Įkraunama...
Įkraunama...

Vėlyvojo persileidimo temos tęsinys

Raja, prg.daromas iš venos imant kraują. Dariausi mm 5vėlavimo dieną. Šiaip, jį daro 7CD. Bet aš dėl pirmo nėštumo trimestro dariausi. Buvo kažkur 110nmol/l.O norma yra 52-154nmol/l I-am nėštumo trimestre. Tai tas ir ginei buvo puikios naujienos, ir mums. Vartojau duphastoną po 1tab.per dieną. Dėl viso pikto ginė skyrė. Ir jau kai pamatėm pupiuką ekrane, tada ir retindama nustojau vartoti duphastoną. thumbup.gif
O užsirašiau pas O.Drūlytę. Ji iš VK persirašė mane į Jūrininkų ligoninės skyrių, kur irgi kliniškai priima moteris kaip poliklinikoj. Nemoku apsakyti, kokia žmogiška gydytoja, kokia aiški, išsami, atsakanti į visus klausimus moksliškai, suprantamai. Davė savo mobilų nr.ir liepė skambinti, kad ir koks klausimas kiltų.

Ederi, kokios emocijos... blush2.gif friends.gif Visad smagu grįžti! drinks_cheers.gif
Turbūt bus mergucė pas tave! thumbup.gif Ech, linkiu visa ko geriausio! Ir tu pamatysi, kaip prabėgs toji dvidešimtoji savaitė... Juk tą bacilą rado jau anksčiau! Vadinas ji negrės šįkart. schmoll.gif Nelauk jos.. Nesek... Pamiršk! Nors ir sunku susiprasti. Tiesiog neužsiciklink!

Aš taip pat jaučiuosi, kaip pirmą kartą. Viskas kitaip. Jaučiu labai stiprius pokyčius, kokių nė maniau, kad teks patirti. Ir iškart, iš pat pradžių... Tas didina tikėjimą, kad tai reiškia, kad viskas veda į gera. Žinoma, tai gali ir nieko nereikšti, bet esu vilties žmogus. Tvirtas nusiteikimas, pozityvumas ir vidinis ramumas priduoda sveikatos. Nesuabejojau tuo niekada!

Atsakyti
QUOTE(GARBANYLA @ 2010 06 16, 18:50)
Aš taip pat jaučiuosi, kaip pirmą kartą. Viskas kitaip. Jaučiu labai stiprius pokyčius, kokių nė maniau, kad teks patirti. Ir iškart, iš pat pradžių... Tas didina tikėjimą, kad tai reiškia, kad viskas veda į gera. Žinoma, tai gali ir nieko nereikšti, bet esu vilties žmogus. Tvirtas nusiteikimas, pozityvumas ir vidinis ramumas priduoda sveikatos. Nesuabejojau tuo niekada!


Kaip gerai, kad radai SAVO gydytoja, kaip gerai, kad ji sutiko tave priziuret, tai labai svarbu, ypac mums, susidurusioms su vaikelio netektim.
As taip pat vaikstau pas savo drauges mama, ginekologe, o ir pati gydytoja 4 merginas uzauginus ir jau anuku turi thumbup.gif

Tai taip gera ir ramu dusioj, kai zinai, jog esi ne tik "kortele", bet asmenybe, zmogus, kai zino tavo skaudzia istorija, kai pabara del per didelio noro viska padaryt is suspet, kai nuramina kilus visokiems, net ir kvailiausiems klausimams, kai gali kreiptis ir diena ir nakti, kai zinai, jog neliksi vienas... Tai yra laaaaaabai daug.
Atsakyti
QUOTE(GARBANYLA @ 2010 06 16, 08:36)

Džiaugiuosi Furijos išlaukimu. Žinau, kad viskas bus gerai!  Iki finišo beliko žingsnis, tiesa?
Ederi, labas!  Ir ką gi augini savo pilvinuky? Mergužėlę? 

O aš sulaukiau netikėtumų savo gyvenime. Vadinu juos stebuklais, nes pačiu neįtikėčiausiu momentu supratau, kad pastojau... Šiandien man 7 su puse savaitės. Kodėl sakau stebuklas? Nes tai įvyko tuo metu, kai tikrai mano manymu ir įsitikinimu, buvo praėjusi O (18CD, neįtikėtina man!). Kai po 3sav.nesimatymo su vyru puolėm vienas kitam į glėbį (gal kiaušinėlis laukė jo grįžtant? biggrin.gif ), tai ir įvyko.. Kai negalvojau nė akimirkos, kai jaučiausi atsipalaidavusi kaip niekada...

mirksiukas.gif

clap.gif clap.gif clap.gif clap.gif clap.gif clap.gif clap.gif clap.gif clap.gif clap.gif clap.gif Visi didziausi sveikinimai ir linkejimai, kad kuo ramiau praeitu sis nestuke.gif
O man beliko 2 sav ir trauks siulus, bet jei ir dabar pagimdyciau, jau nebe tiek baimes, kaip pirmai.

