Įkraunama...
Įkraunama...

Vėlyvojo persileidimo temos tęsinys

QUOTE(Raja28 @ 2010 04 30, 16:15)

gaila labai...kazka uzmaciau rasei del tv...as tavo vietoj ta pati daryciau...

Man aplamai visas gyvenimas apsiverte aukstin kojom....
Atsakyti
QUOTE(tanler @ 2010 04 30, 15:14)


O Dieve, kokia didele... Mano sunus 20 savaiteliu buvo. Uzjauciu.
Atsakyti
QUOTE(ederi @ 2010 04 30, 16:17)
Scanas tai cia echoskopas? Man ji daro kaskart apsilankius pas gydytoja, o pas ja einu kas 4 savaites.

Svarbu tik, kad tas kuris daro ta scana moketu teisingai matyti..
Papildyta:
QUOTE(ederi @ 2010 04 30, 16:19)
O Dieve, kokia didele... Mano sunus 20 savaiteliu buvo. Uzjauciu.

butu tikra princese tamsiaplauke ir visa i mama....ji tokia grazi buvo...
Atsakyti
QUOTE(tanler @ 2010 04 30, 15:17)
Man aplamai visas gyvenimas apsiverte aukstin kojom....


Tikiu... Man vyras sako, kad as labai labai pasikeiciau po to praradimo. As ir pati jauciu, kad mano prioritetai pasikeite. Supratau, kad pasauly nieko nera svarbiau uz seima, anksciau to taip nevertinau. Matyt pats Dievas man siunte sitoki isbandyma. As tai priimu, kaip pamoka, gal kazkokia prasme tai karminis dalykas. Na, bet cia jau kiekvienas tai ivertina pats sau asmeniskai. As pati sau pasidariau tokias isvadas.
Atsakyti
QUOTE(ederi @ 2010 04 30, 16:23)
Tikiu... Man vyras sako, kad as labai labai pasikeiciau po to praradimo. As ir pati jauciu, kad mano prioritetai pasikeite. Supratau, kad pasauly nieko nera svarbiau uz seima, anksciau to taip nevertinau. Matyt pats Dievas man siunte sitoki isbandyma. As tai priimu, kaip pamoka, gal kazkokia prasme tai karminis dalykas. Na, bet cia jau kiekvienas tai ivertina pats sau asmeniskai. As pati sau pasidariau tokias isvadas.



tanler aciu uz palaikyma, man jo labai reikia, bus laida.

as irgi kartais pagalvoju kad tai karma, nes visos moterys is mamos puses neteko vaiku.
taip tokie ivykiai labai pakeicia poziuri i viska.
Atsakyti
QUOTE(ederi @ 2010 04 30, 16:23)
Tikiu... Man vyras sako, kad as labai labai pasikeiciau po to praradimo. As ir pati jauciu, kad mano prioritetai pasikeite. Supratau, kad pasauly nieko nera svarbiau uz seima, anksciau to taip nevertinau. Matyt pats Dievas man siunte sitoki isbandyma. As tai priimu, kaip pamoka, gal kazkokia prasme tai karminis dalykas. Na, bet cia jau kiekvienas tai ivertina pats sau asmeniskai. As pati sau pasidariau tokias isvadas.

Tas bandis verysad.gif ir tave jis pamoke...

As tik supratau kad gyvenimas ir mirtis visada salia, nors anksciau mirtis man buvo kazkoks labai tolimas dalikas....uzuodziau mirties kvapa ir taip arti maciau salia saves - baisu...mes mokomes gyventi visa gyvenima...
Atsakyti
taigi normalu, kad po tokiu smugiu zmones pasikeicia mirksiukas.gif as irgi pasikeiciau. nevertinu kaip problemu visokiu nesusipratimu darbe ar panasiu menkniekiu. Daznai tai uzknisa kolegas, kad as nekeliu streso, jei kazkas vyksta ne taip, kaip turetu. Ne tai, kad neatsakingai ziuriu, bet tiesiog nesielgiu lyg pasaulio pabaiga bus, jei kazkas kazkur paveluos cool.gif
nenorekit ir nesitikekit, kad galima gyvent taip kaip gyvenot. Tai neimanoma. Bet tai nereiskia, kad nebuna geru dienu. Tiesiog viskas buna KITAIP mirksiukas.gif nereikia sureiksmint, kitaip tai kitaip 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Raja28 @ 2010 04 30, 16:27)
tanler aciu uz palaikyma, man jo labai reikia, bus laida.

as irgi kartais pagalvoju kad tai karma, nes visos moterys is mamos puses neteko vaiku.
taip tokie ivykiai labai pakeicia poziuri i viska.

Butinai pranesk kada bus...tai tu savo vaikucius nelaidojai...
Atsakyti
QUOTE(tanler @ 2010 04 30, 16:38)
Butinai pranesk kada bus...tai tu savo vaikucius nelaidojai...



nea , neturejau galimybes, nors ta pacia diena mano puske laidojo savo 2 metu mergyte taip norejau suvyniot i zydra vokeli savo du zuikius ir salia palaidot, bet...
Atsakyti
QUOTE(Raja28 @ 2010 04 30, 16:55)
nea , neturejau galimybes, nors ta pacia diena mano puske laidojo savo 2 metu mergyte taip norejau suvyniot i zydra vokeli savo du zuikius ir salia palaidot, bet...

Numirciau jai man neleistu to padaryti verysad.gif

As net pati pasiprasiau aprengti....taip norejau isiminti juos bruozus
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo tanler: 30 balandžio 2010 - 16:01
Sveikutes, paraginta Ederi noreciau prisijungti prie jusu siltos temeles 4u.gif

Apie palaidojima tai as esu labai dekinga vienai is Airijos ligoniniu kad pasirupino mano vaikeliais, ir as vistiek turiu kur nueiti, nes ten prie ligonines yra kapinaites ir ju kampe yra Angeliuku Kampelis. Jei butu reikeje dar ir paciai pasilaidoti, tai tikriausiai jau buciau uzdaryta tarp 4 sienu su paminkstintom sienom verysad.gif

Na bet viskas yra isgyvenama, kaip kad sakoma laikas pagydo zaizdas unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(Zaveriukste @ 2010 05 01, 16:39)
Sveikutes, paraginta Ederi noreciau prisijungti prie jusu siltos temeles  4u.gif


Sveika Zveriukste, malonu, kad prisijungei mirksiukas.gif

Atsakyti