Įkraunama...
Įkraunama...

Vėlyvojo persileidimo temos tęsinys

QUOTE(Amade @ 2010 04 29, 15:17)
* as manau, kad cia labiau kiekvienos ligonines politika. O kadangi ligoninese dirba zmones, tai su jais esu tikra, kad graziai susitart galima. Nes kiek zinau, dauguma ligoniniu kaip tik neturi kur det tu visokiu atlieku...  unsure.gif na, as nesiginciju, nes aisku, nezinau, kaip jusu atveju buvo, kaip labai jus praset ir panasiai  mirksiukas.gif

** o man net del suaugusiuju laidojimo kazkaip visiskai nesvarbu - ar palaidotas, ar sudegintas, ar dar koks velnias padaryta jam  unsure.gif  nu nejauciu poreikio turet jokiu kapu. man zmogu ne kapai primena, ir ne tai, kur ir kaip jis uzkastas  doh.gif  zinau, kad tas mano poziuris labai daug ka nervina, nu bet man tos kapiniu plantacijos tai kraupu  unsure.gif



*tai dabar taip gaunasi kad reik ant keliu prasyt atsiklaupus ar dar geriau kysiuka nunest g.gif biggrin.gif
*jei bute gyveni, parsinesi leliuka uzkasi vazone balkone padedi, arba pas bobute nuvezi po obelim pakasi, nes doku nera, rodyt negali g.gif biggrin.gif
***as tai noreciau but pakabinta ant sakos ir kad varnos sukapotu g.gif


tik nesupyk,cia ne tau asmeniskai, bet cia ir yra musu visu beda bent as manau nera pagarbos mirusiam, nera ir gyvam.
Atsakyti
QUOTE(Raja28 @ 2010 04 29, 14:28)
*tai dabar taip gaunasi kad reik ant keliu prasyt atsiklaupus ar dar geriau kysiuka nunest g.gif  biggrin.gif
*jei bute gyveni, parsinesi leliuka uzkasi vazone balkone padedi, arba pas bobute nuvezi po obelim pakasi, nes doku nera, rodyt negali g.gif  biggrin.gif
***as tai noreciau but pakabinta ant sakos ir kad varnos sukapotu g.gif
tik nesupyk,cia ne tau asmeniskai, bet cia ir yra musu visu beda bent as manau nera pagarbos mirusiam, nera ir gyvam.


* na, sakau, mano nuomone sitie reikalai yra kiekvienos ligonines politika, todel nesiginciju, kad jus per mazai praset.

** istatymai tokie, kad oficialiai kudikiai pripazistami nuo 22 sav. Tas pats kaip kad 21 sav tu sakai, kad tau ivyko persileidimas, o 22 sav jau visi sako "prieslaikinis gimdymas" nors realiai ta 1 savaite nieko nekeicia mirksiukas.gif man paciai KMUK yra sake, kad jie mielai atiduoda ir mazesnius vaikiukus, jei teveliai pageidauja ax.gif o kaip del doku tai va ir nezinau. Nes nezinau, ar mazesnio nestumo leliukus leidzia uzregistruot... unsure.gif

*** nu ir ka - tau koks skirtumas bus kai numirsi, ar varnos sukapos, ar kirmeles sugriaus? biggrin.gif nu juodas jumoras, bet taip yra ax.gif

o del pagarbos... taip reikia gerbti vieniems kitus, cia faktas. Siais klausimais as turiu savo nuomone, bet nesakau, kad visi turi taip mastyt.
tiesiog parasiau ven todel, jog tu uzsiminei apie televizija. O televizijoj tokios "skaudzios" temos virsta reklamine akcija su kazkokiais kaltinimais doh.gif bet jei rodys laida tavo tema, paziuresiu is smalsumo mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Amade @ 2010 04 29, 15:48)




Tai panasiai ir su tais kapais, ka, jei jus neturit vaiku kapu, vadinasi negalit namie ar kur uzdegt zvakutes ir taip prisimint? reikia, kad kapuose tai darytumet, nes taip daro visi zmones, ir kad eidamos bobutes per kapus ziuretu i jusu vaiku kapus ir linguotu galvas?  g.gif

nu cia biski negraziai pasakiau, bet kazkaip kam sureiksmint tuos kapus?  unsure.gif


drinks_cheers.gif Pilnai tau pritariu. Zinoma, manau, kad ligonine turi tureti kazkoki bendra kapa tokiems maziukams, bet matydama ta kapeli dar labiau save skaudinsi ir bus sunkiau grizti prie normalausd gyvenimo. Gal atrodysiu antzmoge, bet negalejau savo sunelio net i rankas paimti, atidaviau ji atgal dangui jo net nemacius, nes negalejau, o ir vyras sake, kad geriau neziureti. Zinojau, kad jei paimsiu, paglostysiu, paziuresiu i ji-niekada nebegalesiu ramiai gyventi. Jokiu budu tai nereiskia, kad ji pamirsau. Uzdegu zvakute, pakalbun su juo kartais vakare. Dabar laukiames vel sunelio ir zinau, kad tas kuris isejo tikrai dziaugiasi tuo.

