Įkraunama...
Įkraunama...

Vėlyvojo persileidimo temos tęsinys

Labas rytas! 4u.gif

Vėl naujos savaitės pradžia! cool.gif Gaivesnis oras ir vėsesnis protas! thumbup.gif
Sulig savaite, rodos, vis geriau jaučiuosi. Įkyriai kamavo išlendantys prisiminimai dėl 12sav. Bet priėmiau tai kaip natūralų dalyką, kuris kamuoja visas, nelaimes turėjusias moteris. Nusprendžiau, kad šis kartas, tai ne anas ir nusprendžiau gerai jaustis toliau, saugoti save toliau, kantriai laukti savo laiko, o tas neramias, persmelkiančias mintis patraukti į tolį nuo šios dienos ryto. Kliaujuosi didesne šio karto sėkme ir akylesniu budrumu dėl savo savijautos.

Kurį laiką mąstau ir galvoju apie tyrimus, kuriuos skiria giniai, ar turėtų skirti nėštumo metu. Pagalvojau apie tave, Furija. Puikiai atsimenu, kad tavo gimdos kaklelis buvo apsiūtas. Sakyk man, kaip giniai ištyrė, kad tavo g.kaklas silpnas? Nes kai pasiskaitau dėl silpnų kaklelių, tai jie ištiriami po persileidimų, kai jau "pozna" taip sakant. Ar galima reikalauti to tyrimo profilaktiškai? g.gif Na, tikiuos mano klausimą supratote. rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(GARBANYLA @ 2010 07 19, 09:17)
Labas rytas!  4u.gif 

Vėl naujos savaitės pradžia!  cool.gif  Gaivesnis oras ir vėsesnis protas!  thumbup.gif
Sulig savaite, rodos, vis geriau jaučiuosi. Įkyriai kamavo išlendantys prisiminimai dėl 12sav. Bet priėmiau tai kaip natūralų dalyką, kuris kamuoja visas, nelaimes turėjusias moteris. Nusprendžiau, kad šis kartas, tai ne anas ir nusprendžiau gerai jaustis toliau, saugoti save toliau, kantriai laukti savo laiko, o tas neramias, persmelkiančias mintis patraukti  į tolį nuo šios dienos ryto. Kliaujuosi didesne šio karto sėkme ir akylesniu budrumu dėl savo savijautos.

Kurį laiką mąstau ir galvoju apie tyrimus, kuriuos skiria giniai, ar turėtų skirti nėštumo metu. Pagalvojau apie tave, Furija. Puikiai atsimenu, kad tavo gimdos kaklelis buvo apsiūtas. Sakyk man, kaip giniai ištyrė, kad tavo g.kaklas silpnas? Nes kai pasiskaitau dėl silpnų kaklelių, tai jie ištiriami po persileidimų, kai jau "pozna" taip sakant. Ar galima reikalauti to tyrimo profilaktiškai?  g.gif  Na, tikiuos mano klausimą supratote.  rolleyes.gif



sveikute,

kiek as zinau ir man kaip nustatinejo, tai paparasciausiai ismatuoja, nes kakliuko ilgis turi buti 3,5cm. o ki pradeda mazeti reiskia skiriasi jis jau i sonus.Matuoja tai vaginaliniu echoskopu.Nezinau gal dar yra butu, tiesa dar gali gine apciuopos budu nustatyti, bet tokiu budu dazniausiai nustato suminkstejima kakliuko, kas pranesa apie gresianti.Bet bereikalo nepradek nerimaut , gali ginei uzsiminti, nors jos pacios apziuri kas ir kaip nestumo eigoje.


Kur ederi????Nu neramu darosi juiodai g.gif
Atsakyti
Ederi greičiausiai dabar "lafa" būsena, kai būna namuose daugiausia, šiek tiek prie ežeriuko pasėdi... Bandau suprasti ją, kad nėr didelio ūpo rašyt, būt prie PC, kai tokioj nekintamoj ramybėj gyvena. Net neabejoju, kad paskaito mumis visas. 4u.gif Mačiau, kad buvo 15liepos prisijungusi. Gal nori atsipūsti, atsileisti ir kantriai laukti lapkričio... wub.gif
Atsakyti
QUOTE(Raja28 @ 2010 07 18, 07:37)


pas mus tai nieko naujo dar kol kas , dziaugiuosi vyru iki jo isvykimo , tarsi antra medaus menesi turim, nors mintyse padelioju mintis kada cia pradet planuot, bet biski dar noriu atitrukt nuo visu minciu, noriu atsigaut visumoje, bet tikrai nelauksiu 5 m.


