Įkraunama...
Įkraunama...

Vėlyvojo persileidimo temos tęsinys

Sveikutes

Nors gal ir ne i tema bet visas mamytes ir nestukes su siandienos dienele noreciau pasveikint 4u.gif 4u.gif 4u.gif 4u.gif aukit sveikutes mirksiukas.gif

Raja28 as taip pat pasipaisiau uz peticija ax.gif varyk taip ir toliau 4u.gif 4u.gif 4u.gif

Man si dienele nekokia vis isivaizduoju (cia kaip tam posaky "kas butu jeigu butu" cray.gif cray.gif cray.gif )kad buciau mamyte su 5 menesiuku suneliu ant ranku verysad.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo dziuke: 02 gegužės 2010 - 15:30
QUOTE(dziuke @ 2010 05 02, 15:29)
Sveikutes

Nors gal ir ne i tema bet visas mamytes ir nestukes su siandienos dienele noreciau pasveikint  4u.gif  4u.gif  4u.gif  4u.gif aukit sveikutes  mirksiukas.gif 


Aciu aciu, as taip pat sveikinu esamas ir busimas mamytes su musu diena 4u.gif
Atsakyti


Sveikutes,



O kur musu plepute Garbanyla pradingusi???? g.gif
Papildyta:
QUOTE(dziuke @ 2010 05 02, 16:29)
Sveikutes

Nors gal ir ne i tema bet visas mamytes ir nestukes su siandienos dienele noreciau pasveikint  4u.gif  4u.gif  4u.gif  4u.gif aukit sveikutes  mirksiukas.gif 

Raja28 as taip pat pasipaisiau uz peticija ax.gif varyk taip ir toliau  4u.gif  4u.gif  4u.gif

Man si dienele nekokia vis isivaizduoju (cia kaip tam posaky "kas butu jeigu butu" cray.gif  cray.gif  cray.gif )kad buciau mamyte su 5 menesiuku suneliu ant ranku verysad.gif



Aciu mergyt 4u.gif

Laikykis, isivaizduoju kaip skaudu, 4u.gif 4u.gif as irgi su baime laukiu birzelio 2d., jau bus metai kai maziuku nebera, ehhhh verysad.gif , bet reikia judeti pirmyn mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Raja28 @ 2010 05 05, 09:56)
Sveikutes,
O kur musu plepute Garbanyla pradingusi???? g.gif
Papildyta:
Aciu mergyt 4u.gif

Laikykis, isivaizduoju kaip skaudu, 4u.gif  4u.gif  as irgi su baime laukiu birzelio 2d., jau bus metai kai maziuku nebera, ehhhh verysad.gif , bet reikia judeti pirmyn mirksiukas.gif


Aha, as irgi Garbanylos pasigendu...


Mes irgi ne per seniausiai atsventem tas liudnas metines.... Aciu Dievui, kad tuo metu jau laukiausi, tai kazkaip ta liudesi kompensavo.

Stiprybes merytes, nepraraskit vilties.

Beje vakar man vel ta pacia bacila surado - beta hemolizini streptokoka, del kurio praradau antraji suneli verysad.gif Zliumbiau vakar nezmoniskai, bet gydytoja israse Dalacin zvakuciu, tikiuosi pades. Nenoriu antra karta vaikelio prarast...
Atsakyti
QUOTE(ederi @ 2010 05 05, 13:02)
Aha, as irgi Garbanylos pasigendu...
Mes irgi ne per seniausiai atsventem tas liudnas metines.... Aciu Dievui, kad tuo metu jau laukiausi, tai kazkaip ta liudesi kompensavo.

Stiprybes merytes, nepraraskit vilties.

Beje vakar man vel ta pacia bacila surado - beta hemolizini streptokoka, del kurio praradau antraji suneli  verysad.gif  Zliumbiau vakar nezmoniskai, bet gydytoja israse Dalacin zvakuciu, tikiuosi pades. Nenoriu antra karta vaikelio prarast...



Vajei blink.gif blink.gif blink.gif

Laikykis, jetau, kaip sunku tau dabar, bet stresas irgi nera gerai 4u.gif 4u.gif 4u.gif 4u.gif Belieka tik tiketis, kad viskas bus gerai, nes turi buti gerai 4u.gif 4u.gif 4u.gif
o koki tyrima cia tau dare, kad ji nustate??? g.gif
Atsakyti
QUOTE(ederi @ 2010 05 05, 12:02)
Beje vakar man vel ta pacia bacila surado - beta hemolizini streptokoka, del kurio praradau antraji suneli  verysad.gif  Zliumbiau vakar nezmoniskai, bet gydytoja israse Dalacin zvakuciu, tikiuosi pades. Nenoriu antra karta vaikelio prarast...


g.gif man irgi su vienu nestumu buvo rade kazkoki streptokoka B (ar beta, nepamenu) g.gif bet nieko neskyre, net keli giniai sake, kad jis svarbus tik pries gimdyma unsure.gif
Atsakyti
Ederi laikykis viskas gerai bus 4u.gif svarbu kad zinai i ka reikia atkreipti demesi smile.gif as galvoju uz poros savaiciu pradeti daryti tyrimus....issitirsiu kiek imanoma....
Atsakyti
QUOTE(Raja28 @ 2010 05 05, 12:10)
o koki tyrima cia tau dare, kad ji nustate??? g.gif


paseli is maksties.

