Įkraunama...
Įkraunama...

Vėlyvojo persileidimo temos tęsinys

Sveikos gyvos mielosios! thumbup.gif

Ne per seniausiai grįžau iš gamtiškos kelionės po Lietuvos žemes ir upes. Plaukiau baidare (Dubysa, Nemunu) su MB ir kompanija, gyvenau miško sodyboje, leidausi pasroviui, kaifavau, ilsėjausi, miegojau... Jaučiausi puikiai! Vieni stebėjosi, kad leidžiuosi į "tokią varginančią" kelionę. Bet kas gi jų supaisys! Aš nesergu, nesidraskiau, o būti gamtoje tikrai sveikiau nei užsikonservuoti namie ir laukti žiemos perint kiaušinius.... biggrin.gif

Ederi, tu buvai Klaipėdoj, o aš paskui Vilniuj biggrin.gif. Tiksliau pakarašty (Salininkuose), pas giminę prie miško. rolleyes.gif Gulėjau po obelimi, purškiausi vandeniu, ilsėjausi. O ir Molėtuose prie ežerų teko pabuvoti. ax.gif Žodžiu - savaitės atsipalaidavimas buvo nuostabus! Nepajutau, kaip laikas prazvimbė...

Pagaliau vėsa! Pajūry lynoja, termometras nesiekia 20laipsnių. thumbup.gif Aleliuja!
Gaivios dienos jums visoms!!! thumbup.gif wub.gif
Atsakyti
QUOTE(ederi @ 2010 07 25, 21:42)
Man niekas neisnyko, visa laika jauciausi nescia, o po persileidimo dar kelis menesius pieno buvo ir dar tiek, kad dvynukus ismaitinus buciau.

ir nebuvo nicnieko, kas sukeltu itarima?
Garbanyla, dazniau uzsuk pas sausinukus, o pasirodei ir dingai bigsmile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo ixchel: 26 liepos 2010 - 09:07
QUOTE(ixchel @ 2010 07 26, 10:06)
ir nebuvo nicnieko, kas sukeltu itarima?
Garbanyla, dazniau uzsuk pas sausinukus, o pasirodei ir dingai bigsmile.gif




persileidimo pozymiai :kraujavimas, skausmai pilvo apacioje, per daznas gimdos susitraukinejimas, strenu skausmai, arba tiesiog staigus vandenu nubegimas bei prasidejes gimdymas. mirksiukas.gif


man buvo visi sitie pozymiai apart vandenu nubegima doh.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Raja28: 26 liepos 2010 - 09:48
sveikos, simtas metu wub.gif

vis paskaitineju naujienas, bet nieko neparasau... tiesiog laukiu atostogu, bet ziuriu, kad kaip tik po 2 savaiciu atves orai ir prasides lietus doh.gif na, bet vis tiek, suplanave 9 dienom i Juodkrante lekt, tai bus smagu bet kokiu atveju ax.gif

QUOTE(Raja28 @ 2010 07 26, 09:43)
persileidimo pozymiai :kraujavimas, skausmai pilvo apacioje, per daznas gimdos susitraukinejimas, strenu skausmai, arba tiesiog staigus vandenu nubegimas bei prasidejes gimdymas. mirksiukas.gif
man buvo visi sitie pozymiai apart vandenu nubegima doh.gif


o man nei viena karta JOKIU pozymiu nebuvo... mirksiukas.gif blink.gif apart kazkokios nepagristai kvailos nuojautos doh.gif
Atsakyti
QUOTE(ixchel @ 2010 07 26, 09:06)
ir nebuvo nicnieko, kas sukeltu itarima?
Garbanyla, dazniau uzsuk pas sausinukus, o pasirodei ir dingai bigsmile.gif


Buvo, bet tuomet as nesupratau to kaip persileidimo zenku. Pora dienu pries persileidima labai spaude pilvo apacia, o kaip man atrode slapimo pusle. Bet nieko neskaudejo visiskai. Ir dar, labai pagausejo vandeningu isskyru, net reikejo keleta ikloteliu per diena keistis. Tik veliau supratau, jog tai buvo vaisiaus vandenys, jie tiesiog pradejo laseti. Nei skaudejo, nei kraujavo, nei pilvas susitraukinejo, ne krutys sumazejo. Visiskai nieko... O veliau jau viskas vyko zaibiskai. Pasipyle vandenys, gimdymas, tyla gimdykloj. Tik akusere pagloste peti, pasake, labai jus uzjauciu.

