Įkraunama...
Įkraunama...

Vėlyvojo persileidimo temos tęsinys

QUOTE(ederi @ 2010 07 28, 21:05)
Laikau laikau, dantis sukandus ... vardan musu kudikelio. O del temperamento tu teisi, jokie gormonai ar 7 kg apsunkes sunas nepazaboja mano judrios prigimties. Zinau, kad kitamet as jau begte begiosiu su vaikeliu po pazastim  lotuliukas.gif

O pas genetikus vieni siulo profilaktiskai kreiptis, kiti nesiulo. Ivairiai. Na as ne is tu kurios labai ten verztusi, bet mane su visais neztumais siunte, tai ir ejau. Siaip ta rauksles stori (tas pats tyrimas apie kuri tu snekejai) gali atlikti geras echoskopuotojas ir genetikai tam nebutini.
Sveika, junkis drasiai  4u.gif  Visu pirma mano patarimas - daugiau gulek, ilsekis ir maziau nervinkis. As kraujavau su antruoju ir treciuoju nestumu. Abu kartus apie 13 savaite po kelias dienas. Zinau tik tiek, kad jokio gydymo tam nera tik lovos rezimas. Taip kad nurimk mieloji, gulek lovoj ir skaityk malonias knygas.  4u.gif  4u.gif  4u.gif  Laikykis


Dekui brangiosios taip gera girdeti raminancius zodzius wub.gif wub.gif 4u.gif 4u.gif 4u.gif
Atsakyti
Sveikos mielosios brangiosios moteraites 4u.gif Simtas metu biggrin.gif Visos puikiai jauciates matau, tik Furija neprasinesa kaip jai sekasi... Labai idomu... ax.gif
LINA, man labai panasi situacija buvo, as gyvenu Airijoj, iki 13 savaites kol kakliuko neapsiuvo as turejau 5 skanus del tu tepliojimu, jokio skausmo, teplioja kasdien ir tiek, ir dar kartais laselis kraujuko isbegdavo, ir as taip kankinausi nuo 6 iki 13 savaites kol neuzsiuvo kaklelio, visi daktarai sake kad taip kartais buna, ir netgi lietuviu ginekologe ta pati pasake (daktare Butkute is Klaipedos). Visiskai tokia pati situacija kaip pas tave.... As jau net daktarams sakiau kad sakytu cia pasaku neseke kad jei persileidimas tai vaziuoju namo ir leidziuosi taip baisiai sakant, nes jau tokioj nevilty buvau.... Sunku jais patiket kai sako "taip buna" nes koki klausima beuzduotum tai viskas visada taip turi buti ir lieki kvailutes vietoj... doh.gif
Niu va smile.gif O jei noretumet suzinot apie mane lotuliukas.gif tai laikausi po truputuka, jau esam 25 savaiciu, matau jau ir mb atsipalaiduoja su kiekviena savaite vis labiau, ir jau vezimuka nupirko, vadinasi jau po truputuka isijaucia i tetusio vaidmeny, nes pries tai labai bijojo vel nudegt, tai taip sakant save siek tiek atribojo nuo prisirisimo, bet dabar jau vos ne padebesiais skraidom wub.gif siandien vaistuku gavom subrandinti vaikiuko plauciams, ir sake su uzsiutu kakliuku ir tais vaistukais plauciukams turetu viskas kuo puikiausiai pavykti wub.gif labai nerimavau kad taip anksti brandins tuos plautukus, bet pasake kad prie visko dar dadeda 50% kad vaikiukas isgyvens, tai sake geriau jau susileist negu paskui paveluot.... Tai as jau taip pozityviai i viska pradejau ziuret kai praejau tas nelemtas 20 ir 22 savaites tai jau yra atskiras kambarys kurio pavadinimas neseniai pasikeite i Leliuko Kambarys arba Dilano Kambarys wub.gif O kad nugaros skausmai nekamuotu nuo tu progesteronu (Furija pasakojo ji irgi juos vartojo) tai gyvenimas butu kaip pas Ederi - karalaites thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Zaveriukste @ 2010 07 28, 22:31)
Sveikos mielosios brangiosios moteraites  4u.gif 


