Įkraunama...
Įkraunama...

Vėlyvojo persileidimo temos tęsinys

QUOTE(ederi @ 2010 04 23, 11:59)
Laba diena merginos,
tai ka ir vel penktadienis - nuostabu!!!! Tai mano pati mylimiausia savaites diena!!! O dar jei oras atsiltu, butu is vis super.

Kaip jus visos gyvenate, kaip laikotes? Paziurejau i Furijos parasiuka, oho kokie jus jau dideli, laikas vis gi lekia, nors man kol kas atrode priesingai  blush2.gif

Mamyte Linute, kaip jus augat? Kaip sekasi maitinti, ar uztenka pienuko, kai kaip naktimis, ar leidzia dukryte pamiegot?

Kaip visos kitos, kaip laikotes, kokios nuotaikos?

As pati tai tabar esu ziauriai veikiama hormonu, ta nuotaiku kaita manau tuoj pribaigs mano artimuosius ir draugus... Na zodziu, net paciai uz save geda  blush2.gif  Kad laukiuosi irgi niekas nezino tik mano vyras. Dar neskubam su tom naujienom, nors cia tik poros savaiciu reikalas, nes pilvas jau pradeda mane isduot, visgi 3 nestumas, tai pilvas tikrai anksti pradejo rodytis  blush2.gif

Darbe moteros taip nuzvelgia mane, bet kolei kas niekas nieko nesako, nesakau ir as  mirksiukas.gif

Atsiliepkit merginos, kazkaip pasiilgau musu tu paplepejimu, kaip seniau, kai viena kita pamokinam, paprotinam, patariam ir pacios issisakom kas ant dusios guli...

Siunciu visosms po  4u.gif



labutis smile.gif na,augam neblogai,zandukai ir kojytes jau riebaliuku turi. biggrin.gif mazytes apetitas labai geras,valgo ir valgo. biggrin.gif nakti kaip kada leidzia pamiegoti biggrin.gif ,keliasi kas 2-3 val.,o kartais ir kas pusantros val.,tik diena nebenori miegoti,nebent ant mano ranku,kai supu,pati kalta prisipratinau... blush2.gif wub.gif bet taip nesinorejo jos is ranku paleisti,norejosi pasidziaugti savo stebukliuku. wub.gif o pienuko atrodo netruksta,tikiuosi nors puse metu ja maitinti savo pieneliu,kad tik nedingtu.
Atsakyti
Sveikos merginos,

ramu cia, visos tokios tylios ....

Mamyte Linute, dziaugiuosi, kad jums viskas gerai sekasi, tikiuosi taip bus ir toliau.

Na o as turiu geru ziniu smile.gif

siandien buvau pas gydytoja, dare echoskopa, maciau savo vaikeli. Jau tikras zmogus lotuliukas.gif O kad vartes, kad spardesi ir vis uzpakaliuka i ekrana kiso wub.gif Net asarele isspaudziau...taip miela. Sedziu va dabar kaip pabuciuota ir negaliu dirbt, mintys vis apie vaikeli sukasi mirksiukas.gif

Ir darbe jau siandien pasisakiau, kad esu nestuke.gif Viena kolege sake jau ir taip viska supratusi, o valdzia pasveikino ir pasidziauge, palinkejo sekmingo nestumo su laiminga pabaiga. thumbup.gif Oi gera man dabar.... wub.gif
Atsakyti
QUOTE(ederi @ 2010 04 27, 10:50)
Sveikos merginos,

ramu cia, visos tokios tylios ....

Mamyte Linute, dziaugiuosi, kad jums viskas gerai sekasi, tikiuosi taip bus ir toliau.

