Įkraunama...
Įkraunama...

Gyventojų pajamų mokesčio deklaravimas

Tada dar vienas klausimas...ar yra kazkur parasyta kad zmogus PRIVALO deklaruot pajamas g.gif
Papildyta:
QUOTE(Auges @ 2010 03 05, 18:09)


Lengvatauž kompiuterius jau nebegalioja. Paskutiniai metai, kai galima buvo prisitaikyti lengvatą buvo 2008 m. Be to jūsų išvardintos gaunamos pajamos yra neapmokestinamos, tad jokių lengvatų prisitaikyt nebus galima.

Ju kompiuteris buvopirktas 2008,o pabaigtas ismoket pernai ...tai kiek suprantu jiempriklause tas prisitaikymas lengvatos,bet jei pasji pajamu jokiu apart invalidumo nebuvo ,tai negalima ir susigrazint taip?
Ar gali kitas asmuo ant savo vardu pabaigt susigrazinima pasidaryt?

Aciu 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Singerita @ 2010 03 05, 15:26)
Taip, persiskaičiuosite NPD ir turėtų likti. Tik man rodos jei nemokamose išbuvote pilną mėnesį tai už tą mėnesį irgi reiktų susimokėti 72 Lt PSD, nes liekate nedraudžiamas asmuo.  g.gif


o man rodos kad bunant atostogose nemokamose pilna mėn žmogus yra draudžaimas, lyg tai 3 mėn iš eilės bunant atostogose tai tada nedraudžiamas
Atsakyti
Privalo,bet ne visi,cia parasyta

http://www.vmi.lt/lt...?itemId=1014270
Atsakyti
QUOTE(Karina123 @ 2010 03 05, 19:45)
o man rodos kad bunant atostogose nemokamose pilna mėn žmogus yra draudžaimas, lyg tai 3 mėn iš eilės bunant atostogose tai tada nedraudžiamas

jei nemokamose atostogose išbuvai lygiai kalendorinį mėnesį, reikia mokėti, jei nors 1 dieną dirbai - nereikia. Pavyzdžiui:
A darbuotojas nemokamose buvo nuo 02.01 iki 02.28 - mokėti reikia PSD
B darbuotojas nemokamose buvo nuo 02.05 iki 03.28 - mokėti PSD nereikia doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Vonios Fane @ 2010 03 05, 10:37)
Vakar per žinais sakė, jog gyventojai preliminarių deklaracijų sulauks tik trečiąją kovo savaitę... doh.gif Nes ne visi darbdaviai yra pridavę dokumentus unsure.gif Taip, kad laukiam


Šiandien net tikslinausi darbdavio ar pridavė deklaraciją, nes niekaip nesulaukiu preliminarios deklaracijos biggrin.gif Teks dar plaukti biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(***Meskute*** @ 2010 03 05, 19:40)
Tada dar vienas klausimas...ar yra kazkur parasyta  kad zmogus PRIVALO deklaruot pajamas  g.gif
Papildyta:

Ju kompiuteris buvopirktas 2008,o pabaigtas ismoket pernai ...tai kiek suprantu jiempriklause tas prisitaikymas lengvatos,bet jei pasji pajamu jokiu apart invalidumo nebuvo ,tai negalima ir susigrazint taip?
Ar gali kitas asmuo ant savo vardu pabaigt susigrazinima pasidaryt?

Aciu  4u.gif


Teisingai, apie tai, kad kompas galėjo būti pirktas lizingu nepagalvojau. Bet kadangi buvo gaunamos tik neapmokestinamos pajamos, tai ir lengvatos prisitaikyt negalima.

Kas privalo deklaruoti pajamas yra išvardinta GPM įstatyme (apie 23 straipsnį, dabar tiksliai nepamenu).
Anksčiau pirmoje šios temos žinutėjė būdavo išvardinti visi kas privalo. Dabar informacija yra kiek pasenus, reikėtų atnaujint, bet sąrašas man atrodo nepasikeitė.
Atsakyti
sveikos, dar noriu pasidometi, atsiprasau, jei kartosiuos, bet nemaciau
Ar studento stipendija yra iskaiciuojama i pajamas, nuo kuriu taikomas NPD?
t.y. jei zmogus ir dirba ir studijuoja
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Daisy: 08 kovo 2010 - 09:47
sveikos 4u.gif ar pas kanors jau yra preliminarios? pas mane net nera skyrelyje "pazymos" tos pazymos uz 2009metus, paprastai visada budavo laiku, nes db jau treti metai gaunu pinigelius tik is sodros, ir ji tikiuosi laiku pateike visus duomenis blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Aryvle @ 2010 03 08, 09:49)
sveikos  4u.gif  ar pas kanors jau yra preliminarios? pas mane net nera skyrelyje "pazymos" tos pazymos uz 2009metus, paprastai visada  budavo laiku, nes db jau treti metai gaunu pinigelius tik is sodros, ir ji tikiuosi laiku pateike visus duomenis  blush2.gif



Laba diena 4u.gif 4u.gif

pasirodo ne pas mane viena nera pazymos smile.gif as irgi laukiu nesulaukiu kada bus 4u.gif
Atsakyti
deklaravimas nukeltas dar savaitei,nuo kovo 15d.
Atsakyti
Pas mane dar taip pat nera pzymu smile.gif o as tikejausi kad sendien jau bus
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo durke: 08 kovo 2010 - 10:07
http://www.diena.lt/...15-osios-266705
Atsakyti