QUOTE(Raja28 @ 2010 04 29, 16:02)

nezinau kuri cia pasakojo kad anglijoje tokie vaikuciai laidojami bendrose ligonines kapinaitese, kad koplyteleje uzdegama zvakute, paprasta bet zmogiska.Kazkokia pagarba parodoma neuzgimusiai gyvybei.


Yra ne kapines, o bendras leliuku kapelis. Nesupyk, bet nemanau, kad tv kazka pakeis. Tavo mazyliai nesugris nuo to, kad tu ant kazko isliesi pykti. Kudykis isciuose yra tik tau vienai zinoma ir suprantama butybe. Zinoma, seima tave palaikys, bet bet kuriuo atveju niekas taves nesupras-tik tos kurios tai patyre, paskaiciuok kiek tokiu per visa lt g.gif
Atsakyti
QUOTE(furija04 @ 2010 04 29, 18:50)
drinks_cheers.gif  Pilnai tau pritariu.

na dar iki rytojaus pamastysiu ar verta, pyktis as del nieko nenoriu mirksiukas.gif tiesiog mano manymu, butu daug ramiau dusioje, jei butu bent koks kapelis g.gif
zinoma tv nieko nepakeicia, bet kartais duoda ryzto ir kitiems kazka keisti daryti.

Tiesa pasakius kazkaip tikejausi kitokiu pasisakymu, gal vieningesniu nuomoniu mirksiukas.gif , bet turbut kiekviena skirtingai isgyvename visa tai.


Dar norejau paklausti, biski is kitos temos, ar kuri daretes kokius tyrimus, pries bandat pastot, as turiu omeny tas kuriom buvo infekcija???? g.gif
Atsakyti
QUOTE(furija04 @ 2010 04 29, 17:50)
drinks_cheers.gif  Pilnai tau pritariu. Zinoma, manau, kad ligonine turi tureti kazkoki bendra kapa tokiems maziukams, bet matydama ta kapeli dar labiau save skaudinsi ir bus sunkiau grizti prie normalausd gyvenimo.  Gal atrodysiu antzmoge, bet negalejau savo sunelio net i rankas paimti, atidaviau ji atgal dangui jo net nemacius, nes negalejau, o ir vyras sake, kad geriau neziureti. Zinojau, kad jei paimsiu, paglostysiu, paziuresiu i ji-niekada nebegalesiu ramiai gyventi. Jokiu budu tai nereiskia, kad ji pamirsau. Uzdegu zvakute, pakalbun su juo kartais vakare.


na, as i rankas neturejau galimybes paimt, bet is 3 prarastu vaiku 1 maciau. ir kazkaip del jo man ramiausia, nes turiu ka prisimint - zinau, kaip jis atrode. kitais 2 kartais kazkaip nesusivokiau paprasyt, kad parodytu blush2.gif

Raja - o kokia infekcij tau rado? ar tiesiog pasake, kaddel infekcijos? unsure.gif tyrimu tai visokiu gali darytis - citomegalas, toksoplazmoze, HSV (Herpes, ju yra keliu variantu HSV 1, 2...), dar kazkokiu yra tu infekciniu tyrimu.
Tada tepineliai...
as dabar pvz uzsiimu su imunologais Rygoj. Nes jau bene tai paskutinis variantas man belikes doh.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Amade: 29 balandžio 2010 - 19:49
QUOTE(Amade @ 2010 04 29, 20:46)
na, as i rankas neturejau galimybes paimt, bet is 3 prarastu vaiku 1 maciau. ir kazkaip del jo man ramiausia, nes turiu ka prisimint - zinau, kaip jis atrode. kitais 2 kartais kazkaip nesusivokiau paprasyt, kad parodytu  blush2.gif

