Įkraunama...
Įkraunama...

Vėlyvojo persileidimo temos tęsinys

QUOTE(GARBANYLA @ 2010 02 27, 12:07)
lotuliukas.gif  kiek visko naujo sužinosiu... "Biškį" grybas jaučiuosi, nes nepagaunu tos literatūros apie nesuderinamumus tarp partnerių..  blush2.gif  Viskas gerai, Amade...  blush2.gif  Jau kilo akstinas pasidomėti plačiau...  smartass.gif 


nepaaiskinama yra tai, ko mes nezinom ir kas mums paprastiems zmonems atrodo neitiketina mirksiukas.gif
galbut ne vskas paaiskinama, bet kol kas musu visu atvejais tikrai dar daug ka galima aiskintis ir ieskot mirksiukas.gif ir nelaukt, kad gines kazka pasiulys, nes jos irgi kartais nesumasto, jei tai iseina uz ginekologiniu sriciu...
Atsakyti
Garbanyla va radau biski apie imuninius antikunius, kurie gali turet itakos persileidimui iki 12 sav., pasidomek placiau gal bus naudinga mirksiukas.gif

Apie antikūnus prieš spermatozoidus.

Jie gali būti aptinkami kraujyje, makšties išskyrose, spermoje (t.y. ir pas vyrus, ir pas moteris).
tai sukelia imunologinį nevaisingumą

Pirmiausiai apie vyrus:
Pas vyrus šie antikūnai pradeda gamintis, kai dėl įvairių priežasčių (sėklidžių pažeidimo, infekcijos, chirurginio įsikišimo) organizmo imuninė sistema juos "aptinka" (normaliai sėklidžių turinys yra tarsi paslėptas nuo imuninės sistemos atpažinimo) ir sureaguoja kaip ir į bet kurį svetimkūnį - kovoja. Kaip rašė mallena, tai gali sukelti spermatozoidų agliutinaciją, mažėja jų judrumas, tai apsunkina apvaisinimą.

Vienas iš tyrimų - labai nespecifinis - postkoitalinis testas. Nes rezultatus labai sunku interpretuoti, gali būti daugybė kitų faktorių, lemiančių prastus tyrimo rezultatus.
Nežinau kaip Lietuvoje, ar tai atliekama, tačiau tuos antikūnus galima nustatyti, specifiškiausias tyrimas - jų geriausia ieškoti spermoje.

Ši problema sėkmingai sprendžiama IVF/IVF su ICSI. IUI gana neefektyvus (bet taikomas). Gali būti taikoma steroidų terapija vyrui (prednizolonas, dexametazonas), tada sėkmingos IUI proc. šiek tiek padidėja, bet nežymiai (pagal kai kuriuos autorius).

Apie moteris:
Čia kažkokia mistika, bet gal tiesiog reikia daugiau paieškoti. Tačiau nurodoma, kad tie antikūnai pradeda gamintis moters organizme po didelių spermatozoidų kiekių (nu čia taip truputi... ). Buvo atliekami tyrimai, kai spermatozoidų kiekis pas vyrus buvo normalus ir kai per mažas. Nustatyta, kad turi būti normalus spermos skaitlingumas, kad tie antikūnai atsirastų (tirtos nevaisingos poros).
Rašoma, kas sperma gali sukelti alergines reakcijas (irgi pradeda gamintis antikūnai, tačiau tai jau šiek tiek kitas mechanizmas)
Gydymas toks pats - IVF.

Apie tai kol kas tiek.
Nežinau, kokie tyrimai realiai atliekami Lietuvoje ir kiek jie specifiškai nustato antikūnų buvimą, nes vien postkoitalinis tyrimas tiksliai diagnozei nustatyti netinka. Tai daugiau (mano nuomone) atrankinis tyrimas (parodo, ar tikrai viskas su tuo gerai, ar reikalingi detalesni tyrimai).
Chuuuuu.... Atiduodu jūsų diskusijoms.

