Įkraunama...
Įkraunama...

Vėlyvojo persileidimo temos tęsinys

turiu toki klausimuka mano ginekologe prase is GN skyriaus paiimtt kakzokias tai isvadas apie vaikelio mirti ar priezasti niekaip nepagaunu gyditoja kuri tada budejo gal kam irgi reikejo? jeigu nuvaziuociau ar ta pacia diena duoda ar dar reikia laukti nes jau ir taip menesi laiko jokiu ziniu apie tas isvadas. net nzn kaip tiksliai jos vadinasi blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(dziuke @ 2010 02 03, 17:23)
turiu toki klausimuka mano  ginekologe prase is GN skyriaus paiimtt kakzokias tai isvadas apie vaikelio mirti ar priezasti niekaip nepagaunu gyditoja kuri tada budejo  gal kam irgi reikejo? jeigu nuvaziuociau ar ta pacia diena duoda ar dar reikia laukti nes jau ir taip menesi laiko jokiu ziniu apie tas isvadas. net nzn kaip tiksliai jos vadinasi blush2.gif


Tas dokumentas vadinasi - israsas is ligonines. Geriausiai tau butu pasiskambint is anksto, jei ne, bandyk vaziuoti, turetu ta pacia diena "atkast" tavo byla.
Atsakyti
na reikes bandyt vaziuot gal pataikysiu kai jin dirbs nes prisiskambint be sansu doh.gif o gal ir vedejas gales iskapstyt unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(dziuke @ 2010 02 03, 17:23)
turiu toki klausimuka mano  ginekologe prase is GN skyriaus paiimtt kakzokias tai isvadas apie vaikelio mirti ar priezasti niekaip nepagaunu gyditoja kuri tada budejo  gal kam irgi reikejo? jeigu nuvaziuociau ar ta pacia diena duoda ar dar reikia laukti nes jau ir taip menesi laiko jokiu ziniu apie tas isvadas. net nzn kaip tiksliai jos vadinasi blush2.gif


tas lapas turi buti ligoninej tavo kortelej isegtas. Tai nuvaziuok bet kada i ta ligonine ir netgi nereik daktaru ieskot, registraturoj pasakyk, ko tau reik ir suras (cia jei KMUK tai i mot.konsultacijos registratura eit reik) mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(dziuke @ 2010 02 03, 18:57)
na reikes bandyt vaziuot gal pataikysiu kai jin dirbs nes prisiskambint be sansu doh.gif  o gal ir vedejas gales iskapstyt  unsure.gif



man rodos tu is klp.?
as tai ejau pas vyr.gydytoja i kabineta pasiimti, kaip ir minejo merginos -israsas- vadinasi, tavo gulejimo ligonineje biloje turi buti visi israsai mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Raja28 @ 2010 02 03, 20:00)
man rodos tu is klp.?
as tai ejau pas vyr.gydytoja i kabineta pasiimti, kaip ir minejo merginos -israsas- vadinasi, tavo gulejimo ligonineje biloje turi buti visi israsai mirksiukas.gif


neke is rajono thumbup.gif
as tai ta turiu kur iseinant vyr gydytojas dave ligos istorija kaip ir su kuom mane gyde ta ginei parodziau bet jai reikia kito kazkoki sake labai mandru pavadinima g.gif ten turi buti lialiuko kazkokie tyrimai del ko taip g.gif
bet jau kaip vyras prisikambino tai prasidejo siuntinejimas is ginekologinio i gimdimo skyriu ir antraip doh.gif doh.gif doh.gif
Atsakyti
QUOTE(dziuke @ 2010 02 03, 21:59)
neke is rajono  thumbup.gif
as tai ta turiu kur iseinant vyr gydytojas dave ligos istorija kaip ir su kuom mane gyde ta ginei parodziau bet jai reikia kito kazkoki sake labai mandru pavadinima  g.gif  ten turi buti lialiuko kazkokie tyrimai del ko taip  g.gif
bet jau kaip vyras prisikambino tai prasidejo siuntinejimas is ginekologinio i gimdimo skyriu ir antraip  doh.gif  doh.gif  doh.gif



pas manes tai buvo kaip tik paziurejau tai BIOPSINES IR OPERACINES MEDZIAGU TYRIMO REZULTATAI taip vadinosi, kur aprasyta kas kaip , leliuku dydis svoris, v irksteliu aprasymas, placentu....ir pasiemiau is ginekologinio skyriaus, nes po gimdymo ir operacijos ten mane perkele.
Atsakyti
QUOTE(Raja28 @ 2010 02 03, 22:12)
pas manes tai buvo kaip tik paziurejau tai BIOPSINES IR OPERACINES MEDZIAGU TYRIMO REZULTATAI taip vadinosi, kur aprasyta kas kaip , leliuku dydis svoris, v irksteliu aprasymas, placentu....ir pasiemiau is ginekologinio skyriaus, nes po gimdymo ir operacijos ten mane perkele.


va va ko gero sita bigsmile.gif nes as tokiu dalyku neturiu. siusiu vyra kad paiimtu blush2.gif

Didelis Dekui Raja28 4u.gif 4u.gif 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(dziuke @ 2010 02 03, 21:34)
va va ko gero sita  bigsmile.gif  nes as tokiu dalyku neturiu. siusiu vyra kad paiimtu  blush2.gif

Didelis Dekui Raja28 4u.gif  4u.gif  4u.gif


o gal tau reikia histologinio tyrimo atsakymo ? g.gif
Atsakyti
QUOTE(ederi @ 2010 02 04, 09:20)
o gal tau reikia histologinio tyrimo atsakymo ?  g.gif



gerai pagalvojus gal teisingai ederi sakai kad histologinis g.gif nes man operacijos nedare o Raja28 teko matyt pagal pavadinima paziurejus (na tikiuos klystu) na siand vaziuosim ziuret bigsmile.gif kokia mano ta galva kaip kopustas doh.gif doh.gif doh.gif atminties nulis doh.gif
Didelis Dekui ir tau ederi 4u.gif 4u.gif 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(dziuke @ 2010 02 04, 12:26)
gerai pagalvojus gal teisingai ederi sakai kad histologinis g.gif  nes man operacijos nedare o Raja28 teko matyt pagal pavadinima paziurejus (na tikiuos klystu) na siand vaziuosim ziuret  bigsmile.gif kokia mano ta galva kaip kopustas doh.gif  doh.gif  doh.gif atminties nulis doh.gif
Didelis Dekui ir tau ederi  4u.gif  4u.gif  4u.gif



dare dare ir po pirmo ir po dvyniu doh.gif , pradedu galvot kad niekam tikus esu tame reikale, vyras isvyko, vel kazkokia nuotaika sus... ir vel tepimai prasidejo, atrodo nestresuoju nieko, gal tik biski neramu ant dusios nes vieni du su vaiku esam, bet nejau tokia silpna palikau juk jeigu taip niekad jokio vaikelio neisnesiosiu daugiau verysad.gif doh.gif
Atsakyti
Va pagaliau turiu patologoanatomini tyrimo protokola bigsmile.gif ir dabar tik tokia mintis toptelejo i galvike kad gydytojai turi moketi lotynu kalba laisvai g.gif nes visos diagnoze pagrinde lotynu doh.gif

Raja28 tai gal nieko tokio gal leidziama patepliot truputi nors apie tai nieko nezinau ax.gif o isnesiot tai isnesiosi zinau thumbup.gif 4u.gif
Atsakyti