Gaila, kad apie tokius persileidimo pozymius suzinaujau tik per dabartini nestuma sad.gif Rodos tiek domiuosi, o vis tiek spragu lieka, pro kurias ima ir islenka kokia beda.
Atsakyti
QUOTE(ixchel @ 2010 07 26, 10:06)
ir nebuvo nicnieko, kas sukeltu itarima?
Garbanyla, dazniau uzsuk pas sausinukus, o pasirodei ir dingai bigsmile.gif



Tai kad manęs ten niekas nepriėmė.. unsure.gif Prisistačiau, pasisveikinau, bet sausinukės kaip kalbėjo savam rate, taip kalbėjo. Dėl to ir nebesiterpiau. rolleyes.gif
Papildyta:
Ixchel, o tau kažkas iš tokių požymių yra dabar? Kas kamuoja, kad klausi? g.gif Matau čia visoms skirtingai. Turbūt vieningo požymio nėra. Na, nebent nuojautos, kaip sakė Amade. Man visada spazmavo gimdą. Sakė taip BŪNA. O paskutines tris dienas ėjau iš proto nuo skausmo. Dvi paras kas kažkiek minučių skaudėjo gimdą, šiek tiek kraujavau. O paskui užėjo nerealus skausmas ir pasibaigė greitai viskas operacinėj. Tik pamenu, kad kankinaus nuo skausmo (pasirodo ten buvo tam tikri sąrėmiai). Tai mano atveju, mano organizmui žinau, kad reikia reaguot į kiekvieną skausmo pirstelėjimą. Tfu tfu tfu - dabar nuo pat pradžių nieko neskaudėjo, neskauda. Pilvas toks ramus ir apvalėja... rolleyes.gif Jau įtempus pilvo presą niekas nedingsta... biggrin.gif

Amade, labas. Visad malonu Tave čia matyti. rolleyes.gif Šaunių atostogų! Ir gaivume, ir lietuje jos bus unikalios! Bus mažiau žmogėnų - atsipūsi kaip vip'iniame kurorte! thumbup.gif cool.gif vacation4.gif
Atsakyti
As net nezinau, ta kvaila nuojauta manes nuo pradziu neapleidzia, kad gal kas negerai. Vasari buvo persileidimas (ankstyvas). Pradzioj dabar nuo 5 iki 11 savaites pratepliojo doh.gif bet 13 sav. dare echo, sake viskas gerai. Nerimo dar viena gine inese, kai pasake, kad kaklo rauksle 3.6mm, bet sako- norma (atseit iki 5 mm- zodziu, visi skaiciai gavos tarsi dvigubi g.gif ). nezinau, kaip ji matavo, nuejau i sorpo, sako 1.9mm. na ir vis nerandu ramybes- krutine jau is E dydzio i F perejo,labai sunki, pilvuko nerasta rytais, vakare kai apsivalgau kazkoks islenda doh.gif seniau pamausdavo, dabar gal tik kaip kada unsure.gif
echo dar greit nedarys (gal uz nepilno menesio tik), bet kadangi su tais tepliojimais vis laksciau pas gydytojus, tai jau 5 kartus dare doh.gif
Ir dar- su pirmu vaikuciu judesiukus jauciau net nuo 13-14 savaites, 15 jau bumsejo, o sako, su antru buna greiciau unsure.gif
Tai va vis nerimauju blush2.gif

Garbanyla- tai kad pamenu, jog pasveikino prisijungusia naujoke bigsmile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo ixchel: 26 liepos 2010 - 13:56
Sveika Amade, tikrai senai buvai berasius. Smagu, kad gyveni atostogu ritmu thumbup.gif

Garbanyla, o tu extreeme smile.gif thumbup.gif Na, bet as tau pritariu, jei gerai jauties, tai ko gi ne ? Kam atsisakyt malonumo, tiesa? As visada uz tai, kad isnaudoti visas galimybes siame gyvenime, kad jis paskui nepraeitu pro sali.

Na o as jau pasidariau zymiai letesne, puskuoju su savo pilvuzu. Pas MB automobily visada yra man sulankstoma kedute, kuria nesa mano vyrai, kur beeitumem. Bet meluociau, jei sakyciau, jog man nepatinka toks karalienes statusas smile.gif Tiesa, jau labai pasiilgau aktyvaus poilsio, sporto, zygiu su palapinem, dviraciu, plaukiojimo ir t.t. Na, bet sia vasarele as nusiteikus but karaliene, veliau atsigriebsiu su kaupu smile.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(ederi @ 2010 07 26, 19:24)
Garbanyla, o tu extreeme smile.gif  thumbup.gif Na, bet as tau pritariu, jei gerai jauties, tai ko gi ne ? Kam atsisakyt malonumo, tiesa? As visada uz tai, kad isnaudoti visas galimybes siame gyvenime, kad jis paskui nepraeitu pro sali.
, jau labai pasiilgau aktyvaus poilsio, sporto, zygiu su palapinem, dviraciu, plaukiojimo ir t.t. Na, bet sia vasarele as nusiteikus but karaliene, veliau atsigriebsiu su kaupu smile.gif 


