Įkraunama...
Įkraunama...

Vėlyvojo persileidimo temos tęsinys

Na man dare epidura(leido i stubura), dabar siek tiek paskauda nugara, bet manau, kad tai normalu. Labai idomus jausmas, toks tempimas apacioj, kraujavimo kaip ir nera, tik tos ale ruzavas skystis oabegioja karts nuo karto. Gal cia taip turi buti? Kita sav pirksiu nestumo dirza, reikes nuo kokios 20 sav pradet nesioti, vis truputi svorio nuo kaklelio nuims. Kaip jums einas? Gal jau nauju nestuke.gif turim?
Dekui mergytes, kad rupinates wub.gif
Atsakyti
QUOTE(furija04 @ 2010 01 21, 08:12)
Na man dare epidura(leido i stubura), dabar siek tiek paskauda nugara, bet manau, kad tai normalu. Labai idomus jausmas, toks tempimas apacioj, kraujavimo kaip ir nera, tik tos ale ruzavas skystis oabegioja karts nuo karto. Gal cia taip turi buti? Kita sav pirksiu nestumo dirza, reikes nuo kokios 20 sav pradet nesioti, vis truputi svorio nuo kaklelio nuims. Kaip jums einas? Gal jau nauju  nestuke.gif  turim?
Dekui mergytes, kad rupinates  wub.gif


Smagu Furija, kad laikaisi neblogai... Isivaizduoju kaip neramu, kai per nestuma reikia iskesti tokias proceduras. doh.gif

Pas mane kol kas jokiu naujienu, stengiuos gyventi ramiai ir labai neuzsiimineti vaikelio planavimu smile.gif Nesisaugom ir tiek, o veliau, tai kaip Dievulis duos. Be to ir darbe labai daug darbo, tai tikrai turiu kuom uzsiimti.

Linkejimai visoms mergytems 4u.gif
Atsakyti
Smagu, kad stengiesi negalvoti. As geriau folio rugsti, ir labao greit ja gerdama pastoju. Arba zinoma cia mano vyras toks doh.gif
Savo didziaja apie pusmeti konstravom, pries tai gyvenau su zmogum, apie du metus nesisaugojom ir nieko nebuvo, o dabar su vyru kaip triusiai doh.gif
Pabandyk, mano mama sake irgi, kad folio rugsti gydytojai rekomenduoja, kai kurie, kad pagerti ir tada organizma nustatai nestumui. Be to Lt yra su jodu, gali ir jos nusipirkti, jei nelabai pasitiki savo skydliaukes veikla.
Atsakyti
Sveikutes! 4u.gif
Siandien kartu su vyru buvome savo leliuko paziureti,dare echoskopija. wub.gif Tai skrajojam padebesiais. wub.gif Sake leliukui viskas gerai,sveria apie 1400g,tik sedi mano pilvelyje,na bet tikekimes,kad dar apsivers galvyte zemyn,kad galeciau pagimdyti pati.wub.gif Ir dar sake,kad niekas nekabo kur turetu kabeti biggrin.gif ,tai gal tikrai mergyte turesim,jei neklysta. wub.gif Smagu butu porele auginti. wub.gif
Atsakyti
QUOTE(Mamyte.Linute @ 2010 01 22, 15:15)
Sveikutes!  4u.gif
Siandien kartu su vyru buvome  savo leliuko paziureti,dare echoskopija. wub.gif  Tai skrajojam padebesiais. wub.gif  Sake leliukui viskas gerai,sveria apie 1400g,tik sedi mano pilvelyje,na bet tikekimes,kad dar apsivers galvyte zemyn,kad galeciau pagimdyti pati.wub.gif Ir dar sake,kad niekas nekabo kur turetu kabeti  biggrin.gif ,tai gal tikrai mergyte turesim,jei neklysta. wub.gif  Smagu butu porele auginti. wub.gif


OOOOOOO thumbup.gif Kokios naujienos!!!!!!!!!!!

Super thumbup.gif

Jus gi ir norejot mergytes!!! flirt.gif Bus Matukui sesyte 4u.gif

Oi kaip sveikinu, dieve, kaip nuostabu!!!!! 4u.gif 4u.gif 4u.gif
Atsakyti
[quote=ederi,2010 01 22, 17:39]
OOOOOOO thumbup.gif Kokios naujienos!!!!!!!!!!!

