Įkraunama...
Įkraunama...

Gyventojų pajamų mokesčio deklaravimas

QUOTE(liusi2003 @ 2010 03 04, 10:23)
o eigų žmogus atidirbo per metu 1o,5 men o paskui isejo is darbo pagal savo noru ir neįstoja i darbo birža,  joms riekes mokieti ta 72lt? ar jis  gali deklaruoti savo paimu neko nemokdama? (vaiku neturi) ar is vis tada geriau nedeklaruoti.
aciu

Reikia mokėti už tą mėnesį, kurį nedirbo bent dienos ir negavo atlyginimo. Bet jums manau išsilygins su grąžintinu GPM ir nieko nereiks primokėti
Atsakyti
QUOTE(xde @ 2010 03 04, 09:26)
iki liepos 1 atgausite.Pernai tiems,kurie suskubo deklaruoti pirmieji, grazino per ~2 savaites,bet siemet gali tekti palaukti ilgiau."Kauno dienos 'straipsnio nuorodoje(buvo ideta anksciau)-apie tai yra rasoma.


As vasario antroj pusej deklaravau uz 2007-2008metus tai kada mazdaug perves???
Atsakyti
QUOTE(Irina 1984 @ 2010 03 04, 12:43)
As vasario antroj pusej  deklaravau uz 2007-2008metus tai kada mazdaug perves???

as deklaravau uz 2005 2006 2007 2008 tai sake kad per 90dienu gali pervesti.nevisa suma iskart o pvz net metus paskui uz kitus ir t.t
Atsakyti
sveikos, gal galit patarti, kol nera deklaraciju, ruostis tik moraliskai reik
Nutraukiau pernai gyvybes draudima, draudime pasake, kad jie padengs visus mokescius ir ismokes mano sukaupta "kapitala" be mokesciu
Deja gavusi ta "kapitala" likau nesupratusi, kaip kas. O kanangi nutraukiau paciam metu gale nusprendziau laukti deklaravimo.
Kas zino kiek ir ko reik sumoket uz nutraukta sutarti?
(sudaryta 2005.10) buvo susigrazinami procentukai deklaruojant
Atsakyti
Gal kas atsakytų, kaip yra su PSD, jei dirbi,bet uždirbi mažai ir to mokesčio iš algos sumoki tikrai ne 72 lt, o mažiau? Reikės susimokėti skirtumą? unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(Auges @ 2010 03 04, 07:23)
Bet metiniam NPD skaičiavimui įtakos daro įvairios pajamos, t.y. visos per metus gautos apmokestinamosios pajamas: ligos, motinystės ir kt. pašalpos, turto nuomos, apmokestinamos turto pardavimo ir t.t.

turbut turiu lauk dar kokiu netiketumu, nes pernai tik iki vasario 9 dirbau, o likusi laika iki dekreto buvau biuleteny del gresiancio unsure.gif

O ka daryt su tais PSD mokesciais - nezinau, nes ziuriu esu ne viena tokia is medzio iskritusi, nezinojus apie toki istatymo pakeitima. Jei ir reiks susimoket - mokesim tik paskutine minute, nesiruosiu savo noru netoli 800 lt uz ora moket schmoll.gif Dievazi - mokestis uz ora, nes poliklinikoj nieks dovanai negydo, nors ir susimoki kaip jie vadina PSD doh.gif
Atsakyti
QUOTE(LinaGustė @ 2010 03 04, 13:35)
Gal kas atsakytų, kaip yra su PSD, jei dirbi,bet uždirbi mažai ir to mokesčio iš algos sumoki tikrai ne 72 lt, o mažiau? Reikės susimokėti skirtumą?  unsure.gif

nereikės smile.gif

QUOTE(šarlotė @ 2010 03 04, 13:43)
turbut turiu lauk dar kokiu netiketumu, nes pernai tik iki vasario 9 dirbau, o likusi laika iki dekreto buvau biuleteny del gresiancio unsure.gif

O ka daryt su tais PSD mokesciais - nezinau, nes ziuriu esu ne viena tokia is medzio iskritusi, nezinojus apie toki istatymo pakeitima. Jei ir reiks susimoket - mokesim tik paskutine minute, nesiruosiu savo noru netoli 800 lt uz ora moket schmoll.gif Dievazi - mokestis uz ora, nes poliklinikoj nieks dovanai negydo, nors ir susimoki kaip jie vadina PSD doh.gif


jeigu gavote ligos pašalpą ( o jeigu turėjote nedarbingumo pažymėjimą, jau reiškia kad buvote apdrausta), o vėliau išėjote vaiko priežiūros atostogų, jokio papildomo PSD jums mokėti nereikės.
Apie tai jau rašiau ne vieną kartą smile.gif Kad, jeigu esate draudžiama valstybės lėšomis, jokios PSD mokėt nereikia.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Auges: 04 kovo 2010 - 14:07
Sveikos 4u.gif

