Įkraunama...
Įkraunama...

Gyventojų pajamų mokesčio deklaravimas

Rašo, kad ne anksciau kaip 15 d, tai tada reiskia galima tiketis ir veliau isvyst tas musu preliminarias deklaracijas. verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(Daisy @ 2010 03 08, 09:47)
sveikos, dar noriu pasidometi, atsiprasau, jei kartosiuos, bet nemaciau
Ar studento stipendija yra iskaiciuojama i pajamas, nuo kuriu taikomas NPD?
t.y. jei zmogus ir dirba ir studijuoja

neiįskaičiuojama. Daugiau info: http://www.vmi.lt/lt...?itemId=1014285
Atsakyti
QUOTE(Forz @ 2010 03 08, 11:06)
Rašo, kad ne anksciau kaip 15 d, tai tada reiskia galima tiketis ir veliau isvyst tas musu preliminarias deklaracijas.  verysad.gif

Joooo viskas nusikelia... kazin kaip siemet bus su ismokejimu ar nereiks kaldedu laukt doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Ingaja @ 2010 03 08, 12:25)
Joooo viskas nusikelia... kazin kaip siemet bus su ismokejimu ar nereiks kaldedu laukt  doh.gif

Man atrodo, kad bet kokiu atveju jie isipareigoje pervesti ismokas per 90 dienu, ar klystu?
Atsakyti
QUOTE(sunray @ 2010 03 08, 11:32)
Man atrodo, kad bet kokiu atveju jie isipareigoje pervesti ismokas per 90 dienu, ar klystu?

Pagal mokesčių administravimo įstatymą iki 07.31
Atsakyti
Toks klaidinimas irgi nervina,o mokesciu inspekcijoj jau deklaruoja uz 2009 m.?
Atsakyti
QUOTE(***Meskute*** @ 2010 03 05, 19:40)
Tada dar vienas klausimas...ar yra kazkur parasyta  kad zmogus PRIVALO deklaruot pajamas  g.gif
Papildyta:

Ju kompiuteris buvopirktas 2008,o pabaigtas ismoket pernai ...tai kiek suprantu jiempriklause tas prisitaikymas lengvatos,bet jei pasji pajamu jokiu apart invalidumo nebuvo ,tai negalima ir susigrazint taip?
Ar gali kitas asmuo ant savo vardu pabaigt susigrazinima pasidaryt?

Aciu  4u.gif




KAS PRIVALO DEKLARUOTI PAJAMAS


http://www.vmi.lt/lt...?itemId=1014270
Atsakyti
mano vyrui vakar atejo sms is banko kad jau yra pildimo formos ir kad jas galima pildit
Atsakyti
Man iškilo toks klausimas, blush2.gif nepykit jei kartojas ar per kvailas, neturiu laiko ieškot info. Mano vyro alga didesnė nei 3150 ir jam netaikė NPD. Turim būsto paskolą. Ar tokiu atveju jam bus galima deklaruot ir susigrąžint, ar jei netaikė NPD tai ir negausi g.gif
Atsakyti
QUOTE(astarte12 @ 2010 03 08, 12:56)
Pagal mokesčių administravimo įstatymą iki 07.31

aciu 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(KenguRyte21 @ 2010 03 08, 12:12)
Toks klaidinimas irgi nervina,o mokesciu inspekcijoj jau deklaruoja uz 2009 m.?

už 2009 metus galima deklaruoti nuo sausio 1 d., jei turi visas reikalingas pažymas. Regis, tik prieš pora metų atsirado preliminari deklaracija.

Jurguliuk, jei paskolą ir buto dokumentus susitvarkėte iki 2008 12 31 galima deklaruoti ir grąžins (čia tokia parama iš valstybės yra. kiek suprantu tas pats bus su skaitmeniniais TV ateity). Nesvarbus jums NPD.
Atsakyti
QUOTE(astarte12 @ 2010 03 08, 12:19)

aciu
Atsakyti