Įkraunama...
Įkraunama...

Vėlyvojo persileidimo temos tęsinys

biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif Praeitam lape, Ederi, aš pirmoji apie tai papletkinau, kad Amri turi mergytę... ax.gif Aš greičiau! biggrin.gif lotuliukas.gif

Jau mamytė Linutė tuoj tuoj turės gimdyt (jeigu dar nepagimdė).. Jau bus antras leliukas! Furija trečia... Ederi ketvirta... Kas penkta??? bigsmile.gif wub.gif 4u.gif 4u.gif 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(GARBANYLA @ 2010 03 12, 11:18)
biggrin.gif  biggrin.gif  biggrin.gif   Praeitam lape, Ederi, aš pirmoji apie tai papletkinau, kad Amri turi mergytę...  ax.gif    Aš greičiau! biggrin.gif  lotuliukas.gif 

Jau mamytė Linutė tuoj tuoj turės gimdyt (jeigu dar nepagimdė).. Jau bus antras leliukas! Furija trečia... Ederi ketvirta... Kas penkta???  bigsmile.gif   wub.gif  4u.gif  4u.gif  4u.gif



ui, as tundra doh.gif Tai kaip as cia praleidau blush2.gif Na taip garbanyla, tu pirmoji thumbup.gif lotuliukas.gif

Na man dar iki leliuko laaabai ilgas kelias, kol kas turiu tiksla pergyvent 20-aja savaite (cia kazkoks psichologinis barjeras).

Siandien baisiai pykina, o dar turiu dirbt doh.gif beeee, sedziu visa zalia doh.gif darbu milijonai, o jegu ner...
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo ederi: 12 kovo 2010 - 11:26
Niu ka mergiukai, matau pavasaris veikia po truputi bigsmile.gif
Ederi-nuosirdziausi sveikinimai 4u.gif 4u.gif 4u.gif 4u.gif 4u.gif 4u.gif 4u.gif 4u.gif 4u.gif 4u.gif 4u.gif 4u.gif 4u.gif 4u.gif 4u.gif
Kaip dziugu, kad Amri jau supuoja mazyle.
Ederi, man irgi buvo labai sunku perzengti 17savaite, net bileteni emiau porai savaiciu. Siaip kiekviena diena skaiciuoju. Brangioji, svarbiausia stenkis kuo daugiau galvoti apie kazka malonaus.
Garbanyla, Raja-mergytes laukasim jusu II. Tikiuosi, kad viskas su laiku susitvarkys pas jus ir D duos jums ta maza dziaugsmeli mirksiukas.gif
Atsakyti
[quote=furija04,2010 03 13, 21:31]
Niu ka mergiukai, matau pavasaris veikia po truputi bigsmile.gif
Ederi-nuosirdziausi sveikinimai 4u.gif 4u.gif 4u.gif 4u.gif 4u.gif 4u.gif 4u.gif 4u.gif 4u.gif 4u.gif 4u.gif 4u.gif 4u.gif 4u.gif 4u.gif

[quote]

aciu 4u.gif
Atsakyti
sveikutes. As dar puskuoju,dar tebesu du viename. Sunku jau... Bet mazylis atperka viska. Laukiu nesulaukiu kada paimsiu ant ranku savo leliuka. Beje,didziausi sveikinimai Amri susilaukus dukrytes.
Atsakyti
QUOTE(Mamyte.Linute @ 2010 03 16, 18:20)
sveikutes. As dar puskuoju,dar tebesu du viename. Sunku jau... Bet mazylis atperka viska. Laukiu nesulaukiu kada paimsiu ant ranku savo leliuka. Beje,didziausi sveikinimai Amri susilaukus dukrytes.


Sveika,

na tau au visai nebe daug liko... Belieka tik palinket lengvo gimdymo. Butinai pranesk mums, kai bus JAU... wub.gif

Sekmes jums kuo dideliausios. 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(ederi @ 2010 03 17, 11:13)
Sveika,

na tau au visai nebe daug liko... Belieka tik palinket lengvo gimdymo. Butinai pranesk mums, kai bus JAU...  wub.gif

Sekmes jums kuo dideliausios.  4u.gif



butinai pranesiu. 4u.gif jums taip pat sekmes auginant pilvelius ir gaudant gandrus. mirksiukas.gif
Atsakyti
labas dieneles
Kaip sekasi mergytes?
Ederi, kaip laikaisi?
Garbanyla, ar dar eini kur nors pas gydytojus ar tiesiog megaujiesi ramybe pavasarine?
Mamyte.Linute, Jau esat dideli ir praktiskai visas kelias nueitas, linkiu jums malonaus susitikimo su mazyliu.

O as po truputi augu, mazius labai svelniai pazaidzia ir buna ramus visa diena. Dar tik pusiaukele, o as pasidariau tokia panikuotoja, kad gydytojams greit nuo manes siena tvertis reikes doh.gif
Atsakyti
QUOTE(furija04 @ 2010 03 22, 14:44)
labas dieneles
Kaip sekasi mergytes?
Ederi, kaip laikaisi?
Garbanyla, ar dar eini kur nors pas gydytojus ar tiesiog megaujiesi ramybe pavasarine?
Mamyte.Linute, Jau esat dideli ir praktiskai visas kelias nueitas, linkiu jums malonaus susitikimo su mazyliu.

O as po truputi augu, mazius labai svelniai pazaidzia ir buna ramus visa diena. Dar tik pusiaukele, o as pasidariau tokia panikuotoja, kad gydytojams greit nuo manes siena tvertis reikes doh.gif


Labas Furija, labai teisingai darai, kad neduodi ramybes gydytojams, paskui kai kas atsitinka, tai jie klausia, tai ko neatejot? Toks ju darbas ir nesijausk kalta. Kas ir butu, jei mama nesirupintu mazyliu.