Raja - o kokia infekcij tau rado? ar tiesiog pasake, kaddel infekcijos?  unsure.gif  tyrimu tai visokiu gali darytis - citomegalas, toksoplazmoze, HSV (Herpes, ju yra keliu variantu HSV 1, 2...), dar kazkokiu yra tu infekciniu tyrimu.
Tada tepineliai...
as dabar pvz uzsiimu su imunologais Rygoj. Nes jau bene tai paskutinis variantas man belikes  doh.gif



na man kazkokios tokios infekcijos kaip ir nenustate, tik tiek kad buvo umus pulingas abieju placentu uzdegimas, trumpai tariant jos puvo nuo tarp ju isiterpusios hematomos(kraujo kresulio) ir gydytoja uzsimine kad reiktu tyrimukus pasidaryt pries kita pastojima, tai va ir mastau, nejau visus is eiles darytis, aisku ziuresiu ka gydytoja skirs bet noriu daugiau info pasirankiot kokius tyrimus atlieka kitos tokiais atvejais ar nieko nedaro? g.gif


Ir kaip tau sekasi toj Rygoj, kokius tyrimus daro????
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Raja28: 29 balandžio 2010 - 20:10
Na mergaites startuoju biggrin.gif Peticija

Persiuskit kitiems pazystamiems , aciukas 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Raja28: 30 balandžio 2010 - 07:25
QUOTE(Raja28 @ 2010 04 29, 20:06)
na man kazkokios tokios infekcijos kaip ir nenustate, tik tiek kad buvo umus pulingas abieju placentu uzdegimas, trumpai tariant jos puvo nuo tarp ju isiterpusios hematomos(kraujo kresulio) ir gydytoja uzsimine kad reiktu tyrimukus pasidaryt pries kita pastojima, tai va ir mastau, nejau visus is eiles darytis, aisku ziuresiu ka gydytoja skirs bet noriu daugiau info pasirankiot kokius tyrimus atlieka kitos tokiais atvejais ar nieko nedaro? g.gif
Ir kaip tau sekasi toj Rygoj, kokius tyrimus daro????


g.gif na, tokio dalyko apie kresuli tarp placentu as nesu girdejus, tai negaliu nieko pasakyt. Ir turbut tavo gine gali pakomentuot, kodel susidaro tie kresuliai unsure.gif o toliau, kokius tyrimus darytis, tai galima sakyti, kad taip, jei nori kuo daugiau atrast-suzinot, turi praktiskai is eiles viska daryt ax.gif plius, pati ne karta esu isitikinus, kad jokia geriausia ginekologe tau neatnes ant lekstutes, ka, kur ir kaip turi darytis. Na, gal kazkur nukreips ir panasiai. Bet sudetingesni ir retesni atvejai joms ir pacioms buna ganetina mistika, ir jau tada tai yra tavo pacios reikalas dometis. As sededavau valandu valandas google ir ieskodavau info. Lygiai taip pat netycia atradau ir ta Rygoj klinika. NIEKAS manes uz rankos nepaeme ir nenuvede mirksiukas.gif

o Rygoj lankausi pas Imunologus. jau ieskom bedu, visiskai nususijusiu su ginekologija. Tiesiog darom tyrimus, ko truksta organizmui ir panasiai. Is pradziu kazkaip itartinai ziurejau, bet jau po biski pradedu jaust poveiki pati savo organizmui thumbup.gif ziuresim, kaip po kazkiek laiko bus su nestumu, nes cia yra esme man ax.gif

Raja, o su ta peticija, norejau paklaust, koks tada tavo siulymas? Ta prasme, kad bet kokio laiko vaisiu pripazintu kudikiu? g.gif
Atsakyti
QUOTE(Amade @ 2010 04 30, 09:37)
g.gif  na, tokio dalyko apie kresuli tarp placentu as nesu girdejus, tai negaliu nieko pasakyt.

Raja, o su ta peticija, norejau paklaust, koks tada tavo siulymas? Ta prasme, kad bet kokio laiko vaisiu pripazintu kudikiu?  g.gif



na reiks su gine aptart per sekanti vizita g.gif
Linkiu kad viskas sekmingai butu ir pasiektum savo tiksla 4u.gif

Taip, bet nekalbu apie registravima , ismokas, bet apie tai, kad nebutu metami i atliekas o atsirastu vieta kur butu bent elementariai palaidojami,Kaip kad furija minejo yra anglijoje mirksiukas.gif

Furija gal galetum smulkiau papasakot kas ir kaip ten, kur tas bendras kapelis yra, ligonines kiemuke ar bendrose kapinaitese?
Atsakyti
QUOTE(Raja28 @ 2010 04 30, 08:50)
na reiks su gine aptart per sekanti vizita g.gif
Linkiu kad viskas sekmingai butu ir pasiektum savo tiksla 4u.gif