Pasiilgom jau taves, tu musu kurybine temutes siela mirksiukas.gif

QUOTE(ederi @ 2010 06 16, 09:18)


Taip, panasu, kad pas mane bus mergyte, ryt einu pas gydytoja, klausiu kada kartos echo, nes labai jau knieti pasitikslinti    O nestumas mano sis visai kitoks nei pirmieji (su bernais), pati dabar zymiai jautresne, nevalgau mesos (as mesede uzkietejus), veidas labai pasikeites (zinoma ne i gera  ), bet ne kiek del to nepergyvenu, dabar labai esu susikonsentravusi i kokybiska vaikelio isnesiojima. Vis dar turiu nedarbinguma, gydytoja mane saugo, o ir as pati labai prisiziuriu, neveidinu didvyres, nepersidirbu. Kita antradieni bus lygiai toks pat terminas, kaip tuomet, kai praradau savo mazyli... Taigi, dabar tiek as, tiek mano vyras i bet koki "pirst" ziurim per padidinamaji stikla. Bet stengiuos save ramint, nepanikuot, vis seku vaikelio judesiukus, rodos kol kas viskas norma 






Jau tau irgi pusiaukele bigsmile.gif Kuo daugiau ramybes ir poilsio ir viskas bus thumbup.gif Turi gal pasimatyma pas gydytojus 20 sav? Juk turi butinai priziureti, ne kiek del fizines, bet moralines busenos ta sav g.gif 4u.gif
Atsakyti
Labas merginos, 4u.gif 4u.gif 4u.gif

sinden buvau pas savo daktaryte, apziurejo, paklause toniuku, viskas puiku. Tik spaudimas mano 90/50 po kavos puodelio blink.gif Bet uztai gimda kaip paaugo thumbup.gif per savaite nuo 17cm iki 24cm doh.gif Nerealu thumbup.gif Reiskia mano mazyliui viskas gerai jei taip speriai auga.

Siandien zagsejo, tai man toks palaimingas juokas sueme, vaikelis zagsi, as ji glostau ir dziaugiuos. Kiekviena diena vis stipreja emocinis musu rysys, vis labiau ji jauciu, ka veikia, kada budrauja, kada miega, kada siaip razosi, o sindien va ir zagsi. Sianakt jau net ir vyras ranka ant pilvo uzdejo ir pajuto vaikelio beldima wub.gif Dieve, kaip tai miela wub.gif

Sekanti vizita gydytoja paskyre butent ta mano (gal tik isivaizduojamai) baisiaja diena, mano juodaji antradieni. Kai prasideda 21 savaite. Pasiguodziau, kad labai nerimauju del sios dienos, tai paankstino vizita, is treciadienio perkele i antradieni. Sake paklausysim dar karta toniukus, pasimatuosim, pakartosim paseli thumbup.gif Zodziu manoji auksine daktaryte viska puikiai supranta, man daug net kalbet nereikia, tik uzsiminiau - ir jokiu kabu, prisistatau pas ja lygiai 14.00 Net ir laikas sutampa, kai man nubego vandenys...

Ech, reikia susiimt, ko cia as dabar isskydau, juk kol kas klostosi viskas tiesiog puikiai, priaugau 3 kg ax.gif Gydytoja vis juokias, sako, na kad to zmogaus visai nera, o ji dar nescia blush2.gif Tai taip, jau tokia as - nedidele, bet uztat smugis koks thumbup.gif

Kaip smagu Furuja, tu jau atlikai beveik visa darba, beliko dabar sekmingai pagimdyt thumbup.gif Kada tavo terminas? Laikysim dabar kumscius uz tave. 4u.gif

Labai dziaugiuosi, kad musu si temele vel atsigavo, vel sukruto, sujudejo, kaip koks biciu avilys pavasari. 4u.gif

