Įkraunama...
Įkraunama...

Gyventojų pajamų mokesčio deklaravimas

QUOTE(jurganir @ 2010 03 15, 16:13)
Gal galite dar pakomentuoti, jei aš prisitaikysiu vyro neatsiimta PNPD, tai man tada taikyti jam uz mūsų antrą vaiką (jo pirmas) 50 Lt, o už trečiajį (jo antrąji) 100 Lt. Tai bendrai būtų taip:
I vaikas -100
II vaikas mano PNPD 100 vyro 50 bendrai 150
III vaikas mano PNDD 100 vyro 100 bendrai 200

Ar aš klystu?

Labai Jums ačiū už atsakymus. Manau geriau net VMI nepaaiškintų

taip smile.gif, jeigu visas vyro PNPD liko nepritaikytas

Dėkui už įvertinimą smile.gif
Atsakyti
chuuu net atsikvepiau pamaciusi, kad prelimonarios ne tik man nesuformuotos...
Beje o uz busto paskolas ir gyvebes draudimus bus galima susigrazinti?
Uz paskola gali deklaruoti abu seimos nariai ar tik tas ant kurio ta paskola yra (anksciau tikrai abu galejo) ir gyvebes draudima ar moketojas ar irgi abu seimos nariai?
Atsakyti
paskolą - abu sutuoktiniai
gyvybės draudimą - tik tas kas mokėjo
Atsakyti
Auges, noreciau jusu paklausti, pas mane jau savaite gal beveik deklaracija rodo priimta aktuali. per kiek laiko ja gali atmesti/patikrinti ar ji teisinga? aciu
Atsakyti
QUOTE(Aryvle @ 2010 03 16, 08:44)
Auges, noreciau jusu paklausti, pas mane jau savaite gal beveik deklaracija rodo priimta aktuali. per kiek laiko ja gali atmesti/patikrinti ar ji teisinga? aciu


Net ir nežinau. Galbūt tai jau ir reiškia, kad priimta ir teisinga, bet ar nepasikeis statusas vėliau irgi sunku pasakyt. Reikės tik tikrinti periodiškai ir balandžio pradžioj, manau, laukt pinigėlių smile.gif
Atsakyti
Nors jau prasidėjo trečioji kovo savaitė, Elektroninio deklaravimo sistemoje dar neatsirado preliminarių mokesčių deklaracijų, tad deklaravimas neprasideda. Atitinkamai vėluos ir pajamų mokesčio permokos grąžinimas.

Oficiali to priežastis - Valstybinė mokesčių inspekcija (VMI), analizuodama darbdavių bei bankų, draudimo kompanijų, aukštųjų mokyklų pateiktą informaciją apie gyventojų pajamas ir jų patirtas išlaidas, kuri reikalinga preliminarioms deklaracijoms suformuoti, rado nemažai klaidų. Be to, apie 10% darbdavių iki šiol visai nėra pateikę informacijos apie darbuotojų pajamas.

"Kauno diena" praėjusią savaitę rašė, kad jau kovo 8 dieną elektroninėje deklaravimo sistemoje atsiras preliminarios pajamų deklaracijos, VMI aktyvų gyventojų pajamų deklaravimo procesą atidėjo savaitei. Dienraštyje rašyta, kad šiemet preliminarios deklaracijos elektroninėje VMI sistemoje turėtų atsirasti kovo 15 d. Pati VMI atsakyme "Verslo žinioms" rašė, jog VMI, siekdama mokesčių mokėtojams pateikti kokybiškas preliminarias deklaracijas, jas mokesčių mokėtojams planuoja suformuoti trečiąją kovo savaitę.
Atsakyti
Gal galėtų kas nors paaiškinti, kaip sutuoktiniams padalyti būsto paskolos palūkanas? blush2.gif
Iš anksto dėkoju 4u.gif 4u.gif 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Murmur333: 16 kovo 2010 - 09:52
QUOTE(Murmur333 @ 2010 03 16, 09:28)
Gal galėtų kas nors paaiškinti, kaip sutuoktiniams padalyti būsto paskolos palūkanas? blush2.gif
Iš anksto dėkoju 4u.gif  4u.gif  4u.gif

tai, kad nelabai čia ką ir paaiškinsi biggrin.gif , kaip norit taip ir dalinkit, svarbu, kad bendros sumos neviršytumėte.
Pabandykit pažaist su sumom ir atraskit naudingiausią būdą.
Atsakyti
QUOTE(Auges @ 2010 03 15, 21:58)
paskolą - abu sutuoktiniai
gyvybės draudimą - tik tas kas mokėjo



