Įkraunama...
Įkraunama...

Vėlyvojo persileidimo temos tęsinys

QUOTE(Amade @ 2010 05 07, 12:03)
Tik del lyties tai neimk i galva, ka tokiam laike "mato".  mirksiukas.gif kazkur buvau radus paveiksliukus pagal savaites kaip atrodo berniukai ir mergytes, tai iki kokios 16-17 sav pas juos beveik vienodas vaizdas tarp kojyciu  tongue.gif  Na, bet taip sakant, cia jau ne mano reikalas  biggrin.gif


Aciu labai. Na taip del lyties gyd taip ir sake, kad dabar dar sunku tiksliai pasakyt, bet panasiau i mergaite blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(ederi @ 2010 05 07, 12:49)
Aciu labai. Na taip del lyties gyd taip ir sake, kad dabar dar sunku tiksliai pasakyt, bet panasiau i mergaite  blush2.gif


dzin ta lytis tokiais atvejais, kai ir taip didziulis stebuklas bus leliukas wub.gif
Atsakyti
QUOTE(ederi @ 2010 05 07, 13:41)
Sveikos merginos  4u.gif

Na stai pas mane yra ir geru ziniu apart to slykstaus streptokoko  mirksiukas.gif

Siandien buvau pas genetike, istyre mano leliuka. Ismatavo sprando raukslyte, apziurejo is visu pusiu, viskas puiku, viskas super  thumbup.gif  Jokiu nukrypimu nuo normos  lotuliukas.gif  lotuliukas.gif  lotuliukas.gif

Dieve, kokia as laiminga, kad viskas mano leliukui gerai. Be to sake, kad labai panasu, jog si karta bus mergyte...  mirksiukas.gif  Na, nestumas dar mazas, todel ir garantiju 100% kol kas nera, bet daktares igudusi akis iziurejo "ten" moteriska atributika  thumbup.gif  Nejau is tikruju namie atsiras roziniai kaspineliai, suknytes, bateliai, rankinukai  thumbup.gif ....

Atleiskit, kad as tokia impulsyvi, dabar hormonai mane baisiai vargina, jei jau liudziu, tai verkiu be sustojimo, jei dziaugiuos, tai kaip pamisele...  doh.gif

Na stai pasigyriau  4u.gif


Dziugu girdeti, kai dziugios naujienos thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif Svarbiausia, kad viskas ok, o berniukas ar mrgyte-skirumas tik drabuziukuose smile.gif
Merginos, gal kuri uzmatet GARBANYLA? g.gif
Atsakyti
QUOTE(furija04 @ 2010 05 07, 13:08)
Merginos, gal kuri  uzmatet GARBANYLA? g.gif


Aha, ji man emaila rase, sake nori suksikaupt, atsipalaiduot ir nebesiblaskyt ax.gif

Matyt daro pertrauka, vargsele tiek prisikankino...
Atsakyti
Sveikutes, as kaip ir Furija vakar gavau kaklelio apsiuvima 4u.gif Bet man epiduro nedare, dave duju pakvepuot ir issijungiau 20minuciu. Labai dziaugiuosi nes nenorejau epiduro rolleyes.gif Klausiau daktaro ko negalima daryti dabar man, ko pasisaugoti ir panasiai, tai sake pasistengti nesokineti lotuliukas.gif Tai siandien gryzdama is ligonines dar uzsukau su drauge i lietuviska kavinuke, kepsni nenormalaus dydzio uzsisakiau, puse parveziau savo augintiniui chihuahai biggrin.gif

Ir dar kai echo dare paklausiau gal netycia matosi kas namelyje gyvena ax.gif Sake kad lyg ir berniukas (ir dar pati maciau, bet dabar kai paziurejau cia nuorodoj kad ir M ir B atrodo visiskai panasiai tai dabar suabejojau g.gif ) taciau sake tiksliau matys 16 savaite wub.gif
Tai va, sitiek bijojau to apsiuvimo o viskas taip greitai prabego, isskyrus alkanai laukti nuo anksciausio ryto iki 4 vakaro... doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Zaveriukste @ 2010 05 07, 21:53)
Sveikutes, as kaip ir Furija vakar gavau kaklelio apsiuvima  4u.gif  Bet man epiduro nedare, dave duju pakvepuot ir issijungiau 20minuciu. Labai dziaugiuosi nes nenorejau epiduro  rolleyes.gif  Klausiau daktaro ko negalima daryti dabar man, ko pasisaugoti ir panasiai, tai sake pasistengti nesokineti  lotuliukas.gif  Tai siandien gryzdama is ligonines dar uzsukau su drauge i lietuviska kavinuke, kepsni nenormalaus dydzio uzsisakiau, puse parveziau savo augintiniui chihuahai  biggrin.gif

