Įkraunama...
Įkraunama...

Vėlyvojo persileidimo temos tęsinys

QUOTE(furija04 @ 2010 04 30, 11:17)

O kaip pati laikaisi? Kaip tavo skruzdeliukas? Jus jau nemazi. Ka gydytojai kalba? Gal irgi sius, kaip man?


Aciu, as visai neblogai, gimdos kaklelis geras ir pakankamai ilgas. Tiesa, as su tuo niekada problemu neturejau, pastarasis persileidimas ivyko del infekcijos. Butent ta infekcija ir sukele vaisiaus vandenu plysima, o kai nubego vandenys, tai ir gimdymo veikla prasidejo. Dabar pries pastodama zinoma dariausi tyrimus, paselius, tepinelius ir tt. Visi tyrimai buvo geri, jokiu bakteriju neliko. Dabar gydytoja taip pat dare paseli, po sav turi but jau atsakymas, na as manau, kad viskas turi but ok, bent jau tikiuosi ir veju visas blogas mintis salin.

As kaip ir tu skaiciuoju nestuma periodais nuoi vieno vizito iki kito, taigi dabar jau esu viena koja i antraji trimesta, antradieni dar einu pas genetikus (kazkodel mane ten siucia), tikekimes ir ten nieko blogo nepasakys. mirksiukas.gif

Laikykis furija, zinau sunku tas gulimas rezimas, bet vis seku tavo liniuote, matau, kad augat ir jau labai didelis kelias nueitas. Sekmes.

4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Raja28 @ 2010 04 30, 13:11)
tai cia ir sako apie tai kad tie kurie nori turi kur ateit, uzdegt zvakute, padet zaisliuka ar pan.,  kitiems net nebutina ir dalyvaut jei sirdis neleidzia, bet zmogiska , paprasta , kartais juk tereikia tik noro ir tada jau skamba viskas jaukiau, kam visa skausma palikt sirdi, lai tas skausmas ramiai ilsisi zemeleje mirksiukas.gif


drinks_cheers.gif taigi as ir supratau, kad cia tik tiems, kas to nori mirksiukas.gif

Atsakyti
Laba diena mamytes 4u.gif Raja aciu uz peticija pasirasiau ir pilnai sutinku...

QUOTE(Amade @ 2010 04 29, 14:48)
Tai panasiai ir su tais kapais, ka, jei jus neturit vaiku kapu, vadinasi negalit namie ar kur uzdegt zvakutes ir taip prisimint? reikia, kad kapuose tai darytumet, nes taip daro visi zmones, ir kad eidamos bobutes per kapus ziuretu i jusu vaiku kapus ir linguotu galvas?  g.gif

nu cia biski negraziai pasakiau, bet kazkaip kam sureiksmint tuos kapus?  unsure.gif

Biski paskaiciau tai del kapelio pasakysiu....Kai suzinojau kad nebeturiu savo dukrytes...neisivaizdavau kas bus toliau ka reikes daryti...Dar paklausiau mamos o kaip dabar bus?Ar reikes laidot? unsure.gif Mama pasake...dabar pati spresk...kaip nori taip ir daryk...to momentu buvau pati kaip gyvas lavonas...mastyt blaiviai praktiskai negalejau...Vyras turejo gryzti tik sekancia diena...likau viena su savo mintim,su savo skausmu...Mano atveju jau bet kaip privalejau laidot...ir labai dabar gerai kad turiu kapeli...nors pirma mintis buvo kad "as nenoriu tureti savo vaiko kapeli"bet tai buvo tik emocijos...Nes to momentu norejau tureti savo dukryte namuose...O dabar pradejo ir prie zemes traukti...norisi graziu gelyciu pasodinti...savo rankom bent kazka dar grazaus padaryti savo dukrytei...

Atleiskite kad taip isiverziau pas jus 4u.gif

Skaudu prarasti savo vaikucius...kas nepraejo per ta pragara niekada nesupras kas tai yra..
Atsakyti
QUOTE(tanler @ 2010 04 30, 15:57)
Laba diena mamytes  4u.gif Raja aciu uz peticija pasirasiau ir pilnai sutinku...