Gero vakaro jums merginos wub.gif
Atsakyti
kokiom fainom nuotaikom gyvenat, iskart nuotaika pakele thumbup.gif

as per tas dienas apsilankiau pas savo gydytoja, kuri bande nuramint, kad nieko cia baisaus su mano nestumu nera. nu taip noreciau patiket, bet atsisake issamesnius tyrimus daryt-jei kraujas ir slapimas geri sako ner ko pergyvent. o man taip baisu unsure.gif
beje sake, kad jei imt paseli is maksties tai velgi nieko nerodytu, nes ten beveik visada kas nors "uzauga". vienu zodziu esu pasimetus. arba tikrai be reikalo pergyvenu, arba.. verysad.gif man tik keista, kad ligoninej buvau gasdinama del savo diagnozes, o ginekologes esu raminama, kad nieko baisaus doh.gif
reja28 buvo rekomendavus viena gera ginekologe echoskopuotoja, bet pasirodo ji nesciuju nepriziuri. skambinaus siandien tai paciai O.Drulytei, deja vel neigiamas atsakymas-didesniu nestumu ji nepriziuri.bet va nors pazadejo pakalbet su viena kolege, pas kuria sunku lb pakliut, kad mane priims echoskopijoms thumbup.gif

tai ka belieka save saugot kaip kiausini lotuliukas.gif


Atsakyti
QUOTE(ederi @ 2010 06 17, 18:39)
Labas merginos, 

sinden buvau pas savo daktaryte, apziurejo, paklause toniuku, viskas puiku. Tik spaudimas mano 90/50 po kavos puodelio  blink.gif Bet uztai gimda kaip paaugo  thumbup.gif per savaite nuo 17cm iki 24cm  doh.gif  Nerealu  thumbup.gif  Reiskia mano mazyliui viskas gerai jei taip speriai auga.

Siandien zagsejo, tai man toks palaimingas juokas sueme, vaikelis zagsi, as ji glostau ir dziaugiuos. Kiekviena diena vis stipreja emocinis musu rysys, vis labiau ji jauciu, ka veikia, kada budrauja, kada miega, kada siaip razosi, o sindien va ir zagsi. Sianakt jau net ir vyras ranka ant pilvo uzdejo ir pajuto vaikelio beldima wub.gif  Dieve, kaip tai miela  wub.gif


thumbup.gif Svarbiausia, kad viskas tvarkoj ir radai gera daktare, tas yra labai svarbu musu situacijoj, kad jie rupintusi mumis ir mes jaustumem ta rupesti. Svarbiausia, kad mazius juda ir zagsi mirksiukas.gif Maniskis irgi zagsulka.
Siaip gimdymo data yra 21 liepos, bet siulus trauks 30 birzelio ir tada prasides laukimas, nors saziningai jau dabar laukiu bigsmile.gif Abu su vyru uzsieme kambario tvarkymu, kad ir dukryte turetu sutvarkyta savo kampa, ir mazius pas mus kambary butu ramus. Kadangi persikraustem i naujus namucius, vis dar vyksta remontai, vakar tik miegamajam spintas ir komodas sustate, ryt pas dukryte kambary statysim. Laukimas i gala pasidare labai intensyvus bigsmile.gif
Garbanyla, prasom dazniau pasipasakoti naujienas ir laukiam is taves jau tik geru ziniu, nes linkim tik visko kas geriausia. O as siandien begu i ligonine patikrininmui.

Geros dieneles mergytes 4u.gif
Atsakyti
Sveikutes. 4u.gif
Tai smagu cia pas jus pasidare,visos laukia leliuku,dziaugiasi nestumais. wub.gif Beje,sveikinu Garbanyla sulaukus Gandriuku. thumbup.gif
Na,o mano mergyte auga kaip ant mieliu. thumbup.gif wub.gif Yra gudri mergyte,jau rodo savo kapriziukus,vis nori buti nesiojama ant ranku,netycia pripratinom... blush2.gif biggrin.gif Bet siaip tai rami mergyte,ir naktimis gerai miega. Vienu zodziu liuks. thumbup.gif biggrin.gif Dabar laukiam kada gales jau kose maitinti. Beje,maitinu dar savo pienuku. smile.gif
Atsakyti
Sveika Mamyte Linute, kaip smagu, kad dukrytė auga, o ypač kad yra rami thumbup.gif

Pažiūrėjau į tavo liniuotę - jau du mėnesiai!!! Na jau tas laikas lekia doh.gif Žiūrėk, nespėsi apsisukt, o jau pirmasis gimtadienis bus. Va aš, tik ką rodos gimdžiau, o sūneliui tuoj 8-eri sueis. Siaubas kaip greitai, jis jau toks suaugęs... Ech kad tie vaikiukai kiek lėčiau augtų, leistų dar nors kiek pasidžiaugt...
Atsakyti
QUOTE(ederi @ 2010 06 22, 22:46)
Sveika Mamyte Linute, kaip smagu, kad dukrytė auga, o ypač kad yra rami  thumbup.gif

Pažiūrėjau į tavo liniuotę - jau du mėnesiai!!! Na jau tas laikas lekia  doh.gif Žiūrėk, nespėsi apsisukt, o jau pirmasis gimtadienis bus. Va aš, tik ką rodos gimdžiau, o sūneliui tuoj 8-eri sueis. Siaubas kaip greitai, jis jau toks suaugęs... Ech kad tie vaikiukai kiek lėčiau augtų, leistų dar nors kiek pasidžiaugt...


