Įkraunama...
Įkraunama...

Vėlyvojo persileidimo temos tęsinys

QUOTE(Amade @ 2010 02 24, 17:41)
visu pirma - visi imanomi tyrimai, tai konkreciau kas?  g.gif
nes as irgi kaip ir "sveika" tik su nelabai sveiku gimdos kakleliu (pasak giniu), kuri pataisyt pigiau grybo - uzsiut  biggrin.gif  pasirodo, nifiga nepadeda - nesilaiko net uzsiutas...  doh.gif tada atrandu kazkokia imunologu klinika Rygoj, nu, galvoju, reik pabandyt ten nulekt, nes jau mintys nebenesa, kaip isnesiot iki padoraus laiko...
Ir ka... ir pridaro kruva tyrimu... atrodo, nieko rimta, truksta B grupes vitaminu, neisisavinu gelezies, dar kazkas, i ka net nesureaguotum, nes tai "smulkmenos"... Cia LT ginekologai i tokius dalykus kreivai ziuri, nes jie iesko kazkokiu apciuopiamu konkreciu problemu...  unsure.gif
Na, aisku, as neisivaizduoju, ar mano mazi atradimai duos dideli laukiama rezultata, bet bent jau judam kazkur i prieki, kazkur i naujas erdves  unsure.gif

visi tepineliai, hormonai, skydliauke, gimdos kaklelis,kiausintakiu praeinamumas, kraujas (nu net neatsimenu dabar visu...), ovuliacija vyksta, brangiausiojo buozgalviukai labai judrus... nezinau jau ka cia ir begalvot...
Atsakyti
QUOTE(gulbinukas @ 2010 02 24, 20:43)
visi tepineliai, hormonai, skydliauke, gimdos kaklelis,kiausintakiu praeinamumas, kraujas (nu net neatsimenu dabar visu...), ovuliacija vyksta, brangiausiojo buozgalviukai labai judrus... nezinau jau ka cia ir begalvot...


Na, tavo atveju tai persileidimas tarkim buvo "gamtos atranka". Nevaisingumas taip pat turbut is serijos "del nepaaiskinamu priezasciu"... g.gif
Bet jei skaitai kartais skyreli apie IVF, tai galbut zinai, kad buna, jog apvaisina, bet embrioniukai netolygiai auga ir galu gale po keliu dienu nustoja daugintis lasteles ir viskas, o tokiu dalyku pastodama naturaliai, niekada nesuzinosi. Va tau ir mistika apie "esu sveika". mirksiukas.gif Bet cia tiesiog pirma sovus man i galva mintis, jokiais budais asmeniskai netaikau, kad tau ar Garbanylai ar dar kam nors taip yra...
Tiesiog... ovuliacija ir greiti buozgalviukai dar ne viskas 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Amade @ 2010 02 24, 17:03)
g.gif  o tau atrodo normalu - esu sveika, bet pastoviai persileidziu?  g.gif  jau vien toks faktas reiskia kazka nenormalaus. Cia ne siaip vienas persileidimas, kuris tarkim, kazkodel per klaida ivyko... Tai vyksta pastoviai... Man kazkodel neatrodo normalu ir sveika...
bet aisku, cia tavo darzas, tavo gyvenimas ir jei tu esi tikra, kad esi sveika, ok... Tiesiog as pati zinau, kaip man gaila laiko, kuri galima isnaudoti ieskant kazko, o ne tikintis, kad viskas, kita karta taip nebus, nes AS SVEIKA  4u.gif



Po tokių Tavo suvartymų - užmėtimų akmenimis net nebesinori daugiau nieko nei pasakoti, nei dalintis įspūdžiais... Iš šono atrodo toks vaizdas, kad tik Tu esi teisiausia, kad palei tave TIK realityvumas egzistuoja, o jokie kiti dalykai mūsų, žmonių, neveikia. Neva esam tik mėsa ir kaulai,o mes kaip mašinos... Kad VISKAS paaiškinama ir pagydoma... Sarkastiškas juokas ima.
Atsakyti
QUOTE(GARBANYLA @ 2010 02 25, 16:06)
Po tokių Tavo suvartymų - užmėtimų akmenimis net nebesinori daugiau nieko nei pasakoti, nei dalintis įspūdžiais... Iš šono atrodo toks vaizdas, kad tik Tu esi teisiausia, kad palei tave TIK realityvumas egzistuoja, o jokie kiti dalykai mūsų, žmonių, neveikia. Neva esam tik mėsa ir kaulai,o  mes kaip mašinos... Kad VISKAS paaiškinama ir pagydoma... Sarkastiškas juokas ima.