O man kiekvienais metais dėl to kyla problemų su draudimo bendrove u- gyvybės draudimą. Aš moku įmokas už vyrą visada, bet jie VMI rodo, kad susimokėjo vyras. Tenka skambinti, aiškintis, kad taisytų duomenis ir rodytų taip kaip yra, t. y. mane kaip mokėtoją.
Atsakyti
QUOTE(agurčikas @ 2010 03 16, 11:52)
O man kiekvienais metais dėl to kyla problemų su draudimo bendrove u- gyvybės draudimą. Aš moku įmokas už vyrą visada, bet jie VMI rodo, kad susimokėjo vyras. Tenka skambinti, aiškintis, kad taisytų duomenis ir rodytų taip kaip yra, t. y. mane kaip mokėtoją.



Kieno vardu sudaryta draudimo sutartis, tas zmogus ir deklaruoja bei susigrazina. (Pvz. vyras yra draudejas, jo vardu sutartis, taciau kartu ir as apdrausta - ta pati sutartis. as moku imokas, taciau deklaruoja vyras)
Atsakyti
sveikos, gal padesit ax.gif Kaip pasiskaiciuoti koks MNPD priklauso uz 2009 m g.gif juk jis priklause nuo atlyginimo, o mano atlyginimas kiekviena menesi buvo vis kitoks g.gif
Atsakyti
QUOTE(agurčikas @ 2010 03 16, 10:52)
O man kiekvienais metais dėl to kyla problemų su draudimo bendrove u- gyvybės draudimą. Aš moku įmokas už vyrą visada, bet jie VMI rodo, kad susimokėjo vyras. Tenka skambinti, aiškintis, kad taisytų duomenis ir rodytų taip kaip yra, t. y. mane kaip mokėtoją.



QUOTE(akvadigi @ 2010 03 16, 11:07)
Kieno vardu sudaryta draudimo sutartis, tas zmogus ir deklaruoja bei susigrazina. (Pvz. vyras yra draudejas, jo vardu sutartis, taciau kartu ir as apdrausta - ta pati sutartis. as moku imokas, taciau deklaruoja vyras)



Iš VMi puslapio apie gyvybės draudimą:
http://www.vmi.lt/lt...?itemId=1014231

"Savo, sutuoktinio arba savo nepilnamečių vaikų (įvaikių) bei iki 18 metų ir vyresnių neįgaliųjų vaikų (įvaikių), kuriems nustatytas specialusis nuolatinės slaugos poreikis (iki 18 metų ir vyresnių neįgaliųjų vaikų (įvaikių), kuriems iki 2005 m. birželio 30 d. buvo nustatyta visiška negalia), naudai sumokėtos gyvybės draudimo įmokos, pagal tokias gyvybės draudimo sutartis, kuriose numatyta, kad draudimo išmoka išmokama ne tik įvykus draudiminiam įvykiui, bet ir pasibaigus draudimo sutarties galiojimo terminui, gal būti atimamos iš gyventojo apmokestinamųjų pajamų."


QUOTE(saulute32 @ 2010 03 16, 11:34)
sveikos, gal padesit  ax.gif Kaip pasiskaiciuoti koks MNPD priklauso uz 2009 m  g.gif juk jis priklause nuo atlyginimo, o mano atlyginimas kiekviena menesi buvo vis kitoks  g.gif


Formulė prieš 1 ar 2 puslapius įdėta
Atsakyti