Įkraunama...
Įkraunama...

Vėlyvojo persileidimo temos tęsinys

QUOTE(GARBANYLA @ 2010 03 08, 15:39)
Kuo gilyn į mišką, tuo daugiau medžių, grybų ir visko visko.  lotuliukas.gif  Žinai, vis dar stumiu visus negalavimus, kuriuos prilipintų gydytojai tyrimų metu, arba kurie grėstų palei mano situaciją. Neprisileidžiu ir noriu visus kaken pasiųsti.  biggrin.gif  Netikiu ir net neplanuoju kažkuo tikėti. Gyventi fėjų pasaulyje smagiau vis dėlto..  biggrin.gif  4u.gif 

Va, mūsų dar viena fėja Ederi.  lotuliukas.gif  4u.gif  drinks_cheers.gif  Ignoravo vaisingas dienas ir dabar tryška fontanu ant vietos! Labai pavydžiu ir sveikinu iš visų pusių!!!  drinks_cheers.gif  thumbup.gif  wub.gif




Aciu Garbanyla 4u.gif

Dabar belieka tiketis, kad viskas iki galo bus gerai mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(GARBANYLA @ 2010 03 08, 15:39)
Kuo gilyn į mišką, tuo daugiau medžių, grybų ir visko visko.  lotuliukas.gif  Žinai, vis dar stumiu visus negalavimus, kuriuos prilipintų gydytojai tyrimų metu, arba kurie grėstų palei mano situaciją. Neprisileidžiu ir noriu visus kaken pasiųsti.  biggrin.gif  Netikiu ir net neplanuoju kažkuo tikėti. Gyventi fėjų pasaulyje smagiau vis dėlto..  biggrin.gif  4u.gif 

Va, mūsų dar viena fėja Ederi.  lotuliukas.gif  4u.gif  drinks_cheers.gif  Ignoravo vaisingas dienas ir dabar tryška fontanu ant vietos! Labai pavydžiu ir sveikinu iš visų pusių!!!  drinks_cheers.gif  thumbup.gif  wub.gif



na taip drinks_cheers.gif galima tiesiog ignoruoti mirksiukas.gif GALBUT ignoruojant ivyks stebuklas cool.gif
Kol yra atmetimo reakcija i galimas problemas, tol neik ir neieskok mirksiukas.gif subresk tam. O gal belaukiant, kol subresi, sekmingai pagimdysi ax.gif Kaip jau sakiau, cia kiekvienos is musu reikalas, ko mes ieskom ir kokius sprendimus priimam. mirksiukas.gif

tiesiog as paziuriu, tiek siam skyrely, tiek kituose, kur mamytes prarado leliukus, praktiskai visoms sekantis kartas buvo laimingas (isskyrus mane ir dar viena mamyte zinau, kuri prarado sekanti karta 20 sav leliuka) unsure.gif Taip kad as manau, jog jei ivyksta nelaime viena karta, sekantis kartas turi but laimingas, jei kitas kartas nepavyko, tikrai kazkas yra negerai su manim/vyru ar abiem... ax.gif bet cia sakau, kiekviena turi teise galvoti taip, kaip mano, kad yra teisinga.
Atsakyti
drinks_cheers.gif Sutinku su Tavimi, Amade. KIEKVIENAM SAVO. Nes neužginčytina, kad tik pačios žinome/jaučiame/tikime, ko mums labiausiai reikia, o ko nereikia.

Duok Dieve, kad ateity visoms ir viskas eitų tik į gerą. Nėra klaidų, yra tik pamokos, kurias išmokstame ir kabinamės toliau! 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo GARBANYLA: 08 kovo 2010 - 16:16
QUOTE(GARBANYLA @ 2010 03 08, 16:15)
drinks_cheers.gif  Sutinku su Tavimi, Amade. KIEKVIENAM SAVO. Nes neužginčytina, kad tik pačios žinome/jaučiame/tikime, ko mums labiausiai reikia, o ko nereikia.

