Įkraunama...
Įkraunama...

Gyventojų pajamų mokesčio deklaravimas

Dabar pabandžiau užsipildyt savo deklaraciją doh.gif ir išaiškėjo, kad visi, kas gavo motinystės (tėvystės) pašalpą 2009 m. mažesnę nei 3140 Lt, turės susimokėti kažkiek PSD, priklausomai nuo gautos pašalpos dydžio.
Sodra pažeisdama įstatymą (arba nesivadovaudama juo) NPD taikė tam mokesčiui, kuriam jį taikyt nepriklausė doh.gif
Esu įsiutusi ir rezgu mintį rašyti laišką sodrai. Nes nusibodo, kad Sodra yra atskira valstybė valstybėje ir jai netaikomi jokie įstatymai.
Atsakyti
QUOTE(Auges @ 2010 03 08, 15:44)
Dabar pabandžiau užsipildyt savo deklaraciją doh.gif ir išaiškėjo, kad visi, kas gavo motinystės (tėvystės) pašalpą 2009 m. mažesnę nei 3140 Lt, turės susimokėti kažkiek PSD, priklausomai nuo gautos pašalpos dydžio.
Sodra pažeisdama įstatymą (arba nesivadovaudama juo) NPD taikė tam mokesčiui, kuriam jį taikyt nepriklausė doh.gif
Esu įsiutusi ir rezgu mintį rašyti  laišką sodrai.  Nes nusibodo, kad Sodra yra atskira valstybė valstybėje ir jai netaikomi jokie įstatymai.

nesupratau cia per metus tokia suma ar per menesi tipo? g.gif
Atsakyti
QUOTE(Auges @ 2010 03 08, 13:44)
Dabar pabandžiau užsipildyt savo deklaraciją doh.gif ir išaiškėjo, kad visi, kas gavo motinystės (tėvystės) pašalpą 2009 m. mažesnę nei 3140 Lt, turės susimokėti kažkiek PSD, priklausomai nuo gautos pašalpos dydžio.
Sodra pažeisdama įstatymą (arba nesivadovaudama juo) NPD taikė tam mokesčiui, kuriam jį taikyt nepriklausė doh.gif
Esu įsiutusi ir rezgu mintį rašyti  laišką sodrai.  Nes nusibodo, kad Sodra yra atskira valstybė valstybėje ir jai netaikomi jokie įstatymai.

Nu tunblin blin nesikeikus blink.gif doh.gif

Auges kokia mazdaug suma gali tekt grazint jei pasalpa siekia 2000 ir jei ji buvo gauta 4 menesius 4u.gif

Atsakyti
QUOTE(Forz @ 2010 03 08, 12:06)
Rašo, kad ne anksciau kaip 15 d, tai tada reiskia galima tiketis ir veliau isvyst tas musu preliminarias deklaracijas.  verysad.gif



Siandien skambinau i VMI, sake, kad preliminarios deklaracijos bus nuo 3 kovo savaites sad.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Ossi: 08 kovo 2010 - 14:24
QUOTE(Ossi @ 2010 03 08, 15:24)
Siandien skambinau i VMI, sake, kad preliminarios deklaracijos bus nuo 3 kovo savaites sad.gif

Bet tik ateitis parodys, ar tikrai bus. Nes praeita savaite man skambinant i VMI sake, kad kovo 8 d. bus. Tai dabar supratau tiek, kad visiskai tiket jais neina, o tiesiog reikia kantriai laukt. Tik beda ta, kad kantrybe senka blush2.gif
Atsakyti
Deklaruojan ymokas uz studijas cia grazinami pinigeliai pagal tam tikrus procentus?ar priklausomai nuo gautu pajamu?? ax.gif
Atsakyti
QUOTE(vestinuka @ 2010 03 08, 14:47)
Deklaruojan ymokas uz studijas cia grazinami pinigeliai pagal tam tikrus procentus?ar priklausomai nuo gautu pajamu?? ax.gif

Geriau kad deklaruotu tas zmogus kurio didesnes pajamos 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(astarte12 @ 2010 03 08, 13:00)
už 2009 metus galima deklaruoti nuo sausio 1 d., jei turi visas reikalingas pažymas. Regis, tik prieš pora metų atsirado preliminari deklaracija.

