Įkraunama...
Įkraunama...

Vėlyvojo persileidimo temos tęsinys

Furija, kaip tu??? bigsmile.gif Ar ramiai ilsiesi ir viskas geriau? wub.gif Laukiam naujienėlių... 4u.gif 4u.gif 4u.gif
Atsakyti
Labukas visoms. ax.gif
Nekalbadieniai man. Siaip traukiu laika ir tiek, skauda viska kas imanoma, nes negaliu per daug judeti, o nuo gulejimo irgi dantys sedynej pradejo dygti blush2.gif
Vakar buvau extra pasimatyme su gyd, tai ziuresiu, paeme tyrimus, o atsakymai nezinau kada bus. Siaip vartoju progesterona(nesciom jis arba nemokamas arba uz bet koks kiekis uz simboline apie 10 savru kaina). Na man kiek sake gyd, kad tiksliai pasakyt ar tau truksta progesterono, gali tik nestumo metu, nes paprastai, jo gali but pakankamai.
Kaip pas jus reikaliukai? Nebelabai yra sveikateles po neta narsyti, tai atitrukau truputi nuo kasdienybes
Atsakyti
Oi, kantrybės tau... 4u.gif Gal šilta gaivi vonia padės apmalšinti užsigulėjusius raumenis.. unsure.gif wub.gif

Na, reikaliukai tai vidutiniški. Mm nesulaukiau šiandien, tai ryt sakiau darysiu nt ax.gif , nors kiek esu nuteikta ginės ir iš kitų šaltinių, kad mažokas prog.apvaisintam kiaušinėliui įsitvirtinti... unsure.gif
Atsakyti
Garbanyla laukaim rytoj tavo teigiamo atsakymo wub.gif wub.gif
Atsakyti
QUOTE(furija04 @ 2010 01 29, 19:07)
Labukas visoms. ax.gif
Nekalbadieniai man. Siaip traukiu laika ir tiek, skauda viska kas imanoma, nes negaliu per daug judeti, o nuo gulejimo irgi dantys sedynej pradejo dygti  blush2.gif
Vakar buvau extra pasimatyme su gyd, tai ziuresiu, paeme tyrimus, o atsakymai nezinau kada bus. Siaip vartoju progesterona(nesciom jis arba nemokamas arba uz bet koks kiekis uz simboline apie 10 savru kaina). Na man kiek sake gyd, kad tiksliai pasakyt ar tau truksta progesterono, gali tik nestumo metu, nes paprastai, jo gali but pakankamai.
Kaip pas jus reikaliukai? Nebelabai yra sveikateles po neta narsyti, tai atitrukau truputi nuo kasdienybes


laikykis 4u.gif , pilnai suprantu tave kaip sunku, ir tas gulejimas vezy varo doh.gif , na bet reikia, as iki 20 sav. pragulejau su dvyniais, nors jei bucia zinojusi kad taip bus tai is vis buciau nesikelusi verysad.gif
QUOTE(GARBANYLA @ 2010 01 29, 19:29)
Oi, kantrybės tau...  4u.gif  Gal šilta gaivi vonia padės apmalšinti užsigulėjusius raumenis..  unsure.gif  wub.gif





blink.gif blink.gif jokiu voniu , jokiu, negalima, tai skatina persileidima, beto jei kaklelis apsiutas dar kokia infekcija isimes schmoll.gif schmoll.gif

garbanyla lauksim naujienu mirksiukas.gif


Jetau kaip noriu lialiaus verysad.gif ax.gif rolleyes.gif
Atsakyti
Pamatysi kaip sulauksi, tik kantrybes mirksiukas.gif
Garbanylaneskubek su tais testukais, juk tau tik dabar turi but mmm, kai veluos maziausiai 2-3 sav, tada ir darykis, nes man atrodo pasikartosiu, kad moteris iki 8 dienu gali nejausti nestumo ir jis neisitvirtinti gali ir tai yra normalu. Tu pagauni tuos ankstyvuosius, kurie realiai dar ir nera nestumas. Pradedu suprasti gyd, kodel jie cia be 10 sav net neziuri i tave, o iki 12 sav nesiskaitai nescia. Zinoma, su musu problemom jau kitaip viskas, bet esme ta pati. Juk deklaruoji ramybe ir tvirtuma-tai ir buk tokia. Suprantu, kad noras yra auksciau uz prota, bet nekankink pati saves.
Linkiu, kad po poros sav pamatytum savo II. mirksiukas.gif cool.gif
Atsakyti
Aš niekada neiškęsčiau dvi savaites nesulaukus mm nepasidarius nt! lotuliukas.gif Įdomu, kas iškęstų???
Ir dabar - mm nėra, o nt neigiamas. smile.gif Taigi, dabar tikrai ramiau ir sveikiau žinoti situaciją, nei būti dvi tris savaites nežinioje... rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(GARBANYLA @ 2010 01 30, 16:57)
Aš niekada neiškęsčiau dvi savaites nesulaukus mm nepasidarius nt!  lotuliukas.gif  Įdomu, kas iškęstų???
Ir dabar - mm nėra, o nt neigiamas. smile.gif  Taigi, dabar tikrai ramiau ir sveikiau žinoti situaciją, nei būti dvi tris savaites nežinioje...  rolleyes.gif


