Įkraunama...
Įkraunama...

Vėlyvojo persileidimo temos tęsinys

QUOTE(ederi @ 2010 07 05, 12:31)


Jau supratom - lauki mergaitės. biggrin.gif thumbup.gif
Mano mamai irgi išsitiesino plaukai (o garbanodavosi), kai laukėsi manęs. smile.gif O draugė išvis veidą pakeitė lotuliukas.gif belaukdama mergaitės. Rodės,visi bruožai pasikeitė! Viskas normalu. Taip turi būti. Vis tiek viskas grįžta į savas vėžes anksčiau ar vėliau. 4u.gif
Atsakyti
Laba merginos biggrin.gif

As vis dar 2 in 1. Neina maziukas dar pas tevelius ant ranku, o jau galetu, nes baigia suglamzyti mamytei sonkaulius ir isvesti is proto su nuolatiniais saremiais, kurie vis nepereina i nuolatinius ir reguliarius. Vakar buvau patikrinime, tai kakleis atsiveres 2 cm, bet sake, kad taip ir turi buti, nes jis juk buvo siutas, mazius yra dar nepasirenges gimimui, nes galvyte dar neisistaciusi ir yra gan laisvai, tai itariu, kad sulauksim termino ax.gif

Dziugu girdeti, kad pas jus sviesios nuotaikos, ir man smagiau isijungti temute, juk jau beveik metukai visos bendraujam ir gaudem savo gandriukus.

Ederi, prasom atsargiau su savo jegu ivertinimu ir zinoma, laaaaabai tikiuosi, kad galesim siusti tau ruzavus kaspiniukus biggrin.gif bigsmile.gif 4u.gif

Garbanyla, mergyte, kaip tu laikaisi? Kaip mazasis Garbaniukas? 4u.gif

Kas del isvaizdos, tai nepasitikekite per daug. As su dukryte buvau lelyte, priaugau tik kelis kg, nei spuogelio, nei riebaliuko, o dabar-vaikstantis orangutangas, priaugau +25, negaliu net atsitupti doh.gif ir nesioju mazaji kavalieriu.

Kaip musu kitoms mergytems sekasi?
Atsakyti
Sveikos gyvos!!! 4u.gif

Furija, džiugios naujienos! Viskas vis tiek ar taip, ar taip, baigsis gerai. mirksiukas.gif 4u.gif thumbup.gif

Aš laikausi neprastai. Tik šiandien iš po ginio vizito esu prastos nuotaikos. Visų pirma mano polikliniką perkėlė į kitą miesto pusę (o eidavau pėsčiomis anksčiau), ten pastoviai eilės, o šiandien 2val pralaukiau. Kiekvieną moterį po pusvalandį ir daugiau pralaiko kabinete. Nesuprantu, ką ten tiek reikia daryti? doh.gif O visų antra likau "kalta", kad per "vėlai" atėjau, bet ne dėl nėštumo vėlai, o kad jo akušerė mat atostogauja, o jam dvigubus darbus reik nudirbt, o dar čia kiek rašliavos reik toms įskaitoms. Taip nemaloniai apžiūrėjo, tie įrankiai tokie skaudūs (skėtikliai, šaukštai ir t.t.), gimdą apmaigė.. Nežinau, ar ten ją maigyti reikia, kad tą gimdą pačiupinėti, ar yra ten kas nors, ar ne. Nežinau, o kaip jus, merginos, apžiūri giniai? Ar nėštumo metu kiša ten rankas?
O visų trečia taip ir likau nesupratus, kelių savaičių į dekretą paleidžia moterį.Man užrašė lapkričio 22, kai būsiu virš 30sav. Tai mano žinios gal paseno, kad 27-ą savaitę išleidžiamos nėštukės atostogų? unsure.gif
Papildyta:
Jau sužinojau, kad 30sav.išleidžiama dekretinių... O kodėl man spengė ausyse, kad 27? doh.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(GARBANYLA @ 2010 07 09, 14:07)
Sveikos gyvos!!!  4u.gif

Furija, džiugios naujienos! Viskas vis tiek ar taip, ar taip, baigsis gerai.  mirksiukas.gif  4u.gif  thumbup.gif