Taip, bet nekalbu apie registravima , ismokas, bet apie tai, kad nebutu metami i atliekas o atsirastu vieta kur butu bent elementariai palaidojami,Kaip kad furija minejo yra anglijoje mirksiukas.gif

Furija gal galetum smulkiau papasakot kas ir kaip ten, kur tas bendras kapelis yra, ligonines kiemuke ar bendrose kapinaitese?


ta prasme, kad visi BET KOKIO laiko (nuo embriono iki tu 22 sav) butu kartu laidojami? ir dar, kaip tu isivaizduoji ta "bendra kapeli"? nes juk tokio tipo nelaimes vyksta kasdien, mazesniuose miestuose gal reciau. Bet as niekaip negaliu isivaizduot, kaip veikia tas "bendro kapo" principas g.gif tas elementarus - atkasa-uzkasa? sudegina ir uzkasa? ar "deda" viska i a la sulini kaip kazkada per kazkokia laida rode, kaip tas vadinamas atliekas kazkokiose kapinese "laidoja" g.gif tai tas laidojimas yra kaip metimas i kazka panasaus i sulini ir kai jis prisipildo, tada uzkasa unsure.gif

tai va, o kaip jus isivaizduojat ta elementaru procesa, kuris taip kilniai vadinasi "bendras kapelis"? g.gif
Atsakyti
Sveikos merginos,

na as savo vaikelio nei maciau, nei laikiau ant ranku. Po nelaimingo gimdymo 2 savaites tik zliumbt tegalejau... Dabar tai kartais pagalvoju, kaip ten mano sunus buvo palaidotas ar sudegintas, bet pasitikiu ligonines humaniskumu.

Paciai tikriausiai gal butu per sunku vaikeli laidot, ta karsteli pirkti, paskui pakasti. Su vyru pasitarem ir nusprendem, kad vis gi gerai, kad ligonine ji pasiliko.

Bet mane be galo zeide poziuris, kad 20 sav dar ne vaikas, kad gimdymas - tai persileidimas ir tt. Tai jau buvo mano vaikas, mano sunus, kuris turejo varda, buvo laukiamas, kalbedavom su juo, kviesdavom ji vardu, jauciau jo judesius, turejau daugybe echoskopu darytu nuotrauku. Jis tikrai jau buvo zmogus, o ne anatomines atliekos...
Atsakyti
QUOTE(ederi @ 2010 04 30, 09:23)
Sveikos merginos,

na as savo vaikelio nei maciau, nei laikiau ant ranku. Po nelaimingo gimdymo 2 savaites tik zliumbt tegalejau... Dabar tai kartais pagalvoju, kaip ten mano sunus buvo palaidotas ar sudegintas, bet pasitikiu ligonines humaniskumu.

Paciai tikriausiai gal butu per sunku vaikeli laidot, ta karsteli pirkti, paskui pakasti. Su vyru pasitarem ir nusprendem, kad vis gi gerai, kad ligonine ji pasiliko.

Bet mane be galo zeide poziuris, kad 20 sav dar ne vaikas, kad gimdymas - tai persileidimas ir tt. Tai jau buvo mano vaikas, mano sunus, kuris turejo varda, buvo laukiamas, kalbedavom su juo, kviesdavom ji vardu, jauciau jo judesius, turejau daugybe echoskopu darytu nuotrauku. Jis tikrai jau buvo zmogus, o ne anatomines atliekos...


kad jie yra zmones, niekas nesigincija. Ko jus taip skaudziai reaguojat i tuos pavadinimus, kuriuos vartoja ligonines? g.gif tie visokie medicininiai terminai mums daznai skamba svelniai tariant nemaloniai. kaip kad persileidimas vadinamas abortu, pas mane po kazkurio nestumo irasyta popieriuose "vaisius buvo abortuotas" blink.gif nu tai ka... skamba tai atsiprasau... slykskciai, kaip kad as pati buciau to norejus. Nu bet tas reikalas taip vadinasi. Taip ir tos "atliekos" g.gif nu nebukit perdetai jautrios. Nuo to juk nepasikeicia niekas. Ar kazkokie dedes tai vadina atliekom, ar kudikiais. Jie yra mumyse, musu sirdyse ir mes ju lygiai taip pat ilgimes.
Nebutina tai skelbti visam pasauliui. nuo to niekas nepasikeis.
Atsakyti