Oi Zaveriukste, Labas !!!! 4u.gif 4u.gif

Jau senai taves pasigedau ir lapkritukuose nematau, bet nedrazu tau i AZ rasyt buvo ax.gif Kaip saunu, kad viskas puikiai sekasi thumbup.gif Man taip pat kazkaip psichologiskai lengviau tapo perzengus ta 20 savaiciu riba... Matau jus su MB nesnaudziat, jau ir vezimuka turit drinks_cheers.gif As irgi jau apie tai pradedu po truputi galvot, bet iki tol dar norim ir indaplove ir skalbiniu dziovykle nusipirkt doh.gif Zodziu, jau islaidu siais metais oi oi oi. Tai vat po truputi deliojames, kad ne vienu kartu visi tie pirkiniai butu. Vakar internete dairiausi vaikisku rubeliu, nes kol kas dar nieko nepirkau leliukui, bet dabar, kai baimes nuslops tai net bijau pati saves, kad pradesiu vaiku skyrius siaubti lotuliukas.gif Dar mane pristabdo ir tai, kad kol kas nesidariau pakartotino echo vaikelio lyciai nustatyti, tai nezinau kokios spalvos rubelius, patalelius vezimeli rinktis lotuliukas.gif

Tiesa, vakar buvau pas gyd, tai sake, kad man galima maudytis, tik nesokinet nuo tramplyno ir neplaukt krauliu lotuliukas.gif Na tai cia man puiki naujiena, nes kaip tik ruosiames kita savaite prie juros i Latvija thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif As net maudymuka turiu nesciosioms skirta blush2.gif , jau maniau neteks isbandyt...

Ech, zodziu viskas puiku. Ir jusu geros naujienos, ir pas mus visai nieko... rolleyes.gif

Idomu, kaip Furijai sekasi, dingus ji itarinai g.gif Ar tik nebus pabyrejus lotuliukas.gif
Atsakyti
Ku kū visoms!!! 4u.gif

Aprimom, aptilom, nors ir lietus išviliojo į gatves...

Dėl Furijos taip, ji pabyrėjo. biggrin.gif Sunytis, kaip ir buvo sakyta, žadėta. Išskaičiau apie ją iš forumo! thumbup.gif Taip sakant prigavau... biggrin.gif
Laukiam dabar jos apraiškų ir įspūdžių...

O aš gyvuoju neprastai. smile.gif Kai ginis paklausė "kokia savijauta jūsų?". Aš atsakiau džiugiu balseliu "PUIKI, KAIP IR!", nes išties tfu tfu tfu neturiu kuo pasiskųsti, net klausimų nekyla jokių... rolleyes.gif Tai jis į kortelę ties posmeliu "SAVIJAUTA, BŪKLĖ" užrašė: PATENKINAMA. Vadinas neštukės negali PUIKIAI jaustis, nes tada jos būtų ne nėštukės! lotuliukas.gif Dėl to dabar sakau, kad laikausi neprastai, PATENKINAMAI. biggrin.gif

Linkėjimai iš gaivaus nulyto pajūrio! Šiandien romantiški vėjai apėmė miestą, dangų ir žmones! Visi šypsosi ir dalinasi žvilgsniais su manimi! Tą gražią nuotaiką ir vėjelį siunčiu ir Jums visoms!!! thumbup.gif 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo GARBANYLA: 03 rugpjūčio 2010 - 15:49
Sveikutes

Matau musu Garbanyla jau suseke, kad mazasis jau atsibelde pas tevelius biggrin.gif Viskas atrodo lygtai tvarkoj, gimdymas ne pats lengviausias, o dar ir mazius neskubejo pas tevelius, nes pernesiojau 4 dieneles ir gime sekancia diena po mano jubiliejaus smile.gif Gime 3650g ir beveik 51cm. Nedidukas tas musu vyrukas, bet balseli turi skardu smile.gif
Dziaugiuosi, kad ir jus jau gerokai pazengusios tolyn. Ederi, kiti metai bus visi tavo-juk plius turesi savo abu stebukliukus ant ranku smile.gif
Garbanyla, mums jaunoms tie genetiniai tyrinai nera labai reikalingi, nebent turi kazkokiu itarimu.
Zaveriukste, man niekas nebrandino plauciu, taip idomiai g.gif , bet bet kuriuo atveju viskas daroma del musu mazuju stebukliuku.
Linkiu mergytems, kad ir kitos prisijungtu prie musu kuo greiciau, kad issisprestu tie moteriski nesklandumai ir galetu apkabinti savo mazuosius reksniukus mirksiukas.gif 4u.gif

