Įkraunama...
Įkraunama...

Vėlyvojo persileidimo temos tęsinys

Ech Garbanyla... console.gif
Atsakyti
Jei atvirai, nebenoriu nieko. Jokių gilinimųsi,aiškinimųsi, ieškojimų vinių užpakaly, kai jų ten nėra. Pavargau. Eina visi kaken. Čia gal net moksliškai nepaaiškinama. Net mąstau, kad mudu su vyru biologiškai nesuderinami, kad genai susijungę nenori draugaut. Nenoriu niekur nerti. Palieku ramybėje, kol dar sveikų psichikos ląstelių liko.

gydytoja protingai pasakė, kad daug ką lemia mūsų hipofazinė liauka.
Aš jau pradedu net ir nepaaiškinamais faktais tikėti! X-failais... lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(GARBANYLA @ 2010 02 21, 14:52)
Jei atvirai, nebenoriu nieko. Jokių gilinimųsi,aiškinimųsi, ieškojimų vinių užpakaly, kai jų ten nėra. Pavargau. Eina visi kaken. Čia gal net moksliškai nepaaiškinama. Net mąstau, kad mudu su vyru biologiškai nesuderinami, kad genai susijungę nenori draugaut. Nenoriu niekur nerti. Palieku ramybėje, kol dar sveikų psichikos ląstelių liko.

gydytoja protingai pasakė, kad daug ką lemia mūsų hipofazinė liauka.
Aš jau pradedu net ir nepaaiškinamais faktais tikėti!  X-failais...  lotuliukas.gif 



Humoras isgelbes pasaul thumbup.gif irnesakyk.gif

Niekaip neradau zodziu apibudint savo paskutiniuju dienu nuotaika, o tu pataikei, kaip pirstu i aki!!! drinks_cheers.gif
Atsakyti
QUOTE(GARBANYLA @ 2010 02 21, 14:52)
Jei atvirai, nebenoriu nieko. Jokių gilinimųsi,aiškinimųsi, ieškojimų vinių užpakaly, kai jų ten nėra. Pavargau. Eina visi kaken. Čia gal net moksliškai nepaaiškinama. Net mąstau, kad mudu su vyru biologiškai nesuderinami, kad genai susijungę nenori draugaut. Nenoriu niekur nerti. Palieku ramybėje, kol dar sveikų psichikos ląstelių liko.

gydytoja protingai pasakė, kad daug ką lemia mūsų hipofazinė liauka.
Aš jau pradedu net ir nepaaiškinamais faktais tikėti!  X-failais...  lotuliukas.gif 



pailset tai reikia, bet besiilsint reikia kazkokiais budais saugoti nuo "netyciuku" 4u.gif
o as vis dar manau, kad nieko nera nepaaiskinamo, tiesiog reikia surasti TA, kas sugebes paaiskint mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Amade @ 2010 02 21, 15:58)
pailset tai reikia, bet besiilsint reikia kazkokiais budais saugoti nuo "netyciuku"  4u.gif
o as vis dar manau, kad nieko nera nepaaiskinamo, tiesiog reikia surasti TA, kas sugebes paaiskint  mirksiukas.gif



o aš niekad netikiu ir netikėsiu, kad VISKĄ ĮMANOMA paaiškinti. Tikrai ne viskas žmogaus rankose. Žmogui skirta tik prie dalelės prisiliesti žinojimo. O visa kita - paslaptis...
Atsakyti
QUOTE(GARBANYLA @ 2010 02 21, 16:23)
o aš niekad netikiu ir netikėsiu, kad VISKĄ ĮMANOMA paaiškinti. Tikrai ne viskas žmogaus rankose. Žmogui skirta tik prie dalelės prisiliesti žinojimo. O visa kita - paslaptis...



viskas bus gerai 4u.gif
manau tau pastiprint organizma labiau reikia, pailset nuo visko, teigiamai nusiteiks ir tada planuot mirksiukas.gif , nes stresiukas savo daro, jei nera jokiu tyrimu nukrypimu.
taip kitoms ir buna kai po eiles stimuliaciju ar dar visokiu tyrimu, bandymu spjauna i viska ir ziurek kai nebegalvoji tada netyciukai ir buna mirksiukas.gif biggrin.gif
Atsakyti
Atsiprasau kad isibroviau...
Garbanyla, ar dareisi AFS tyrimus, skydliauke tyreisi?
Atsakyti
QUOTE(GARBANYLA @ 2010 02 21, 15:23)
o aš niekad netikiu ir netikėsiu, kad VISKĄ ĮMANOMA paaiškinti. Tikrai ne viskas žmogaus rankose. Žmogui skirta tik prie dalelės prisiliesti žinojimo. O visa kita - paslaptis...


cia jau kiekvino reikalas, kuo tiket mirksiukas.gif as pradesiu tiket, kad ne viskas imanoma, kai pajausiu, kad VISKA imanoma padariau ir nesigavo...
Atsakyti
QUOTE(anileve @ 2010 02 21, 18:27)
Atsiprasau kad isibroviau...
Garbanyla, ar dareisi AFS tyrimus, skydliauke tyreisi?



