Įkraunama...
Įkraunama...

Vėlyvojo persileidimo temos tęsinys

sveikutes. Siandien gime mano mergyte. Gimdymas buvo kosmariskas,tesesi 12 val,bet del angelisko grozio mergytes,viskas apsimoka. wub.gif thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Mamyte.Linute @ 2010 04 02, 22:48)
sveikutes. Siandien gime mano mergyte. Gimdymas buvo kosmariskas,tesesi 12 val,bet del angelisko grozio mergytes,viskas apsimoka. wub.gif  thumbup.gif

nu va kaip nujausdama bigsmile.gif

Dideliausi sveikinimai sulaukus grazuoles dukrytes [COLOR=deeppink]wub.gif thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif
Atsakyti
Raja28 planui huliganui linkiu kuo greiciau igyvendinti nestuke.gif thumbup.gif thumbup.gif

O Mamyte.Linute sveikinu sulaukus zuijkytes 4u.gif 4u.gif 4u.gif clap.gif soske.gif Velykos pasirodo neblogas metas biggrin.gif

Beja visoms sveikinimai Velyku proga kankinkime svetimus vyrus ax.gif o savo pasilikime griems darbams lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
aciu labai. 4u.gif wub.gif
Beje,sveikinu visas su sv.Velykom! biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Mamyte.Linute: 05 balandžio 2010 - 08:53
QUOTE(Mamyte.Linute @ 2010 04 02, 23:48)
sveikutes. Siandien gime mano mergyte. Gimdymas buvo kosmariskas,tesesi 12 val,bet del angelisko grozio mergytes,viskas apsimoka. wub.gif  thumbup.gif

Patysn didziausi sveikinimai gimus tavo mazajai princesei. Vardas gabija, vienas is mano paciu megstamiausiu mirksiukas.gif 4u.gif 4u.gif 4u.gif 4u.gif 4u.gif 4u.gif 4u.gif 4u.gif Aukit didutes, daug saldaus pienelio ir ramiu nakteliu 4u.gif
Visas mergytes su Sv. Velykom !!!!!!!!!!!! Tegul jusu sveikata ir kantrybe buna tokia pat stipri kaip velykinio kiausinio mirksiukas.gif cool.gif
Kur Ederi? Garbanyla?
Kaip laikotes mergytes?
Mes po truputi zengiam nedrasiai i prieki su baime, bet tikime, kad viskas turi buti tvarkoje. Man rado dar kazkokiu problemu su klubais,, bet lekiu ketvirtadieni i ligonine pas fizioterapeuta-ziuresiu ka sakys.
Atsakyti
Oi kaip sveikinu Mamyte Linute 4u.gif 4u.gif 4u.gif Na tai tikros velukos su kudikeliu ant ranku thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif Daug sveikatytes tavo mazajai princesei 4u.gif 4u.gif 4u.gif

Sveikinu ir jus, mielosios likimo drauges, su sv Velykomis, tikiuosi, kad jau dabar kai baigesi poliarine naktis ir gamta visa atbunda, issipildys visu musu slaptos ir viesos svajones, ir mes, pagaliau, visos supuosim tuos grazucius issvajotus vaikiukus wub.gif

Na as jau laikausi kiek geriau, gal maziau pykina, bet dar vis labai silpna. Spaudimas 100/59 sad.gif Tai energija tikrai netryksta fontanais doh.gif Buvau antra karta pasymatyme su savo lelium, auga graziai, na tiesa dar i zmogu nelabai panasus, bet svarbiausia kad viskas ok, ir mano pacios tyrimai tiesiog "perfect" thumbup.gif

Tai dabar stumiu laika kiek imanydama, kad tik greiciau baigtusi pirmasis trimestras, tuomet jau pradesiu gyventi.

Dar kol kas niekam nesigyriau, nei tevams, nei draugems, nei darbe. Kam reiks, tas ir pats pamatys, o kol pilvelis neisduoda, tai verciu savo blogavima zemam kraujo spaudimui mirksiukas.gif Per velykas turejau nealkoholinio alaus, tai niekam klausimu ir nekilo, kad as negeriu drinks_cheers.gif

Raja28, saunu, kad imsites namu darbu, linkiu kuo greiciau pasigauti zirniuka. Siunciu daug virusiuku wub.gif wub.gif wub.gif

Furija, daug stiprybes tai ir tavo leliukui 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo ederi: 05 balandžio 2010 - 19:36
Sveikužės mergužės!!! drinks_cheers.gif thumbup.gif 4u.gif
Su pavasariu jus šiltuoju! Naktis poliarų jau praėjusi manau... smile.gif Džiūgauju visa dūšia sulaukusi šilumos!!!

Grįžau popiet namo... Po ilgooooos kelionės SAU, savo vienatvei.

