Įkraunama...
Įkraunama...

Tortai-4

Tai aš ir stengiuosi neišmest, bet kai darau tortus atsijungiu nuo gyvenimo, o trynius sudedu į puoduka, o kai atsimenu ,kad toki egzstuoja, tai jie jau sudžiūvę būna g.gif
Vadinasi kitą kartą snikersą užrakinsiu šaltyje ir be 5dienų neliesiu biggrin.gif . Bet kai paskaitau, tai čia ne tortas, o nuodėmė tas snikersas... lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(ŽaismingaStiklas @ 2010 01 04, 13:17)
Tai aš ir stengiuosi neišmest, bet kai darau tortus atsijungiu nuo gyvenimo, o trynius sudedu į puoduka, o kai atsimenu ,kad toki egzstuoja, tai jie jau sudžiūvę būna  g.gif
Vadinasi kitą kartą snikersą užrakinsiu šaltyje ir be 5dienų neliesiu  biggrin.gif . Bet kai paskaitau, tai čia ne tortas, o nuodėmė tas snikersas...  lotuliukas.gif





tai jau palaikyk kuo ilgiau thumbup.gif

o trynius gali panaudoti krepseliams thumbup.gif d thumbup.gif daiktas
Atsakyti
Issikepiau ir as "Rafaelo svajove" - labai skanus tortas, butinai dar kepsiu thumbup.gif Labai aciu uz recepta thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(meduolytee @ 2010 01 04, 15:19)
tai jau palaikyk kuo ilgiau  thumbup.gif

o trynius gali panaudoti krepseliams  thumbup.gif  d thumbup.gif  daiktas


Kas čia per krepšeliai??? blink.gif
Atsakyti
nu asseni tikrai eisiu kept dar to jogurtinio kada, jau dabar svaigstu koks jis skanus smile.gif LABAI AČIŪ
Atsakyti
sveikos mergaites.

Reikia skubaus atsakymo. Ar galima juodojo misko biskvitams margarina keisti sveistu????
Atsakyti
QUOTE(eglejk @ 2010 01 04, 15:07)
sveikos mergaites.

Reikia skubaus atsakymo. Ar galima juodojo misko biskvitams margarina keisti sveistu????

galima 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(justina_r @ 2010 01 04, 14:10)
Issikepiau ir as "Rafaelo svajove" - labai skanus tortas, butinai dar kepsiu  thumbup.gif  Labai aciu uz recepta  thumbup.gif

o mume neypatingai kažkaip jis..
gal kuri gali patarti kokį tortą,kad būtų neriebus,nesaldus ir su riešutais biggrin.gif

Atsakyti
QUOTE(Asseni @ 2010 01 03, 22:20)
Dar vienas...

Tortas su jogurtiniu kremu ir vaisiais


aciu Asseni, uz recepta,mano sesuo vis zyzdavo,kad nori torto lengvo,jogurtinio,tai sis ,manau,kaip tik jai bus thumbup.gif
noriu paklausti ar si torta surinkineti formoje,ar nebutinai?
Atsakyti
QUOTE(Pintikė @ 2010 01 04, 17:56)
aciu Asseni, uz recepta,mano sesuo vis zyzdavo,kad nori torto lengvo,jogurtinio,tai sis ,manau,kaip tik jai bus thumbup.gif
noriu paklausti ar si torta surinkineti formoje,ar nebutinai?


Jeigu darau apvalu torta, tai visada visus tortus surinkineju formoje, bet yra buve, kad dariau staciakampi jogurtini, tada piliau krema jau kiek sustingusi, kad nebegtu per krastus
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Asseni: 04 sausio 2010 - 17:59
QUOTE(Asseni @ 2010 01 04, 17:58)
Jeigu darau apvalu torta, tai visada visus tortus surinkineju formoje, bet yra buve, kad dariau staciakampi jogurtini, tada piliau krema jau kiek sustingusi, kad nebegtu per krastus

aisku,aciu
Atsakyti
QUOTE(Olesta @ 2010 01 04, 16:14)

Aciu 4u.gif
jau miskelis iskeptas ir suteptas stingsta saldytuve smile.gif
Atsakyti