Na jau malonekita tiek ilgai nelaukti, nes mes juk nekantrios blush2.gif Linkiu, kad kuo greiciau savo zirniuka pagautumet mirksiukas.gif
QUOTE(GARBANYLA @ 2010 07 19, 07:17)


Kurį laiką mąstau ir galvoju apie tyrimus, kuriuos skiria giniai, ar turėtų skirti nėštumo metu. Pagalvojau apie tave, Furija. Puikiai atsimenu, kad tavo gimdos kaklelis buvo apsiūtas. Sakyk man, kaip giniai ištyrė, kad tavo g.kaklas silpnas? Nes kai pasiskaitau dėl silpnų kaklelių, tai jie ištiriami po persileidimų, kai jau "pozna" taip sakant. Ar galima reikalauti to tyrimo profilaktiškai?  g.gif  Na, tikiuos mano klausimą supratote.

Dziugu, kad geros nuotaikos, nusiteikimas vasariskas. Aukit ir tvirtekit 4u.gif
Del silpno kaklelio jau tau pasake. Man, kai tik nuejau pas gydytoja ir papasakojau savo gimdymu ir praradimu istorija is karto pasakem, kad bus tokia problema. Atejus 11 sav patikrino su rankom kaklei ir pasake, kad jo nebeliko nei 1 cm, kad butina apsiuti ir viskas. Jei buciau nepakliuvusi i sia klinika nezinau ar buciau tiek isnesiojusi savo maziuka.

Kasdien vis labiau noriu ji apkabinti, jau taip nebekantru blush2.gif
Atsakyti
Labas merginos, as cia, viskas man ok, vaikeliui taip pat 4u.gif wub.gif thumbup.gif lotuliukas.gif

aciu, kad taip rupinates manimi... wub.gif 4u.gif Garbanyla, tu teisi - megaujuos nestumu, ramybe, seima, zodziu isyvenu katino dienas ir net uzsimirstu ax.gif Mano realybe tik mano seima. Na zodziu viskas man gerai, vaikelis vietoj, tiksliau pasakius aktyviai sportuoja spardydamas mamos skrandi ir virskinomo trakta su visais priedais biggrin.gif

Furija, tau jau viskas, galas viso laukimo drinks_cheers.gif Kelios dieneles ir turesi leliuka, sveikinu ir gero gimdymo 4u.gif

Raja, kaip smagu, kad jau po truputi planuojat savo leliuka thumbup.gif Ir dziaukis savo vyru kol dar turi pasonej lotuliukas.gif

Garbanyla, sveikinu iveikus pirmaji trimestra 4u.gif Tuoj pradesi augt ir tu smile.gif O ta negro linija man tik sia savaite isryskejo smile.gif ir tokia visai blankutele, bet is karto per visa pilva, tokia juokingai kreiva smile.gif Su vyresneliu ji man labai ilgai neisnyko, kokius gal 10 men po gimdymo ir labai ryski buvo, na ziuresim kaip dabar, ryskes ar ne smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo ederi: 20 liepos 2010 - 14:30
Sveikutes busimos ir esamos mamytes 4u.gif biggrin.gif
norejau paklausti gal kuri facebook'e esate uzsiregistravusios?
Atsakyti
QUOTE(Mamyte.Linute @ 2010 07 22, 14:03)
Sveikutes busimos ir esamos mamytes 4u.gif  biggrin.gif
norejau paklausti gal kuri facebook'e esate uzsiregistravusios?