Na o as turiu geru ziniu smile.gif

siandien buvau pas gydytoja, dare echoskopa, maciau savo vaikeli. Jau tikras zmogus  lotuliukas.gif  O kad vartes, kad spardesi ir vis uzpakaliuka i ekrana kiso  wub.gif  Net asarele isspaudziau...taip miela. Sedziu va dabar kaip pabuciuota ir negaliu dirbt, mintys vis apie vaikeli sukasi  mirksiukas.gif

Ir darbe jau siandien pasisakiau, kad esu  nestuke.gif  Viena kolege sake jau ir taip viska supratusi, o valdzia pasveikino ir pasidziauge, palinkejo sekmingo nestumo su laiminga pabaiga.  thumbup.gif  Oi gera man dabar....  wub.gif

dziugu kad taip thumbup.gif , turi but gerai, labai dziaugiuosi uz jus visas wub.gif
isivaizduoju kaip faina jausti gyvybe savyje, as kazko pradejau daznai galvoti apie savo du zuikius, kazko graudu darosi ir vis dar sirdi gelia verysad.gif Kazkaip drasko vis mintys kad mano maziukai kaip medicinines atliekos ismesti, tiesiog is pykcio sirdis plysta, kad pas mus tai ne laikoma gyvybe verysad.gif
Atsakyti
Dziaugiuosi uz tas mamytes, kurios sekmingai laukiasi ir sulaukia savuju angeliuku...
mums nepasiseke verysad.gif nesenai turejau velyvaji priverstini persileidima verysad.gif mums jau buvo 21savaite, bet dievulio valia tokia, kad musu leliui gyventi nebuvo verta...
neteisingas tas likimas, juk taip planuotas ir taip laukiamas mazylis pas mus seimoje buvo .... dabar kankina vis klausimas" kodel????" kodel mamoms leidzia gimdyti ir nuzudyti savo vaikus verysad.gif ziauru....
Atsakyti
QUOTE(LinaStukiene @ 2010 04 28, 20:03)
Dziaugiuosi uz tas mamytes, kurios sekmingai laukiasi ir sulaukia savuju angeliuku...
mums nepasiseke  verysad.gif  nesenai turejau velyvaji priverstini persileidima  verysad.gif  mums jau buvo 21savaite, bet dievulio valia tokia, kad musu leliui gyventi nebuvo verta...
neteisingas tas likimas, juk taip planuotas ir taip laukiamas mazylis pas mus seimoje buvo .... dabar kankina vis klausimas" kodel????" kodel mamoms leidzia gimdyti ir nuzudyti savo vaikus verysad.gif  ziauru....



sveikute,

taip liudna , kad likimas taip ziauriai pasielgia, laikykis 4u.gif 4u.gif , mus visas toks likimas aplanke, tad suprantam tavo skausma console.gif

gal gali papasakot kas jums nutiko?Ar vaikeli jums atidave palaidot? g.gif blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(LinaStukiene @ 2010 04 28, 19:03)
Dziaugiuosi uz tas mamytes, kurios sekmingai laukiasi ir sulaukia savuju angeliuku...
mums nepasiseke  verysad.gif  nesenai turejau velyvaji priverstini persileidima  verysad.gif  mums jau buvo 21savaite, bet dievulio valia tokia, kad musu leliui gyventi nebuvo verta...
neteisingas tas likimas, juk taip planuotas ir taip laukiamas mazylis pas mus seimoje buvo .... dabar kankina vis klausimas" kodel????" kodel mamoms leidzia gimdyti ir nuzudyti savo vaikus verysad.gif  ziauru....


Sveika Lina, stiprybes tau. Puikiai tave suprantu ir be galo uzjauciu... Bus sunku, bet laikas pamazu apgydo ta zaizda ir ji pasidaro maziau jautri.
O ka sako gydytojai, kokia priezasti nustate? Kada laido pradeti planuoti kita vaikeli? Mums sake apie pusmeti palaukt, kad gimda pakankamai sustipretu. Tada pradejom planuot ir gavos dar daugiau nei po pusmecio.

Na bet dabar jau viskas po padidinamuoju stiklu. Matyt visos po tokio "kriksto" labai saugosi ir yra zymiai atsargesnes nei iprastai nestukes buna.

4u.gif Laikykistes ir nepasiduokit.
Atsakyti
QUOTE(ederi @ 2010 04 29, 11:31)
Sveika Lina, stiprybes tau. Puikiai tave suprantu ir be galo uzjauciu... Bus sunku, bet laikas pamazu apgydo ta zaizda ir ji pasidaro maziau jautri.
O ka sako gydytojai, kokia priezasti nustate? Kada laido pradeti planuoti kita vaikeli? Mums sake apie pusmeti palaukt, kad gimda pakankamai sustipretu. Tada pradejom planuot ir gavos dar daugiau nei po pusmecio.

