Įkraunama...
Įkraunama...

Gyventojų pajamų mokesčio deklaravimas

Tai jei pajamaos buvo iseitine kompensacija, po to pasalpa is DB, po to atlyginimas 3 menesius, ar galima bus deklaruoti?
Atsakyti
QUOTE(vilke_ziema @ 2010 01 28, 15:28)
Tai jei pajamaos buvo iseitine kompensacija, po to pasalpa is DB, po to atlyginimas 3 menesius, ar galima  bus deklaruoti?

Žinoma.
Atsakyti
QUOTE(jovana @ 2010 01 28, 16:32)

Aisku 4u.gif , o kaip tai itakos grazintina suma, gal zinot? t.y.ar ji bus zymiai mazesne, ar ta pati?atsiprasau, jei kvailai klausiu, bet pirmas kartas, todel apie tai nieko neismanau... blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(vilke_ziema @ 2010 01 28, 18:54)
Aisku  4u.gif  , o kaip tai itakos grazintina suma, gal zinot? t.y.ar ji bus zymiai mazesne, ar ta pati?atsiprasau, jei kvailai klausiu, bet pirmas kartas, todel apie tai nieko neismanau... blush2.gif

Pajamos turi grąžintinos sumos lubas. Jei grąžintina suma didelė, tai mažos pajamos neleis susigrąžinti visų pinigų. Ar suprantamai aš čia? biggrin.gif
Atsakyti
Gal kuri mergaite zino, praeitais metais draugas sumokejo uz mano mokslus is savo el bankininkystes, nurodydamas mano asmens koda. Tai deklaracija preliminariia kovo pradzioje as matysiu savo bankininkysteje ar draugo? g.gif
Atsakyti
QUOTE(Vonios Fane @ 2010 01 29, 11:58)
Gal kuri mergaite zino, praeitais metais draugas sumokejo uz mano mokslus is savo el bankininkystes, nurodydamas mano asmens koda. Tai deklaracija preliminariia kovo pradzioje as matysiu savo bankininkysteje ar draugo?  g.gif

Nesvarbu kieno pazymoje bus ikelta mokestis uz studijas, deklaruokit uz studijas kurio pajamos didesnes, daugiau grazins. Nebent siais metais kazka pakeite, bet nemanau.
Atsakyti
Jei as pernai nedeklaravau uz 2008 m ar galesiu siemet dar deklaruoti atgauti pinigus ?
Atsakyti
QUOTE(Monalyza @ 2010 01 29, 18:35)
Jei as pernai nedeklaravau uz 2008 m ar galesiu siemet dar deklaruoti atgauti pinigus ?

taip, galesit mirksiukas.gif



O man idomu kaip siemet reiks pasiskaiciuot savo NPD ir PNPD unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(šarlotė @ 2010 01 29, 19:11)
O man idomu kaip siemet reiks pasiskaiciuot savo NPD ir PNPD unsure.gif


Taip pat, kaip pernai. Niekas nepasikeitė.
Atsakyti
QUOTE(saulala @ 2010 01 29, 21:15)
Taip pat, kaip pernai. Niekas nepasikeitė.

uz 2008 NPD buvo 320, o PNPD 16 lt, bet nuo 2009 PNPD regis keitesi - 50 lt uz pirma vaika, o 100 lt uz kita. Tad ir idomu kokia toji tikroji NPD ir PNPD suma, ypac, kai pas mane 2009.10.07. gime antras vaikiukas mastau.gif 2008 mano NPD buvo 4224 (nes ir vyro PNPD prisitaikiau), o uz 2009 negi bus 3840+50*10+150*2=4640 lt g.gif Jei kartu su vyro PNPD= 5440 lt. Taip suprantu? blush2.gif
Noriu is anksto issiaiskint, nes ne tik savo, bet ir visos gimines deklaracijas teks pildyt doh.gif
Atsakyti
Apie NPD trumpai drūtai čia .
Nuo 2009-01-01 PNPD 100 lt už pirmą vaiką, 200 lt už kiekvieną paskesnį.
Apie NPD ir PNPD išsamiai čia

Atkreipk dėmesį, kad NPD ir PNPD taikomi tik su darbo santykiais arba jų esmę atitinkančiais santykiais susijusioms pajamoms. Tačiau NPD dydžiui įtakos turi ir kitos per metus gautos pajamos, kurios su darbo santykiais nėra susijusios (jos išvardytos pirmoje nurodoje).
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo saulala: 30 sausio 2010 - 16:47
o man idomu, jei mano deklaruota gyv vieta yra vienam mieste, o mes persikraustem gyventi kitur, tai ar galima eiti i dabatine vmi, ar reikia i senaja vaziuoti?
Atsakyti