as nieko nenoriu izeist 4u.gif ir nemetau akmenim mirksiukas.gif isvis, cia labai retai rasau. Ir jokiais budais nesakau, kad esu teisiausia. schmoll.gif Tiesiog dalinuosi savo atradmais... nes galbut kazkam irgi tai yra aktualu ir idomu... apie tai, kaip mastom (iskaitant ir mane pacia), kad esam sveikos, o kartu guodziames, kodel bunant sveikoms kazkas nesigauna... unsure.gif

na, sakau, as sitam skyrely stengiuosi mazai rasyt, bo matau, kad jus siaip gyvenat svajonem. Tai nera blogai, galbut blogai tai, kad as kuiciuosi ir ieskau (galbut ieskau siknoj smegenu doh.gif ), gal jus teisios, kad ne viskas paaiskinama... bet as tuo netikiu... as esu toks zmogus, kad man reikia konkretumo, bent jau isitikint, kad bandziau issiaiskint, bet bepavyko... jei atrandu kazka naujo, ka galima istirt, butinai isbandau... nes kol neissiaiskinsiu kiekvieno milimetro, tol nenurimsiu... nes kiekvienas praradimas rauna stoga... nes kiekvienas pastojimas, tos keliolika savaiciu, kai statai svajoniu namus... ir kai VEL viskas suduzta... man yra per sunku tiesiog bandyt, galvojant, kad esu sveika, ir galbut sikart jau TAS laimingasis kartas...

ir nesvarbu, kad pagal "bazinius" tyrimus esu sveika... jei nepavyksta naturalus dalykai, kurie yra elementarus "sveikai" moteriai, ir juo labiau, kai tos nesekmes kartojasi, tada kaip galima negalvot, kad kazkas yra negerai? kad galbut tai kazkokia smulkmena, bet ji turi didziule griaunama jega? unsure.gif
Atsakyti
ai merginos, matau pilkos nuotaikos pas mus.. irnesakyk.gif

Visos tikriausiai pavargom, o dar tas pavasaris taip ilgai neateina pas mus verysad.gif

Nagi mergickos, auksciau nosis, gaudykit balionelius 4u.gif 4u.gif 4u.gif 4u.gif

Mes gi komanda, nepasiduokim, nes tik kartu mes stiprios group.gif drinks_cheers.gif
Atsakyti
Atsiprašau, Amade, už tokią reakciją. Ir tikrai, dažniausiai svajonėmis gyvenam, nes bandom apgauti save ir tikėti nepaaiškinamu, kai nežinom... Aš nežinau. Ir negaliu patikėti, KODĖL taip yra, KODĖL nėra realaus ir tiesaus-trumpo paaiškinimo. Negaliu patikėti, kad tai vyksta ir...negaliu patikėti, kokia esu naivi, kad VIS DAR TIKIU DIEVO VALIA, ir kad tik jis padarys taip, kaip turi būti... Tik nujaučiu, kad manęs laukia ilgas kelias su ta nežinia. Sunku išbristi iš savo komforto zonos... Iš SVAJŲ PASAULĖLIO, kuriame linksmiau, lengviau, gyviau, fantastiškiau. Manau jau gana. Tik sunku žengti žingsnius...

ginė liepė saugotis minimum du mėnesius. Pirmadienį susitiksim ir aptarsim tolimesnius tyrimus. Ir viltis visada yra. Kad ir po tiek kartų staigių kritimų iš aukštų padangių... Viltis, rodos, šuoliuoja raiteliu many! Neįtikėtina. Turbūt man jau visai "faricht"! lotuliukas.gif

Saldžių ir gardžių sapnų visoms! Aš šypsausi, Ederi, o nosį irgi aukščiau kilsteliu... Viltis padeda... wub.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo GARBANYLA: 25 vasario 2010 - 23:18
QUOTE(GARBANYLA @ 2010 02 25, 23:14)
[color=darkviolet][size=7]Atsiprašau, Amade, už tokią reakciją. Ir tikrai, dažniausiai svajonėmis gyvenam, nes bandom apgauti save ir tikėti nepaaiškinamu, kai nežinom... Aš nežinau. Ir negaliu patikėti, KODĖL taip yra, KODĖL nėra realaus ir tiesaus-trumpo paaiškinimo. Negaliu patikėti, kad tai vyksta ir...negaliu patikėti, kokia esu naivi, kad VIS DAR TIKIU DIEVO VALIA, ir kad tik jis padarys taip, kaip turi būti... Tik nujaučiu,  kad manęs laukia ilgas kelias su ta nežinia. Sunku išbristi iš savo  komforto zonos... Iš SVAJŲ PASAULĖLIO, kuriame linksmiau, lengviau, gyviau, fantastiškiau. Manau jau gana. Tik sunku žengti žingsnius...