Duok Dieve, kad ateity visoms ir viskas eitų tik į gerą. Nėra klaidų, yra tik pamokos, kurias išmokstame ir kabinamės toliau!  4u.gif


taip, tik gaila, kad labiausiai pasimokom is SAVO klaidu mirksiukas.gif

o siaip tai niekada nepriimk asmeniskai mano pasisakymu, nes as tiesiog kalbu, ka jau esu atradus, bet netaikau, kad butinai turi eit ir daryt. 4u.gif nes tai tik tavo pasirinkimas mirksiukas.gif
Atsakyti
Labas rytas 4u.gif

Garbanyla
, as dar kai ka prisiminiau - yra toks tyrimas (tik nezinau, ar ji LT daro, man Rygoj dare), kuris parodo tavo polinki i savaiminius persileidimus mirksiukas.gif Cia jei kazkada noresi pasidometi, tai zinok, kad ir tokius dalykus tiria 4u.gif
Atsakyti
Labas rytas mergaiciukes,


kaip laikotes, kaip nuotaikos. As vis per langa dairausi ir pavasario laukiu wink.gif
Atsakyti
Labas rytas merdžinos! 4u.gif 4u.gif 4u.gif 4u.gif

O aš sėdžiu prie lango ir žiūriu, kad tas pavasaris apsnigo lotuliukas.gif ! Atėjo antri kaliedai! biggrin.gif Kaip pusto, tai pusto... doh.gif blink.gif Ir vis tiek mėginu save apgauti, kad jau tuoj tuoj sprogs žalumai... doh.gif

Nuotaikos? Dabar jos maišosi, kaip sultys mikseriuose "maximos" bariūkščiuose... biggrin.gif Jų visokių ir visokios! O daugiausia, tai "Kseniško-Herakliško" pasiutimo ir teisybės iškovojimo nuotaikos. ax.gif

Jaučiu kažkodėl, kad Ederi spirga ant kėdės kaip keptuvėje ir nerimsta... biggrin.gif 4u.gif lotuliukas.gif

Visoms skanios kavos priešpietinės! drinks_cheers.gif
Atsakyti
QUOTE(GARBANYLA @ 2010 03 09, 10:02)
Labas rytas merdžinos!  4u.gif  4u.gif  4u.gif  4u.gif 


Jaučiu kažkodėl, kad Ederi spirga ant kėdės kaip keptuvėje ir nerimsta...  biggrin.gif  4u.gif  lotuliukas.gif 

Visoms skanios kavos priešpietinės!  drinks_cheers.gif



Sventa teisybe blush2.gif

pirmadieni pas mene darbe komisija, patikrinimas ir tt, o as sedziu SM ax.gif

Toks saldziai geras abejiongumo jausmas...nes many dabar VISAS pasaulis, o isorei nebeturiu nei jegu, nei noro... et, baigiu isblust, atsiprasau blush2.gif
Atsakyti
Prašom prašom! lotuliukas.gif
Ar ne per dažnai pas jus darbe komisijos? g.gif Vis tikrina ir tikrina, vis neduoda ramybės... biggrin.gif Aš nuoširdžiai džiūgauju dėl tavęs, Ederi, ir visų kitų apsinėštukių biggrin.gif , kurių mano rate (ir už rato ribų) priviso! thumbup.gif Valio!!! Aš irgi noriu!!! biggrin.gif 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo GARBANYLA: 09 kovo 2010 - 12:48
Sveikos mielosios,

na stai, pagaliau ikeliau savo NT nuotraukytes, prasom grozetis ir gaudyti DAUG virusiuku wub.gif wub.gif wub.gif

http://public.fotki.com/ederi/nt/
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo ederi: 11 kovo 2010 - 13:43
QUOTE(ederi @ 2010 03 11, 13:43)
Sveikos mielosios,

na stai, pagaliau ikeliau savo NT nuotraukytes, prasom grozetis ir gaudyti DAUG virusiuku  wub.gif  wub.gif  wub.gif

http://public.fotki.com/ederi/nt/


Kaip man patinka tokie virusai nestuke.gif thumbup.gif lotuliukas.gif tikiuosi mane sis virusiukas aplankys po triju menesiukiu blush2.gif ax.gif

O tau ederi laimingo ir lengvo pilvuko auginimo nestuke.gif 4u.gif thumbup.gif thumbup.gif 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(dziuke @ 2010 03 11, 18:05)
Kaip man patinka tokie virusai  nestuke.gif  thumbup.gif  lotuliukas.gif tikiuosi mane sis virusiukas aplankys po triju menesiukiu   blush2.gif  ax.gif

O tau ederi laimingo ir lengvo pilvuko auginimo nestuke.gif   4u.gif  thumbup.gif  thumbup.gif  4u.gif


Labai dekoju 4u.gif

Merginos, zinot ka, as pagavau Amri32 kitoj temelej, zinoma, dabar ji cia retai uzsuka ir turi tam labai rimta priezasti!!! Amri 32 pagimde sveika ir grazute mergyte thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif

Tai pirmasis leliukas is musu "chebros" drinks_cheers.gif

VALIOOOOOOOOOOO !!!!!!!!!!!!!!! clap.gif clap.gif clap.gif clap.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo ederi: 12 kovo 2010 - 10:23