sveikinimai,susilaukus angeliuko po sunkiu išgyvenimu,aišku nelengva,apsiuvimai,narkozes ir pan.,jaudulys del visko didziulis,bet kaip ir rasai,tiktai sviesios mintys ir tikejimas stebuklo,leidzia dziaugtis kasdienybe.Tik as dar labai saugausi,kaip gydytojas mane operaves sakė,tu ir aukštyn galva išstovėtum visa nėštuma jei reiktu,sakau,tikrai taip.Po apsiuvimo jis sake gyventi eilini gyvenima,bet as praktiskai beveik guliu,na iki wc ir virtuves pavaikstau,dar i poliklinika nuvaziuoju,o kai daugiau išeina paeiti iš karto nugaros skausmas didelis ir labai pavargstu,o dar tiek nedaug to laikelio,galvoju jau po kokiu 24sav.ištisai gulėti,blogiau gal nebus,nors rizikingas nėštumas ir nezinai kaip si karta bus... visoms siam skyrelyje kuo nuosirdziausi linkejimai nešioti ir išnešioti savo angelėlius smile.gif
Atsakyti
QUOTE((almonce) @ 2010 08 14, 11:54)
Sveikos mergaites,as cia tik naujoke,


Sveika prisijungus, smagu kad mes visos po savo nelaimiu randam jegu atsitiest, o veliau - dziaugtis sekmingai isnesiotais vaikiukais 4u.gif