ikisiu savo trigrasi - labai daug kas iskencia 2-3 savaites nedare NT mirksiukas.gif O siaip esant nesciai, progesteronas taipogi buna virs visu normu mirksiukas.gif na, tos, kurios daro progesterono tyrimus sekdamos, ar ovuliacija vyksta, tai nestumo atvejais progesteronas tikrai nebuna ant ribos, o kaip tik jis buna itartinai didelis biggrin.gif Nes normalu - esant nesciai progesteronas gamina geltonkuni (ar kazkaip su tuo susijes) ir atlieka placentos funkcija iki 12-13 sav, kol placenta pradeda funkcionuoti. Taigi, arba tu nesi nescia, arba tau tragiskai truksta progesterono ir net jei bando kazkas kabintis, tai neprikibs, nes negales vystytis negaudamas "maisto" unsure.gif nu cia labai ukiskai parasiau, bet galbut taip paprasciau isivaizduot, kas vyksta musu organizmuose ir kam reikalingas vienas ar kitas hormonas ir panasiai mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(GARBANYLA @ 2010 01 30, 18:57)
Aš niekada neiškęsčiau dvi savaites nesulaukus mm nepasidarius nt!  lotuliukas.gif  Įdomu, kas iškęstų???
Ir dabar - mm nėra, o nt neigiamas. smile.gif  Taigi, dabar tikrai ramiau ir sveikiau žinoti situaciją, nei būti dvi tris savaites nežinioje...  rolleyes.gif


As per visus nestumus, laukiau daugiau negu 2 sav. Zinoma, jaudiniesi ir galvoji ar uzkibai ar ne, bet kad saves nedraskyti tais mazais 5-6 sav persileidimais, geriau net nezinoti, nueina, kaip uzsitesusios mmm. Kartais tas begalinis troskimas yra baisiau uz priesa ir jis mums neatnesa ramybes-patikek manim. Esu nescia, bet stengiuosi apie tai maziau galvoti, nes kuo daugiau galvoju-tuo daugiau man stogas vaziuoja, juolab arteja ta pragaistingoji sav, neisivaizduoju kaip reikes pernesti ja, bet stengsiuos eit i darba, kad negalvoti apie tai daugiau negu reik. Buk kantri ir stipri, tas svarbiausia, zinoma, jei turi galimybe nueik pas gyd ir pasakyk, kad esi nestuke.gif pamatysi ka ji tau atsakys. Gal ir pasiulys kazka i pagalba.
Ederi, kaip laikaisi mergyt? Kaip jusu reikaliukai?
Gal jau turim leliuku musu temutej? Kazkaip nestukes issislapste bigsmile.gif
Atsakyti
Suprantu viską, merginos, bet prisipažinsiu, kad esu iš tų, kurioms sunku ugdyti valią, bet po truputį sekasi! Va, pasidariau nt tik nesulaukusi mm... Jos dar neatėjo, bet ne tame esmė.

Furija, sutinku, kad mūsų troškimai gali būti pražūtingi mums patiems. Taip yra su manimi... Esu pragaištinga sau pačiai! Ir kenkiu tik sau... Todėl ieškau visko, kas padėtų man, kad galėčiau padėti sau... Ieškau palaikymo...
Papildyta:
Beje, Furija, kodėl sakai, kad bijai artėjančios savaitės?... unsure.gif Tikrai nepamenu tiksliai, bet gal tada savąjį praradai?...
Atsakyti
QUOTE(furija04 @ 2010 01 31, 14:01)
As per visus nestumus, laukiau daugiau negu 2 sav. Zinoma, jaudiniesi ir galvoji ar uzkibai ar ne, bet kad saves nedraskyti tais mazais 5-6 sav persileidimais, geriau net nezinoti, nueina, kaip uzsitesusios mmm. Kartais tas begalinis troskimas yra baisiau uz priesa ir jis mums neatnesa ramybes-patikek manim. Esu nescia, bet stengiuosi apie tai maziau galvoti, nes kuo daugiau galvoju-tuo daugiau man stogas vaziuoja, juolab arteja ta pragaistingoji sav, neisivaizduoju kaip reikes pernesti ja, bet stengsiuos eit i darba, kad negalvoti apie tai daugiau negu reik. Buk kantri ir stipri, tas svarbiausia, zinoma, jei turi galimybe nueik pas gyd ir pasakyk, kad esi  nestuke.gif  pamatysi ka ji tau atsakys. Gal ir pasiulys kazka i pagalba.
Ederi, kaip laikaisi mergyt? Kaip jusu reikaliukai?
Gal jau turim leliuku musu temutej? Kazkaip nestukes issislapste  bigsmile.gif


Sveika Furija, sveikos merginos,

pas mane naujienu kolei kas nera. Galima sakyti miegu ziemos miegu, o i darba vaziuoju ir viska darau autopilotu. Brrrrrrrrrrr, koks bjaurus oras...

Savaitgali turejo ateit mmm, bet tik viena vakara patepliojo ir "fsio". Tai nezinau ka begalvot g.gif

Taip kad nei dziaugiuos, nei liudziu. Tiesiog laukiu pavasario mirksiukas.gif
Atsakyti
Manau, Ederi, kad čia likimas pats moko kantrybės mumis. biggrin.gif Reik atsipūst, palaukt, nurimt. NEBEDARYT TESTŲ!!! 4u.gif

O oras tuoj pasitaisys! Ateis pavasaris ne už kalnų ir galėsim šypsenas skleisti visiems važiuojant į darbus! biggrin.gif biggrin.gif 4u.gif 4u.gif 4u.gif thumbup.gif

Aukštyn nosiukus! Žavėkimės ir žavėkim kasdiena visus! 4u.gif
Atsakyti