Sakykit, jei žmogus niekada nedirbo, į polikliniką nevaikščiojo. Ar jam taip pat reiks valstybei sumokėt tuos 72 Lt g.gif
Atsakyti
Kol laukiam kovo 8,gal kas zino,...As dirbu,vyras-ne.Jei jis uzsirasytu lotuliukas.gif dvieju vaiku auginima iki 18m,ar galeciau,kai vaikas susirgs gaut nedarbingumo paz.as?
Atsakyti
QUOTE(Auges @ 2010 03 04, 14:06)
jeigu gavote ligos pašalpą ( o jeigu turėjote nedarbingumo pažymėjimą, jau reiškia kad buvote apdrausta), o vėliau išėjote vaiko priežiūros atostogų,  jokio papildomo PSD jums mokėti nereikės.

kad man nereiks moket tu 72 lt, kad esu apdrausta - zinau, suku galva tik del vyro, pernai nedirbusio doh.gif Ka padaryt, kad isvengtumem tu mokesciu lotuliukas.gif
Kalbu apie tuos atvejus, kai del NPD neatitikimu dar tu lieki valstybei skolingas unsure.gif Misliju ar ir mano atveju taip nebus, nes tai dirbau, tai biuleteny, tai atostogose, tai del sunaus ligos biuleteny 2 sav. ir tik tada i dekreta. Tai taike NPD, tai netaike...

O jei vyrui uzrasyciau abu vaikus - as iskart tampu nedrausta, nors ir vaiko prieziuros atostogose? Daznai lankausi pas gydytojus, todel privalau but apdrausta unsure.gif


O idomu kaip siemet reiks NPD pasiskaiciuot g.gif Ar ji automatiskai deklaracijoj skaiciuos?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo šarlotė: 05 kovo 2010 - 01:13
Šarlotė, tai nėra taip, kad jūs abu vaikus "užrašot" vyrui biggrin.gif
Pirmą, jūs esate vaiko priežiūros atostogose, ir, jeigu gaunate motinystės išmoką, nuo jos skaičiuoja PSD, taigi vis tiek liekate apdrausta, o vyras bus draudžiamas valstybės lėšomis kaip vienas iš tėvų auginantis vaiką iki 8 arba du nepilnamečius vaikus. Juk jūs abu juos auginate. Kreipkites į ligonių kasas, ten plačiau pakomentuos.

NPD skaičiuojamas deklaracijoje automatiškai smile.gif

Papildyta:
QUOTE(jurguliukas @ 2010 03 04, 19:36)
Sveikos  4u.gif

Sakykit, jei žmogus niekada nedirbo, į polikliniką nevaikščiojo. Ar jam taip pat reiks valstybei sumokėt tuos 72 Lt  g.gif

greičiausiai taip.


QUOTE(d-oncek @ 2010 03 04, 22:57)
Kol laukiam kovo 8,gal kas zino,...As dirbu,vyras-ne.Jei jis uzsirasytu lotuliukas.gif dvieju vaiku auginima iki 18m,ar galeciau,kai vaikas susirgs gaut nedarbingumo paz.as?

galėsit, juk vaikai turi 2 tėvus. Jūs apdrausta nes dirbate ir mokate PSD, o vyras bus apdraustas valstybės lėšomis.
Atsakyti
Sveiki.PSD prievole visiems moketi(bomzams,namu seimininkesm,neregistruotiems darbo birzoje) priimtas 2009m.,bet kiek supratau jis isigaliojo tik nuo 2010 sausio 1d. Gal klistu g.gif
Man tik keista viena,jei toks istatymas isejo,tai turejo koki popiergali atsiusti pagal gyvenama vieta. Juk ne kekvienas turi galimybe ir supratyma,gylintis tuose istatymuose. As pati atsitiktinai,per TV,pamaciau,tai pradejau ieskoti info,nors taip nieko ir nesupratau doh.gif nes jei jau specai nelabai graibosi,tai,kaip paprastam zmogeliui suprasti blink.gif
Atsakyti