ir dar:
Mergaitės, nepainiokit - aš kalbėjau apie genetinį suderinamumą (kariotipo tyrimas iš kraujo), o ne imuninį...Antifosfolipidiniai antikūniai irgi ne imuninis, o IMUNOLOGINIS dalykas (kuo tai skiriasi, klauskit Miglužės )....Dar vienas dalykas, kurį verta pasitikrinti, jei nėra buvę ilgą laiką pastojimų, ANTISPERMINIAI ANTIKŪNIAI - Miglužė irgi gal galėtų populiariai ne medicininiais terminais pakomentuoti...

forumas
Atsakyti
Sveikos, pavasarinėtojos!!! friends.gif group.gif: group.gif: drinks_cheers.gif
su pavasariu sveikinu jus, mieląsias ir ištikimąsias!!! thumbup.gif


user posted image

Tegu žydi akyse pievos ir skleidžiasi tulpės! O kovo mėnesis nukautuos žiemą ir įsileis išganingą, ilgai lauktą pavasarį... Šilumą... Šviežieną... Atgimimą... Valio!!! Daug kartų valioooo!!!
Atsakyti
QUOTE(GARBANYLA @ 2010 03 04, 13:50)
[b][color=red][size=7]Sveikos,



Garbanyla kaip tavo reikaliukai?Kaip tau ten benutiko su abrazija?Ar prireike? blush2.gif g.gif
Atsakyti
Laba mergytes, kaip einas?
Nebelabai zinau jusu naujienas, bet kiek martau Garbanyla vis vargsti 4u.gif
Tikekimes, kad kantrybes ir gydytoju pagalba viskas bus ok.
Mes po truputi augam, kiekviena diena kaip stebuklas, nes gyvenu siokioj tokioj baimej ir begaliniame laukime.
Atsakyti
Ne, abrazijos nereikėjo. Kaip tąkart po savaitgalio (kažkurį) pirmadienį pramušė kraujavimas, tai ir išvengiau šitos nemalonybės. Ginė taip ir sakė, jei per kelias dienas nepradėsiu kraujuoti, tai darys valymą. Aleliuja neprireikė. thumbup.gif Savijauta dabar geresnė. Ramiai būnu jau dvi savaites ir toliau ketinu būti rami bei atsipalaidavusi. Kaip tik nuo balandžio keičiasi planai (darbai, kelionės, komandiruotės) mūsų šeimoje, tai galva ir kūnai bus užimti 110%.


Beje, kalbėjau su gine, ir ji vėl įtaria, kad pagrinde man vyksta biocheminiai nėštumai - kad mano kiaušinėliai vis plauko, vis plauko, o įsikibti nenori. Visi rodikliai būna nėštumo (gimdos gleivinė, hcg kraujyje ir t.t.), o vėliau niekas nevyksta. Kai prasidėjo nuo vasaros, taip ir iki šiol. Teigiama, kad taip gali būti ir daug kartų, arba daugiau nebepasikartoti. Niekas nežino. Kodėl ji taip teigė? Paaiškino, kad per echo nesimatė nėštumas oficialią 7sav. O hcg buvo 1-1,5sav. O mano kiti pastojimai būtų nepastebėti, jeigu ne mano testavimasis prieš mm. Taipogi nori daryti genetinius tyrimus, bet kol kas aš pati nenoriu nieko daryti. Tam, kad aprimčiau ir pasiauginčiau savo skūrą storesnę.

Na, o dabar širdis trokšta pavasario ir saulės! cool.gif Vien toji mintis mano galvą laiko virš vandens... wub.gif

Furija, o kaip tavo tyrimai šiaip? Savijauta? bigsmile.gif Jau spurda spurdukas? wub.gif bigsmile.gif Nežinau, ko dar paklausti.. ax.gif Papasakok! drinks_cheers.gif

O mūsų Amri jau pagimdė mergytę per Valentino dieną. ax.gif 4u.gif Papletkint norėjau. biggrin.gif 4u.gif wub.gif

Atsakyti
Labas rytas 4u.gif
Jau taip norisi ne tik saule pamatyt, bet ir pavasario vejeli uzuost wub.gif

