Įkraunama...
Įkraunama...

Vėlyvojo persileidimo temos tęsinys

Labas 4u.gif

QUOTE(GARBANYLA @ 2010 01 27, 16:41)
Sveikos visos žiemavotojos!  thumbup.gif 

Šiiandien gavau Prog.atsakymus. 18,68. Sakė įeina į normas ir kad Ov.įvyko, ir kad su ja viskas gerai.  4u.gif  Nežinau, ar tiksliai pamenu, bet norma dar ir 5yra (tų vienetų matavimo, kurių irgi nepamenu blush2.gif  ). Gal kas žinote tiksliau dėl tų skaičiukų? Ryt reiks pas ginę viską išsiaiškinti, bet taaaaaip nekantrauju, kad šakės...  doh.gif  ax.gif


tai matai, kad su ovuliacija pas tave tvarkoj, buvo ir siaip aisku, nes gi kelis menesius is eiles pastodavai mirksiukas.gif Gal suzinojus, kad pastoji reiketu darytis prog.tyrimus, gal esant nesciai tau jo nepakankamai gaminasi g.gif
Atsakyti
QUOTE(Amade @ 2010 01 27, 17:43)
Labas  4u.gif
tai matai, kad su ovuliacija pas tave tvarkoj, buvo ir siaip aisku, nes gi kelis menesius is eiles pastodavai  mirksiukas.gif Gal suzinojus, kad pastoji reiketu darytis prog.tyrimus, gal esant nesciai tau jo nepakankamai gaminasi  g.gif



Gali būti, bet tada jau reik sakyt giniams, jei tai ivyks (kai pastosiu), kad sekti. O įdomu, ar kai nėštukėms ima kraują kas kiek savaičių, ar jie nepatikrina progesterono nuolat? g.gif
Atsakyti
QUOTE(GARBANYLA @ 2010 01 27, 16:57)
Gali būti, bet tada jau reik sakyt giniams, jei tai ivyks (kai pastosiu), kad sekti. O įdomu, ar kai nėštukėms ima kraują kas kiek savaičių, ar jie nepatikrina progesterono nuolat?  g.gif


na, nezinau, bet greiciausiai tiesiog "apsidraudimui" skiria pagert Duphastona iki kokios 16 sav ir tiek, nemanau, kad kas nors seka progesterono lygi tyrimais schmoll.gif Jei vis tiek persileidi, tada priezastis slypi kazkur kitur... unsure.gif
Atsakyti
Pasiėmiau atsakymus. Vakar blogai išgirdau skambindama telefonu. Sakė 8,68.. g.gif Ir..norma. Na, neramu, kad žemi skaičiukai (kai skaičiau, kad turėtų būti iki 70nmol/ml), bet jei sakė norma, tai norma! Žiūrėsim, ką ginė mano sakys... g.gif
Atsakyti
QUOTE(GARBANYLA @ 2010 01 28, 11:30)
Pasiėmiau atsakymus. Vakar blogai išgirdau skambindama telefonu. Sakė 8,68..  g.gif    Ir..norma. Na, neramu, kad žemi skaičiukai (kai skaičiau, kad turėtų būti iki 70nmol/ml), bet jei sakė norma, tai norma! Žiūrėsim, ką ginė mano sakys... g.gif


man rodos, jei gerai pamenu, ivykusia Ovuliacija rodo virs 20 ... g.gif na, bet bijau garantuoti... unsure.gif
Atsakyti
Garbanyla priklauso kokiais vienetais pas tave yra tie tyrimai. Kiekviena labaratorija turi skirtinkas normas. Pasižiūrė pagal normas kiek rašo
Atsakyti
supratau ką tik, kad nepasižiūrėjau į normas, kur prog.matuojamas skirtingais vienetais. Pas mane 8,68ng/ml! Pagal formulę, jei neklystu, bus 27,6024nmol/ml! biggrin.gif . Vadinas vidutiniškai. Na, bet geriausiai vis tiek pasakys ginė... rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(GARBANYLA @ 2010 01 28, 14:09)
supratau ką tik, kad nepasižiūrėjau į normas, kur prog.matuojamas skirtingais vienetais. Pas mane 8,68ng/ml! Pagal formulę, jei neklystu, bus 27,6024nmol/ml!  biggrin.gif  . Vadinas vidutiniškai. Na, bet geriausiai vis tiek pasakys ginė...  rolleyes.gif