Aš laikausi neprastai. Tik šiandien iš po ginio vizito esu prastos nuotaikos. Visų pirma mano polikliniką perkėlė į kitą miesto pusę (o eidavau pėsčiomis anksčiau), ten pastoviai eilės, o šiandien 2val pralaukiau. Kiekvieną moterį po pusvalandį ir daugiau pralaiko kabinete. Nesuprantu, ką ten tiek reikia daryti?  doh.gif  O visų antra likau "kalta", kad per "vėlai" atėjau, bet ne dėl nėštumo vėlai, o kad jo akušerė mat atostogauja, o jam dvigubus darbus reik nudirbt, o dar čia kiek rašliavos reik toms įskaitoms. Taip nemaloniai apžiūrėjo, tie įrankiai tokie skaudūs (skėtikliai, šaukštai ir t.t.), gimdą apmaigė.. Nežinau, ar ten  ją maigyti reikia, kad tą gimdą pačiupinėti, ar yra ten kas nors, ar ne. Nežinau, o kaip jus, merginos, apžiūri giniai? Ar nėštumo metu kiša ten rankas?
O visų trečia taip ir likau nesupratus, kelių savaičių į dekretą paleidžia moterį.Man užrašė lapkričio 22, kai būsiu virš 30sav. Tai mano žinios gal paseno, kad 27-ą savaitę išleidžiamos nėštukės atostogų?  unsure.gif
Papildyta:
Jau sužinojau, kad 30sav.išleidžiama dekretinių... O kodėl man spengė ausyse, kad 27?  doh.gif  lotuliukas.gif


Labukas

Labai ilgai ir letai slenka laikas, kai lauki kada mazylis pasibels ax.gif Jau atrodo, kad visa amzinybe eina

Nezinau, kaip Lt, bet uk, jei neturi problemu-niekas i vidu nelenda ir tepineli pati priduodi, nekisa jie nagu. Man kadangi kaklelis silpnas, tai ziurejo kelis kartus ir zinoma lindo, kai siuvo ir trauke siulus, bei dabar, kai nuvaziuoju i ligonine patikrina ar neatsidares-viskas. Kitos merginos tik per gimdyma pirma karta su tuo susiduria. Ir cia nera lektuvu, irankiai plastmasiniai-vienkartiniai, naudoja zele, kad nepakenktu viduj, be to sildosi rankas, kad neliestu taves saltom rankom, nebent skubesnis atvejis, tai is karto perspeja ir atsipraso, kad bus saltos rankos, skauda ir nemalonu. Va-kokia as cia paklode dejau tongue.gif

Garbanyla, kaip siaip laikaisi?
Ederi, kaip tavo pilvinukas?
Gal dar, kurios is mergyciu pasigavo nestuke.gif virusiuka?
Atsakyti
QUOTE(furija04 @ 2010 07 13, 08:34)
Labukas

Labai ilgai ir letai slenka laikas, kai lauki kada mazylis pasibels  ax.gif  Jau atrodo, kad visa amzinybe eina

Nezinau, kaip Lt, bet uk, jei neturi problemu-niekas i vidu nelenda ir tepineli pati priduodi, nekisa jie nagu. Man kadangi kaklelis silpnas, tai ziurejo kelis kartus ir zinoma lindo, kai siuvo ir trauke siulus, bei dabar, kai nuvaziuoju i ligonine patikrina ar neatsidares-viskas. Kitos merginos tik per gimdyma pirma karta su tuo susiduria. Ir cia nera lektuvu, irankiai plastmasiniai-vienkartiniai, naudoja zele, kad nepakenktu viduj, be to sildosi rankas, kad neliestu taves saltom rankom, nebent skubesnis atvejis, tai is karto perspeja ir atsipraso, kad bus saltos rankos, skauda ir nemalonu. Va-kokia as cia paklode dejau  tongue.gif