Na bet dabar jau viskas po padidinamuoju stiklu. Matyt visos po tokio "kriksto" labai saugosi ir yra zymiai atsargesnes nei iprastai nestukes buna.

4u.gif  Laikykistes ir nepasiduokit.



drinks_cheers.gif

mergaites parasiau laiska i tv apie musu maziuku likima, apie tai, kad jie nepalaidoti o ismesti kaip med. atliekos, tai juos labai sudomino, duosiu zinot jei bus kuriama apie tai laida mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Raja28 @ 2010 04 29, 11:52)
drinks_cheers.gif

mergaites parasiau laiska i tv apie musu maziuku likima, apie tai, kad jie nepalaidoti o ismesti kaip med. atliekos, tai juos labai sudomino, duosiu zinot jei bus kuriama apie tai laida mirksiukas.gif


Oho, rimtai tu cia uzsiemei mirksiukas.gif Bus idomu suzinoti naujienas mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(ederi @ 2010 04 29, 14:07)
Oho, rimtai tu cia uzsiemei  mirksiukas.gif Bus idomu suzinoti naujienas  mirksiukas.gif



taip, na nerimsta dusia ir viskas, paruosiau ir peticija kai gausiu patvirtinima imesiu ir cia, musu vaikeliai yra gyvybes, musu neisipildziusios svajones ir ju vieta ne prie atlieku, jie nusipelne but pagarbiai palaidoti, bet deja taip dabar nera, tad kitu mamu labui, kad turetu kur uzdegt zvakute ryzausi siam zingsniui.


Ka jus manot?? g.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Raja28: 29 balandžio 2010 - 13:28
QUOTE(Raja28 @ 2010 04 29, 11:52)
drinks_cheers.gif

mergaites parasiau laiska i tv apie musu maziuku likima, apie tai, kad jie nepalaidoti o ismesti kaip med. atliekos, tai juos labai sudomino, duosiu zinot jei bus kuriama apie tai laida mirksiukas.gif


unsure.gif nu nu... as kaip pamenu, tai bent jau KMUK'e man sake, kad dabar atiduoda bet kokio dydzio/laiko vaikucius, jei tevai pageidauja juos laidot unsure.gif g.gif nepamenu is kokio jus miesto. Ar jus patys rodet nora pasiimti ir laidoti? ar jums tiesiog pasake, kad tokio laiko paprastai neatiduoda ir viskas? Kazkaip as manau, kad ten tiem daktaram tikrai nebutu sukele problemu atiduoti, tik galbut sudetingiau formaliai ta iformint, nes kudikiais kailomi tik nuo 22 savaiciu. g.gif
nu nezinau, bet man tokios temos, o ypac per TV, tai tiesiog pigus budas kazka apjuodint ir tiek unsure.gif

ir man isvis kelia toki kvaila juoka... kaip tik vakar su kolega kalbejom apie tokius praradimus. Ir jis pasakojo, kaip kelios jo pazistamos prarado vaikiukus, viena paciam nestumo gale, kita pradzioj... ir sako "jos abi TAIP pasikeite, kazkiek laiko isvis is namu nejo, isterikavo, depresavo ... nebeturi jumoro jausmo..." ir tada man sako "o tu tai kazkaip normaliai, ir prie bajerio, ir siaip"... nu toks jausmas, kad jei visiems nerodai, kaip tau sunku, tai visi galvoja, kat tu visiskai nepergyveni.
Tai panasiai ir su tais kapais, ka, jei jus neturit vaiku kapu, vadinasi negalit namie ar kur uzdegt zvakutes ir taip prisimint? reikia, kad kapuose tai darytumet, nes taip daro visi zmones, ir kad eidamos bobutes per kapus ziuretu i jusu vaiku kapus ir linguotu galvas? g.gif