Ir dar kai echo dare paklausiau gal netycia matosi kas namelyje gyvena  ax.gif  Sake kad lyg ir berniukas (ir dar pati maciau, bet dabar kai paziurejau cia nuorodoj kad ir M ir B atrodo visiskai panasiai tai dabar suabejojau  g.gif ) taciau sake tiksliau matys 16 savaite  wub.gif 
Tai va, sitiek bijojau to apsiuvimo o viskas taip greitai prabego, isskyrus alkanai laukti nuo anksciausio ryto iki 4 vakaro...  doh.gif


Dziugu, kad tau viskas taip lengvai. Is tikruju mane tai gydytojai del daugumos dalyku perspejo. Svarbiausia, jei nenustos kraujuoti, kuo greiciau kreiptis i juos. Nebent yra ne vienas apsiuvimo budas, gal tau kazkoki kitoki dare, be to, jei atsijungei, tai tikrai ne vientik nuo duju. Ar tau reikejo pries apsiuvima savaite ar pusantros vartoti antibiotikus ir po operacijos dar 10ml suleido? Bet kuriuo atveju, nepervark ir nekilnok svoriu.
Atsakyti
QUOTE(furija04 @ 2010 05 07, 19:27)
Dziugu, kad tau viskas taip lengvai. Is tikruju mane tai gydytojai del daugumos dalyku perspejo. Svarbiausia, jei nenustos kraujuoti, kuo greiciau kreiptis i juos. Nebent yra ne vienas apsiuvimo budas, gal tau kazkoki kitoki dare, be to, jei atsijungei, tai tikrai ne vientik nuo duju. Ar tau reikejo pries apsiuvima savaite ar pusantros vartoti antibiotikus ir po operacijos dar 10ml suleido? Bet kuriuo atveju, nepervark ir nekilnok svoriu.

Vajei as po tavo klausimu tokia "zalia" pasijutau blush2.gif Nevartojau antibijotiku pries apsiuvima, nezinau ar suleido antibijotikus po to nes atsijungusi buvau, atsibudau kai jau ruosesi vezt i palata, nors kazka per kateteri suleido, bet nesake ka... g.gif O kraujuoti tai as vakar labai labai mazai pakraujavau, o siandien isvis nei bisky, tai gal todel man neisrase jokiu hormonu, nors pries tai sake kad turesiu kazkokiu hormoninio tipo vaistus vartot po apsiuvimo g.gif O del pervargimo tai kad as lovoj visa laika, kilnot nieko nekilnoju, geiciau metau suni is lovos kad neliptu ant galvos, cia sunkiausias dalykas ka darau lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Zaveriukste @ 2010 05 07, 22:41)
Vajei as po tavo klausimu tokia "zalia" pasijutau  blush2.gif  Nevartojau antibijotiku pries apsiuvima, nezinau ar suleido antibijotikus po to nes atsijungusi buvau, atsibudau kai jau ruosesi vezt i palata, nors kazka per kateteri suleido, bet nesake ka...  g.gif  O kraujuoti tai as vakar labai labai mazai pakraujavau, o siandien isvis nei bisky, tai gal todel man neisrase jokiu hormonu, nors pries tai sake kad turesiu kazkokiu hormoninio tipo vaistus vartot po apsiuvimo  g.gif  O del pervargimo tai kad as lovoj visa laika, kilnot nieko nekilnoju, geiciau metau suni is lovos kad neliptu ant galvos, cia sunkiausias dalykas ka darau  lotuliukas.gif


Tai labai gerai, kad nekraujuoji, neissigask, jei nuejus rimtam reikalui, paspaudus po kokios sav ir daugiau gali truputi atsirasti alia kraujo isskyru, kartais buna uzsilike. O del progesterono neduok jiems ramybes, nes ji butinai turi vartoti. Nezinau ka jis daro, bet uk, usa tikrai ji duoda po tokios proceduros visa nestuma vartoti. As po poros sav ejau i darba(virtuvej kavinej), tai sake tiesiog dazniau pailseti ir tiek. Dabar tik pries pora savaiciu paastrejo problema su klubais, bet cia jau kita giesmele, guliu, nes nepaeinu, o siaip visa nestuma palyginus po truputi judejau ir tik dvi sav kaip nebegaliu vairuoti, nes pilvinukas reaguoja. TAS TAI ZIAURIAUSIA, NES DABAR TENKA VISU MALDAUTI PAGALBOS. doh.gif Tiesa, visai tu ne zalia, tiesiog kiek suprantu airijoj gydytojai visur vienodi. Gerai, kas turi paprastus eilinius nestumus, o tokioms kaip mes vargo vakariene, todel salyginai dziaugiuos, kad issikraustem i uk.
Atsakyti
QUOTE(furija04 @ 2010 05 07, 23:43)
Tai labai gerai, kad nekraujuoji, neissigask, jei nuejus rimtam reikalui, paspaudus po kokios sav ir daugiau gali truputi atsirasti alia kraujo isskyru, kartais buna uzsilike. O del progesterono neduok jiems ramybes, nes ji butinai turi vartoti. Nezinau ka jis daro, bet uk, usa tikrai ji duoda po tokios proceduros visa nestuma vartoti. As po poros sav ejau i darba(virtuvej kavinej), tai sake tiesiog dazniau pailseti ir tiek. Dabar tik pries pora savaiciu paastrejo problema su klubais, bet cia jau kita giesmele, guliu, nes nepaeinu, o siaip visa nestuma palyginus po truputi judejau ir tik dvi sav kaip nebegaliu vairuoti, nes pilvinukas reaguoja. TAS TAI ZIAURIAUSIA, NES DABAR TENKA VISU MALDAUTI PAGALBOS. doh.gif  Tiesa, visai tu ne zalia, tiesiog kiek suprantu airijoj gydytojai visur vienodi. Gerai, kas turi paprastus eilinius nestumus, o tokioms kaip mes vargo vakariene, todel salyginai dziaugiuos, kad issikraustem i uk.