Oi, Ederi, oi tu nekantruole! biggrin.gif Tu baik, tau dar neturėtų norėtis aktyvių poilsių. rolleyes.gif Kaip tik ramybės laikas liūliuoti turėtų... Nebent tavo temperamentas toks, kad jokie hormonai motiniški nepalaužia tavo ugnies! biggrin.gif Laikyk savo vadžias! drinks_cheers.gif

O aš ekstremalė nesu dabar. ax.gif Tiesiog taip atrodo, kad jei jau baidarės, tai aktyviai džiazavau. biggrin.gif O išties plūduriavau, neskubėjau, vyras irklavo, ėjau anksti miegoti su knyga, anksti budau... ax.gif Gamta atgaivino ir įpūtė jėgų viesuliukų! cool.gif Visai nesinori mieste tūnoti, ar perkimštuose pliažuose. Neatsisakau galimybių išvykti ten, kur grynesnio oro vėjai plazda... tourist5.gif vacation1.gif

O vakar buvau pas ginį savo. smile.gif Reikėjo sužinoti laboratorinių tyrimų atsakymus. Sakė, kad neturi prie ko prikibti ir paskyrė kitą pasimatymą po mėnesio.

Dabar galvoju, ar apsilankymai pas genetikus, kaip kad tu Ederi, yra savanoriški? Ar giniai nesiūlo to padaryti nėščiosioms? Ar siūlo rizikos grupių moterims (na, dėl amžiaus, giminės, šeimos apsigimimų, ligų...)? g.gif
Pasidarė smalsu, nes nemažai girdžiu apie genetinius tyrimus 13nėštumo savaitę. g.gif
Atsakyti
Sveikos merginos jungiuos i jusu pokalbeli....Jei aisku priimsit rolleyes.gif
Mums dar tik 11 savaiteliu ir gyvenu siaubingu nerimu. unsure.gif kazkur nuo 6 savaiteles pradejo tepliot, jokiu skausmu tik rusvas tepliojimas. Gyvenam uzsieny ir kaip tik vaziavau atostogu i Lietuva tai nulekiau pas daktare, padare echo tai lyg atsiskyre buvo kazaks, taciau per kelias dienas visa tai isivale ir daktare antra karta echo darydama nieko nebemate jau, sake maziuko jau sirdele plaka viskas gerai. Jau buvau rami kai po 3 savaiteliu vel pradejo tepliot, kartais ir lasiukas kraujo sviesaus pasirodo, bet tepliojimas buna tik karta per diena negausus. Dabar gryzau i uzsieni tepliojimas tesiasi,buna ne kasdien taciau pasitaiko, nulekiau pas gydytoja priimt negalejo nes nebuvau uzsirasius o tepasake kad jei neskauda vos ne viskas kaip ir gerai.
Cia paskaiciau kad ir is jusu kazkuriai panasiai buvo ir viskas gerai. Nebezinau jau ka galvot, laukiu kol ta skana cia padarys bet dar reiks laukt savaite kokia..... verysad.gif
Taip nesinori prarast savo stebukliuko......... verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(<LINA> @ 2010 07 28, 21:44)
Sveikos merginos jungiuos i jusu pokalbeli....Jei aisku priimsit rolleyes.gif
Mums dar tik 11 savaiteliu ir gyvenu siaubingu nerimu. unsure.gif  kazkur nuo 6 savaiteles pradejo tepliot, jokiu skausmu tik rusvas tepliojimas. Gyvenam uzsieny ir kaip tik vaziavau atostogu i Lietuva tai nulekiau pas daktare, padare echo tai lyg atsiskyre buvo kazaks, taciau per kelias dienas visa tai isivale ir daktare antra karta echo darydama nieko nebemate jau, sake maziuko jau sirdele plaka viskas gerai. Jau buvau rami kai po 3 savaiteliu vel pradejo tepliot, kartais ir lasiukas kraujo sviesaus pasirodo, bet tepliojimas buna tik karta per diena negausus. Dabar gryzau i uzsieni tepliojimas tesiasi,buna ne kasdien taciau pasitaiko,  nulekiau pas gydytoja priimt negalejo nes nebuvau uzsirasius o tepasake kad jei neskauda vos ne viskas kaip ir gerai.
Cia paskaiciau kad ir is jusu kazkuriai panasiai buvo ir viskas gerai. Nebezinau jau ka galvot, laukiu kol ta skana cia padarys bet dar reiks laukt savaite kokia..... verysad.gif
Taip nesinori prarast savo stebukliuko......... verysad.gif



