Įkraunama...
Įkraunama...

Gyventojų pajamų mokesčio deklaravimas

QUOTE(Monalyza @ 2010 01 29, 18:35)
Jei as pernai nedeklaravau uz 2008 m ar galesiu siemet dar deklaruoti atgauti pinigus ?

Ar tai reiskia, kad ta motynystes ismokos uz 12 menesi trukuma galima susigrazinti ir uz 2008 ir uz 2009m?reikia pildyti dvi deklaracijas? blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(vilke_ziema @ 2010 02 04, 07:44)
Ar tai reiskia, kad ta motynystes ismokos uz 12 menesi trukuma galima susigrazinti ir uz 2008 ir uz 2009m?reikia pildyti dvi deklaracijas? blush2.gif

taip. as 2008 metais deklaravau pajamas uz 2006 ir 2007 metus. .. ax.gif
Atsakyti
sveikos, o kažin kaip tokioje situacijoje?
aš pernai visus metus gavau tik motinystės pašalpą, o už mano mokslus mokėjo tėvas, tai ar gali jis susigražinti savo vardu pildant deklaraciją, ar aš savo vardu turiu pildyti?

P.S. tėvo pajamos didesnės už mano motinystės pinigėlius,tai pamaniau,kad ir naudingiau būtų jam savo vardu susigrąžinti
Atsakyti
QUOTE(emilijut @ 2010 02 05, 12:20)
sveikos, o kažin kaip tokioje situacijoje?
aš pernai visus metus gavau tik motinystės pašalpą, o už mano mokslus mokėjo tėvas, tai ar gali jis susigražinti savo vardu pildant deklaraciją, ar aš savo vardu turiu pildyti?

P.S. tėvo pajamos didesnės už mano motinystės pinigėlius,tai pamaniau,kad ir naudingiau būtų jam savo vardu susigrąžinti

galima. mano mama visada deklaruoja savo vardu moketus pinigus uz mano mokslus...
Atsakyti
QUOTE(jolo @ 2010 02 03, 08:54)
Į šitą klausimą ir aš galiu atsakyti  ax.gif  biggrin.gif Jūs nieko negalit susigrąžinti. Susigrąžina dalį palūkanų tik paėmę paskolą  mirksiukas.gif  4u.gif

oho kaip idomiai, na aciu uz atsakyma , bent nereikes vargint ir pildyt, tik va idomiai jei perki is savo lesu tai jau nieko neatgauni, jei skolinies tada dar kazka atgausi, idomiai idomiai biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(bbbituteee @ 2010 02 05, 14:28)
oho kaip idomiai, na aciu uz atsakyma , bent nereikes vargint ir pildyt, tik va idomiai jei perki is savo lesu tai jau nieko neatgauni, jei skolinies tada dar kazka atgausi, idomiai idomiai biggrin.gif


Ir kas čia tokio įdomaus? Juk tu pirkdama palūkanų nemokėjai.
O kas paėmę būsto paskolas, moka už jas palūkanas. Šita mokestinė lengvata ir yra taikoma būtent palūkanoms.
Atsakyti
QUOTE(saulala @ 2010 02 05, 19:29)
Ir kas čia tokio įdomaus? Juk tu pirkdama palūkanų nemokėjai.
O kas paėmę būsto paskolas, moka už jas palūkanas. Šita mokestinė lengvata ir yra taikoma būtent palūkanoms.

lotuliukas.gif butent, o ne todel, kad busta perki... mirksiukas.gif
Atsakyti
Laba diena,
Jei teisingai zinau, deklaruoti galima (o gal ir reikia) asmenims, kurie neisdirbo pilnu metu ir taip bus grazinta dalis sumoketu mokesciu. Iskilo mano mamai klausimas: siu metu lapkricio pabaigoje mire mano tetis. Ar ji kaip paveldetoja gali pildyti deklaracija ir susigrazinti mokesciu dali, kuri butu atitekusi teciui, jei jis butu deklaraves?
Aciu
Atsakyti
QUOTE(JurgaSim @ 2010 02 06, 13:29)
Laba diena,
Jei teisingai zinau, deklaruoti galima (o gal ir reikia) asmenims, kurie neisdirbo pilnu metu ir taip bus grazinta dalis sumoketu mokesciu. Iskilo mano mamai klausimas: siu metu lapkricio pabaigoje mire mano tetis. Ar ji kaip paveldetoja gali pildyti deklaracija ir susigrazinti mokesciu dali, kuri butu atitekusi teciui, jei jis butu deklaraves? 
Aciu

Tikrai nežinau, bet manau, kad ne.
Atsakyti
o idomu nuo kada galima bus pradet deklaruot uz 2009metus
Atsakyti
QUOTE(teresiukas3 @ 2010 02 09, 10:43)
o idomu nuo kada galima bus pradet deklaruot uz 2009metus

Iki vasario 15 visos imones turi pateikti duomenis mokesciu inspekcijai, tai manau kovo pradzioj jau gales... g.gif
Atsakyti
Ar naudojotės kas nors firmos atgauk mokesčius paslaugomis?Man įdomu,kaip ten vyksta tas procesas,pirmiausia supratau reikia užsiregistruot,jie pasižiūri ar ką nors galima atgaut ir tada viską užpildo?O kada reikia sumokėti tuos 20% už paslaugą?Ačiū kas atsakys 4u.gif
Atsakyti