Įkraunama...
Įkraunama...

Vėlyvojo persileidimo temos tęsinys

Sveikos merginos,

Furija, kaip nebe daug beliko!!! thumbup.gif Na ir aciu Dievui, kad sekmingai isnesiojai savo vaikeli. Dabar belieka sekmingai pagimdyt.

Garbanyla, man tai pilvas is kart islysdavo, tik zinoma jis pradzioj labiau ispustas (kaip itariu nuo estrogenu) budavo, o jau tas nestukinis kazkur nuo 13 svaites pradejo augt. Gal atkreipei demesi, kad ypac vakarais pilvelis pagideja. Cia del to, kad labiau kaupiasi dujos, skysciai.

Na o as siandien grizau is ligonines, gulejau ten nuo sekmadienio sad.gif Zodziu, per Jonines per daug prisilinksminau... Pradejo gimda spazmuot, kaklelis atsiverinet, bet va savaite grieztai gulimo rezimo ir as vel kaip nauja smile.gif Taigi gydytoja liepe iki gimdymo gulinet, pamirst visus darbus, parduotuves ir linksmybes. Taigi, dabar grieztai vygdysiu jos paliepima ir jeigu kur ir eisiu tai nuo lovos iki WC ir atgal smile.gif
Atsakyti
QUOTE(ederi @ 2010 07 02, 20:51)
Sveikos merginos,

Furija, kaip nebe daug beliko!!!  thumbup.gif Na ir aciu Dievui, kad sekmingai isnesiojai savo vaikeli. Dabar belieka sekmingai pagimdyt.

Garbanyla, man tai pilvas is kart islysdavo, tik zinoma jis pradzioj labiau ispustas (kaip itariu nuo estrogenu) budavo, o jau tas nestukinis kazkur nuo 13 svaites pradejo augt. Gal atkreipei demesi, kad ypac vakarais pilvelis pagideja. Cia del to, kad labiau kaupiasi dujos, skysciai.

Na o as siandien grizau is ligonines, gulejau ten nuo sekmadienio sad.gif Zodziu, per Jonines per daug prisilinksminau... Pradejo gimda spazmuot, kaklelis atsiverinet, bet va savaite grieztai gulimo rezimo ir as vel kaip nauja smile.gif Taigi gydytoja liepe iki gimdymo gulinet, pamirst visus darbus, parduotuves ir linksmybes. Taigi, dabar grieztai vygdysiu jos paliepima ir jeigu kur ir eisiu tai nuo lovos iki WC ir atgal smile.gif



vajetau ir kaip tu taip dabar uzsisventei mirksiukas.gif , negerai, oi negerai, turi saugot save labiau, linkiu kad viskas butu sekmingai 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Raja28 @ 2010 07 02, 19:58)
vajetau ir kaip tu taip dabar uzsisventei mirksiukas.gif , negerai, oi negerai, turi saugot save labiau, linkiu kad viskas butu sekmingai  4u.gif


Ai, nesakyk... Pati ant saves pykstu, kad taip praradau budruma. Jauciausi isties puikiai, tai ir sokau ir dainavau, ir saslyku 15 kg!!! uzraugiau doh.gif Nu durne paskutine, kaip as taip savo vaikeliu rizikuot galejau schmoll.gif

Tai gydytoja man israsant sako - darykti ponia isvadas. O as jai atsakiau, kad tikrai jau padariau tas isvadas. Na bet tikekimes, kad viskas bus gerai, gulineju, is lovos visam paradui vadovauju ir savo vaikuti auginu smile.gif
Atsakyti
QUOTE(ederi @ 2010 07 02, 21:07)
Ai, nesakyk... Pati ant saves pykstu, kad taip praradau budruma. Jauciausi isties puikiai, tai ir sokau ir dainavau, ir saslyku 15 kg!!! uzraugiau  doh.gif  Nu durne paskutine, kaip as taip savo vaikeliu rizikuot galejau  schmoll.gif

