Įkraunama...
Įkraunama...

Gyventojų pajamų mokesčio deklaravimas

QUOTE(Spyglė @ 2010 02 09, 20:57)
Ar naudojotės kas nors firmos atgauk mokesčius paslaugomis?Man įdomu,kaip ten vyksta tas procesas,pirmiausia supratau reikia užsiregistruot,jie pasižiūri ar ką nors galima atgaut ir tada viską užpildo?O kada reikia sumokėti tuos 20% už paslaugą?Ačiū kas atsakys 4u.gif

Mes pačios užsipildom, kitiems padeda. Už dyką biggrin.gif
Atsakyti
o kazin ar galima ka nors susigrazinti, jei mano vyras pernai kelis men. nedirbo, bet tuo metu gavo pasalpa is darbo birzos? Verta vargti su deklaracija ar ne?
Atsakyti
laba 4u.gif
kaip apskaičiuoti PNPD? šeimoje trys vaikai, vienas iš jų iš pirmos santuokos, tai jau kaip ir skaitosi auginanti vieniša, taip? g.gif
Atsakyti
QUOTE(Spyglė @ 2010 02 09, 20:57)
Ar naudojotės kas nors firmos atgauk mokesčius paslaugomis?Man įdomu,kaip ten vyksta tas procesas,pirmiausia supratau reikia užsiregistruot,jie pasižiūri ar ką nors galima atgaut ir tada viską užpildo?O kada reikia sumokėti tuos 20% už paslaugą?Ačiū kas atsakys 4u.gif

nemokeciau niekam pinigu uz deklaracijos pildyma cool.gif Pati nesu baisiai jau tokia galvota, bet uzsipildau issinagrinejus pati...o dar jei nuo kokiu 500lt 20 % moket ,tai.... gaila siaip doh.gif
Atsakyti
Sakykit ar niekas nepasikeitė ir ar galima susigražinti pinigėlius už mokslus, draudimus ir buto paskolą? Labai ačiū 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(braskute_v @ 2010 02 10, 18:04)
Sakykit ar niekas nepasikeitė ir ar galima susigražinti pinigėlius už mokslus, draudimus ir buto paskolą? Labai ačiū  4u.gif

Paskaitykit 1 žinutę doh.gif
Atsakyti
merginos o jei tokia situacija paeme busto paskola vyras 2009m visiskai nedirbo db stoveja as gaudavau is sodros motinystes pasalpa ar galesim susigrazint uz sumoketas palukana?
o ir dar o jei abu butume nedirbe visus tuos 2009m tada gal negaletume?





p.s ir isvis kai ten jus apsiskaiciuojat man tai zalias miskas toj sriti blush2.gif 4u.gif doh.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo teresiukas3: 11 vasario 2010 - 10:03
QUOTE(teresiukas3 @ 2010 02 11, 10:02)
merginos o jei tokia situacija paeme busto paskola vyras 2009m visiskai nedirbo db stoveja as gaudavau is sodros motinystes pasalpa ar galesim susigrazint uz sumoketas palukana?
o ir dar o jei abu butume nedirbe visus tuos 2009m tada gal negaletume?
p.s ir isvis kai ten jus apsiskaiciuojat man tai zalias miskas toj sriti blush2.gif  4u.gif  doh.gif

Jūs galėsit susigrąžinti, o vyras ne, nes pajamų neturėjo. Jeigu abu būtumėt nedirbę tai būtų nebuvę pajamų, nebūtų pajamų mokesčio ir grąžinti nebūtų ką.
Atsakyti
QUOTE(bumbasi @ 2010 02 10, 12:23)
nemokeciau niekam pinigu uz deklaracijos pildyma cool.gif Pati nesu baisiai jau tokia galvota, bet uzsipildau issinagrinejus pati...o dar jei nuo kokiu 500lt 20 % moket ,tai.... gaila siaip doh.gif

tai aš ir pati užsipyldyčiau,bet kaip man susižinot,ar priklauso kas nors.Praeitais metais dirbau iki spalio 19,gavau išeitinę,ligos pašalpą,gal man ten tik pasižiūrėtų ar galima ką nors atgaut.O šiaip tai procentai nemaži už paslaugas.
Atsakyti
QUOTE(Spyglė @ 2010 02 11, 11:13)
tai aš ir pati užsipyldyčiau,bet kaip man susižinot,ar priklauso kas nors.Praeitais metais dirbau iki spalio 19,gavau išeitinę,ligos pašalpą,gal man ten tik pasižiūrėtų ar galima ką nors atgaut.O šiaip tai procentai nemaži už paslaugas.


Taigi pildykit elektroninę deklaraciją ir matysit ar jums grąžina ką nors ar ne. Tik pildykit, kai jau bus preliminari deklaracija.
Atsakyti
QUOTE(Spyglė @ 2010 02 11, 11:13)
tai aš ir pati užsipyldyčiau,bet kaip man susižinot,ar priklauso kas nors.Praeitais metais dirbau iki spalio 19,gavau išeitinę,ligos pašalpą,gal man ten tik pasižiūrėtų ar galima ką nors atgaut.O šiaip tai procentai nemaži už paslaugas.

siemet sake yra sudetingesne deklaracija nei pernai. bandykit pildyt ir matysit.bet siaip jei ne pilnus metus esat dirbusi tai susigrazinti turetumet siektiek pinigeliu...
Atsakyti
QUOTE(Piliule @ 2010 02 09, 23:42)
o kazin ar galima ka nors susigrazinti, jei mano vyras pernai kelis men. nedirbo, bet tuo metu gavo pasalpa is darbo birzos? Verta vargti su deklaracija ar ne?


Galima
QUOTE(Spyglė @ 2010 02 11, 12:13)
tai aš ir pati užsipyldyčiau,bet kaip man susižinot,ar priklauso kas nors.Praeitais metais dirbau iki spalio 19,gavau išeitinę,ligos pašalpą,gal man ten tik pasižiūrėtų ar galima ką nors atgaut.O šiaip tai procentai nemaži už paslaugas.



na aš užpildau už 10 lt, o jai pAžiūrėti tik tai nemokamai galiu mirksiukas.gif
Atsakyti