sunku tiesiog suprasti, kad kazkas vyksta ne taip, kaip tu planavai, kaip tikejaisi, kaip vyksta tavo draugu seimose... Na, as megstu planuoti... mano planuose si gyvenimo stadija turejo buti panasiai kaip ir yra dabar, tiesiog prie viso to "normalaus" gyvenimo turejo namuose lakstyt kokie 2 vaikai... unsure.gif
na, bet yra kaip yra, visa ta suda turim kiekviena savait issikuopt... 4u.gif Vienos tiki Dievo valia, kad buvo dar ne laikas, kitos eina pas daktarus kazko ieskodamos, trecios niekuo netiki ir niekur neina, o ketvirtoms pasiseka is antro/trecio/penkiolikto karto ir gyvenimas prasvieseja wub.gif
Atsakyti
[klausimelis: merginos, bet ar Jusu nenervina aplinkiniu pasakymai"kai ateis laikas, tai tikrai susilauksit maziuko" arba "svarbiausia nustok apie tai galvot ir tada pati nustebsi, kaip netycia pastosi ir isnesiosi"? mane tai ziauriai erzina... kaip gali negalvot apie tai???
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo gulbinukas: 26 vasario 2010 - 21:23
QUOTE(gulbinukas @ 2010 02 26, 22:22)
[klausimelis: merginos, bet  ar Jusu nenervina aplinkiniu pasakymai"kai ateis laikas, tai tikrai susilauksit maziuko" arba "svarbiausia nustok apie tai galvot ir tada pati nustebsi, kaip netycia pastosi ir isnesiosi"? mane tai ziauriai erzina... kaip gali negalvot apie tai???



oi mergaites as pilnai jus suprantu ir pateiosinu visas puses, visus budus.
tik dar manau, kad yra toks dalykas kai organizmas atmeta svetimkuni, tai yra nesuderinumumas, apie kuri daug literaturos parasyta, as turiu omeny kai moters organiz,mas atmeta vyro zuveliuka ir kartais tikrai teisingas yra posakis"kad negalvok ir viskas bus gerai", nes tada moters organizmo neslegia stresas imunitetas stipresnis tampa ir gali labiau pasipriesint atmetimui.As manau kad tai teisinga teorija ir kartais tai buna kaip netiketas stebuklas.
tad linkiu visoms ramybes, vilties ir tikejimo, viskas bus gerai jei bus dievo valioj.
vieni sveiki buna, pasigimdo ir veliau po kurio laiko del vienu ar kitu nelaimiu netenka maziuku, tad negrauskit saves, nes ne mes viska sprendziam.
laikykites 4u.gif 4u.gif 4u.gif 4u.gif
Atsakyti
Apie tą nesuderinamumą daug sklando ore, o kur tiesa ar įrodymas? Ar čia be taisyklių?
Aš irgi jau net pradedu galvoti, kad mes kažkaip su mb netinkame vienas kitam lytinėm funkcijom. g.gif doh.gif bet... tai tik hipotezė. Tiesa slypi kažkur giliau. Bet kolei kas jokių skubėjimų (kaip anksčiau) ir planų.

O dėl to, kad taip sako, kad VISKAS BUS GERAI, tai mane trenkia žaibas nuo tokių pasakymų! doh.gif Tuščias bandymas paguosti...
O šiame pasakyme, kad atsipalaiduokit, nebegalvokit, o įvyks stebuklas, kažkam galioja, nes kai kuriais atvejais moterys/vyrai patys save blokuoja įtampa (nors ir gerai pas juos viskas) ir nepastoja. O kai nuleidžia rankas ir nebesistengia, organizmas pats padaro, kaip turi būti. Na, o mano ir kitų atvejai, kai pastoji, bet neišnešioji, tai jau nebe nuo smegenų priklauso...
Atsakyti
|labas rytelis 4u.gif

QUOTE(GARBANYLA @ 2010 02 27, 10:23)
*Apie tą nesuderinamumą daug sklando ore, o kur tiesa ar įrodymas? Ar čia be taisyklių?
Aš irgi jau net pradedu galvoti, kad mes kažkaip su mb netinkame vienas kitam lytinėm funkcijom.  g.gif  doh.gif  bet... tai tik hipotezė. Tiesa slypi kažkur giliau. Bet kolei kas jokių skubėjimų (kaip anksčiau) ir planų.

** O dėl to, kad taip sako, kad VISKAS BUS GERAI, tai mane trenkia žaibas nuo tokių pasakymų!  doh.gif  Tuščias bandymas paguosti...



Garbanyla, tu tik vel jautriai nesureaguok i mano pasisakyma mirksiukas.gif friends.gif

* apie nesuderinamuma yra irodyta, yra tam skirti tyrimai mirksiukas.gif vienoks nesuderinamumas buna, kai moters isskyros neleidzia spermatozoidams patekt i gimda ir negali pastot. Kitoks nesuderinamumas yra susijes su imuninem moters ir vyro sistemom. Abejais atvejais yra daromi tyrimai ir jei tai patvirtinama, skiriami tam tikri gydimai bei problemos sprendimo budai mirksiukas.gif

** o tie "viskas bus gerai" varo is proto ir kelia begaline ironija doh.gif taip gali pasakyti arba visiskai su panasiom bedom nesusidure zmones. Arba atvirksciai - jas issprende ir pereje ta pragara... mirksiukas.gif
Atsakyti
lotuliukas.gif kiek visko naujo sužinosiu... "Biškį" grybas jaučiuosi, nes nepagaunu tos literatūros apie nesuderinamumus tarp partnerių.. blush2.gif Viskas gerai, Amade... blush2.gif Jau kilo akstinas pasidomėti plačiau... smartass.gif
Atsakyti