QUOTE(Amade @ 2010 05 05, 12:12)
g.gif man irgi su vienu nestumu buvo rade kazkoki streptokoka B (ar beta, nepamenu)  g.gif  bet nieko neskyre, net keli giniai sake, kad jis svarbus tik pries gimdyma  unsure.gif


Taip taip visi taip sako, o kai ivyksta persileidimas, tada sako - oi, reikejo daryt slapimo paseli...

Negaliu kaip siutas ima - OI!!!! O kas man vaika grazins??????
Atsakyti
QUOTE(ederi @ 2010 05 05, 13:25)
paseli is maksties.
Taip taip visi taip sako, o kai ivyksta persileidimas, tada sako - oi, reikejo daryt slapimo paseli...

Negaliu kaip siutas ima - OI!!!! O kas man vaika grazins??????


ederi daba pati turi reikalauti...kad darytu tyrimus...nori jie ar nenori...

sad.gif as tai jauciu nestuke paranoike busiu...
Atsakyti

QUOTE(ederi @ 2010 05 05, 14:02)
Aha, as irgi Garbanylos pasigendu...

Beje vakar man vel ta pacia bacila surado - beta hemolizini streptokoka, del kurio praradau antraji suneli  verysad.gif  Zliumbiau vakar nezmoniskai, bet gydytoja israse Dalacin zvakuciu, tikiuosi pades. Nenoriu antra karta vaikelio prarast...


Garbanyla turbut sedi pilvuka apsikabinusi ir nenori issiduoti, ta musu padukele bigsmile.gif O jei rimtai, tai gal tiesiog nutare pailseti nuio visko g.gif

Man irgi sake, kad tas Streptokokas B yra svarbus pries gimdyma. Kadangi ji kudykis gauna gimdymo metu, tai gal ir uzsikrete tuo metu, kai gimdei, nes jis per placenta nepraeina. O to jau niekaip neirodysi.



QUOTE(tanler @ 2010 05 05, 14:38)


sad.gif as tai jauciu nestuke paranoike busiu...


Zinok, kad visos cia tokios doh.gif as cia gydytojams nuolat minu kabinetus, tai manes jau pradejo klausineti ar pas mane giminej nebuvo serganciu panic atack arba depresija doh.gif Nes vos tik kokia smulkmena, taip ir lekiu, o kadangi skaitausi high risk, tai kartais per diena aplakstau visus man priklausancius gydytojus ir padaro visus tyrimus, kad tik mane nuraminti. Kokia Lt prieziura nezinau, bet cia uk gaunu tokia, kad Lt ir uz pinigus tokios prieziuros negauciau.
Atsakyti
QUOTE(furija04 @ 2010 05 05, 13:48)
Zinok, kad visos cia tokios  doh.gif  as cia gydytojams nuolat minu kabinetus, tai manes jau pradejo klausineti ar pas mane giminej nebuvo serganciu panic atack arba depresija  doh.gif  Nes vos tik kokia smulkmena, taip ir lekiu, o kadangi skaitausi high risk, tai kartais per diena aplakstau visus man priklausancius gydytojus ir padaro visus tyrimus, kad tik mane nuraminti. Kokia Lt prieziura nezinau, bet cia uk gaunu tokia, kad Lt ir uz pinigus tokios prieziuros negauciau.

Cia irgi gerai priziuri yra ir geru daktaru smile.gif Pas drauge paziurejau kortele tai apsalau kiek tyrimu padaryta blink.gif Eisiu va ir as pas ta gyd. ta gyd. man dabar toks artimas zmogus nes butent ji ir pranese man kad neplaka sirdute verysad.gif pacia sunkiausia minute buvo su manim...

tavo pilvukui dabar ligiai tiek,kiek buvo mano princesei kai gymdziau....
Atsakyti
QUOTE(tanler @ 2010 05 05, 14:02)
Cia irgi gerai priziuri yra ir geru daktaru  smile.gif Pas drauge paziurejau kortele tai apsalau kiek tyrimu padaryta  blink.gif Eisiu va ir as pas ta gyd. ta gyd. man dabar toks artimas zmogus nes butent ji ir pranese man kad neplaka sirdute  verysad.gif pacia sunkiausia minute buvo su manim...

tavo pilvukui dabar ligiai tiek,kiek buvo mano princesei kai gymdziau....



o pas ka lankeisi?

as irgi prie paranojikiu biggrin.gif , klausineju , lankausi tol kol ramu ant sirdies buna, nes zinau, kad niekas klitas taip nepasirupins kaip pati.
Atsakyti