Tai gydytoja man israsant sako - darykti ponia isvadas. O as jai atsakiau, kad tikrai jau padariau tas isvadas. Na bet tikekimes, kad viskas bus gerai, gulineju, is lovos visam paradui vadovauju ir savo vaikuti auginu smile.gif



na jau taip buna, bet svarbu kad dabar guletum ir ilsetumeisi ir daugiau jokiu sokiu pokiu mirksiukas.gif 4u.gif
Atsakyti
O aš po peržiūros pas ginę... Praverkiau visą kelią ir dar šiek tiek... Matėm savo pumpuriuką nardantį ir sprunkantį nuo echoskopo apžiūros. biggrin.gif Su rankytėm, kojytėm, galvyte ir aiškiai matoma plakančia širdute. Negalėjau patikėti, kad tai, ką matau - mūsų vaikutis. Mažytis, bet cielas žmogutis! Parodė į klynelį ir pasakė: "matau ryškų cveką." biggrin.gif Bet žinau, kad iki 13sav. vaikiukų organai atrodo vienodi. Bet ginė sakė,kad kai jai darė tuo metu,kaip man echo, irgi buvo toks didelis atsikišimas ir buvo sūnelis. Bet aš dar nelabai tikiu. smile.gif Nors dūšia jau seniai kuždėjo "berniukas". wub.gif
Jei trumpiau - viskas yra gerai. Negaliu atsigauti iš to jauduliuko... Tai,ką mačiau savo pilvely...
P.s. labiausiai patiko vyro reakciją, kaip jis ten su gine diskutavo apie judėjimo grožį ir širdutę. Net man ekraną nusuko, kad jis geriau matytų! lotuliukas.gif Nereik nė sakyti, kokiam ir kelinam danguje buvo vyrulis mano... wub.gif
Papildyta:
Ederi, stebiuosi tavo atsipalaidavimu iki 5 ryto... Norisi tave ūkiškai pabarti, bet tikiuosi, kad pabarimo ir taip esi gavusi nuo pačios savęs. Laikykis ir mylėk save tūkstantį kartų! Dar nė jokios linksmybės ir nuotykiai neatpirko laukimo džiaugsmo ir laimės... 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(GARBANYLA @ 2010 07 03, 13:58)
O aš po peržiūros pas ginę... 



Kaip faina wub.gif thumbup.gif
Nuostabus jausmas, linkiu pacio graziausio laukimo ir susitikimo 4u.gif 4u.gif wub.gif

Pas manes irgi jau nuotaikos giedreja ax.gif , buvau pas gine, maniau kad vel pabyrejo sveikata, bet viskas tvarkoje, tik zarnyna reikia pareguliuot ir biski darbus kieme apribot, nes dar mazojo dubens kraujagysles ne visos susitraukusios ir skaudena del to viska aplinkui.Sake viskas grazu, ir tvarkinga, kad folikuliukai bresta wub.gif Tad dar biski save palepinsiu, isleisiu vaiki i darziuka, pailsesiu ir pradesiu planavimus ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Raja28 @ 2010 07 03, 16:00)
Kaip faina wub.gif  thumbup.gif
Nuostabus jausmas, linkiu pacio graziausio laukimo ir susitikimo 4u.gif  4u.gif  wub.gif

Pas manes irgi jau nuotaikos giedreja ax.gif , buvau pas gine, maniau kad vel pabyrejo sveikata, bet viskas tvarkoje, tik zarnyna reikia pareguliuot ir biski darbus kieme apribot, nes dar mazojo dubens kraujagysles ne visos susitraukusios ir skaudena del to viska aplinkui.Sake viskas grazu, ir tvarkinga, kad folikuliukai bresta wub.gif Tad dar biski save palepinsiu, isleisiu vaiki i darziuka, pailsesiu ir pradesiu planavimus ax.gif


Šaunuolė Raja! Kvepia optimizmu iš tavęs! Ir gera nuotaika! thumbup.gif wub.gif Šaunu - tas laikas tiek greitai bėga, tai net nepajusi realiai, kaip nejučia paslapčia Dievulis atneš Jums stebuklą į širdis...
Atsakyti
Raja, Garbanyla thumbup.gif

Na jau ir naujienos puikios pabyrejo drinks_cheers.gif Sveikinu mergytes.