Furija, laikykis 4u.gif Pradzia nelengva, bet tuoj visas variklis isivaziuos, paskui bus lengviau. Saldaus pienelio ir ramiu nakteliu tavo vaikeliui wub.gif
Atsakyti
Sveikutes visos!!!! Truputeli temute atsigavo, malonu tai matyti
Ederi, skaitant tavo zinute pas mane sypsena iki ausu buvo, nes zinau kaip jautiesi. Man net kai sesuo ka nors atiduoda tai laimes pilnos kelnes, nes jau vis daugiau visko kaupiasi, jau ir Dilano kambariuka turim ikure su visais jo daiktais ir pavadinima kambario pakeitem (pries tai buvo make-up room nes ten visa laika eidavau dazytis ir visaip kitaip grazintis). O dabar dar is mb gavau leidima i savaite po daikciuka lialkai nusipirkt (pries tai neleido nieko pirkti, nes buvo labai palikes prietaringas). Jau 27 savaites.... Negaliu patiketi wub.gif Pamenu as dar buvau keliolikos savaiciu, o Furijai buvo 27-28 ir as jai taip pavydejau (baltu pavydu mirksiukas.gif ), galvodavau ar as sulauksiu kada nors tu 28!! Tai va, laukimas dideja, nuotaika gereja, o savijauta tai baigia i kapus nuvaryt doh.gif Nugara kaip skauda tai ne tas zodis, desine visa puse, pradedant sonkauliais. Iki asaru davaro, tai sakau kas bus dar tuos likusius 3men? Liksiu be nugaros lotuliukas.gif Bet labai save grauziu jei pradedu skustis, nes juk viskas del mazuliuko wub.gif
Furija, labai labai labai dziaugiuosi del taves, tu jau supuoji savo suneli wub.gif Sakoma reikia dvieju savaiciu kad isivaziuot, tai va linkiu kad kuo greiciau pralektu tau tos dvi savaites!!! Mano drauge pasigimde pries savaitele, jau buvau aplankyt... Jau tie leliukai... atitraukt akiu negali wub.gif Antro apsilankymo metu jau isdrysau ir paimti i rankas ax.gif pries tai labai bijojau, ji tokia gleznute, bijojau ka nors padaryt, o jau antra karta privalejau, nes drauge buvo wc o mazajai nepatiko guleti, tai kas tetai beliko, tik baimes nugalet ir imtis veiksmo thumbup.gif karta paragaves negali sustot, tai va, teisybe, nebegalejau as jos paleist 4u.gif
(almonce) sveika prisijungusi, nors gal nelabai reiketu sveikinti bunant tokioj temelej, bet uztai jau lauki stebukliuko, va su tuo labai labai sveikinu!! Ir pilnai suprantu kaip dabar jautiesi, nors ir apsiutu kakliuku, bet vistiek baisu, ir zinok busiu begede ir nepaguosiu, nepasidarys lengviau per visa nestuma unsure.gif Tik lengviau atsikvepsi kai busi 27 savaiciu, kai praeis tas baubiskas periodas mirksiukas.gif
Garbanyla, dziaukis kiekvienu raumenelio skausmeliu, nes jie dar nedideli lotuliukas.gif O po to galesim visos pasiskusti kaip nugaros luzta doh.gif Kaip dziaukiuosi kad virusiukas paplito, vis isijungiu ir ziuriu kokiu dar nauju pumpuriuku uznese cia pas mus i temele wub.gif O i daktara tai tu nekreipk demesio, pasiskaiciuok kaip tau atrodo geriau, vistiek echo po to parodys tiksliau... Man kad ir echo pasake kad gimdymo data lapkricio 14, bet man vistiek lapkricio 12 maloniau skamba (cia data pagal mm), tai as visiems sakau kad man gimdyt lapkricio 12 thumbup.gif matyt mes jau taip su maziuku nusprendem, tik teks dar pasitart su juo man rodos, pazadet ka nors, kad butent tada suskubtu atsibelst pas tevelius wub.gif
Tai va, priplepejau uz visa menesi, sveikateles jums visoms 4u.gif
Atsakyti
Sveikutes, nezinau kur besiteiraut apie savo busena, tai nutariau bandyti parasyti jums, gal kas suprasit ka norejau parasyt ir padesit man atsirinkt savo mintis galvoje doh.gif na gal pradesiu nuo pradziu:
liepos pradzioje pamaciau issvajotas II teste po 6m laukimo, pas gine eit neskubejau nes laukiau kol bus daugiau sav, bet atsitiko taip kad ekstra turejau isvaziuot i anglija pas broli 5 savaitem na jauciuosi gerai galvoju griziu tureciau but 8-9 sav ir pasirodysiu ginei...tai va siuo metu esu dar anglijoj bet jau savaitgali vaziuoju namo...bet atsitiko tai kad visad gerai jauciausi ir viena diena pasirode kraujo nedaug bet mane tai isgazdino, (pries sav buvau nukritus nuo laiptu, todel dar labaiu didesnis tas issigandimas) aisku daug kas aiskina kad tai normalu kad nedaug to kraujot.t. bet brolio paprasiau kad mane nuveztu pas gydytoja, ka nuvaziuojam i priimamaji, ten padaro man slapimo tyrima patvirtina kad laukiuoi ir viskas sako viskas normalu vaziuok namo, prasom kad ekoskopa padarytu nedaro nes nera reikalo. tai dabar eu nevilty nebezinau ka galvoti nes prisigalvojus visko esu, nes po to kraujo pasirodymo ir dingimo kartais pasirodo isskyros tamsaus kraujo, krutine atrodo atleido nebeskauda..... esu praradus vilti, ir aisku nusiteikus blogiausem kad praradau savo zirniuka verysad.gif aisku tiksle diagnoze suzinosiu tik po savaites kai busiu namuose, bet kiekviena diena man kai pragaras.... ir bandau susitaikyt su tuo kad viskas ir kartais raminu kad viskas gerai......
noriu kad issakytumet savo nuomone apie mano situacija ax.gif ka jus manote..
Atsakyti
QUOTE(vengana @ 2010 08 17, 12:51)
Sveikutes, nezinau kur besiteiraut apie savo busena, tai nutariau bandyti parasyti jums, gal kas suprasit ka norejau parasyt ir padesit man atsirinkt savo mintis galvoje  doh.gif  na gal pradesiu nuo pradziu:


sveika 4u.gif
pagal tavo istorija vien is patepliojimu nieko negali sprest unsure.gif tas pats tepliojimas gali buti tiesiog siaip patepliojimas, gali reikst nesivystanti nestuma, persileidima... jei kraujas rudas, daug sansu, kad tai del streso, ar nukritus ir uzsigavus biski atsisluoksniavo gleivines dalis... su tokiais pozymiais yra simtas priezasciu nuo nieko rimto iki pacio blogiausio. Ir kas blogiausia, kad tau jokio ultragarso nepadare, taigi puikiai suprantu, kad esi strese, kuris kenkia ne ka maziau nei tas tepliojimas.
Gal pabandyk su brolio pagalba susirast koki ginekologa (privaciai kur nors tikrai turi eit rasti... o tokiu atveju manau, nebus gaila pinigu, kad nelauktum kitos savaites), kuris padarytu ultragarsa. Tokiais atvejais nebijok ir pameluot, kad kraujuoji, kad skauda (juk niekas nepatikrins, kaip tau skauda, o demesi iskart didesni parodys ).
Atsakyti