Sveikute. Kaip augasi? Jus jau tokios dideles wub.gif
As turiu facebook, atsiusk kaip tave rasti
Atsakyti
QUOTE(furija04 @ 2010 07 19, 22:44)
Na jau malonekita tiek ilgai nelaukti, nes mes juk nekantrios  blush2.gif  Linkiu, kad kuo greiciau savo zirniuka pagautumet  mirksiukas.gif



pasistengsim mirksiukas.gif biggrin.gif
QUOTE(ederi @ 2010 07 20, 15:29)
Labas merginos, as cia, viskas man ok, vaikeliui taip pat  4u.gif  wub.gif  thumbup.gif  lotuliukas.gif


oi gera girdet, kad jus atostogu rupesciuos tik paskende, taip ir toliau ir jokiu darbu mirksiukas.gif thumbup.gif


na va jau atsidziaugiau vyru, dabar naslauju verysad.gif mirksiukas.gif , tik vaiko gaila, kuo didyn tuo sunkiau jam pernest issiskirimus su tete, klyke nesavu balsu orouoste doh.gif verysad.gif
QUOTE(Mamyte.Linute @ 2010 07 22, 16:03)
Sveikutes busimos ir esamos mamytes 4u.gif  biggrin.gif
norejau paklausti gal kuri facebook'e esate uzsiregistravusios?



as mirksiukas.gif Raimonda Šideikiene
Atsakyti
QUOTE(furija04 @ 2010 07 23, 01:10)
Sveikute. Kaip augasi? Jus jau tokios dideles  wub.gif
As turiu facebook, atsiusk kaip tave rasti


Atsiunciau per az kaip mane surasti. smile.gif
Auga mazyte gerai thumbup.gif ,yra labai guri,nori buti tik ant ranku. biggrin.gif Burbuliukas jau yra,sveria apie 7 kg. Jau atpazysta svetimus zmones,nes kai jie pakalbina,verkti pradeda. Be to,mamos papuko nebenori traukti,nes atsigere arbateles is buteliuko ir nebeima krutines. schmoll.gif bandziau visaip vel pripratinti,bet nepavyko,tik kartais miegodama dar patraukia,bet ir tai,jei gilei imigus ir smegenys nedirba. biggrin.gif Tai ir pienuko maziau yra,bet kiek yra tiek nutraukiu ir duodu per buteliuka. Na,bet nieko nebepadarysi,yra kaip yra. O pienuka nutraukta duosiu kiek tik jo bus. Gerai,kad nors nakti ir per pietus patraukia nors kazkiek pati. wub.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Mamyte.Linute: 23 liepos 2010 - 15:51
Labas pupuliukai nestuliukai ir mamauliukai smile.gif

QUOTE(Mamyte.Linute @ 2010 07 22, 15:03)
Sveikutes busimos ir esamos mamytes 4u.gif  biggrin.gif
norejau paklausti gal kuri facebook'e esate uzsiregistravusios?


As esu irgi FB, parasyk man i AZ, susirasiu tave wink.gif

Karsta, vakar buvom Klaipedoj pas tevus, paskui Palangoj, per karsta man... Grizom namo, cia vesu gera. Bet va mano seimyna isgriuvus nuo kazkokio visruso. Is pradziu sunus, dabar vyras kaip lapas guli, pykina, bloga, girdau vandeniu. Vaikui jau praejo, jis liko pas senelius Klaipedoj, o su vyreliu sunkiau, jis manes neklauso, mazokai vandens geria. O as ir pati labai bijau kad man kokia zaraza neprikibtu, tai laikau savo branguji uzdaryta miegamajam doh.gif , o pati tik nosi ikisu, pasiziuriu kaip jis, paduodu vandens ir pabegu... Gydytoja sake, kad dabar ypac siaucia visokios bakterijos, kai tokie karsciai, reikia labai rankas plaut ir maista ziuret, kad nebutu koks pasenes. Apie kaviniu maista tai is viso reikia pamirst.
Atsakyti
man tiesiog idomu- ar pries velyvaji persileidima jums isnyko nestuke.gif pozymiai, pvz., krutines jautrumas?
Atsakyti
QUOTE(ixchel @ 2010 07 25, 20:38)
man tiesiog idomu- ar pries velyvaji persileidima jums isnyko  nestuke.gif pozymiai, pvz., krutines jautrumas?


Man niekas neisnyko, visa laika jauciausi nescia, o po persileidimo dar kelis menesius pieno buvo ir dar tiek, kad dvynukus ismaitinus buciau.
Atsakyti