nu cia biski negraziai pasakiau, bet kazkaip kam sureiksmint tuos kapus? unsure.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Amade: 29 balandžio 2010 - 13:57
QUOTE(Amade @ 2010 04 29, 14:48)
unsure.gif nu nu... as kaip pamenu, tai bent jau KMUK'e man sake, kad dabar atiduoda bet kokio dydzio/laiko vaikucius, jei tevai pageidauja juos laidot  unsure.gif  g.gif nepamenu is kokio jus miesto. Ar jus patys rodet nora pasiimti ir laidoti? ar jums tiesiog pasake, kad tokio laiko paprastai neatiduoda ir viskas? Kazkaip as manau, kad ten tiem daktaram tikrai nebutu sukele problemu atiduoti, tik galbut sudetingiau formaliai ta iformint, nes kudikiais kailomi tik nuo 22 savaiciu.  g.gif
nu nezinau, bet man tokios temos, o ypac per TV, tai tiesiog pigus budas kazka apjuodint ir tiek  unsure.gif



tai as nenoriu juodint nieko, tik kad istatyme butu tai irasyta ir kad gydytojai laisva valia galetu taip daryti, nes mums buvo pasakyta , kad neatiduos.
Papildyta:
QUOTE(Amade @ 2010 04 29, 14:48)
nepergyveni.
Tai panasiai ir su tais kapais, ka, jei jus neturit vaiku kapu, vadinasi negalit namie ar kur uzdegt zvakutes ir taip prisimint? reikia, kad kapuose tai darytumet, nes taip daro visi zmones, ir kad eidamos bobutes per kapus ziuretu i jusu vaiku kapus ir linguotu galvas?  g.gif

nu cia biski negraziai pasakiau, bet kazkaip kam sureiksmint tuos kapus?  unsure.gif



na galiu uzdegt ta zvakute, nereik to kapo man atskiro, bet kazkaip is zmogiskosios puses kai pagalvoji, kad tavo vaikas tarp med atlieku , augliu ir puliu visokiu guli ir laukia sukurenimo, kazkaip nupurto, kazkaip kai paklausai kitu pvz. nezinau kuri cia pasakojo kad anglijoje tokie vaikuciai laidojami bendrose ligonines kapinaitese, kad koplyteleje uzdegama zvakute, paprasta bet zmogiska.Kazkokia pagarba parodoma neuzgimusiai gyvybei.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Raja28: 29 balandžio 2010 - 13:58
QUOTE(Raja28 @ 2010 04 29, 14:02)
* tai as nenoriu juodint nieko, tik kad istatyme butu tai irasyta ir kad gydytojai laisva valia galetu taip daryti, nes mums buvo pasakyta , kad neatiduos.
Papildyta:
** na galiu uzdegt ta zvakute, nereik to kapo man atskiro, bet kazkaip is zmogiskosios puses kai pagalvoji, kad tavo vaikas tarp med atlieku , augliu ir puliu visokiu guli ir laukia sukurenimo, kazkaip nupurto, kazkaip kai paklausai kitu pvz. nezinau kuri cia pasakojo kad anglijoje tokie vaikuciai laidojami bendrose ligonines kapinaitese, kad koplyteleje uzdegama zvakute, paprasta bet zmogiska.Kazkokia pagarba parodoma neuzgimusiai gyvybei.


* as manau, kad cia labiau kiekvienos ligonines politika. O kadangi ligoninese dirba zmones, tai su jais esu tikra, kad graziai susitart galima. Nes kiek zinau, dauguma ligoniniu kaip tik neturi kur det tu visokiu atlieku... unsure.gif na, as nesiginciju, nes aisku, nezinau, kaip jusu atveju buvo, kaip labai jus praset ir panasiai mirksiukas.gif

** o man net del suaugusiuju laidojimo kazkaip visiskai nesvarbu - ar palaidotas, ar sudegintas, ar dar koks velnias padaryta jam unsure.gif nu nejauciu poreikio turet jokiu kapu. man zmogu ne kapai primena, ir ne tai, kur ir kaip jis uzkastas doh.gif zinau, kad tas mano poziuris labai daug ka nervina, nu bet man tos kapiniu plantacijos tai kraupu unsure.gif
Atsakyti