O as dabar megaujuosi motinyste ir dziaugiuosi, kad salia turiu nuostabu vyra, kuris irgi aktyviai tame dalyvauja wub.gif
Atsakyti
QUOTE(furija04 @ 2010 08 03, 19:20)
Sveikutes

mazasis jau atsibelde pas tevelius biggrin.gif



sveikinu !!!!! ploja.gif 4u.gif 4u.gif
Atsakyti
Furija SVEIKINU SU SUNELIU !!!! clap.gif clap_1.gif yahoo.gif
Atsakyti
Prisidedu prie sveikinimu, labai saunios naujienos, pagaliau sulaukem thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif 4u.gif

ramiu nakteliu, daug pienelio ir graziu akimirku liuliuojant sunaiteli wub.gif
Atsakyti
Na, dabar tikrai jau realūs sveikinimai FURIJAI!!! thumbup.gif clap.gif clap_1.gif lithuania.gif notworthy.gif first.gif ploja.gif

Gražių ir nepamirštamų įspūdžių! Ramybės širdyse... Džiaugsmo kasdien! thumbup.gif

Aukit stipručiai - būkit sveikučiai!!! thumbup.gif 4u.gif 4u.gif 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(furija04 @ 2010 08 03, 19:20)
Sveikutes

Matau musu Garbanyla jau suseke, kad mazasis jau atsibelde pas tevelius biggrin.gif Viskas atrodo lygtai tvarkoj, gimdymas ne pats lengviausias, o dar ir mazius neskubejo pas tevelius, nes pernesiojau 4 dieneles ir gime sekancia diena po mano jubiliejaus smile.gif Gime 3650g ir beveik 51cm. Nedidukas tas musu vyrukas, bet balseli turi skardu smile.gif
Dziaugiuosi, kad ir jus jau gerokai pazengusios tolyn. Ederi, kiti metai bus visi tavo-juk plius turesi savo abu stebukliukus ant ranku smile.gif
Garbanyla, mums jaunoms tie genetiniai tyrinai nera labai reikalingi, nebent turi kazkokiu itarimu.
Zaveriukste, man niekas nebrandino plauciu, taip idomiai  g.gif  , bet bet kuriuo atveju viskas daroma del musu mazuju stebukliuku.
Linkiu mergytems, kad ir kitos prisijungtu prie musu kuo greiciau, kad issisprestu tie moteriski nesklandumai ir galetu apkabinti savo mazuosius reksniukus  mirksiukas.gif  4u.gif

O as dabar megaujuosi motinyste ir dziaugiuosi, kad salia turiu nuostabu vyra, kuris irgi aktyviai tame dalyvauja  wub.gif





Na,sveikinu ir as. biggrin.gif thumbup.gif
Daug daug jums sveikateles ir saldaus pienelio mazyliui. wub.gif 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Mamyte.Linute @ 2010 08 04, 12:15)
Na,sveikinu ir as. biggrin.gif  thumbup.gif 
Daug daug jums sveikateles ir saldaus pienelio mazyliui. wub.gif  4u.gif


Mamyte Linute, o kaip jus laikotes, kaip sveikatytes, ar dar turi pienelio?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo ederi: 04 rugpjūčio 2010 - 13:47
QUOTE(ederi @ 2010 08 04, 15:46)
Mamyte Linute, o kaip jus laikotes, kaip sveikatytes, ar dar turi pienelio?



Labutis.Gerai laikomes.Tik mano pienuko jau nebera.Mazyte jau sveria 7kg 150g,o ugis 65 cm. smile.gif Dicke jau. wub.gif o kaip stotis,sestis nori,siaubas,nepaguli ramei nei 10 minuciu. biggrin.gif
Beje,laukiu kada pe facebook'a pakviesi i draugus,buvau atsiuntus laiska kaip mane rasti. smile.gif
Atsakyti