Atleiskite kad taip isiverziau pas jus  4u.gif

Skaudu prarasti savo vaikucius...kas nepraejo per ta pragara niekada nesupras kas tai yra..



tanler sveikute, uzuojauta tau 4u.gif 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Raja28: 30 balandžio 2010 - 15:05
QUOTE(Raja28 @ 2010 04 30, 16:02)
tanler sveikute, uzuojaut tau 4u.gif  4u.gif

4u.gif

Nezinojau kad ir tu musu rate unsure.gif Prisiminiau tave ir kai pamaciau tavo du angeliukus siurpas nuejo...
Atsakyti
QUOTE(tanler @ 2010 04 30, 16:04)
4u.gif

Nezinojau kad ir tu musu rate  unsure.gif Prisiminiau tave ir kai pamaciau tavo du angeliukus siurpas nuejo...



taip as ir siame rate, deja.
Turejau tureti dvynukus berniukus.

Atsakyti
QUOTE(ederi @ 2010 04 30, 15:40)
Aciu, as visai neblogai, gimdos kaklelis geras ir pakankamai ilgas. Tiesa, as su tuo niekada problemu neturejau, pastarasis persileidimas ivyko del infekcijos. Butent ta infekcija ir sukele vaisiaus vandenu plysima, o kai nubego vandenys, tai ir gimdymo veikla prasidejo. Dabar pries pastodama zinoma dariausi tyrimus, paselius, tepinelius ir tt. Visi tyrimai buvo geri, jokiu bakteriju neliko. Dabar gydytoja taip pat dare paseli, po sav turi but jau atsakymas, na as manau, kad viskas turi but ok, bent jau tikiuosi ir veju visas blogas mintis salin.

As kaip ir tu skaiciuoju nestuma periodais nuoi vieno vizito iki kito, taigi dabar jau esu viena koja i antraji trimesta, antradieni dar einu pas genetikus (kazkodel mane ten siucia), tikekimes ir ten nieko blogo nepasakys.  mirksiukas.gif

Laikykis furija, zinau sunku tas gulimas rezimas, bet vis seku tavo liniuote, matau, kad augat ir jau labai didelis kelias nueitas. Sekmes.

4u.gif


Svarbiausia, kad tik viskas ok 4u.gif Pakankamai cia merginu iskentejo.
As jei saziningai net nezinau tikrosios priezastie, bet, kai buvau 11 sav nuejau pasitikrinti ir pamate, kad kaklelis jau nei 1cm nebesiekia, todel ir siuvo. Nors praktiskai, infekcija daznai isimeta nuo praviro kaklelio, tai gali buti viskas viename. Svarbiausia aukit ir didekit, o mes lauksim naujienu mirksiukas.gif Kada Lt daro scana ir pasako ko laukiates? Kas kiek laiko dabar tave priziuri gydytojai?
Atsakyti
QUOTE(Raja28 @ 2010 04 30, 16:08)
taip as ir siame rate, deja.
Turejau tureti dvynukus berniukus.

o kiek savaiteliu buvo?
Atsakyti
QUOTE(tanler @ 2010 04 30, 14:57)

Atleiskite kad taip isiverziau pas jus  4u.gif

Skaudu prarasti savo vaikucius...kas nepraejo per ta pragara niekada nesupras kas tai yra..


Svieka, junkis prie musu ir neatsiprasinek, visos mes cia tokios, ta netekti patyrusios ir su laaaabai skitingom nuomonem. Del to su mumis ir nenuobodu mirksiukas.gif

P.S. kiek savaiteliu dukrytei buvo?
Atsakyti
QUOTE(ederi @ 2010 04 30, 16:13)
Svieka, junkis prie musu ir neatsiprasinek, visos mes cia tokios, ta netekti patyrusios ir su laaaabai skitingom nuomonem. Del to su mumis ir nenuobodu  mirksiukas.gif

P.S. kiek savaiteliu dukrytei buvo?

29sav
Atsakyti
QUOTE(tanler @ 2010 04 30, 16:10)
o kiek savaiteliu buvo?



19sav.5d.
Atsakyti
QUOTE(furija04 @ 2010 04 30, 15:09)
Svarbiausia, kad tik viskas ok  4u.gif  Pakankamai cia merginu iskentejo.
As jei saziningai net nezinau tikrosios priezastie, bet, kai buvau 11 sav nuejau pasitikrinti ir pamate, kad kaklelis jau nei 1cm nebesiekia, todel ir siuvo. Nors praktiskai, infekcija daznai isimeta nuo praviro kaklelio, tai gali buti viskas viename. Svarbiausia aukit ir didekit, o mes lauksim naujienu  mirksiukas.gif  Kada Lt daro scana ir pasako ko laukiates? Kas kiek laiko dabar tave priziuri gydytojai?


Scanas tai cia echoskopas? Man ji daro kaskart apsilankius pas gydytoja, o pas ja einu kas 4 savaites.
Atsakyti