Taip, anileve, tyriausi šiuos tyrimus. viskas gerai. Aš išvis tyriausi visų organų funkcijas, hormonines, endokrinines, imunines sistemas. VISKAS gerai.
norėčiau surasti pavyzdį, kaip mano, bet dar nerandu... g.gif
Atsakyti
QUOTE(GARBANYLA @ 2010 02 24, 15:28)
Taip, anileve, tyriausi šiuos tyrimus. viskas gerai. Aš išvis tyriausi visų organų funkcijas, hormonines, endokrinines, imunines sistemas. VISKAS gerai.
norėčiau surasti pavyzdį, kaip mano, bet dar nerandu... g.gif


g.gif o tau atrodo normalu - esu sveika, bet pastoviai persileidziu? g.gif jau vien toks faktas reiskia kazka nenormalaus. Cia ne siaip vienas persileidimas, kuris tarkim, kazkodel per klaida ivyko... Tai vyksta pastoviai... Man kazkodel neatrodo normalu ir sveika...
bet aisku, cia tavo darzas, tavo gyvenimas ir jei tu esi tikra, kad esi sveika, ok... Tiesiog as pati zinau, kaip man gaila laiko, kuri galima isnaudoti ieskant kazko, o ne tikintis, kad viskas, kita karta taip nebus, nes AS SVEIKA 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(ederi @ 2010 02 21, 15:27)
Na o ka gydytoja dabar sako, juk pati tave uztikrino, kad tu sveika, tavo vyras irgi  blink.gif

Na negali moteris kas menesi pastoti, persileisti ir "but sveika". Ar sake gyd savo nuomone, ka ji itaria, gal kokius tyrimus dar reiketu padaryt, gal ka ji "praziurejo"?

jei leisite isiterpti, tai gali... mes su vyru pries metus praradom kleckuti, ir va paskui negalim pastot... tyremes nevaisinguma (buvo atlikti visi imanomi tyrimai), mano didziam nusivylimui gydytojas pasake, kad pas mus viskas net labai gerai, o leliuko kaip nera, taip nera... nu va ir ka galvot??? geraiu jau pasakytu, kad kazkas negerai, tai bent jau zinotumem priezasti... sad.gif
Atsakyti
QUOTE(gulbinukas @ 2010 02 24, 16:10)
jei leisite isiterpti, tai gali... mes su vyru pries metus praradom kleckuti, ir va paskui negalim pastot... tyremes nevaisinguma (buvo atlikti visi imanomi tyrimai), mano didziam nusivylimui gydytojas pasake, kad pas mus viskas net labai gerai, o leliuko kaip nera, taip nera... nu va ir ka galvot??? geraiu jau pasakytu, kad kazkas negerai, tai bent jau zinotumem priezasti... sad.gif


visu pirma - visi imanomi tyrimai, tai konkreciau kas? g.gif
nes as irgi kaip ir "sveika" tik su nelabai sveiku gimdos kakleliu (pasak giniu), kuri pataisyt pigiau grybo - uzsiut biggrin.gif pasirodo, nifiga nepadeda - nesilaiko net uzsiutas... doh.gif tada atrandu kazkokia imunologu klinika Rygoj, nu, galvoju, reik pabandyt ten nulekt, nes jau mintys nebenesa, kaip isnesiot iki padoraus laiko...
Ir ka... ir pridaro kruva tyrimu... atrodo, nieko rimta, truksta B grupes vitaminu, neisisavinu gelezies, dar kazkas, i ka net nesureaguotum, nes tai "smulkmenos"... Cia LT ginekologai i tokius dalykus kreivai ziuri, nes jie iesko kazkokiu apciuopiamu konkreciu problemu... unsure.gif
Na, aisku, as neisivaizduoju, ar mano mazi atradimai duos dideli laukiama rezultata, bet bent jau judam kazkur i prieki, kazkur i naujas erdves unsure.gif
Atsakyti