Įkraunama...
Įkraunama...

Gyventojų pajamų mokesčio deklaravimas

QUOTE(Auges @ 2010 03 15, 15:36)
Metinis NPD skaičiuojamas taip:
MNPD=5640-0,2x(Metinės apmokestinamos pajamos-9600)
Jeigu gaunamas neigiamas skirtumas, laikoma kad NPD = 0

sita g.gif tada aciu 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Auges @ 2010 03 16, 11:50)
Formulė prieš 1 ar 2 puslapius įdėta

O jeigu pagal tą formulę skaičius gaunas teigiamas g.gif
Atsakyti
QUOTE(Vaigita @ 2010 03 16, 13:32)
O jeigu pagal tą formulę skaičius gaunas teigiamas g.gif

tai, kaip as suprantu, toks NPD ir priklauso uz metus mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(saulute32 @ 2010 03 16, 12:42)
tai, kaip as suprantu, toks NPD ir priklauso uz metus  mirksiukas.gif

Nu bet tundra aš blush2.gif taigi ir skaičiuojasi koks priklauso doh.gif
aciuks.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Vaigita: 16 kovo 2010 - 12:49
sweiki, esu gan nepatyrusi, ir nesusidurusi su tokiais dalykais kaip mokesciu inspekcija,.. turiu toki klausima, gal kas zinot,.. bandau deklaruoti pajamas internetu, ffdata formatu, bet kazkodel neleidzia? ar taip gali buti? arba as nemoku verysad.gif blush2.gif
praitais metais man padejo imones buhaltere,.. bet kai su ja kalbejau, lyg ir sake, kad dar neparuosta el. forma,..
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo mili55: 16 kovo 2010 - 13:17
o as vistiek nesuprantu kaip skaiciuoti,jei galima pvz su skaiciais kas nors paaiskinkit blush2.gif
Atsakyti
Auges, o kaip deklaruojama tokiu atveju, jei 2009 metais mama dukrai padovanojo žemės sklypą su jame stovinčiu namu? Kaip suprantu tai reikia deklaruoti bendroje deklaracijoje ar kokioje atskiroje? Ir už tai, kad gavo dovanų žemės ir nekilnojamo turto, reikės sumokėti? 4u.gif

Atsakyti
QUOTE(Murmur333 @ 2010 03 16, 10:28)
Gal galėtų kas nors paaiškinti, kaip sutuoktiniams padalyti būsto paskolos palūkanas? blush2.gif
Iš anksto dėkoju 4u.gif  4u.gif  4u.gif


Dalinant reikia atsizvelgti i tai kokia jusu ir jusu vyro maksimali apmokestinamasias pajamas mazinanti suma (laukelis 20 buvo praejusiu metu delracijoj).
Pvz. sumoketu palukanu suma 12000.
Jusu vyro maksimali apmokestinamasas pajamas mazinanti suma 4000.
Jusu - 10000.
Tada priede L vyrui nurodysite suma 4000, o sau likusius 8000. Taip pat atkreipkit demesi i tai, kad kai priskirsit busto paskolos palukanas tam asmeniui, nuo kurio saskaitos kredito suma nenurasinejama, nurodykite mokancio asmens koda.
Pvz. paskola nuskaiciuoja nuo manes, todel isdalinus palukanas vyro deklaracijoj L laukely nurodau savo asmens koda.
Tai tiek.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo sunray: 16 kovo 2010 - 13:45
QUOTE(Svajūnė @ 2010 03 16, 13:35)
Auges, o kaip deklaruojama tokiu atveju, jei 2009 metais mama dukrai padovanojo žemės sklypą su jame stovinčiu namu? Kaip suprantu tai reikia deklaruoti bendroje deklaracijoje ar kokioje atskiroje? Ir už tai, kad gavo dovanų žemės ir nekilnojamo turto, reikės sumokėti? 4u.gif

Nežinau.
Šiuo klausimu netgi skambinau į VMI, bet negavau užtikrintos konsultacijos.
Pakonsultavo taip: tokios dovanojimo būdu gautos pajamos iš tėvų, neviršijančios 10 000 Lt nedeklarujamos ir neapmokestinamos. Virš 10 000 lt yra deklaruojamos į N priedą, 46 kodu, kaip neapmokestinamos dovanos.
Dėl pirmos dalies visiškai sutinku, kadangi tai įrašyta deklaracijos pildymo taisyklėse, dėl antros nežinau, nes nei pildymo taisyklėse, nei GPM įstatyme neliko nuostatos dėl dovanojimo būdu iš tėvų gauto nekilnojamo turto.
Aš rašyčiau raštišką užklausimą VMI (per jų puslapį)


Deklaracijas žadėjo iki šios savaitės pabaigos sukelt
Atsakyti
PADEKIT[SIZE=7]
sweiki, esu gan nepatyrusi, ir nesusidurusi su tokiais dalykais kaip mokesciu inspekcija,.. turiu toki klausima, gal kas zinot,.. bandau deklaruoti pajamas internetu, ffdata formatu, bet kazkodel neleidzia? ar taip gali buti? arba as nemoku
praitais metais man padejo imones buhaltere,.. bet kai su ja kalbejau, lyg ir sake, kad dar neparuosta el. forma,..
Atsakyti
Prašau pagalbos MB iki kovo 21d. dirbo (gavo iseitine virs 4000lt) iki tol alga 900, issidarbino kitur ir isejo i vaiko preiziuros atostogas po 2 dienu, nuo balandzio iki lapkricio (vaiko prieziuros atostogose) pajamos apie 900lt, nuo lapkricio vidurio iki gruodzio vidurio bedarbis, nuo grodzio vidurio i DB istojo kaip su tuo NPD doh.gif auginam 2 metu dukriuka g.gif

Atsakyti
Auges, dėkui 4u.gif Man būtent dėl to ir neaišku, nes niekur neradau, kad būtų instrukcijose parašyta. Rašysiu į VMI, žiūrėsiu ką atsakys. Nes vertė tikrai didesnė nei 10 000 litų.
Atsakyti