Taip,laikas greitai eina,ir jau ne du menesiai,o beveik 3 menesiai praejo nuo gimdymo. smile.gif bet kai ramus vaikas,tai tas laikas praleke,nors vistiek laukiu kada musu mazytei bus metukai,du. wub.gif Nes tada mazyliai jau kalba ir gali pasakyti jei kas skauda,ar kas ne taip. Ir siaip lengviau su metu,dvieju metu vaikiuku. smile.gif O ir broliui bus lengviau,kai sese paaugs,nes jis yra toks triuksmadarys,jam labai sunku ir nesuprantama,kad negalima sukauti ir lakstyti po namus. Vat del to geriausias metu skirtumas tarp vaiku 6 metai.Tada viska paaiskini ir supranta. O dabar musu dickio toks amzius,tiksliau kodelciaus amzius biggrin.gif ,visa diena klausimai: kas? kaip? kodel? o kam? doh.gif biggrin.gif Vat taip,dabar turiu uzsiemimo nuo ryto iki vakaro. biggrin.gif
Atsakyti
na kaip sekas mergaites-pagaliau vasaros sulaukem bigsmile.gif
taip laukiau geru oru o dbr be vakaro islyst niekur nenoriu. vos nupuskuoju iki poliklinikos doh.gif ka veikiat, kaip gyvenat? kaip pilveliai auga? 4u.gif
per ta laika buvau nulekus pas viena gydytoja privaciai, kur rekomendavo pazystama gydytoja. pagaliau jauciuosi ramiai thumbup.gif sake, reikia stebet mane po didinamuoju stiklu, bet bent jau siuo metu gresiancio persileidimo kaip ir nematyti ir tu vandenu kiekis nera toks kritinis ir placentos krastas kaip ir linkes kilti i virsu jau thumbup.gif dbr tik mastau ar pavyks iki dekreto biuletenyje isbuti. bijau, kad kai sodra prades terorizuot mano gydytoja, gali nekaip baigtis lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE([Ecta] @ 2010 06 30, 10:17)

per ta laika buvau nulekus pas viena gydytoja privaciai, kur rekomendavo pazystama gydytoja. pagaliau jauciuosi ramiai  thumbup.gif  sake, reikia stebet mane po didinamuoju stiklu, bet bent jau siuo metu gresiancio persileidimo kaip ir nematyti  ir tu vandenu kiekis nera toks kritinis ir placentos krastas kaip ir linkes kilti i virsu jau


Sveikute

Svarbiausia, kad nera taip blogai, kaip tave prigasdino ir, kad augat bei stiprejat 4u.gif

Laba merginos, kur dinge? Kaip jusu pilvinukai? Ederi-kaip mergyt laikaisi? Ar apziurejo gydytoja, tikiuosi neprisileidai depresijos tom savaitem?

Garbanyla, kaip tu? Kaip tavo stebukliukas?

Man vakar buvo didele diena biggrin.gif iseme siulus, dabar laukiu veiksmo
Atsakyti
Oooo!!! Furija, klausyk, tuoj bus stebuklas tavo rankose!!! clap.gif Laikykis su šypsena širdy iki paskutiniųjų! Greitai ir kantriai pralėkęs laikas atneš dovanų!

O aš visai nieko. Taip pat dar. smile.gif Šeštadienį pasimatymas su gine ir įskaita bei kiti niuansai. 4u.gif kadangi nejaučiu skriejančių dienų, tai visai kantrybės laukti yra. Esu labai rami ir ypatingai lėta. biggrin.gif Greit pavargstu ir be sąžinės graužaties einu gulti. biggrin.gif Savijauta tikrai gera. Svarbiausia, kad neskauda ir nei kiek nemaudena pilvo. Tik krūtinė konkrečiai suburbulėjo... lotuliukas.gif Svorio nepriaugau, jaučiuos gal "pakūdus" kiek, o labiausiai stebina išsikišimas pilviuko.. ax.gif Kad toks apvalainumas jau išlindo į dienos šviesą... Man tai nuostaba ir palaimingas džiugesys... wub.gif
Atsakyti