Jau basomis kojomis myniau dviračio pedalus ir deginausi pievoje... Lipau Alpių kalnais... Mojau snieguotoms viršūnėms iš aukštaaaai... Žinoma, tai buvo piečiausioje Vokietijos žemėje... Bet po 11dienų nebuvimo namie - aš gyva! thumbup.gif 4u.gif vacation1.gif Pailsėjau nuoširdžiai ir svarbiausia - atgavau vidinę ramybę. Nuo savęs nepabėgau, bet susidraugavau labiau su savimi. smile.gif

Sveikinimai dideliausi nuoširdžiausi LINUTEI! Man visada suplaka smarkiau širdis, kai išgirstu, kad dar viena pažįstama susilaukė stebuklo... wub.gif Dabar ne ką mažiau suplakė ir šįkart. ax.gif

Ederi, laikykis dar labiau!!! drinks_cheers.gif Stumiu tas dienas su Tavimi!!!

Furija, nebūkit vien nuolatinėje baimėje... g.gif Vis girdžiu, kad su baime gyvenate kasdien... unsure.gif Gal šiek tiek reikia kažkokios meditacijos, kad bent daugumą tos baimės jausmų nuvytumėte, o pasiliktumėte tik rūpestį ir akylumą?... Kuo nuoširdžiausiai linkiu sulaukti savo laiko, kada mažutėlį siūbuosite ant rankų... soske.gif
Atsakyti
Sveika sugryzus Garbanyla, sveikos merginos!!!

Smagu keliaut po Alpes, ech... Jos nuostabios visada ir ziema, ir vasara, ir diena, ir nakti... Alpes - mano didzioji meile, todel Garbanyla, puikiai tave suprantu ir dziaugiuosi, kad galejai pasisemti tos didingos kalnu ramybes thumbup.gif Kalnuose kaip niekur kitur gali taip artimai pabut su savuoju AS.

O pas mus pagaliau baigesi poliarine naktis, viskas atbunda, nubudau ir as is letargo miego, is komos, net nezinau kaip pavadint, zodziu atgaiva kunui ir sielai. Stengiuosi papildyti savo "saules baterijas" ir kuo daugiau buti gryname ore, o darbe visas zaliuzes nuo langu nutraukiu, kad kuo daugiau saulutes i kabineta patektu ax.gif

Tiesa, dar energijos nera labai daug nera ir vis dar traukia labiau pasedet, nei pavaiksciot, na bet jau pykinimas pamazu traukiausi. Ir vel pradejau gaminti maista seimynai doh.gif Jie vargsiukai jau visai nuskriausti buvo... Ir namus jau prasikuopiau. Zodziu sviesiau visur, ir lauke, ir viduj thumbup.gif

O kaip jus merginos laikotes? Furija, kaip jums sekasi?
Mamyte Linute, kaip tau sekasi motinystes dziaugsmai?

Atsakyti
sveikutes 4u.gif
aciu Garbanylai uz sveikinimus. smile.gif
O mes laikomes puikiai thumbup.gif Pienuko daug,mazyles apetitas pasakiskas,ir miega taip pat gerai kaip ir valgo. biggrin.gif jau ir laukely pora kartu buvom. smile.gif jau ir zandukai putlesni darosi,zodziu liux mergyte auginam. thumbup.gif wub.gif O ir broliukas nebepavydi,vis prieina,pabuciuoja,paglosto sesyte. biggrin.gif wub.gif
Atsakyti
Kaip smagu Mamyte.Linute, kad jums viskas taip sekmingai klostosi thumbup.gif

Na ir oras tikrai puikus, galesit laukely vaiksciot ir saulute megautis wub.gif

Sekmes ir sveikatos jums abiems (ir jusu vyrukams zinoma) 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(ederi @ 2010 04 13, 10:17)
Kaip smagu Mamyte.Linute, kad jums viskas taip sekmingai klostosi  thumbup.gif

Na ir oras tikrai puikus, galesit laukely vaiksciot ir saulute megautis  wub.gif

Sekmes ir sveikatos jums abiems (ir jusu vyrukams zinoma)  4u.gif



aciu labai 4u.gif
Atsakyti
Laba diena merginos,


tai ka ir vel penktadienis - nuostabu!!!! Tai mano pati mylimiausia savaites diena!!! O dar jei oras atsiltu, butu is vis super.

Kaip jus visos gyvenate, kaip laikotes? Paziurejau i Furijos parasiuka, oho kokie jus jau dideli, laikas vis gi lekia, nors man kol kas atrode priesingai blush2.gif

Mamyte Linute, kaip jus augat? Kaip sekasi maitinti, ar uztenka pienuko, kai kaip naktimis, ar leidzia dukryte pamiegot?

Kaip visos kitos, kaip laikotes, kokios nuotaikos?

As pati tai tabar esu ziauriai veikiama hormonu, ta nuotaiku kaita manau tuoj pribaigs mano artimuosius ir draugus... Na zodziu, net paciai uz save geda blush2.gif Kad laukiuosi irgi niekas nezino tik mano vyras. Dar neskubam su tom naujienom, nors cia tik poros savaiciu reikalas, nes pilvas jau pradeda mane isduot, visgi 3 nestumas, tai pilvas tikrai anksti pradejo rodytis blush2.gif

Darbe moteros taip nuzvelgia mane, bet kolei kas niekas nieko nesako, nesakau ir as mirksiukas.gif

Atsiliepkit merginos, kazkaip pasiilgau musu tu paplepejimu, kaip seniau, kai viena kita pamokinam, paprotinam, patariam ir pacios issisakom kas ant dusios guli...

Siunciu visosms po 4u.gif
Atsakyti