isivaizduoju kaip nekantru wub.gif , jau greit pasimatysit thumbup.gif

kaip faina, kad viskas taip zmogiska , higieniska, o pas mus tai maigo gnaibo be saiko, jokiu atsiprasymu, tik vat privaciose siek tiek zmogiskiau jauciasi.
as tai dabar tokios nuomones , kad is vis neleist lyst ten be reikalo, nes bet kada galima kokia bacila pasigaut o ir nera butinybes.Beto pamenu savo pirmaji nestuma kai 35sav. sumaste kad vandenu per mazai tai taip isdraske kad kraujuot pradejau ir po 12 val. pagimdziau ir kai rezultate paaiskejo, kad viskas ok su vandenim, tad su musu daktaru profesionalumu doh.gif geriau save pasaugot jdei viskas ok yra.
Atsakyti
QUOTE(Raja28 @ 2010 07 13, 07:46)
isivaizduoju kaip nekantru wub.gif , jau greit pasimatysit thumbup.gif

kaip faina, kad viskas taip zmogiska , higieniska, o pas mus tai maigo gnaibo be saiko, jokiu atsiprasymu, tik vat privaciose siek tiek zmogiskiau jauciasi.
as tai dabar tokios nuomones , kad is vis neleist lyst ten be reikalo, nes bet kada galima kokia bacila pasigaut o ir nera butinybes.Beto pamenu savo pirmaji nestuma kai 35sav. sumaste kad vandenu per mazai tai taip isdraske kad kraujuot pradejau ir po 12 val. pagimdziau ir kai rezultate paaiskejo, kad viskas ok su vandenim, tad su musu daktaru profesionalumu  doh.gif geriau save pasaugot jdei viskas ok  yra.


Tik kada tas greit. Kasdien jau pas maziuka prasau, kad gal ateis ant rankyciu, bet vis nepasiraso smile.gif

Siaip ir cia visko buna, tiesiog yra labai isvystyta skundu sistema ir jie to bijo, kad nepasiskustum. Kai buvo ektopinis nestumas ir dare operacija airijoj, tai net su foto is vidaus buvo ateje ir rode, kad netycia idure ten kur nereikia, bet nuramino, kad viskas uzgis ir parode, kaip buvo pries ir po operacijos.
Pas uzsienietes mamytes, vienai buvo, kad nuvaziavo pasitikrinti ar vandenys po truputi bega, tai per apziura netycia praplese vandenu maiseli, tai ir pagimde 36 sav. Visur visko buna. Kai nesiojau savo dukryte, tai eina kakuot, yra KLP tokia Vernickaite, gal ji ir labai gera gydytoja, bet mane tiek apmaige, kad kelias dienas negalejau prisiliesti prie pilvuziko.
Atsakyti
Matau pas jus karsciai, tai ir nebeprisijungiat g.gif

O as vis dar slampineju is vienos vietos i kita doh.gif
Atsakyti
Aš vis praverčiu praverčiu mūsų rašytojas. biggrin.gif Bet kol kas visos tyli. Gal tikrai tas verdantis šutinantis karštis apslopina judesius? ax.gif

Jaučiuos gerai, Furija, ačiū už rūpestį. 4u.gif Dienos skuoste skuodžia, net nejaučiu! Ryt-12sav. ax.gif Nepajutau to raito laiko... Duokdie taip jaustis ir toliau thumbup.gif !

O šįryt kai ką atradau. bigsmile.gif Linea Negra! Tokią blankią juostelę pastebėjau. Girdėjau, kad kai kurioms taip būna 12-ą savaitę, kitoms dar vėliau. Štai tokios mažos naujienos. ax.gif Toks jausmas, kad mažiukas sulig diena prasineša apie save... wub.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo GARBANYLA: 16 liepos 2010 - 08:34
QUOTE(GARBANYLA @ 2010 07 16, 07:33)
Aš vis praverčiu praverčiu mūsų rašytojas. biggrin.gif Bet kol kas visos tyli. Gal tikrai tas verdantis šutinantis karštis apslopina judesius?  ax.gif

Jaučiuos gerai, Furija, ačiū už rūpestį.  4u.gif  Dienos skuoste skuodžia, net nejaučiu! Ryt-12sav.  ax.gif  Nepajutau to raito laiko... Duokdie taip jaustis ir toliau thumbup.gif !

