Įkraunama...
Įkraunama...

Gyventojų pajamų mokesčio deklaravimas

QUOTE(mili55 @ 2010 03 16, 14:03)
PADEKIT[SIZE=7]
sweiki, esu gan nepatyrusi, ir nesusidurusi su tokiais dalykais kaip mokesciu inspekcija,.. turiu toki klausima, gal kas zinot,.. bandau deklaruoti pajamas internetu, ffdata formatu, bet kazkodel neleidzia? ar taip gali buti? arba as nemoku 
praitais metais man padejo imones buhaltere,.. bet kai su ja kalbejau, lyg ir sake, kad dar neparuosta el. forma,..



yra toks numeriukas 1882, jei nesulaukiate atsakymu mirksiukas.gif pades jie , siap zmones nezino neraso blink.gif jei atsiras zinanciu pakomentuos...nors po tokios padekos tikrai nemanau doh.gif

Prelininarios dar neradau
Atsakyti
viskas ok, bandysiu rast mokesciu inspekcija,..
Atsakyti


Metinis NPD skaičiuojamas taip:
MNPD=5640-0,2x(Metinės apmokestinamos pajamos-9600)
Jeigu gaunamas neigiamas skirtumas, laikoma kad NPD = 0

ar pades kasnors su skaiciais,kaip reikia skaiciuoti as gi nedraugauju su matemetika blush2.gif
Atsakyti
Sveikos 4u.gif
Ar as cia kazko jau nebesuprantu, ar cia pas mus LT tikrai kuo toliau tuo graziau blink.gif
Taip iseina, kad kurios 2009m, buvome vaiko auginimo atostogose, turesime grazinti 864lt????? blink.gif
Pildau deklaracija, kurioje nusiteikus buvau susigrazinti man priklausancius pinigus, uz studijas ir t.t. o rezultate matau geroka suma su minus zenklu blink.gif
Taip ir norisi visiems sn.... isdauzyti gun_bandana.gif
Ir dar klausimas, kaip suprantu jeigu buvo verslo liudijimas per siuos metus pajamas as privalau deklaruoti, tikriausiai tik uz gautas pajamas verslo liudijimo nebutu imanoma g.gif
Jeigu neteikciau deklaracijos, nereiketu moketi tos sumos g.gif
Atsakyti
QUOTE(berniukumama @ 2010 03 16, 14:23)
Sveikos  4u.gif
Ar as cia kazko jau nebesuprantu, ar cia pas mus LT tikrai kuo toliau tuo graziau  blink.gif
Taip iseina, kad kurios 2009m, buvome vaiko auginimo atostogose, turesime grazinti 864lt????? blink.gif
Pildau deklaracija, kurioje nusiteikus buvau susigrazinti man priklausancius pinigus, uz studijas ir t.t. o rezultate matau geroka suma su minus zenklu  blink.gif
Taip ir norisi visiems sn.... isdauzyti  gun_bandana.gif
Ir dar klausimas, kaip suprantu jeigu buvo verslo liudijimas per siuos metus pajamas as privalau deklaruoti, tikriausiai tik uz gautas pajamas verslo liudijimo nebutu imanoma g.gif
Jeigu neteikciau deklaracijos, nereiketu moketi tos sumos  g.gif

nu jau negasdinkite as irgi tikiuosi susigrazinti bent kelis lt, o ne damoketi schmoll.gif
Atsakyti
QUOTE(juskirena @ 2010 03 16, 15:22)
Metinis NPD skaičiuojamas taip:
MNPD=5640-0,2x(Metinės apmokestinamos pajamos-9600)
Jeigu gaunamas neigiamas skirtumas, laikoma kad NPD = 0

ar pades kasnors su skaiciais,kaip reikia skaiciuoti as gi nedraugauju su matemetika blush2.gif

tai cia gi ir pateikta su skaiciais unsure.gif tik vietoj 9600 rasysi savo Metines apmokestinamas pajamas mirksiukas.gif savo Metines apmokestinamas pajamas dauginsi is 0,2 ir gauta skaiciu atimsi is 5640 tai ir bus tavo MNPD

QUOTE(berniukumama @ 2010 03 16, 15:23)
Sveikos  4u.gif
Ar as cia kazko jau nebesuprantu, ar cia pas mus LT tikrai kuo toliau tuo graziau  blink.gif
Taip iseina, kad kurios 2009m, buvome vaiko auginimo atostogose, turesime grazinti 864lt????? blink.gif
Pildau deklaracija, kurioje nusiteikus buvau susigrazinti man priklausancius pinigus, uz studijas ir t.t. o rezultate matau geroka suma su minus zenklu  blink.gif
Taip ir norisi visiems sn.... isdauzyti  gun_bandana.gif
Ir dar klausimas, kaip suprantu jeigu buvo verslo liudijimas per siuos metus pajamas as privalau deklaruoti, tikriausiai tik uz gautas pajamas verslo liudijimo nebutu imanoma g.gif
Jeigu neteikciau deklaracijos, nereiketu moketi tos sumos  g.gif

reikes. tada gausi laiska kad privalai deklaruoti pajamas. pernai tevui nedeklaravau nes but reikeje sumoketi 36 lt. tai va pries menesi kazkur (po metu laiko atsipeikejo VMI) gavo laiska kad privalo deklaruoti pajamas. o kai deklaravo tai gavo sumoket tuos 36 lt doh.gif o kai tavo suma zymiai didesne tai tikrai kad gausi laiska jei nedeklaruosi unsure.gif
Atsakyti
o tai iskur istraukti savo metines apmokestinamas pajamas
Atsakyti
QUOTE(juskirena @ 2010 03 16, 14:32)
o tai iskur istraukti savo metines apmokestinamas pajamas

as tai is sodros issitraukiau pajamas 2009, per e-bankininkyste. bet dar lauksiu pazymu vmi ir preliminariu deklaraciju.

O del tu grazinimu, tai bent jau anksciau tikrai nereikejo moketi, jeigu neteiki deklaracijos, nebent vykde kazkkia veikla, pagal kuria deklaravimas butinas. Siaip mes darbe kaip pildydavome, jeigu minusas budavo, net neteikdavo ir tiek. NEbent pakeista vel viskas is pagrindu doh.gif
Atsakyti
na ir gaunasi suma tai ka ji reiskia pas mane gavosi 1111,85 ka su ja daryti toliau blush2.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo juskirena: 16 kovo 2010 - 14:51
atsiprasau, o gal kas zinot, kokia butent forma reikia pildyti? kai praitais metais neisdirbau pilnai metu? praitais metais kiek pamenu buvo gpm305?..
Atsakyti
QUOTE(mili55 @ 2010 03 16, 14:44)
atsiprasau, o gal kas zinot, kokia butent forma reikia pildyti? kai praitais metais neisdirbau pilnai metu? praitais metais kiek pamenu buvo gpm305?..

gpm308
Atsakyti
QUOTE(juskirena @ 2010 03 16, 14:22)
Metinis NPD skaičiuojamas taip:
MNPD=5640-0,2x(Metinės apmokestinamos pajamos-9600)
Jeigu gaunamas neigiamas skirtumas, laikoma kad NPD = 0

ar pades kasnors su skaiciais,kaip reikia skaiciuoti as gi nedraugauju su matemetika blush2.gif

Į eilutė Metinės apmokestinamosios pajamos įrašykite savo metines pajamas, kiti skaičiai lieka tokie patys ir atlikite matematinius veiksmus.
PVZ per Metus gavote 10 000 Lt tada bus:

MNPD=5640-0,2x(10 000 -9600)
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Singerita: 16 kovo 2010 - 14:50