Įkraunama...
Įkraunama...

Gyventojų pajamų mokesčio deklaravimas

Pasiskaiciuokit kuriems, jums ar tevems mokestis mazesnis, bet jei teisingai zinau, tai jei dirbat, privalot deklaruti pati, paprasciausiai paskambinkit i mokesciu inspekcija ir paklauskit, tikrai isaiskins

Papildyta:
QUOTE(ambasadore @ 2010 01 20, 12:43)
Kas pirko 2009 jau nebegrazins pinigeliu.

cia dar klausimelis, gal kas patars.2008 mano tetis mano dukrai nupirko kompa uz 4999, kai reikejo pernai deklaruoti, pasirode kad firma nesutvarke popieriu ir bankrutavo, nedeklaravo pirkimo, ar galim kazkaip issireikalauti, suma nemaza
Atsakyti
QUOTE(mamyteegle @ 2010 01 22, 15:50)
Pasiskaiciuokit kuriems, jums ar tevems mokestis mazesnis, bet jei teisingai zinau, tai jei dirbat, privalot deklaruti pati, paprasciausiai paskambinkit i mokesciu inspekcija ir paklauskit, tikrai isaiskins

Papildyta:

cia dar klausimelis, gal kas patars.2008 mano tetis mano dukrai nupirko kompa uz 4999, kai reikejo pernai deklaruoti, pasirode kad firma nesutvarke popieriu ir bankrutavo, nedeklaravo pirkimo, ar galim kazkaip issireikalauti, suma nemaza


keipkitės į tos firmos bankroto administartoriu
Atsakyti


Gal galite patarti kokio dydžio man reikia taikyti NPD jei viena auginu 3 vaikus, o ketvirtąjį su vaikelio tėčiu, taikom NPD abu per pusę
Atsakyti

sveikos norejau pasiklausti gal kas girdejot apie tokia imone kuri padeda deklaruoti pajamas nuo 2005m iki 2008m pabaigos. internete reikia tik uzpildyti anketa ir tau jie paskambina. jie isikure Ulonu 5. susitariau del susitikimo bet dabar galvoju ar verta eiti?
gaila kad uzmirsau pavadinima tos firmos 4u.gif

p.s taciau uz deklaravima moketi nieko nereikia
Atsakyti
Sakykit, jei paskolos bustui sutarti pasirasem 2008-12, tai lyg ir galetume susigrazint mokescius uz palukanas ir dar uz gyvybes draudima, bet 2009 metais vyras nedirbo nuo 02 iki 10 men, iseidamas is darbo gavo iseitine kompensacija, po kurio laiko pradejo gauti is darbo birzos pinigelius, dabar dirba, kaip tai, kad jis nedirbo, itakos ta susigrazintina suma ir ar isviso galime susigrazinti?..gal kas matet kur skaiciuokle?..
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo vilke_ziema: 26 sausio 2010 - 21:53
QUOTE(mama4XL @ 2010 01 25, 20:08)
Gal galite patarti kokio dydžio man reikia taikyti NPD  jei viena auginu 3 vaikus, o ketvirtąjį su vaikelio tėčiu, taikom NPD abu per pusę


Už pirmą vaiką 100 lt, už visus kitus po 200 lt. O už ketvirtą vaiką jūsų atveju 100 lt (nes per pusę)
Atsakyti
jau issiaiskinau pati biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo šarlotė: 27 sausio 2010 - 15:42
o kiek % dabar skaiciuoja?
Atsakyti
as ir su klausimuku man aktualiu biggrin.gif

o 2proc. savo irgi galima bus deklaruoti t.y. kazkam paskirti nuo kovo men. ar jau nuo dabar galima?
Atsakyti
QUOTE(Darmin @ 2010 01 27, 23:16)

o 2proc. savo irgi galima bus deklaruoti t.y. kazkam paskirti nuo kovo men. ar jau nuo dabar galima?

gali ir dabar deklaruot
Atsakyti
Sveikos.. Kaip mums su vyru deklaruoti, kad atgautume pinigelius uz paskola bustui? Nes praeitais metais tik prie vyro deklaracijos buvo visa sumoketu palukanu suma parasyta, o siais metais dirbau ir as, tai skambinti i banka,kad prirasytu abiems, ar kaip?
Na, nelabai aiskiai parasiau bet gal suprasit...
Atsakyti
Dar ankti deklaruoti. Po vasario 15 prisijungsi prie el.deklaravimo ir viską matysi
Atsakyti