Jurguliuk, jei paskolą ir buto dokumentus susitvarkėte iki 2008 12 31 galima deklaruoti ir grąžins (čia tokia parama iš valstybės yra. kiek suprantu tas pats bus su skaitmeniniais TV ateity). Nesvarbus jums NPD.

Ačiū thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(pupppsis_22 @ 2010 03 08, 14:01)
nesupratau cia per metus tokia suma ar per menesi tipo? g.gif


per mėnesį 3150 Lt (ten rašydama matyt ne tą mygtuką paspaudžiau)

QUOTE(***Meskute*** @ 2010 03 08, 14:14)
Nu tunblin blin nesikeikus  blink.gif  doh.gif

Auges kokia mazdaug suma gali tekt grazint jei pasalpa siekia 2000 ir jei ji buvo gauta 4 menesius  4u.gif

jeigu turit 1 vaiką, tada iš jūsų per mėnesį išskaičiavo 16,80 per mažai, už 4 mėn gautųsi 67,2 Lt. Šią sumą reikės susimokėti VMI, arba šia suma sumažins grąžinimą.
Jeigu pašalpa buvo apie 1000, ir turite 1 vaiką, tai per mėnesį išskaičiavo per mažai 28,80 Lt.

Kuo didesnis NPD priklauso, tuo didesnis nesumokėtas skirtumas bus. Jeigu taikė NPD už 2-3-4 ir t.t. vaikus, didesnę sumą reikės pakloti pateikiant deklaraciją.
Žodžiu doh.gif sodra gun_bandana.gif
Papildyta:
O, pastabėjau, kad 2 vaikai profilyje įrašyti, tada, Meskute, jums per mėnesį bus per mažai išskaičiuota 22,80, už 4 mėn 91,20Lt
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Auges: 08 kovo 2010 - 15:21
QUOTE(Auges @ 2010 03 08, 15:20)
per mėnesį 3150 Lt (ten rašydama matyt ne tą mygtuką paspaudžiau)
jeigu turit 1 vaiką, tada iš jūsų per mėnesį išskaičiavo 16,80 per mažai, už 4 mėn gautųsi  67,2 Lt. Šią sumą reikės susimokėti VMI, arba šia suma sumažins grąžinimą.
Jeigu pašalpa buvo apie 1000, ir turite 1 vaiką, tai per mėnesį išskaičiavo per mažai 28,80 Lt.

Kuo didesnis NPD priklauso, tuo didesnis nesumokėtas skirtumas bus. Jeigu taikė NPD už 2-3-4 ir t.t. vaikus, didesnę sumą reikės pakloti pateikiant deklaraciją.
Žodžiu  doh.gif  sodra  gun_bandana.gif
Papildyta:
O, pastabėjau, kad 2 vaikai profilyje įrašyti, tada, Meskute, jums per mėnesį bus per mažai išskaičiuota 22,80, už 4 mėn 91,20Lt

o tai taip išeina, kad kuo mažesnė iš sodros suma tuo daugiau jai gražinti reiks?
Pas mane 1 vaikas, o motinystės pašalpos dydis pernai nesiekė 900 Lt, tai kiek gi aš tada skolinga tai pastoviai ūbagiškoje rolėje esančiai sodrai?
Atsakyti
O gal kuri tiksliai zinot apie pinigu grazinima uz studijas? Esu baigus kolegija, po to pradejau mokintis universitete. Tai kazin jau siemet uz praeitus studiju metus man dali pinigeliu nebegrazins? Kaip gerai buvo kai uz ankstesnius metus grazino.
Atsakyti
QUOTE(***Meskute*** @ 2010 03 08, 14:14)
Nu tunblin blin nesikeikus  blink.gif  doh.gif

Auges kokia mazdaug suma gali tekt grazint jei pasalpa siekia 2000 ir jei ji buvo gauta 4 menesius  4u.gif


O jai pas mane pasalpa buvo 729 tai kokia suma man teks grazint?
Atsakyti