Aha as irgi labai pavydziu toms kurios vos ne lakstyt gali iki 9 menesio ax.gif As tai jau iki gimdymo busiu ant biuletenio, tai del persitempimo esu ramesne. Ir as pirmadieni einu pas savo GP, kuris yra pats geriausias GP is visu cia sutiktu ir apsneketu, ir jis labai rupinasi manimi, labai nori kad man viskas butu gerai biggrin.gif tai pas ji pasiprasysiu visokiu vitaminu tai gal ir hormonu gales israsyt. As dar turiu klausima gal tu zinosi, kai apsiuna kada mazdaug isima tuos "siulus"? Ir ar labai blogai jei prasides gimdymas su dar uzsiutu kakliuku? blink.gif O siaip del vairavimo tai nepatartina ar kaip? Nes man reikia iki GP vaziuot paciai, prasineti kitu tai kaip ir tau laaaabai nepatinka doh.gif

As vis uzeidavau paskaitydavau sia temele, ir vis stebiu tavo liniuote, kaip as dziaugiuosi uz tave thumbup.gif Jau sitiek savaiteliu esat wub.gif
Atsakyti
QUOTE(furija04 @ 2010 05 08, 01:43)
Tai labai gerai, kad nekraujuoji, neissigask, jei nuejus rimtam reikalui, paspaudus po kokios sav ir daugiau gali truputi atsirasti alia kraujo isskyru, kartais buna uzsilike. O del progesterono neduok jiems ramybes, nes ji butinai turi vartoti. Nezinau ka jis daro, bet uk, usa tikrai ji duoda po tokios proceduros visa nestuma vartoti. As po poros sav ejau i darba(virtuvej kavinej), tai sake tiesiog dazniau pailseti ir tiek. Dabar tik pries pora savaiciu paastrejo problema su klubais, bet cia jau kita giesmele, guliu, nes nepaeinu, o siaip visa nestuma palyginus po truputi judejau ir tik dvi sav kaip nebegaliu vairuoti, nes pilvinukas reaguoja. TAS TAI ZIAURIAUSIA, NES DABAR TENKA VISU MALDAUTI PAGALBOS. doh.gif  Tiesa, visai tu ne zalia, tiesiog kiek suprantu airijoj gydytojai visur vienodi. Gerai, kas turi paprastus eilinius nestumus, o tokioms kaip mes vargo vakariene, todel salyginai dziaugiuos, kad issikraustem i uk.


Labas merginos 4u.gif

furija o kokius hormoninius vaistukus skiria po apsiuvimo? blink.gif nes man LT niekas jokių hormonų neskyrė unsure.gif
Atsakyti
sveikos 4u.gif
matau diskusijas apie paslaptingiuosius hormonus po apsiuvimo biggrin.gif kiek esu skaicius, tai po planinio apsiuvimo kaip prevencijai skiria P17 (progesteronas). mirksiukas.gif kaip isivaizduoju, tai cia greiciausiai apie sita hormona jus kalbejot, nes daugiau nesu nieko skaicius.
Pas mus LT praktikuoja progesterono vartojima tik iki 16 arba maximum 20 sav. O va angliskoj literaturoj labai daug raso apie progesterono varotjima esant gresianciam prieslaikiniam gimdymui, t.y. ir antroj nestumo pusej 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Amade @ 2010 05 08, 17:16)
sveikos  4u.gif
matau diskusijas apie paslaptingiuosius hormonus po apsiuvimo  biggrin.gif  kiek esu skaicius, tai po planinio apsiuvimo kaip prevencijai skiria P17 (progesteronas).  mirksiukas.gif  kaip isivaizduoju, tai cia greiciausiai apie sita hormona jus kalbejot, nes daugiau nesu nieko skaicius.
Pas mus LT praktikuoja progesterono vartojima tik iki 16 arba maximum 20 sav. O va angliskoj literaturoj labai daug raso apie progesterono varotjima esant gresianciam prieslaikiniam gimdymui, t.y. ir antroj nestumo pusej  4u.gif

Na va kiek info g.gif O as niekad nieko nerandu internete, tik viska kas gasdina doh.gif
Atsakyti