tai viskas ok thumbup.gif ir siaip, pas tave ir taip aisku, kad ovuliacija vyksta, nes tau pastot nera sudetinga. mirksiukas.gif progesterono dar gali trukti, jei po ovuliacijos mmm ateina tarkim po 10 dienu, na, kai trumpas tas poovuliacinis periodas, tada irgi nera gerai, nes galima daryt prielaida, kad truksta progesterono ir apsivaisines kiausiniukas negali vystytis ax.gif
Atsakyti
QUOTE(GARBANYLA @ 2010 01 28, 15:09)
supratau ką tik, kad nepasižiūrėjau į normas, kur prog.matuojamas skirtingais vienetais. Pas mane 8,68ng/ml! Pagal formulę, jei neklystu, bus 27,6024nmol/ml!  biggrin.gif  . Vadinas vidutiniškai. Na, bet geriausiai vis tiek pasakys ginė...  rolleyes.gif


Viska pas tave labai super, naturaliame cikle ir yra tokie skaičiukai thumbup.gif , jai būtų didesni skaičiukai tai tada galima įtarti kad užaugo daugiau nei vienas folikulas, nu čia jau dažniau prie stimuliacijų būną mirksiukas.gif
Atsakyti
4u.gif Na, beliko sulaukti teigiamo nėštumo testo, kuris būtų teigiamas ilgaaaaai ilgaaaai iki pat rudenėlio ... ax.gif biggrin.gif thumbup.gif nestuke.gif
Atsakyti
Kalbėjau su gine. Sakė, kad mano prog.į mažąją pusę. Turėtų būti 12-14ng/ml... Sako aliarmo didelio nėra, bet vis tiek į mažesnę pusę. Linkėjo ryt nesulaukti mm, o jei testas po keletos dienų bus teigiamas, lieps gerti duphastono... Tai tokios tokelės... Aš visai nenoriu sulaukt mm. Keista, kad dabar neliepė daryt testo, gal iškart galėčiau gert duphastoną, jeigu nt teigiamas...Na, žodžiu .Reik laukt tas kelias dienas... unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(GARBANYLA @ 2010 01 28, 17:27)
Kalbėjau su gine. Sakė, kad mano prog.į mažąją pusę. Turėtų būti 12-14ng/ml... Sako aliarmo didelio nėra, bet vis tiek į mažesnę pusę. Linkėjo ryt nesulaukti mm, o jei testas po keletos dienų bus teigiamas, lieps gerti duphastono... Tai tokios tokelės... Aš visai nenoriu sulaukt mm. Keista, kad dabar neliepė daryt testo, gal iškart galėčiau gert duphastoną, jeigu nt teigiamas...Na, žodžiu .Reik laukt tas kelias dienas...  unsure.gif



sveikutes,


Saunu kad tyrimukai geri thumbup.gif 4u.gif , svarbu dabar nors folines pagerk, tai irgi daug duoda pastojimui mirksiukas.gif , o poto galesi ir dufastona jei priskirs, neskubek su juo mirksiukas.gif

pas mane tai viskas po senovei, kazkaip si cikla maniau , kad gal nestuke.gif blush2.gif , net nezinau kodel, nes nebuvo tam ir namu darbai ruosiami atsakingai, bet turbut jau baisiai to noriu ax.gif , taciau is kitos puses ir kazkokia baime buvo, dar turbut per anksti. biggrin.gif
mano cikliukas lyg ir susitvarke uzteko daugiau poilsio , nakvisu al. tableciu ir baigesi tepimai thumbup.gif
Atsakyti