Siaip laikausi ne pergeriausiai, spaudimas zemas, pykina, galva sukasi, i darba nusliauziu, pasedziu ir parsliauziu... Dabar laukiu 10 savites, tada man paprastai pagereja doh.gif Svoris kol kas krenta, o ne auga, nes valgau tik vaisius ir darzoves. I mesa net paziuret baisu.

Mano vyrai kencia nuo bado, nes namie kol kas negaminu - pykina ir jegu nera, tai jie jau savo jegomis maitinasi lotuliukas.gif

Bet siaip galeciau dar 10 tokiu nestumu istverti, kad tik turetumem vaiku (aisku jei tik manasis nores dar desimties lotuliukas.gif )

Laukiu pavasario ir Velyku, man tai simboliski Naujieji Metai smile.gif
Atsakyti
Sveikos gyvos!!! wub.gif

O Garbanylai pavasaris! Jokių gydytojų! Valio! thumbup.gif O šiaip... Esu nutrūkusi visai nuo tų reikalų. Net nepastebėjau išties, kaip laikas prazujo. Štai, ką reiškia, kai nebesigilini, nebesinagrinėji, nebeseki pėdomis, užsiimi kitais reikalais ir mintys laisvėja laisvėja.... wub.gif PAVASARIS!

Sveikatos neprastos, vitaminų, rodos, netrūksta. smile.gif Nuotaikos ir energijos pakanka! drinks_cheers.gif 4u.gif Kitą savaitę į Vokietiją pasitikti išsprogstančių medžių! 4u.gif wub.gif
Atsakyti
QUOTE(ederi @ 2010 03 22, 17:03)

Bet siaip galeciau dar 10 tokiu nestumu istverti, kad tik turetumem vaiku (aisku jei tik manasis nores dar desimties  lotuliukas.gif )

Laukiu pavasario ir Velyku, man tai simboliski Naujieji Metai smile.gif


Imk 4u.gif uz tuos nestuke.gif vargelius. Jau nedaug ir liko iki 10 sav.
Saunuole, lauzk savo vyra kiek tu nori vaiku, kai skaiciau po tokiu nelaimiu moteris ne viena ir ne du dar pasigimdo mirksiukas.gif

QUOTE(GARBANYLA @ 2010 03 23, 13:23)
Sveikos gyvos!!! wub.gif 

O Garbanylai pavasaris! Jokių gydytojų! Valio!  thumbup.gif  O šiaip... Esu nutrūkusi visai nuo tų reikalų. Net nepastebėjau išties, kaip laikas prazujo. Štai, ką reiškia, kai nebesigilini, nebesinagrinėji, nebeseki pėdomis, užsiimi kitais reikalais ir mintys laisvėja laisvėja....  wub.gif  PAVASARIS!

Sveikatos neprastos, vitaminų, rodos, netrūksta. smile.gif Nuotaikos ir energijos pakanka!  drinks_cheers.gif  4u.gif  Kitą savaitę į Vokietiją pasitikti išsprogstančių medžių!  4u.gif  wub.gif 


Dziugu, kad isiverzei i pavasari su gidromis mintimis thumbup.gif Neprarask to optimizmo, kuriuo degi siandien ir svarbiausia, megaukis gamta, meile, kuria gauni ir darbais 4u.gif
Dziugu, kad po truputi gyvenimai statosi i savas vezes 4u.gif
Atsakyti
Atsiprašau, kad braunuosi pas Jus, tuo labiau, kai paskutiniai postai tokie šviesūs... Bet turiu aš krūvą klausimų ir nulį atsakymų. Man lyg ir gresia vėlyvasis persileidimas. Esmė tokia - pačios savijauta nuostabi, kraujas kaip pas bulių, genetiniai tyrimai geri, bet mano lėliukas vis atsilieka dydžiu nuo mėnesinių datos. Kažkur penkioliktą savaitę atsilikau per pusantros, o dabar ( dvidešimtą ) jau per dvi. Aš kaip suprantu, tai nėra gerai. Bet tai gal ir nebūtų baisiausia - nuo kovo 15 aš jau turėjau tris apžiūras UG - nemato ar mato vos įžiūrimą skrandį. Istorija tokia, aš atsigulu, mane apžiūrinėja, deda pliusiukus - širdutė yra, veidas gerai, inktukai ir ties skrandžiu stop... daktarė apniūra, pasikviečia kolegą, pažiūri, palūkuriuoja... kažką numykia- gal vaikas nevalgus ateik vėliau. Ateinu vėliau, vėl tas pats. trečią kartą ir vėl pravijo. Toks vaizdas, kad kažkas negerai, bet man niekas nieko nesako tik varinėja kaip šunį viena nuo kitos. Viena kažką miglotai sušnekėjo apie nėštumo nutraukimą, bet nieko konkretaus nepasakė... Durnai jaučiuosi- kyla panika, kasdien tikrinu vaisiaus judesius, kurių lyg ir apmažėjo verysad.gif ( o gal tiesiog čia aš perdedu ), slegia nežinomybė ir nerimas. Užsirašiau pas privatininkus, bet gal kas iš jūsų buvot susidurę konkrečiai su tokiu atveju? Kodėl visi organai vystosi, o vat skrandis ne? genetiniai tyrimai geri, aš sveika. Kas čia darosi?
Su pirmu nėštumu irgi buvo komplikacijų - grėsė tiek persileidimas I semestre, tiek priešlaikinis, bet viskas baigėsi thumbup.gif Ką Jums medikai sako, kokia tų vėlyvųjų II semestre priežatis?
Atsakyti