Garbanyla - taip, yra tokie dalykai, kaip biocheminiai nestumai mirksiukas.gif man rodos pries kelis lapus ar praeitoj temoj as tau rasiau apie juos. 4u.gif bet reik butinai patyrinet, kodel jie pas tave nevirsta i normalius nestumus g.gif aisku, cia tavo reikalas. Bet kiek esu skaitinejusi IVF skyreli, tai butent per IVF daznai paaiskeja, kad embrionukai blogai dauginasi (lasteles), buna nekokybiskos ir panasiai... ko naturaliai pastojant tikrai niekada nesuzinosi ax.gif aisku, nezinau, ar jums IVF tera galimybe kazka suzinoti, cia siaip mano smaprotavimai mirksiukas.gif

pasidaryk dar tokius tyrimus - B vitaminu ir folines rugsties, taip pat sek progesterona. nes sie rodikliai labai svarbus nestuke.gif Galbut tau klaikiai truksta B vitaminu. Kiek pamenu si paskutini karta tavo progesteronas buvo tikrai per mazas nestumui, ir galbut net Duphastono buvo per maza g.gif
Atsakyti
Labas Mergaiciukes,

na stai ir baigesi mano atostogos... ax.gif Siandien ir vel sedziu darbely doh.gif

Bet gi si diena ne siaip koks nors eilinis pirmadienis - siandien ryte pamaciau savo isvajotuosius II yahoo.gif

Tikriausia nereikia aiskint kaip jauciuosi... clap.gif clap.gif clap.gif
Atsakyti
QUOTE(ederi @ 2010 03 08, 10:14)
Labas Mergaiciukes,

na stai ir baigesi mano atostogos...  ax.gif Siandien ir vel sedziu darbely  doh.gif

Bet gi si diena ne siaip koks nors eilinis pirmadienis -  siandien ryte pamaciau savo isvajotuosius II  yahoo.gif

Tikriausia nereikia aiskint kaip jauciuosi...  clap.gif  clap.gif  clap.gif


wau... TIKRU TIKRIAUSIA MOTERS DIENA wub.gif wub.gif wub.gif
Atsakyti
QUOTE(GARBANYLA @ 2010 03 07, 21:39)
Ne, abrazijos nereikėjo.




na tai saunu kad nors taip, kad nereikejo dar papildomu kanciu istvert, laikykis 4u.gif
QUOTE(ederi @ 2010 03 08, 11:14)
Labas Mergaiciukes,

na stai ir baigesi mano atostogos...  ax.gif Siandien ir vel sedziu darbely  doh.gif

Bet gi si diena ne siaip koks nors eilinis pirmadienis -  siandien ryte pamaciau savo isvajotuosius II  yahoo.gif

Tikriausia nereikia aiskint kaip jauciuosi...  clap.gif  clap.gif  clap.gif

kaip faina ir dziugu bigsmile.gif wub.gif
sveikinu ir linkiu sekmes auginant pilvuka 4u.gif
Atsakyti
Aciu uz sveikinimus 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Amade @ 2010 03 08, 10:25)

pasidaryk dar tokius tyrimus - B vitaminu ir folines rugsties, taip pat sek progesterona. nes sie rodikliai labai svarbus  nestuke.gif  Galbut tau klaikiai truksta B vitaminu. Kiek pamenu si paskutini karta tavo progesteronas buvo tikrai per mazas nestumui, ir galbut net Duphastono buvo per maza  g.gif



Kuo gilyn į mišką, tuo daugiau medžių, grybų ir visko visko. lotuliukas.gif Žinai, vis dar stumiu visus negalavimus, kuriuos prilipintų gydytojai tyrimų metu, arba kurie grėstų palei mano situaciją. Neprisileidžiu ir noriu visus kaken pasiųsti. biggrin.gif Netikiu ir net neplanuoju kažkuo tikėti. Gyventi fėjų pasaulyje smagiau vis dėlto.. biggrin.gif 4u.gif

Va, mūsų dar viena fėja Ederi. lotuliukas.gif 4u.gif drinks_cheers.gif Ignoravo vaisingas dienas ir dabar tryška fontanu ant vietos! Labai pavydžiu ir sveikinu iš visų pusių!!! drinks_cheers.gif thumbup.gif wub.gif
Atsakyti