sveikute smile.gif svarbiausia nelakstyt niekur, gulinet, nueit tik iki tualeto ir atgal i lova smile.gif
kraujavimas nera geras dalykas, bet nevisada blogai baigiasi smile.gif ir nervus i konservus smile.gif gydymo tokiam ankstyvam nestume nera jokio, medikai bent jau lt labai saltai ziuri i viska iki 3-4 menesio, viska nuraso naturaliai atrankai. na tepliojimas dar ne kraujas, tai nesigasdink labai. svarbiausia gulinek ir ziurek saves. tikiuosi viskas bus gerai 4u.gif

na o mes augam. pilva jau toky dideli turiu, kad is lovos tik ropom beislipu. kai pirmos dukros laukiausi su tokiu gimdyt vaziavau 34 savaite. praeita savaite nuejau pas pavaduojancia gydytoja, tai kai suzinojo kad 26 savaites labai nustebo-sako, maniau tu jau gimdyt turi artimiausiom dienom lotuliukas.gif vandenuku pradejo dauget, tai ramu ant dusios dabar. negaliu tik saves suvaldyt kartais-energija verzias per krastus, nuolat save turiu stabdyt, kad neprisidaryciau nesamoniu. kas keisciausia ne nestumo metu as tokia buvau labiau linkus prie pasyvesnes veiklos lotuliukas.gif ir taip gera, kad nebekarsta pagaliau....
beje, dukryte arbuzo atsisako valgyti dbr, nors pries tai megstamiausias valgis buvo, ypac per karscius. senelis pajuokavo, kad mamos didelis pilvas toks del to, kad arbuza valge . vat ir nevalgo vaikas. kencia. bijo stora buti lotuliukas.gif



Atsakyti
QUOTE(GARBANYLA @ 2010 07 28, 19:17)
Oi, Ederi, oi tu nekantruole!  biggrin.gif  Laikyk savo vadžias!  drinks_cheers.gif

Dabar galvoju, ar apsilankymai pas genetikus, kaip kad tu Ederi, yra savanoriški? Ar giniai nesiūlo to padaryti nėščiosioms? Ar siūlo rizikos grupių moterims (na, dėl amžiaus, giminės, šeimos apsigimimų, ligų...)? g.gif 
Pasidarė smalsu, nes nemažai girdžiu apie genetinius tyrimus 13nėštumo savaitę.  g.gif


Laikau laikau, dantis sukandus ... vardan musu kudikelio. O del temperamento tu teisi, jokie gormonai ar 7 kg apsunkes sunas nepazaboja mano judrios prigimties. Zinau, kad kitamet as jau begte begiosiu su vaikeliu po pazastim lotuliukas.gif

O pas genetikus vieni siulo profilaktiskai kreiptis, kiti nesiulo. Ivairiai. Na as ne is tu kurios labai ten verztusi, bet mane su visais neztumais siunte, tai ir ejau. Siaip ta rauksles stori (tas pats tyrimas apie kuri tu snekejai) gali atlikti geras echoskopuotojas ir genetikai tam nebutini.

QUOTE(<LINA> @ 2010 07 28, 19:44)
Sveikos merginos jungiuos i jusu pokalbeli....Jei aisku priimsit rolleyes.gif
Mums dar tik 11 savaiteliu ir gyvenu siaubingu nerimu. unsure.gif  kazkur nuo 6 savaiteles pradejo tepliot, jokiu skausmu tik rusvas tepliojimas. Gyvenam uzsieny ir kaip tik vaziavau atostogu i Lietuva tai nulekiau pas daktare, padare echo tai lyg atsiskyre buvo kazaks, taciau per kelias dienas visa tai isivale ir daktare antra karta echo darydama nieko nebemate jau, sake maziuko jau sirdele plaka viskas gerai. Jau buvau rami kai po 3 savaiteliu vel pradejo tepliot, kartais ir lasiukas kraujo sviesaus pasirodo, bet tepliojimas buna tik karta per diena negausus. Dabar gryzau i uzsieni tepliojimas tesiasi,buna ne kasdien taciau pasitaiko,  nulekiau pas gydytoja priimt negalejo nes nebuvau uzsirasius o tepasake kad jei neskauda vos ne viskas kaip ir gerai.
Cia paskaiciau kad ir is jusu kazkuriai panasiai buvo ir viskas gerai. Nebezinau jau ka galvot, laukiu kol ta skana cia padarys bet dar reiks laukt savaite kokia..... verysad.gif
Taip nesinori prarast savo stebukliuko......... verysad.gif


Sveika, junkis drasiai 4u.gif Visu pirma mano patarimas - daugiau gulek, ilsekis ir maziau nervinkis. As kraujavau su antruoju ir treciuoju nestumu. Abu kartus apie 13 savaite po kelias dienas. Zinau tik tiek, kad jokio gydymo tam nera tik lovos rezimas. Taip kad nurimk mieloji, gulek lovoj ir skaityk malonias knygas. 4u.gif 4u.gif 4u.gif Laikykis
Atsakyti