O as dabar labai pavyzdingai elgiuos, gulineju namie, niekur nevaikstau, MB tik skanestus as parduotuves nesa, anyta suneli priziuri, tai as lepinuos, knygas skaitau, mmmmmmm, kaifas smile.gif Tik va tie puikus orai uz lango, tai siek tiek erzina, taip noretusi prie kokio ezeriuko nulekt, pasimaudyt... Na bet bandau save nuteikt, kad tai darysiu kitais metais, atsiimsiu su kaupu. Man MB sake - tavo darbas dabar pagimdyt vaika, na tai ir "dirbu" lovoj su knyga rankose lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(ederi @ 2010 07 04, 14:53)
Raja, Garbanyla  thumbup.gif

Na jau ir naujienos puikios pabyrejo  drinks_cheers.gif  Sveikinu mergytes.

O as dabar labai pavyzdingai elgiuos, gulineju namie, niekur nevaikstau, MB tik skanestus as parduotuves nesa, anyta suneli priziuri, tai as lepinuos, knygas skaitau, mmmmmmm, kaifas smile.gif Tik va tie puikus orai uz lango, tai siek tiek erzina, taip noretusi prie kokio ezeriuko nulekt, pasimaudyt... Na bet bandau save nuteikt, kad tai darysiu kitais metais, atsiimsiu su kaupu. Man MB sake - tavo darbas dabar pagimdyt vaika, na tai ir "dirbu" lovoj su knyga rankose  lotuliukas.gif



saunuole thumbup.gif ir tu , tikrai spesi dar pamirkyt kojeles, o dabar saziningai dirbk guledama lovytej biggrin.gif
o kaip taip jautiesi?
Atsakyti
QUOTE(Raja28 @ 2010 07 04, 14:08)
saunuole thumbup.gif  ir tu , tikrai spesi dar pamirkyt kojeles, o dabar saziningai dirbk guledama lovytej biggrin.gif
o kaip taip jautiesi?


Dabar viskas puiku, aciu, pilvo nebespazmuoja, vaikelis spardosi (kartais jau taip stipriai, kad net rubai kilnojasi), tik ziauriai noris valgyt, jau toks badas, nemoku apsakyt. Valgau, o sotumo jausmas neateina, tik skrandis issipucia, o alkis lieka... Nezinau ka bedaryt, tik apie maista ir galvoju smile.gif
Atsakyti
QUOTE(ederi @ 2010 07 04, 15:33)
Dabar viskas puiku, aciu, pilvo nebespazmuoja, vaikelis spardosi (kartais jau taip stipriai, kad net rubai kilnojasi), tik ziauriai noris valgyt, jau toks badas, nemoku apsakyt. Valgau, o sotumo jausmas neateina, tik skrandis issipucia, o alkis lieka... Nezinau ka bedaryt, tik apie maista ir galvoju smile.gif


Čia gal dėl to, kad iki tol jauteisi silpna ir pykino, tai dabar su kaupu organizmas reikalauja maisto medžiagų, nes mažiukas gi taip greitai auga!

Aš taip ir neišsiaiškinau... 4u.gif Ar lauki mergytės, ar berniuko? Ar vaikiukas dar neparodęs savo tarpukojuko? biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(GARBANYLA @ 2010 07 05, 09:43)
Aš taip ir neišsiaiškinau...  4u.gif  Ar lauki mergytės, ar berniuko? Ar vaikiukas dar neparodęs savo tarpukojuko?  biggrin.gif


Na taip, vaikiukas viska rode, bet tuomet buvo 14 savaiteliu, tai dar labai bijau nusiteikt, bet gyd sake, kad labai panasu i mergyte smile.gif
Galiu palygint nestuma su pirmaisiais dviem, nes pirmieji abu bernai, tai zinokit yra laaaabai daug skirtumu. Pvz, dabar labai traukia saldumynai - pyragaiciai, sokoladai, o su bernais labai pienisku produktu norejosi, riebiu ledu, riebaus pieno. Dabar gi labai skani kava, o su bernais net i ta puse neziurejau. Taip pat ir veidas ir plaukai ir nagai si syki labai prastai atrodo, o su savo vyrukais tiesiog svytedavau, karta vyrukai mane sedincia masinoj pradejo kalbint, o jau buvau kokiame 8 menesi, bet, kai islipau - kaskaip nebepanoro test pokalbio lotuliukas.gif Dabar gi visa nuvargus, nupilkejus atrodau, net plaukai nebesigarbanoja doh.gif Tai vat tokie mano pacios pastebejimai, gal kam pravers bespeliojant busimo vaikelio lyti thumbup.gif
Atsakyti