Super thumbup.gif

Jus gi ir norejot mergytes!!! flirt.gif Bus Matukui sesyte 4u.gif

Oi kaip sveikinu, dieve, kaip nuostabu!!!!! 4u.gif 4u.gif 4u.gif

aciu labai. mirksiukas.gif labai norim mergytes,bet jei bus berniukas,tai nieko tokio,bus broliui draugas,gales su masinytem zaisti. biggrin.gif wub.gif
Atsakyti
Sveikos gyvos!!! wub.gif

Matau čia pas jus laaaaabai geros nuotaikos - vis geryn ir geryn! thumbup.gif Puiku! Galbūt išties šie nauji metai atneš tik geras naujoves? drinks_cheers.gif thumbup.gif

O pas mane kol kas ramu ir nieko naujesnio. ax.gif Bimbinėju ramiai laukdama termino... Poryt - Progesterono atsakymai. Na, ir paskui žiūrėsim, ką turėsim savaitgalį... rolleyes.gif wub.gif Šįkart visai nepajutau, kaip pralėkė savaitės, dienos...
Viskas ramu, balta ir vėsu, kaip už langų...
Ir daugiau net nežinau, ką bepasakyti... blush2.gif

Labai labai džiaugiuos už Linutę! drinks_cheers.gif nestuke.gif Labai labai...
Atsakyti
sveikos , turiu viena klausimely
kaip cia su tais persileidimais cia jums nutinka tai pradzioje pacioje ar ne? kelintam men yra nutike toks baisus dalykas ? verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(agnieska240 @ 2010 01 25, 15:20)
sveikos , turiu viena klausimely
kaip cia su tais persileidimais cia jums nutinka tai pradzioje pacioje ar ne? kelintam men yra nutike toks baisus dalykas ? verysad.gif


nutinka ivairiai mirksiukas.gif ir anksti, ir labai velai... bet kuriuo nestumo periodu kartais kai kam nutinka tokie baisus dalykai.
geriau to neskaityt ir nezinot, jei tau paciai to nenutiko dar niekad. Ir tiketis, kad nenutiks mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(agnieska240 @ 2010 01 25, 15:20)
sveikos , turiu viena klausimely
kaip cia su tais persileidimais cia jums nutinka tai pradzioje pacioje ar ne? kelintam men yra nutike toks baisus dalykas ? verysad.gif


Sveika,

taigi, kad velyvasis persileidimas ne pradzioje, o veliau kaip po 12 nestumo savaites sad.gif

Pavyzdziui as savo vaikeli 20 -aja savaite praradau.

Dabar mes savo burely ir vel pastojusiu mergyciu turime mirksiukas.gif Taigi, visai neliudime ir planuojame savo gyvenimus toliau.
Atsakyti
na man dabar 23 sav , del to ir klausiu , kada cia jums buvo nutike tie negeri dalykai unsure.gif
Papildyta:
mmm , aisku na aisku nenoriu kalusti kas nutiko tau? nes manau nelabai nori kalbet
Atsakyti
QUOTE(Amade @ 2010 01 25, 15:38)
nutinka ivairiai  mirksiukas.gif  ir anksti, ir labai velai... bet kuriuo nestumo periodu kartais kai kam nutinka tokie baisus dalykai.
geriau to neskaityt ir nezinot, jei tau paciai to nenutiko dar niekad. Ir tiketis, kad nenutiks  mirksiukas.gif



Labas Amade 4u.gif

kooookia tavo nuotrauka graziiiiiiiiii tongue.gif

Beje, kaip tu laikaisi, kaip reikaliukai, nuotaikos?

As tai va darbais uzsikasus, nurimus, gal cia mane ziemos miegas apniko ax.gif
Papildyta:
QUOTE(agnieska240 @ 2010 01 25, 15:42)
na man dabar 23 sav , del to ir klausiu , kada cia jums buvo nutike tie negeri dalykai  unsure.gif
Papildyta:
mmm , aisku na aisku nenoriu kalusti kas nutiko tau? nes manau nelabai nori kalbet


Agnieska, paklausyk Amades, stenkis atsiribot nuo neigiamu emociju... Nepagalvok, kad isvarom, jei nori lik, mums labai miela, bet geriau paplepekim apie gerus malonius dalykus. Tau dabar galima klausytis graziu istoriju su laiminga pabaiga smile.gif
Atsakyti