O šįryt kai ką atradau.  bigsmile.gif  Linea Negra! Tokią blankią juostelę pastebėjau. Girdėjau, kad kai kurioms taip būna 12-ą savaitę, kitoms dar vėliau. Štai tokios mažos naujienos.  ax.gif  Toks jausmas, kad mažiukas sulig diena prasineša apie save...  wub.gif



Dziugu, kad nors tu prasinesi ir dar maloniau, kad graziai neskubant augate smile.gif Pas mane irgi yra ta linija, tik atsirado kazkur po 25 sav, iki to laiko jei ir buvo, tai labai neryski smile.gif

Kur Ederi, jau senokai nesirodo, karsciai turbut savo dave, sunku jai.
Atsakyti
QUOTE(furija04 @ 2010 07 16, 16:34)
Dziugu, kad nors tu prasinesi ir dar maloniau, kad graziai neskubant augate smile.gif Pas mane irgi yra ta linija, tik atsirado kazkur po 25 sav, iki to laiko jei ir buvo, tai labai neryski smile.gif

Kur Ederi, jau senokai nesirodo, karsciai turbut savo dave, sunku jai.



sveikutes,


aga karsciai alinantys doh.gif

as jau laukiu nesulaukiu ziniu is taves wub.gif blush2.gif , vis ilendu pasmirineti biggrin.gif

garbanyla, man ta linija irgi anksti buvo ir ilgai dar po nestumo, fainas toks aksesuaras biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Raja28 @ 2010 07 16, 14:43)


as jau laukiu nesulaukiu ziniu is taves wub.gif  blush2.gif , vis ilendu pasmirineti biggrin.gif





as pati is saves ziniu niekaip nesulaukiu biggrin.gif Nesikrapsto laukan mano mazius, patiko pas mama pilvely biggrin.gif Jei iki 23 nepagimdau, vaziuosiu i ligonine patikrinimui ir tada spres ka su manim daryti. Ligoninej midwif'os sake, kad tikrai man nereikes to pasimatymo, nes mazius jau bus gimes, bet jos privalo uzregistruoti ax.gif o itariu, kad teks vaziuot.

Kaip pati laikaisi? Ar juda nors truputi ledai i prieki?

Merginos, kur Ederi? Jau kelinta savaite jos nematau nei etery, nei musu temutej g.gif
Atsakyti
QUOTE(furija04 @ 2010 07 17, 17:48)
as pati is saves ziniu niekaip nesulaukiu biggrin.gif Nesikrapsto laukan mano mazius, patiko pas mama pilvely biggrin.gif Jei iki 23 nepagimdau, vaziuosiu i ligonine patikrinimui ir tada spres ka su manim daryti. Ligoninej midwif'os sake, kad tikrai man nereikes to pasimatymo, nes mazius jau bus gimes, bet jos privalo uzregistruoti  ax.gif  o itariu, kad teks vaziuot.

Kaip pati laikaisi? Ar juda nors truputi ledai i prieki?

Merginos, kur Ederi? Jau kelinta savaite jos nematau nei etery, nei musu temutej  g.gif




Isivaizduoju kaip nekantru biggrin.gif , pamenu kai as stovejau prie echo kabineto duru po dvyniu praradimo, kolidorium vaiksciojo viena mamyte ir verke , as jos tada klausiu:" ko verki?", ji atsake," kad jau terminas o leliukas dar neateina", tai pamenu kai pasakiau jai, kad geriau turet pilveli ir ramiai laukt susitikimo, nes vis tiek ateis ta akimirka, negu zinot kad jau nieko nebera.

tad dar biskuti kantrybes mirksiukas.gif biggrin.gif

as irgi pasigedau Ederi, tikiuos viskas gerai jai g.gif ir nuo karciu kur pavesiuke gulinejasi ir augina pilviuka wub.gif

pas mus tai nieko naujo dar kol kas biggrin.gif , dziaugiuosi vyru iki jo isvykimo blush2.gif biggrin.gif , tarsi antra medaus menesi turim, nors mintyse padelioju mintis kada cia pradet planuot, bet biski dar noriu atitrukt nuo visu minciu, noriu atsigaut visumoje, bet tikrai nelauksiu 5 m. biggrin.gif
Atsakyti